Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

arianrhod

Quote from: Eberinu on 2007-01-24, 10:24:31
Hát nem úgy tűnt, mintha követte volna...különben akkor nem csak erre reagált volna, amit még mindig nem értek hogy miért, de hát ő tudja...
Ehhez annyit,hogy én is végigkövettem a dolgokat és én értem mit akrt ezzel kedves fórumtársam kifejezni,az hogy vki nem reagál rögtön nem jelenti azt,hogy fogalma sincs a fennálló dolgokról.Mindegy ez már nagyon :_off: Ne kössük már ennyire azt a szerencsétlen ebet ahhoz a fadarabhoz.

On: Mellek téma...skacok nálatok mit takar a formás idom?Mindenki ezt hajtogatja szeretném a ti szátokból hallani  :D

Eberinu

Quote from: arianrhod on 2007-01-24, 10:45:57
Quote from: Eberinu on 2007-01-24, 10:24:31
Hát nem úgy tűnt, mintha követte volna...különben akkor nem csak erre reagált volna, amit még mindig nem értek hogy miért, de hát ő tudja...
Ehhez annyit,hogy én is végigkövettem a dolgokat és én értem mit akrt ezzel kedves fórumtársam kifejezni,az hogy vki nem reagál rögtön nem jelenti azt,hogy fogalma sincs a fennálló dolgokról.Mindegy ez már nagyon :_off: Ne kössük már ennyire azt a szerencsétlen ebet ahhoz a fadarabhoz.

On: Mellek téma...skacok nálatok mit takar a formás idom?Mindenki ezt hajtogatja szeretném a ti szátokból hallani  :D
Úgy látom nem érted...Én nem figurázom így ki más mondatait..és nem csak két ember véleményéből készítek ilyen dolgot...nem is csinálok ilyet..ha van véleménye, mondja,nem így kell reagálni nem? Én az egyenesség híve vagyok...Ha én tudok a másikkal normálisan beszélni, az reagáljon is úgy...ennyi.

ignus

Quote from: Fubi on 2007-01-23, 22:04:37
Moha nem akarsz életet cserélni velem?  :tezsvir:


Nekem pont az ellenkezője a bajom, túl sok nő van az életemben, és már nem tudok magammal mit kezdeni, kicsit félek is magamtól mert lassan minden szembejövő csinos lánnyal megpróbálok összejönni, és túl sokkk-nál volt sikerem.
Mondhatni átestem a ló túloldalára. És ennek köszönhetően viszont komoly kapcsolatba nem tudok belevágni, mert amint összejönnék egy lánnyal meglátok egy másikat és máris az után futok ész nélkül.  :bruhuhu:
Egy jótanács nemárta, hogyan tudnék megtelepedni egy nő mellett, mert mostmár a környezetmben a lányok nemigen vesznek komolyan :( 
Ez a probléma azért van mert még nem találtam meg az igazit vagy csak egyszerűen hülye vok ?
Előre is köszi minden tanácsot :D

Amindenit... Lelkisegély onlány... Változik a fórum... :D Hát Fubi csak Moha-kollégával tudok egyetérteni, valószínüleg az a baj hogy túl egyszerűen megkapod a lányokat ( most lehet hogy gonosz leszek, de valószinüleg olyanok is, mert egy normális gondolkodású lány nem biztos hogy mindenre kapható egy idegennel...) Szóval szerintem az "anyag" is rossz amivel próbálkozol. Sajnos tapasztalatom szerint egyre inkább romlik a helyzet, "mai fiatalság" (14-16ra gondolok most és lányokra-fiúkra egyarámt) körében egyre inkább divat a "menjünkeljólbebasznibulizniaztánrészegenösszejönnivalakivel" mentalitás. Én nagyon szerencsésnek tartom magam, két éve együtt vagyok barátnőmmel, most készülök megkérni a kezét... szóval kitartás, és egy kis önfegyelem (nem kell minden lányt megb*szni aki mozog)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

sirtomi

Quote from: arianrhod on 2007-01-24, 10:45:57
On: Mellek téma...skacok nálatok mit takar a formás idom?Mindenki ezt hajtogatja szeretném a ti szátokból hallani  :D
Szerintem mindenkinek mást jelent a formás mell. Nem tudom megmondani, hogy konkrétan mi tetszik, szerintem a nő alakjától is függ. Ezért írtam az előbb is, hogy a lényeg, hogy egyben az egész nő tetszen, nem csak a mell a lényeg :)

arianrhod

Quote from: sirtomi on 2007-01-24, 10:57:55
Quote from: arianrhod on 2007-01-24, 10:45:57
On: Mellek téma...skacok nálatok mit takar a formás idom?Mindenki ezt hajtogatja szeretném a ti szátokból hallani  :D
Szerintem mindenkinek mást jelent a formás mell. Nem tudom megmondani, hogy konkrétan mi tetszik, szerintem a nő alakjától is függ. Ezért írtam az előbb is, hogy a lényeg, hogy egyben az egész nő tetszen, nem csak a mell a lényeg :)
Értem.Ez valahol jó dolog.Csak az a baj,hogy régen a környezetemben sokat tapasztaltam és láttam,hogy egy lényegesebben kisebb mellű lány már nem is számított nőnemű lények.Ez bosszant,mert szegény nem tehet arról,hogy ilyen adotságokkal áldották meg a génjei.

sirtomi

Quote from: arianrhod on 2007-01-24, 11:12:56
Quote from: sirtomi on 2007-01-24, 10:57:55
Quote from: arianrhod on 2007-01-24, 10:45:57
On: Mellek téma...skacok nálatok mit takar a formás idom?Mindenki ezt hajtogatja szeretném a ti szátokból hallani  :D
Szerintem mindenkinek mást jelent a formás mell. Nem tudom megmondani, hogy konkrétan mi tetszik, szerintem a nő alakjától is függ. Ezért írtam az előbb is, hogy a lényeg, hogy egyben az egész nő tetszen, nem csak a mell a lényeg :)
Értem.Ez valahol jó dolog.Csak az a baj,hogy régen a környezetemben sokat tapasztaltam és láttam,hogy egy lényegesebben kisebb mellű lány már nem is számított nőnemű lények.Ez bosszant,mert szegény nem tehet arról,hogy ilyen adotságokkal áldották meg a génjei.
Egyáltalán nem probléma a kicsi mell. Ha valakinek megtetszik a lány úgysem fogja érdekelni, hogy mekkora a melle. Ha meg csak ez a gondja vele, akkor hülye a srác :)

arianrhod

Quote from: sirtomi on 2007-01-24, 11:16:00
Egyáltalán nem probléma a kicsi mell. Ha valakinek megtetszik a lány úgysem fogja érdekelni, hogy mekkora a melle. Ha meg csak ez a gondja vele, akkor hülye a srác :)
Jó meglátás.Mondjuk az ilyet én... :__devil: Úgy összeségében utálom a mai média és közfelfogás szerint felépített szetereotípiákat.A lányok legyen anorexiásak a pasik meg kigyúrt állatok és pénzesek,mert akkor nem állnak szóba veled.Pfff...én pont az ilyeneket kerülöm,mert az értékrendjükkel nem sokáig maradnak életképesek szvsz.

ignus

"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

sirtomi

Quote from: arianrhod on 2007-01-24, 11:28:19
Quote from: sirtomi on 2007-01-24, 11:16:00
Egyáltalán nem probléma a kicsi mell. Ha valakinek megtetszik a lány úgysem fogja érdekelni, hogy mekkora a melle. Ha meg csak ez a gondja vele, akkor hülye a srác :)
Jó meglátás.Mondjuk az ilyet én... :__devil: Úgy összeségében utálom a mai média és közfelfogás szerint felépített szetereotípiákat.A lányok legyen anorexiásak a pasik meg kigyúrt állatok és pénzesek,mert akkor nem állnak szóba veled.Pfff...én pont az ilyeneket kerülöm,mert az értékrendjükkel nem sokáig maradnak életképesek szvsz.
Ne legyenek anorexiásak a nők! Legyen formájuk!
Nem felelek meg ezeknek a sztereotípiáknak. Se kopasz se kigyúrt nem vagyok és még pénzem sincs :D A gyúráson dolgozom azért picit.

arianrhod

Quote from: sirtomi on 2007-01-24, 11:33:21
Nem felelek meg ezeknek a sztereotípiáknak. Se kopasz se kigyúrt nem vagyok és még pénzem sincs :D
Tökéletes férjjelölt  :D  :D

Gyúrás: ecsém néha átmegy haverjához ilyen jelzővel.Tudni kell ecsém kb olyan mint egy csontrakéta magas és nagyon kákabelű akármennyit kajál...*irigy* :__devil: mindegy ez az alkalom van 2 havonta és hazajön kész mártíran és nyomja nekünk nagy arcal,hogy Ő MOST GYÚRT! :lul: Persze nekem van rá módszerem,hogyan hűtsem a drágát :Kiraly:

sirtomi

Quote from: arianrhod on 2007-01-24, 11:39:20
Quote from: sirtomi on 2007-01-24, 11:33:21
Nem felelek meg ezeknek a sztereotípiáknak. Se kopasz se kigyúrt nem vagyok és még pénzem sincs :D
Tökéletes férjjelölt  :D  :D

Gyúrás: ecsém néha átmegy haverjához ilyen jelzővel.Tudni kell ecsém kb olyan mint egy csontrakéta magas és nagyon kákabelű akármennyit kajál...*irigy* :__devil: mindegy ez az alkalom van 2 havonta és hazajön kész mártíran és nyomja nekünk nagy arcal,hogy Ő MOST GYÚRT! :lul: Persze nekem van rá módszerem,hogyan hűtsem a drágát :Kiraly:
Csak jelölt? :D

Kicsit gyakrabban kondizok azért, de nem is kigyúrni akarom magam, hanem inkább formában maradni és nem ellustulni. Egész nap gép előtt ülök úgyhogy kell.

Moha

Quote from: Darkstar on 2007-01-24, 01:38:03
No, egy kis olvasnivaló. Elölre szólok, hogy /b/s anyag, de jót lehet rajta röhögni, és van benne pár gondolat, amit akár meg is lehet fontolni.
Hát ez sajnos QFT :frown: Nagyon így van, sajnos nem szakadtunk el az állatvilágtól ilyen szinten, a nőknek az ilyen pasik kellenek, az nem lényeg nekik, hogy nem kezelik őket emberként... :ejj:

De hogy ne csak egy oldalról vizsgáljuk meg a dolgokat: Íme a másik oldal véleménye! Elég hosszú, de tökéletesen leírja a jelenlegi helyzetemet...

arianrhod

Quote from: sirtomi on 2007-01-24, 11:44:54
Quote from: arianrhod on 2007-01-24, 11:39:20
Quote from: sirtomi on 2007-01-24, 11:33:21
Nem felelek meg ezeknek a sztereotípiáknak. Se kopasz se kigyúrt nem vagyok és még pénzem sincs :D
Tökéletes férjjelölt  :D  :D
Csak jelölt? :D
Tökéletes férjjelölt  :D így a pontos  :angyali:

Amúgy tényleg nem árt vmit csinálnia az embernek ha ülő munkát végez.Mivel ilyen melót is taliztam,ráizzítok vmi nyújtós cuccra,barátném már segít is a dologban. :)

Selmo

Formás mell? Hát ez nem egyszerű kérdés, valakinek a látvány számít, az összkinézet, van akinek a feszesség, másnak a kézreállás vagy éppen a mellbimbók alakja. Elég meghatározhatatlan a dolog. Mint a szép nő, mindenkinek más.
Igen a kismellű nők hátrányban vannak, de én azt mondanám ez előny, ugyanis csak komoly szándékú emberek mennek oda hozzájuk, még ha ez egyáltalán nem vígasz a számukra.

Amúgy napi 30-50 fekvő mielőtt befekszel az ágyba. :rolleyes:

A tökéletesség unalmas.

kisvirag

Eberinu: HVP nem véletlen postolta az utolsó megjegyzését az offtopicba, ez itt ilyenkor azt jelenti, hogy az ehhez tartozó hozzászólásaidat légyszives ott fojtasd.

Kis mell nagy mell: annyiban igaza adok, hogy a mai média és egyéb áramlatok miatt a nagy mell jelzőre általában valami hatalmas szinte természetellenes, és legtöbször szilikon ugrik be az embernek.
de egyébként szerintem a nagy mell imádat valahol a termékenységhez kapcsolódik, már az ősidőkben a nagy mellű nagyseggű nő (ld. miloi? vénusz)volt a termékenység jelölője, ez aztán korszakonként változott, de többször visszatért.
most meg már nem számit ilyesmi hogy termékenység meg akármi, de azért az emberekben mélyen benne van ez.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.


arianrhod

Quote from: kisvirag on 2007-01-24, 12:27:25
de egyébként szerintem a nagy mell imádat valahol a termékenységhez kapcsolódik, már az ősidőkben a nagy mellű nagyseggű nő (ld. miloi? vénusz)volt a termékenység jelölője, ez aztán korszakonként változott, de többször visszatért.
most meg már nem számit ilyesmi hogy termékenység meg akármi, de azért az emberekben mélyen benne van ez.
Hopp és milyen igazad van.Tény az ősidőkben ez volt a favorit,mert a faj túlélését ezekben a nőkben látták ami valljuk be nem olyan nagy hülyeség.Persze ma már az emberiségnek nem kell ennyire pedálozni ilyen téren a fennmaradásra...Végül is sztem kis vagy nagy mellű nő is képes a gyerek ellátására de igaz hogy az utóbbi favorizálása égett bele az őstudatba.

Kuroi Tenshi

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-01-23, 22:37:57
Ezt azért kicsit erősnek vélem - közönség döntse el, mi legyen vele! - Moha
Moha is not 4chan-literate enough and lacks a sense of satirical humor.
Needz more 4chan and lulz ~desu.

Létra-elmélet, valaki?  :angyali:

Quote from: ignus on 2007-01-24, 11:32:58
Amúgymeg: Kicsi mell RULEZ!!!!  :appl:
party-van incoming! :haha:

Szilikon? Pfuj.

Tycho

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-01-24, 12:46:44
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-01-23, 22:37:57
Ezt azért kicsit erősnek vélem - közönség döntse el, mi legyen vele! - Moha
Moha is not 4chan-literate enough and lacks a sense of satirical humor.
Needz more 4chan and lulz ~desu.

ha már Mohát szivatod ezzel, akkor én is kötözködök! :D az MOAR!  :ejnye: :muhahah:

engem igazán nem foglalkoztat a mell mérete, hogy ON is legyek... :rolleyes: sokkal inkább a mellbimbó érdekel, de ügye azt a legritkább esetben látom előre, szóval az meg "zsákbamacska" ... ha már valami ami első látásra megfigyelhető, és mellhez kapcsolódik, akkor az a formája... lányok, mindegy milyen melltartótok és felsőtök van, meg lehet mondani mekkora és milyen alakú a melletek, kár a gőzért!  :lul: határozottan nem szeretem a lógó melleket, még akkor sem, azért olyanok, mert nagyok, valamennyi feszesség kell... most lehetne írni hogy mi az ami nekem pl nem tettszik, de vagy a hasonlataimon röhögtök, vagy csak nem lesz érthető, képeket meg nem állok neki válogatni és bepostolni, hogy ez jó, ez nem  :angyali:

remélem hasznos amit írok... :rolleyes: és nem hülyeség... Moha, ne legyél kedves és megértő velük, ha fel akarod szedni őket... akkor lelki szemetesláda leszel, tapasztalat. Eddig ha összejöttem valakivel az mindig úgy jött, hogy nem akartam vele összejönni, nem azért beszélgettem vele... ha túl kedves és megértő vagy, akkor úgy kezel mint egy barátnőt, ezért nem haltak még ki a bunkó faszik  :ejj: - ne bunkó legyél, de ha panaszkodik, ne azt mond neki, hogy ej, szegény, és kifejezzed az együttérzésedet, hanem  nyugodtan mond azt arra akiről panaszkodik, hogy f**, ha valami baja van, adj tanácsot nyugodtan, de ha megint együttérzően vígasztalgatod, akkor nem lesz szerencséd. persze megmondhatod neki, hogy szívesen meghallgatod, de pl sose akard arról biztosítani, hogy tisztességes szándékaid vannak, vagy azt közöld vele túl egyértelműen, hogy érdeklődsz. legyél kétértelmű minkét esetben, ha meg túl szende a lány, nyugodtan "nyomulj" ha nem bunkó vagy, nem riasztod el. ha meg már a karjaidban van, akkor legyél kedves, megértő  :jee:

legalábbis ezek a tapasztalataim egy 3 és fél éve tartó kapcsolatan... (pláne, hogy mostnában egyre több lány akar kikezdeni velem, mert pont nem érdeklődöm utánuk... jöttek volna akkor amikor szabad préda voltam.. (na persze, akkor meg én is a lelki szemetesláda voltam  :haha: ))

*edit: csak meg ne lássa párom ezt a postot, mert megver :hehe: ő válltig azt állítja hogy nyomultam rá, pedig csak közvetlen vagyok
:haha:*
*edit2: grat ignus, egy határozott ember  :jee:*

.Attila

Quote from: ignus on 2007-01-24, 10:54:06
két éve együtt vagyok barátnőmmel, most készülök megkérni a kezét...

:cool: :tezsvir:

Moha

Quote from: Tycho on 2007-01-24, 14:19:46
legalábbis ezek a tapasztalataim egy 3 és fél éve tartó kapcsolatan...
Ehh! Szemét mázlista! :rolleyes:
Tudom, hogy nem kéne olyan kedves lennem a lányokkal, de ez egy magamfajta hülyének nem is olyan könnyű. :P

.Attila

QuoteThe bottom-left edge of the Emotional Parabola...

A parabolának mióta van sarka? Komolyan nem értem, hogy mit akar írni.

ignus

Quote from: .Attila on 2007-01-24, 14:30:07
Quote from: ignus on 2007-01-24, 10:54:06
két éve együtt vagyok barátnőmmel, most készülök megkérni a kezét...

:cool: :tezsvir:

Hát köszönöm! :D Amúgy van igazság Tycho hozzászólásában... Sajnos meg kell találni azt a középutat, amikor nem vagy bunkó, de barátnő sem... Csak ez azért szar, mert akinek van lelke az úgy érezheti hogy nem őszinte a lánnyal... És végülis valamilyen szinten erről is van szó, de enélkül elég nehéz boldogulni. Bár kiváncsi lennék hogy pl japán lányok milyenek iylen szempontból... vagy más országbeliek
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Tycho

Quote from: Moha on 2007-01-24, 14:37:47
Quote from: Tycho on 2007-01-24, 14:19:46
legalábbis ezek a tapasztalataim egy 3 és fél éve tartó kapcsolatan...
Ehh! Szemét mázlista! :rolleyes:
:Kiraly:
Quote from: Moha on 2007-01-24, 14:37:47
Tudom, hogy nem kéne olyan kedves lennem a lányokkal, de ez egy magamfajta hülyének nem is olyan könnyű. :P

nem kell bunkónak lenni :) csak ne együtt érezz vele és vígasztalgassad, hanem mond a véleményed, ajánld fel a segítséged, majd a barátnői vállán kisírja magát... ettől se bunkó nem leszel, se nem könnyfelitatós nagy plüssmaci, aki csak úgy másodállásban fiú, de csak azért hogy állva pisilhessen... legalábbis a szemében... legalábbis nekem ez a tapasztalatom, persze lehet hogy hülye vagyok...

.Attila: az edge a széle is lehet, ha meg konkrét  értelmezési tartományban veszi (elvileg itt arról lene szó :hehe: ) akkor meg az értelmezési tartomány egyik végéről is lehet szó :haha: -matekot tanulok éppen...

.Attila

Quote from: Tycho on 2007-01-24, 14:54:35
.Attila: az edge a széle is lehet, ha meg konkrét  értelmezési tartományban veszi (elvileg itt arról lene szó :hehe: ) akkor meg az értelmezési tartomány egyik végéről is lehet szó :haha: -matekot tanulok éppen...

Ok. Akkor hogyan értelmezed a bal alsó "edge"-t, jelentsen akármit is az edge? :)

szerk.: gyorsan csekkoltam a szótárt, edge lehet él vagy szél. Szóval mi a parabola bal alsó széle vagy éle? Csak mert a parabolának nincs se éle, se széle.

QuoteThe bottom-left edge of the Emotional Parabola represents a state of being complete strangers. It shows that when absolutely zero energy has been pumped into a relationship, there are no positive returns whatsoever.

Parabola bal oldalon sem nulla, ott is növekszik (ha minimummal rendelkező parabola és nem maximummal). (bocs, most ilyen hangulatomban vagyok szigorlat után :))

Tycho

Quote from: .Attila on 2007-01-24, 15:12:38
Quote from: Tycho on 2007-01-24, 14:54:35
.Attila: az edge a széle is lehet, ha meg konkrét  értelmezési tartományban veszi (elvileg itt arról lene szó :hehe: ) akkor meg az értelmezési tartomány egyik végéről is lehet szó :haha: -matekot tanulok éppen...

Ok. Akkor hogyan értelmezed a bal alsó "edge"-t, jelentsen akármit is az edge? :)
ha bal alsó, akkor nyilván alul nyitott parabolát vesz, és annak az értelmezési tartománynak a bal szélén felvett értékre gondol  :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :muhahah:

.Attila

Quote from: Tycho on 2007-01-24, 15:15:59
Quote from: .Attila on 2007-01-24, 15:12:38
Quote from: Tycho on 2007-01-24, 14:54:35
.Attila: az edge a széle is lehet, ha meg konkrét  értelmezési tartományban veszi (elvileg itt arról lene szó :hehe: ) akkor meg az értelmezési tartomány egyik végéről is lehet szó :haha: -matekot tanulok éppen...

Ok. Akkor hogyan értelmezed a bal alsó "edge"-t, jelentsen akármit is az edge? :)
ha bal alsó, akkor nyilván alul nyitott parabolát vesz, és annak az értelmezési tartománynak a bal szélén felvett értékre gondol  :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :muhahah:

:)

Vizuális típus vagyok, lerajzolnád nekem, amit itt ír a gyerek?
http://www.antwon.com/broodings/brood02.html

Member

Postoltok, mint a dög. :)
Amúgy meg félbekoccintva végighallgattam két leány beszélgetését, amelyben a kis kedvencemet fikázták és ha tényleg nem színeztek bele és van akkora nyominger, hogy a szocmunkásokat azok ismerete nélkül ennyire leszólja, akkor bizony tényleg nincs miről beszélnünk. :/ (Azzal viszont nem értek egyet, hogy idegesítő arca lenne)
(Meg ha tényleg van annyira népszerűtlen, hogy 2 csajnak pont róla kell beszélnie a dohányzóban... O_O)

Mell téma: A kicsi esztétikusabb, a nagyobbal jobban lehet játszani. Képpel nem lehet játszani, ezért ott a kicsi sokkal szebb, de élőben teljesen mindegy, csak lehetőleg ne tudja "hátradobni".

Tycho


tessék, de csak mert poénabb volt ezt rajzolni paintben, mint magolni a tételeket  :haha:


*edit:remélem más is látja a képet, ha nem megyek linket szerelni*

Selmo


A tökéletesség unalmas.