Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Member

Aki 13 évesen tud d*gni, az már gondolom, azt is tudja, hogy mi lesz akkor, ha befröccsen neki vmi. Nem hiszem, hogy csak a gumi szakadt volna át. Legközelebb már nem a pasik, hanem az abortuszok számában versenyeznek majd a "lányok"... Miért nem lehet 15-16 évesen elveszíteni azt a vackot?! Sőt, én továbbra is támogatom a "házasság előtt minek" mozgalmat, annak ellenére, hogy ezzel sokan nem értenek egyet.

Fubi

Quote from: kisvirag on 2007-01-26, 21:45:03
egy bizonyos kor után már nem gond a nagyobb korkülönbség, mondjuk olyan húsztól felfele, bár szerintem sem a legjobb... de pl barátnőmnek is 10 évvel idősebb barátja van, akit gimis kora ismer ( a srác azóta is próbálkozik) de vegulis csak kicsit kevesebb mint ket eve jottek ossze (most 23 ugye baratnom is). gimiben meg nagyon "cikinek" találtam volna, hogy ő a barátja, illetve hogy ilyen idős, de most már semmi problémát nem látok benne.
persze ott a másik véglet is, sógorom nővére 38 éves, és a férje még nincs 25.
Énis lefelé gondoltam, azért 23-25 évesen már van elég felelősségérzete egy embernek , viszont 13 éves korában...

Rounin

Vagy idősebb pasival, vagy a saját nevelőapjával is akár... :__devil:

Zsiga

Quote from: Member on 2007-01-26, 21:45:50
Aki 13 évesen tud d*gni, az már gondolom, azt is tudja, hogy mi lesz akkor, ha befröccsen neki vmi. Nem hiszem, hogy csak a gumi szakadt volna át. Legközelebb már nem a pasik, hanem az abortuszok számában versenyeznek majd a "lányok"... Miért nem lehet 15-16 évesen elveszíteni azt a vackot?! Sőt, én továbbra is támogatom a "házasság előtt minek" mozgalmat, annak ellenére, hogy ezzel sokan nem értenek egyet.
Nos, egyrészt közel sem biztos hogy tudja. Aztán ha tudja is és mondjuk szed tablettát, lehet hogy elfelejti bevenni (mert ez is előfordul, még felnőtt embereknél is, és bizony könnyen lehet belőle baj), és igen, a zokni se véd atomtámadás ellen. Az aláhúzott részen meg nem tudom hogy sírjak vagy nevessek, egyelőre mosolygok. :)

Selmo

Quote from: Zsiga on 2007-01-26, 21:51:44
Az aláhúzott részen meg nem tudom hogy sírjak vagy nevessek, egyelőre mosolygok. :)
Én igen: :lul:

A tökéletesség unalmas.

Member

Előbb eszel a villával, mielőtt megtudod, hogy mire is való...?
Szerintem eléggé agyhalottnak kell lenni ahhoz, hogy egy ilyen létfontosságú dolgot elfelejtesen vki... Nem 4 energiaital, 3 konyak és 2 gandzsa után kell disznóvágást rendezni...
Elég sokan próbáltak már meggyőzni, hogy "A szex a szerelem legfőbb kiteljesedése", de eddig szinte csak ellenpéldáról hallottam, másrészt meg vannak ennél sokkal "kielégítőbb" dolgok.

Rounin

Quote from: Member on 2007-01-26, 21:57:32
másrészt meg vannak ennél sokkal "kielégítőbb" dolgok.

Jahm. Viszont ritka szar lehet a házasság után rájönni, hogy helóbocsi, ez nem megy, de nagyon ^^'.

Member


kisvirag

Member: én 23 éves vagyok, egy éve szedem rendszeresen a tablettát és IGEN, néha elfelejti az ember. szerencsére a mai tabletták egész jók, 12 órán belül még pótolható, plusz nem egy hónap, csak egy hét "esik ki".

Házasság előtt no sex: nos, "hatalmas" tapasztalatommal azt kell mondanom, hogy hülyeségnek tartom. Hogy miért? mert mint a lelki, a szexuális alkatunk is más-más, és lehet, hogy valakivel nagyon jól megvagy lelkileg meg mindenhogy, de nem illetek össze szexuálisan, akkor az hosszútávon megmérgezi a kapcsolatotokat. láttam már ilyet. (és ott nem is volt arról szó, hogy házasság előtt no sex egyébként)
Szerintem _ugyanannyira_ fontos, hogy egy kapcsolatban szexuálisan kijöjjetek, mint máshogy, és ez hogy máshogy derülhet ki, mint a "puding próbája az evés" módszerrel.
Egyébként kérdezd meg katzot, amíg nem ismert, azt gondolta, a legjobb feleségnekvaló a szűz lány :D :haha:

edit: OK, akkor megkérjük Member szüleit, hogy menjenek el, és kérjék meg a szomszéd falu Julcsiját neki, megfelelő hozományért persze. Elvégre évszázadokon keresztül bevált...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Rounin

Quote from: Member on 2007-01-26, 22:02:45
Ha eddig az évszázadok alatt bevált...

Nem vált be.

Ja, amúgy a nők verése is évszázadok, ezredek szokása... az is tökjó, nem? :__devil:

Member

kisvirag, gyk. szó szerint leküldted ugyanazt, amit pár hónappal ezelőtt, szerinted változott a véleményem azóta...? :rolleyes:
Egyetlen egy dologra mondtam, hogy bevált, nem a világ összes mára megszűnt cuccára...

Rounin


Selmo

Ezt itt hagyjuk abba, mert nem fogjuk egymást meggyőzni. :redface:

A tökéletesség unalmas.

Member

Bezzeg, ha a jó öreg blarke még itt lenne, ketten tartanánk a frontot... :redface:

kisvirag

Member: viszont az általad felhozott, meg az én általam felhozott igen szoros kapcsolatban álltak ám egymással (és néhol még ma is) azokon az évszázadokon keresztül...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Moha

Quote from: Fubi on 2007-01-26, 19:20:15
Hogyan szoktál szórakozni járni, egyedül vagy csapatostul?
Ritkán, retros buli helyekre, egyedül, esetleg 1-2 haverral v. húgommal.
Quote
Mennyire vagy vidám típus?
Egy kis adag alkohol után elég vidám tudok lenni.
Quote
Nagyon zavarba jössz lányok társaságában?
Ha tetszik a lány, akkor eléggé...
Quote
Ha lenne kapcsolatod mennyire lennél papucs  :uzi: (no offense) :jee: ?
Volt barátnőmmel való kapcsolatom alapján: hát szerintem nagyon. :( Akkor is túlságosan oda voltam a csajért és mindent megtettem neki, meg mindig ő volt a legfontosabb...

Darkstar

Quote from: Member on 2007-01-26, 22:11:56
Bezzeg, ha a jó öreg blarke még itt lenne, ketten tartanánk a frontot... :redface:
Blarke nem csak a házasság előtti nemi életet bojkottálta. :D
Szerintem a "házasság előtt nem" hülyeség, viszont a "huh, minnél előbb feküdjünk le" elvet sem támogatom.  Előbb utóbb úgyis jön magától, addig is nagyon jól el lehet lenni nélküle (szerintem nem az jelenti két ember között a komoly kapcsolatot, ha már túlvannak az első "action"-ön). :) Máig nem értem, hogy mostanában az "ottalvás" és a szex közé miért húznak azonnal egyenlőségjelet. Hagyjuk, nem blogolok. ^^
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

sirtomi

Quote from: Moha on 2007-01-26, 22:48:14
Quote from: Fubi on 2007-01-26, 19:20:15
Hogyan szoktál szórakozni járni, egyedül vagy csapatostul?
Ritkán, retros buli helyekre, egyedül, esetleg 1-2 haverral v. húgommal.
Quote
Mennyire vagy vidám típus?
Egy kis adag alkohol után elég vidám tudok lenni.
Quote
Nagyon zavarba jössz lányok társaságában?
Ha tetszik a lány, akkor eléggé...
Quote
Ha lenne kapcsolatod mennyire lennél papucs  :uzi: (no offense) :jee: ?
Volt barátnőmmel való kapcsolatom alapján: hát szerintem nagyon. :( Akkor is túlságosan oda voltam a csajért és mindent megtettem neki, meg mindig ő volt a legfontosabb...

Én haverokkal járok (fiúk, lányok vegyesen). Alkohol nélkül is tudok vidám lenni :)
Buliban nem jövök zavarba még akkor sem ha nagyon tetszik a csaj, bezzeg sima hétköznapokon :p
Papucs viszont nem vagyok, sajnos kedves is csak ritkán, de akkor meg nagyon :)

Fubi

Quote from: Moha on 2007-01-26, 22:48:14
Quote from: Fubi on 2007-01-26, 19:20:15
Hogyan szoktál szórakozni járni, egyedül vagy csapatostul?
Ritkán, retros buli helyekre, egyedül, esetleg 1-2 haverral v. húgommal.
Quote
Mennyire vagy vidám típus?
Egy kis adag alkohol után elég vidám tudok lenni.
Quote
Nagyon zavarba jössz lányok társaságában?
Ha tetszik a lány, akkor eléggé...
Quote
Ha lenne kapcsolatod mennyire lennél papucs  :uzi: (no offense) :jee: ?
Volt barátnőmmel való kapcsolatom alapján: hát szerintem nagyon. :( Akkor is túlságosan oda voltam a csajért és mindent megtettem neki, meg mindig ő volt a legfontosabb...

Hmmm, naruhodo.
Hát igen a lányok többsége nem szereti az izgulós fiúkat, de ez még nem a vég.
Tanácsom:
-Ha mész bulizni akkor mindíg alapozd meg egy kis alkohollal , hogy a gátlásaid , esetleg félelmeid eltűnjenek.
Ez mindenkinél más , hogy kb mennyi pia után éri el ezt a szintet.
-Vidám vagy , az jó akkor ne félj használni a humorérzéked, és próbáld meg "ráragasztani a jókedved " az éppen aktuális lányra.
-Bulizni én ált. 4-5 embernél kevesebbel nem mek, de szinte mindíg több és a házibulikat jobban szeressem, és oda is lehet jó csajokat hívni.
-És ált mind csávó, családtagokat nemigen viszek magammal, se családtagok barátait.
-Offense nélkül: Papucsnak lenni rossz, mindíg áljj ki magadért a kapcsolatban, néha egészen apró dolgokon múlik ez.
Ha azt érezteted vele hogy megvéded őt (ez már amolyan ősi dolog), akkor máris egy lépcsőfokkal közelebb  álsz az
"Anti-papucs" státusz eléréséhez.

Ui.: Ha a postom bármely ponton sértené az ellenkező nem bármely tagját akkor előre is bocsi.

Moha

Quote from: Member on 2007-01-26, 21:45:50
Miért nem lehet 15-16 évesen elveszíteni azt a vackot?!
Ha engem kérdezel, szerintem még az is korai! 15-16 évesen az ember még járjon el bulizni, szórakozzon, járjon kéz a kézben, csókolózzon, de a szexhez felelősség is tartozik, ahoz pedig fel kell nőni! És - már elnézést - még a 18-19 körüli lányok is nagyon gyerekesek tudnak lenni!
Szóval szerintem nem kéne elsietni. Annyi szép dolog van a világban és annyi minden mást lehet csinálni, nem kell rögtön rávetnie magát a másikra az embernek... Persze 13-14 évesen nagy úr a kíváncsiság, de sajnos manapság nincs meg a megfelelő nevelés, hogy a veszélyekre is megtanítsák őket. Tisztelet a kivételnek!
Quote from: Fubi on 2007-01-26, 23:05:17
-Bulizni én ált. 4-5 embernél kevesebbel nem mek, de szinte mindíg több és a házibulikat jobban szeressem, és oda is lehet jó csajokat hívni.
Ez nekem nem megy! Nincs túl nagy baráti köröm, és ki van csukva, hogy 4-5 embert össze tudjak szervezni egy bulira. A max, ami szokott lenni 4 ember velem együtt...
Házibuliba meg sajnos nem hív senki. :frown:

Zsiga

Quote from: Moha on 2007-01-26, 23:26:18
Quote from: Member on 2007-01-26, 21:45:50
Miért nem lehet 15-16 évesen elveszíteni azt a vackot?!
Ha engem kérdezel, szerintem még az is korai! 15-16 évesen az ember még járjon el bulizni, szórakozzon, járjon kéz a kézben, csókolózzon, de a szexhez felelősség is tartozik, ahoz pedig fel kell nőni! És - már elnézést - még a 18-19 körüli lányok is nagyon gyerekesek tudnak lenni!
Szóval szerintem nem kéne elsietni. Annyi szép dolog van a világban és annyi minden mást lehet csinálni, nem kell rögtön rávetnie magát a másikra az embernek... Persze 13-14 évesen nagy úr a kíváncsiság, de sajnos manapság nincs meg a megfelelő nevelés, hogy a veszélyekre is megtanítsák őket. Tisztelet a kivételnek!
Lehet én vagyok a liberális, de ha egyszer majd lesz egy 14 év körüli fiam, én bizony úgy fogom elküldeni buliba/csajozni hogy a kezébenyomok egy doboz gumit és megmondom neki hogy annyi pofont kap másnap ahány bontatlannal jön vissza. :)

Quote from: Moha on 2007-01-26, 23:26:18
Quote from: Fubi on 2007-01-26, 23:05:17
-Bulizni én ált. 4-5 embernél kevesebbel nem mek, de szinte mindíg több és a házibulikat jobban szeressem, és oda is lehet jó csajokat hívni.
Ez nekem nem megy! Nincs túl nagy baráti köröm, és ki van csukva, hogy 4-5 embert össze tudjak szervezni egy bulira. A max, ami szokott lenni 4 ember velem együtt...
Házibuliba meg sajnos nem hív senki. :frown:
No offense, de az eddigi hasonló témájú írásaidból nekem az jön le hogy nem igazán szeretnek az emberek veled lenni. Kevés a barátod és ők se érnek rá soha, nincs egy haveri társaságod, nem hívnak buliba, stb. Nem lehet hogy benned van a hiba? Esetleg mások számára kellemetlen a csajozási módszered? (Én tuti nem szívesen mennék olyan emberrel együtt buliba akiről tudom hogy bepróbálkozik minden csajnál, márpedig nekem úgy tűnik hogy nálad nagyjából ez a helyzet.)

Selmo

Quote from: Zsiga on 2007-01-26, 23:43:36
Lehet én vagyok a liberális, de ha egyszer majd lesz egy 14 év körüli fiam, én bizony úgy fogom elküldeni buliba/csajozni hogy a kezébenyomok egy doboz gumit és megmondom neki hogy annyi pofont kap másnap ahány bontatlannal jön vissza. :)
A lányodnak is ez lesz a menetrend? :rolleyes:


A tökéletesség unalmas.

sirtomi

Quote from: Zsiga on 2007-01-26, 23:43:36
(Én tuti nem szívesen mennék olyan emberrel együtt buliba akiről tudom hogy bepróbálkozik minden csajnál, márpedig nekem úgy tűnik hogy nálad nagyjából ez a helyzet.)
Van ilyen haverom! Minden csajnál bepróbálkozik és egy tuti megáll neki :D
Van nő ismerősöm is aki minden pasival flörtöl buliban, ha iszik is akor meg aztán hajaj... :D

Zsiga

Quote from: Selmo on 2007-01-26, 23:46:16
Quote from: Zsiga on 2007-01-26, 23:43:36
Lehet én vagyok a liberális, de ha egyszer majd lesz egy 14 év körüli fiam, én bizony úgy fogom elküldeni buliba/csajozni hogy a kezébenyomok egy doboz gumit és megmondom neki hogy annyi pofont kap másnap ahány bontatlannal jön vissza. :)
A lányodnak is ez lesz a menetrend? :rolleyes:
Az más. ;)

sirtomi: Hát nemtom, nekem az agyamra megy az ilyen. Ha sose jön össze neki akkor azért mert lúzer és én meg nem szeretek lúzerekkel egy társaságban lenni, mert fertőző... :rolleyes: Ha meg mindig összejön neki akkor hadd ne részletezzem hogy miért nem szeretnék vele együtt menni csajozni... ;)

Moha

Quote from: Zsiga on 2007-01-26, 23:43:36
No offense, de az eddigi hasonló témájú írásaidból nekem az jön le hogy nem igazán szeretnek az emberek veled lenni.
Lehet. Ez esetben talán az lesz a legjobb, ha keresek egy jó erős fát, és megtanulok hurkot kötni...  :ejj:
Nincs sok barátom ez igaz, nem is tudok olyan egyszerűen új barátokat szerezni, a mostani barátaim pedig nem nagy bulizósok. Ezért nem nagyon jönnek, meg mindig van dolguk. Pl. ma is: én elmennék valamerre, de egyedül nem nagyon akarok, de senki nem jön velem... :frown:

kisvirag

Quote from: Selmo on 2007-01-26, 23:46:16
Quote from: Zsiga on 2007-01-26, 23:43:36
Lehet én vagyok a liberális, de ha egyszer majd lesz egy 14 év körüli fiam, én bizony úgy fogom elküldeni buliba/csajozni hogy a kezébenyomok egy doboz gumit és megmondom neki hogy annyi pofont kap másnap ahány bontatlannal jön vissza. :)
A lányodnak is ez lesz a menetrend? :rolleyes:


nem, a lányának vasbugyit ad át, amit lelakatol, és lenyeli a kulcsát :D
(esetleg titokban követi, és lelövöldözi a próbálkozókat, esetleg kompromittáló képeket készít róla, amivel aztán zsarolhatja, hogy távol maradjon a lánytól :D )
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Fubi

Quote from: Moha on 2007-01-27, 00:09:24
Quote from: Zsiga on 2007-01-26, 23:43:36
No offense, de az eddigi hasonló témájú írásaidból nekem az jön le hogy nem igazán szeretnek az emberek veled lenni.
Lehet. Ez esetben talán az lesz a legjobb, ha keresek egy jó erős fát, és megtanulok hurkot kötni...  :ejj:
Nincs sok barátom ez igaz, nem is tudok olyan egyszerűen új barátokat szerezni, a mostani barátaim pedig nem nagy bulizósok. Ezért nem nagyon jönnek, meg mindig van dolguk. Pl. ma is: én elmennék valamerre, de egyedül nem nagyon akarok, de senki nem jön velem... :frown:
Errm, akkor mindenek előtt próbáld meg ápolni az emberi kapcsolataid. :P
Ergo barátkozzzzzz. :tezsvir:

Member

Quote from: Zsiga on 2007-01-26, 23:43:36
Lehet én vagyok a liberális, de ha egyszer majd lesz egy 14 év körüli fiam, én bizony úgy fogom elküldeni buliba/csajozni hogy a kezébenyomok egy doboz gumit és megmondom neki hogy annyi pofont kap másnap ahány bontatlannal jön vissza. :)
Lehet én vagyok konzervatív, de ez gusztustalan. Ebben a korban nem kéne halálraqrnia magát... :ejj:
Quote from: Moha on 2007-01-27, 00:09:24
Nincs sok barátom ez igaz, nem is tudok olyan egyszerűen új barátokat szerezni, a mostani barátaim pedig nem nagy bulizósok. Ezért nem nagyon jönnek, meg mindig van dolguk. Pl. ma is: én elmennék valamerre, de egyedül nem nagyon akarok, de senki nem jön velem... :frown:
Mi is hármasban iszunk/pogózunk, egyszerűen nem tudunk mást beszervezni, nőket főleg nem. Lehet, hogy nem csípik a "művésztelep" beteg humorát? :)

Barátkozz...? Az úgy spontán nem megy. Azt spanolásnak hívják.

Darkstar

Quote from: Member on 2007-01-27, 00:16:46
Lehet én vagyok konzervatív, de ez gusztustalan. Ebben a korban nem kéne halálraqrnia magát... :ejj:
Viszont valószínűleg a későbbiekben nem fog tartani a lányoktól. :D (Ez nevetségesen hangzik, de meglepően sok srácra igaz)

Quote from: Member on 2007-01-27, 00:16:46Mi is hármasban iszunk/pogózunk, egyszerűen nem tudunk mást beszervezni, nőket főleg nem.:)
Talán mert ez egy csajt valahogy nem vonz annyira? ;) Kivételek persze akadhatnak, de nem olyan sok.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

#1469
Sztem ebben az is benne van, hogy a szex még mindig sok helyen tabu téma. Otthon, iskolában stb. Ergo egy 13-14 éves gyerek könnyen belefuthat anélkül, hogy megfelelő információval rendelkezzen róla. Elég fura, hogy ez mai liberalizálódó társadalom lassan minden erkölcsösséget levetkőz, de a pont a szex-szel kapcsolatban marad ilyen prűd.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS