Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

kisvirag

legkésőbb hetedikben van kötelező szexuális felvilágosítás, de azt hiszem mostmár még korábban is beszélnek róla.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Darkstar

Most mondjam azt, hogy nekünk soha nem volt? Mert nem volt. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kisvirag

Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

.Attila

Nálunk is csak egy tanóra volt, de teljesen el lett bagatelizálva. Kérdezni lehetett, kis papírfecniken, de egyetlen kérdésre nem kaptunk választ, még normális kérdésre sem.

Selmo

Annakidején én vittem el a felvilágosító könyvemet a suliba. :rolleyes:

A tökéletesség unalmas.

Dreamcleaver

Quote from: kisvirag on 2007-01-27, 01:02:12
legkésőbb hetedikben van kötelező szexuális felvilágosítás, de azt hiszem mostmár még korábban is beszélnek róla.

És voltál is rajta? Mert akkor tudnád mennyit ér. :rolleyes:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zsiga

Nálunk teljesen rendben volt, mindent elmondtak és minden kérdésre válaszoltak, pedig azért már akkor is tudtunk érdekeseket kérdezni. :D

Rin

Quote from: kisvirag on 2007-01-27, 01:09:57
az meg az iskola hibaja, mert kellett volna :)
Én ugyanabba az iskolába jártam (általános iskolába és gimibe is), és nekünk volt már hatodikig is három, és a gimnáziumban sem egyszer, ráadásul egy-kettő tényleg hasznos volt. Szerencsére én még nem sok olyan korosztályombelivel találkoztam, aki ne tudta volna az alapdolgokat, olyannal viszont jópárral, akit pl. nem érdekelt a védekezés, mert úgyis van esemény utáni tabletta, vagy egyszerűen csak magasról tett rá. Ez azért elég elkeserítő.

Zsiga

Quote from: Rin on 2007-01-27, 01:28:17
mert úgyis van esemény utáni tabletta
Akkor ők még nem kerültek közelebbi kapcsolatba azzal a szarral...
Még "kívülállóként" is sikerült meggyőződnöm róla hogy még az ellenségeimnek sem kívánnám.

kisvirag

igen, csak azt elfelejtik, hogy azt havonta maximum egyszer, az életben pedig összesen KÉTSZER lehet (ajánlott) alkalmazni.
mármint, egészségkárosodás nélkül.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kuroi Tenshi

 :eek: :eek:
/r/ moar info.
Össz kétszer? Milyen egészségkárosodás?
Hormonális zavarokról hallottam, de nem gondoltam volna, hogy
ennyire durva  :eek:

Darkstar

Az egy tömény hormonbomba, mit vártál tőle? :) Mondjuk én úgy tudtam havi négy a max, utána már gondokat okoz.

Ed.: Utánanéztem, máshol meg egy évre mondják ezt az adagot (és ez hihetőbbnek is tűnik...).
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

Hehe ez jó példa, most akkor hányszor, milyen gyakran...  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Darkstar

Tudja a franc, de mivel fel kell iratni, az illetékes biztos mond valamit. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Quote from: Darkstar on 2007-01-27, 00:22:22
Talán mert ez egy csajt valahogy nem vonz annyira? ;) Kivételek persze akadhatnak, de nem olyan sok.
És honnan tudod, hogy
1. Ezt előttük szoktam csinálni
2. Ezzel nyitok náluk beszélgetésben? :confused: :)

Darkstar

Nem tudom, csak arra reagáltam, amit írtál. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Quote from: Darkstar on 2007-01-27, 11:29:56
Nem tudom, csak arra reagáltam, amit írtál. :)
Na látod, a lányok teljesen mást látnak, mint a haverok... :rolleyes:

Nakedape

Quote from: Member on 2007-01-26, 22:02:45
Ha eddig az évszázadok alatt bevált...

tudom h lassan reagálok, de azért itt selenne sok házasság előtti sex ha nőket 12-14 évesen férjhezadnák, mint azt évszadok alatt jólbeváltan.. s ha azt nézzük h akkor is csaltak meg sok férjet amikor ezért akasztás/megkövezés járt ezután(persze csak a nőknek .. :ejj:) akkor azért sztem ehhez naggyon rózsaszín szemüveg kell, h sokkal jobban beváltnak mondjuk mint "eztagusztustalanerköklcsifertőszexuálisszabadosságot"

szerk ja és persze a szabadosságnak az az előnye h szabad nem lefükdni házasságig, de én azért javasolnam h eljegyzéskor azért igen...mert télleg szar lehet ha nem működik.. vagy ne adj isten f***ka van a menyasszonynak :D :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

kisvirag

ha az van neki, szerencsere hatalytalanitjak a hazassagot :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Ready2

Quote from: kisvirag on 2007-01-27, 12:42:14
ha az van neki, szerencsere hatalytalanitjak a hazassagot :)

remelem mo-on sokaig igymarad :)

Nakedape

Quote from: Ready2 on 2007-01-27, 17:42:05
Quote from: kisvirag on 2007-01-27, 12:42:14
ha az van neki, szerencsere hatalytalanitjak a hazassagot :)

remelem mo-on sokaig igymarad :)

hát ha valóban meglepetés a dologok akkor valóban jóhogy :D
de ha direkt azt választ akkor nemtom mér ne lehetne, kivagyokénhogymegmondjamneki? :redface:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Ha tudják egymás nevét, mehet, az ő dolguk.
De azt meg nem tudom elképzelni, hogy mondjuk egy bájos női arc, egy gyermekhang, egy kiforrott, kerek mell, formás csípő és fenék, igéző lábak a miniszoknya alatt harapós kobrát rejtsenek. :rolleyes:

Zsiga

Quote from: Member on 2007-01-27, 20:26:08
Ha tudják egymás nevét, mehet, az ő dolguk.
De azt meg nem tudom elképzelni, hogy mondjuk egy bájos női arc, egy gyermekhang, egy kiforrott, kerek mell, formás csípő és fenék, igéző lábak a miniszoknya alatt harapós kobrát rejtsenek. :rolleyes:
Pedig van ilyen. :)

kikuchiyo

Quote from: Member on 2007-01-27, 20:26:08
Ha tudják egymás nevét, mehet, az ő dolguk.
De azt meg nem tudom elképzelni, hogy mondjuk egy bájos női arc, egy gyermekhang, egy kiforrott, kerek mell, formás csípő és fenék, igéző lábak a miniszoknya alatt harapós kobrát rejtsenek. :rolleyes:

Volt Amerikában (meg talán a Viasaton is) egy valóságsó, ami pont erre épült. Néhány "alpha male" versenyzett egy, a fent jellemzett tulajdonságokkal rendelkező "hölgy", valamint párezer dollár kegyeiért, aztán a győztesnek (vagy a kiesőknek is? nem emlékszem) megmutatták a himbilimbit.

Ide kapcsolódó filmes idézet: "A pisztolyod nyomja a csípőmet!"
Failure is the default option

Solid Snake

Quote from: kikuchiyo on 2007-01-27, 20:51:18
Ide kapcsolódó filmes idézet: "A pisztolyod nyomja a csípőmet!"

Ace Ventura?  :smile:

Member

Én csak a "Hány zseblámpát tartasz az ágyban?" kezdetűre emlékszem. :)
Ha már volt olyan igényes, hogy ezeket összehozta, miért nem műtette le azt is és csinált a helyére egy lyukat?... :rolleyes:

Solid Snake

Quote from: Member on 2007-01-27, 21:00:29
Én csak a "Hány zseblámpát tartasz az ágyban?" kezdetűre emlékszem. :)

Ez meg Big Momma's House.  :hehe:

kisvirag

Szépségverseny is volt ilyen, láttam is róla képeket (bár arra már nem emlékszem, hogy himbilimbivel még vagy már nem rendelkezők versenye volt, esetleg mind2), és azt kell mondjam, némelyik szebb nő volt, mint akár "női" szépségversenyen részt vevő hölgy valamelyike. de az mindenesetre biztos volt, hogy elsőre nem akartam elhinni, hogy azok valójában pasik (voltak valamikor).
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

kikuchiyo

Azért a legtöbbön azonnal látszik, hogy nem nőnek születtek. Az arcuk, az ádámcsutkájuk, a testalkatuk - mind árulkodó, ha még nem műtették meg azokat is. Valahogy visszataszítónak tűnnek számomra.
Failure is the default option

Kvikveg

En azt vettem eszre paron, hogy nagyon jo labaik voltak. Marmint a mostani idealhoz merve, ami a magas es vekony labu noket reszesiti elonyben. Aztan az egeszet tonkrevagta a basszus hang. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.