Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Djinn

Quote from: Member on 2007-02-21, 16:40:44
Bocsánat, ha mostanában kissé pesszimista vagyok... Az utolsó mondattal nem tudok egyetérteni, mert mindkét oldalról látom, hogy nem ugyanazt keresik a barátságban, mint a szerelemben (utóbbit kissé lecsupaszítottabbnak látom), talán nem is véletlen vált ennyire külön a kettő.

Az attól függ, ki mit szeretne. Sokan vannak, akiknek csak kell valaki akivel le lehet feküdni, mutogatni lehet vagy csak nincs más...stb. ebben az esetben ez tényleg kevesebb, mint a barátság. De szerintem egy jó párkapcsolatban a másik fél egyben barát is. (Jó esetben a legjobb barát). Ha nincs is így törekedni kéne erre. Ha ez így van akkor mindjárt "értékesebb" (nem igazán jó szó) a "szerelem", mint a "barátság", mert az "több". :)
A probléma ott van, mikor az ember nem őszinte a partnevel és viszont. Ez bizalmatlanságot okoz stb stb... ÉS akkor persze hogy a barátság fontosabb lesz, pláne hogy a barátok ált. kevesebbet várnak el tőlünk. (az már egy más kérdés, hogy mi a "barátság")
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Selmo

Quote from: Ramiz on 2007-02-21, 16:37:28
Ez a nézőpont számomra pontosan olyan, mint az eleve elrendeltetés fogalma: nem tudom, hogy így van-e vagy sem, de nagyon szeretném hinni, hogy nem igaz és küzdök ellene, mert mindkettő nagyon degradáló. Miért gondolkoznának a nők úgy, mint a droidok, szilárd kategóriákba sorolva mindenkit? Barátságból miért ne lehetne bármi. Aki sosem jönne össze egy "csak barát"-jával, az az illető bizonyos szempontból lenézi a barátait, nem tekinti őket férfinak ahhoz, hogy potenciális partnert lássanak benne egy adott helyzetben.
Mert így van, az első percben eldöntik, hogy lehet-e "valami" veled és ha a válasz nem, akkor innen marha nehezen kerülhetsz feljebb. Ne kérdezd miért van így, valami evolúciós mifene és egyebek.
Quote from: Member on 2007-02-21, 16:40:44
Na neee, ez már tiszta animés, ilyen nem létezik... ^^'
De. Az animék is a valóságból hozzák a helyzeteket. :)

A tökéletesség unalmas.

arianrhod

Akkor lehet bennem van egy csavar,mert én nem teszek barát és férfi között.Sőt az én szemszögemből igenis létezhető dolog a barátságból szerelem dolog.Azért is mert velem is megesett már egyszer :redface:
Nem hiszem,hogy valaha is meg fogom érteni,mert az én szememben nincsenek ilyen csoportokra szétszedve az emberek.

Djinn

Szerintem is létezik olyan szerelem/működő kapcsolat, ami barátságból alalkul ki. Igazság szerint a legtöbb működő kapcsolat mit látok (hozzáteszem nincs túl sok :( ) az ilyen.
Valóban sokan félnek tőle (pedig nem lenne ellenükre), mert "mi van ha nem sikerül és akkor a barátásgnak is vége....". Azt hiszem ez többnyire kifogás, de valóban lehet olyan eset, mikor a baráként fontosabb az illető. Erre való többek között a szánk, hgy ezeket a dolgokat tisztázzuk.  :haha:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Nakedape

nem lehet, hogy ez a barátból sose lesz szerelem kép azért alakul ki mer gyebár a nők sokkal jobban szűrnek, és így sokkal több ember esik bele a barátba mint a szerelembe ? :D (mármint pl 100 nőt nézve a ffinek tetszik kb 10 (5-20)és még 14-20 aki nem első körében van a gondolatai közt de lehetne valami aha a lány szeretné, lányoknál a 100ból bejöhet kb 2-5 és még max 1-3..:D viszont baraátkozni szívesen, pláne, mer ritkán tudnak, ha ki is néznek valahogy, és mindenki nembarátkozniakar, namármost, ha mondjuk 100 búl 80 vannal barátkozna, tehát a halmazok átfedik egymást de kb 72:8hoz az esélyed hogy csak barátkozna, (de ez a te eseted, s amúgy lehetne barátból szerelem), s ha nem vagy diszkóimserkedős,, akkor pl ha2 havonta mész oda egyhez, akkor átlagosan 1,5 év alatt lesz olyan aki nem csak :D )
aki értette az menjen orvoshoz, átolvasni  sincs kedvem:D pedig értelmes gondolat csak mélyre eltemetve
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

sirtomi

Szerintetek normális az a csaj, aki azért panaszkodik mert a volt pasija, aki angliában dolgozott fél évig és nem is tartották a kapcsolatot, hazajött és nem keresi őt, aztán mégis megkeresi erre a csaj szabit vesz ki és 3 napot tölt (végig dug) a sráccal? :D A srác azóta visszament angliában és a csaj azóta is úgy emlegeti, hogy a volt pasija.
Ezt komolyan nem tudom felfogni, nagyon jót röhögtem, de kedvem lett volna megrázni a csajt, hogy magához térjen. Szerintem szerelmes a leányzó, de azt állítja nem, szóval hülye vagy nem tudom :D

Szerk:

Djinn ez a mivan ha nem sikerül és akkor a barátságnak is vége elég komoly dilemma tud lenni szerintem. De előfordulhat, hogy ha tisztázzák a helyzetet simán megmaradhat a barátság is.

Nakedape én végigolvastam és sejtem, hogy miről írsz, de még kell egy kis idő hogy teljesen felfogjam :D

Selmo

Nos, akkor ismét: egy szóval sem mondtam, hogy barát, nem barát, azt mondtam, hogy ha egy nő meglát egy férfit akkor a megismekednék vele, nem érdekel, közömbös rekeszek egyikébe kerül. És egy közömbös rekeszből hiába pedálozol, mert nem jössz be  mint férfi, nem vonzod, vagy nem fogod meg semmivel, stb. Ha esetleg így érthetőbb az ember azzal barátkozik/ismerkedik aki szimpatikus neki és itt nincsenek határok, de egy közömbös ember nehezen tudja felkelteni az érdeklődést maga iránt. És természetes, hogy egy barátságból lehet szerelem, hiszen azért barátkoztak, mert szimpátia alakult ki közöttük. Az más kérdés, hogy mint írták előttem marha sokan biztonsági játékosok inkább és nem játszák meg a mindent vagy semmit.

Nakedape hozzászólását meg értem, röviden azt mondja, hogy egy lányra több fiúbarát jut, mint fordítva és ezért olyan sok a csak barát fiúk aránya.

A tökéletesség unalmas.

Pirula

Quote from: sirtomi on 2007-02-21, 17:28:27szabit vesz ki és 3 napot tölt (végig dug) a sráccal?[..]Szerintem szerelmes a leányzó, de azt állítja nem, szóval hülye vagy nem tudom :D
Ahhoz a verzióhoz mit szólsz hogy egyszerűen csak kedve támadt 3 napig dugni?  :smile:

arianrhod

Quote from: Pirula on 2007-02-21, 21:05:56
Quote from: sirtomi on 2007-02-21, 17:28:27szabit vesz ki és 3 napot tölt (végig dug) a sráccal?[..]Szerintem szerelmes a leányzó, de azt állítja nem, szóval hülye vagy nem tudom :D
Ahhoz a verzióhoz mit szólsz hogy egyszerűen csak kedve támadt 3 napig dugni?  :smile:
Ez is egy eshetőség.Vagy lehet ennyivel is beérte a lány amiért csak sajnálni tudom.
Ja és milyen gyönyörűen fogalmaztok...

sirtomi

Quote from: Pirula on 2007-02-21, 21:05:56
Quote from: sirtomi on 2007-02-21, 17:28:27szabit vesz ki és 3 napot tölt (végig dug) a sráccal?[..]Szerintem szerelmes a leányzó, de azt állítja nem, szóval hülye vagy nem tudom :D
Ahhoz a verzióhoz mit szólsz hogy egyszerűen csak kedve támadt 3 napig dugni?  :smile:
Ez is jó magyarázat, de miért kellett ehhez a volt pasi, asszem lett volna jelentkező nem is egy :)
Jól néz ki a lány, nem is hülye, szóval csak ezt a volt pasi dolgot nem értem igazán.

Kuroi Tenshi

Quote from: Ramiz on 2007-02-21, 16:37:28
És ne mondjátok, hogy egyik lány olyan, mint a másik és nincsen egy darab Az Egyetlen, mert én is tudom, de attól még lehet nagyon fontos, és nem is csak őmiatta.

Aki sosem jönne össze egy "csak barát"-jával, az az illető bizonyos szempontból lenézi a barátait, nem tekinti őket férfinak ahhoz, hogy potenciális partnert lássanak benne egy adott helyzetben.

csakhogy egy vagy két nap múlva kapok egy sms-t/e-mailt/MSN "hívást", és közli, hogy
Aha! Kibújt a szög a zsákból! Szóval van egy loli húga? :haha:

Öhm inkább csak barátnak tekinti és nem potenciális partnernek, de ennek szvsz
nincs köze ahhoz, hogy mennyire tekinti férfinak. Ne mondd, hogy neked nincsenek
olyan nő ismerőseid, akikkel beszélgetsz alkalomadtán, de attól még nem tekinted
őket potenciális partnernek.

Ez már a lepattintó-szöveg. Nem tetszel neki annyira - innentől felesleges vele
foglalkozni.

Quote from: Selmo on 2007-02-21, 16:58:58
Quote from: Member on 2007-02-21, 16:40:44
Na neee, ez már tiszta animés, ilyen nem létezik... ^^'
De. Az animék is a valóságból hozzák a helyzeteket. :)
No shit? OMG Imma goin to teh garage to fire up my mecha & charge mah lazer!!
:D Enyhe túlzás és általánosítás :p

Quote from: sirtomi on 2007-02-21, 17:28:27
szóval hülye vagy nem tudom :D
Sztem az és ő se :D
Na jó, próbáljunk értelmet látni bele:
ex - őt már ismeri, vele már volt; viszont ex, tehát a kapcsolata vele már elég
gyenge ahhoz, hogy elküldhesse, ha már nem kell. Egy új kapcsolat idő,
sok az ismeretlen tényező, és nem lehet olyan könnyen be/ki gombbal vezérelni.
Hű de pragmatikus lett... talán igaz, talán nem.

.Attila

Quote from: Selmo on 2007-02-21, 16:58:58
De. Az animék is a valóságból hozzák a helyzeteket. :)

Aha, ok. Akkor átmegyek teljesen looserbe és bénába (ha még nem vagyok az), elmegyek egy lánykoleszba (ahova persze be is engednek, mert miért ne), égetem magam agyba-főbe, de azért ennek ellenére is kedves leszek, és akkor idővel mindegyik csaj belémzúg.

Ramiz

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-02-21, 23:53:07Aha! Kibújt a szög a zsákból! Szóval van egy loli húga? :haha:
:lazza:

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-02-21, 23:53:07Öhm inkább csak barátnak tekinti és nem potenciális partnernek, de ennek szvsz
nincs köze ahhoz, hogy mennyire tekinti férfinak. Ne mondd, hogy neked nincsenek
olyan nő ismerőseid, akikkel beszélgetsz alkalomadtán, de attól még nem tekinted
őket potenciális partnernek.
Minél jobban kedvelem őket, annál inkább potenciális parternek. Egyébként vonzódtam már olyan lányhoz nagyon erősen, akit elsőre észre sem vettem...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Quote from: arianrhod on 2007-02-21, 22:35:00
Quote from: Pirula on 2007-02-21, 21:05:56
Quote from: sirtomi on 2007-02-21, 17:28:27szabit vesz ki és 3 napot tölt (végig dug) a sráccal?[..]Szerintem szerelmes a leányzó, de azt állítja nem, szóval hülye vagy nem tudom :D
Ahhoz a verzióhoz mit szólsz hogy egyszerűen csak kedve támadt 3 napig dugni?  :smile:
Ez is egy eshetőség.Vagy lehet ennyivel is beérte a lány amiért csak sajnálni tudom.
Ja és milyen gyönyörűen fogalmaztok...
Dicsérettel érettségiztem irodalomból, értek hozzá. :p
Miért is ne nevezzük nevén a gyereket? Pláne ha nem is trágár.
Quote from: sirtomi on 2007-02-21, 22:36:48Ez is jó magyarázat, de miért kellett ehhez a volt pasi, asszem lett volna jelentkező nem is egy :)
Jól néz ki a lány, nem is hülye, szóval csak ezt a volt pasi dolgot nem értem igazán.
Lehet hogy tehetséges a srác. Vagy a lány biztosra akart menni és a jól bevált régi márkát választotta.

sirtomi

Quote from: Pirula on 2007-02-22, 00:04:35
Quote from: sirtomi on 2007-02-21, 22:36:48Ez is jó magyarázat, de miért kellett ehhez a volt pasi, asszem lett volna jelentkező nem is egy :)
Jól néz ki a lány, nem is hülye, szóval csak ezt a volt pasi dolgot nem értem igazán.
Lehet hogy tehetséges a srác. Vagy a lány biztosra akart menni és a jól bevált régi márkát választotta.
K_T- nek is válaszolok itt, nem akarok kopizni :)

Ahogy megismertem a csajt, nem válogatós. Szóval akár az első szimpatikus pasi is hazavihette volna. Vagy csak a szája nagy, nem tudom :)
Vagy tényleg a már bevált szerszámra volt szüksége :D

HVp213

Quote from: Ramiz on 2007-02-21, 16:37:28kezdek arra gondolni, hogy valami titkos ellenségem poénból azzal szívat, hogy követ engem és minden lányt, aki közel kerül hozzám, halálosan megfenyeget...
bazz lebuktam -_-'
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Moha

Quote from: Zsiga on 2007-02-21, 14:15:45
Egy lány a barátnőinek sírja el a bajait, ha neked teszi onnantól megszűnsz férfinak lenni a szemében.
Pontosan! Ha egy lánynak lelki szemetesládája lesz az ember, onnantól kezdve soha az életben nem fog rá úgy tekinteni, mint férfi, max - és ez is csak jóesetben - egy olyan barátként, akivel mindent meg lehet beszélni.
Én tudom, mert jópár lánynak nyujtottam már lelki támaszt... Ilyenkor van az, hogy "te olyan kedves/aranyos vagy" és ha esetleg közeledni akar az ember, akkor meg "bocsi, de nem jössz be"
Quote from: Djinn on 2007-02-21, 15:27:08Végülis felnőtt emberek vagyunk, el kell tudnunk dönteni, hogy válalljuk e ezt vagy nem. Ha vkinek meg nem olyan fontos, csak macera, akkor hagyja az egészet és kész.
Hát, én pl. szívesen segítek ilyen téren, velem bármikor lehet beszélni. Csak már abból kezd elegem lenni, hogy mindig csak kihasználnak, aztán rohannak egy másik pasihoz...
...néha szar dolog, ha az ember kedves a másikkal...
Quote from: Ramiz on 2007-02-21, 16:37:28
Most már akkor is hallani akarom, hogy mi a francot szúrtam el
Nem akarlak elkeseríteni, haver, de erről mondj le! Egy nő sem fogja megmondani neked, hogy mi a baja veled, pláne nyiltan. Egyrészt azért, mert egyszerűen egy nő ilyet nem szokott, másrészt meg maguk sem tudják, hogy KONKRÉTAN mi a baj, csak nem jössz be nekik.
Én kérdeztem nem egy lánytól, hogy mi a baja velem. Egyik sem tudott értelmes választ adni.
Quote from: .Attila on 2007-02-21, 23:56:28
Aha, ok. Akkor átmegyek teljesen looserbe és bénába (ha még nem vagyok az), elmegyek egy lánykoleszba (ahova persze be is engednek, mert miért ne), égetem magam agyba-főbe, de azért ennek ellenére is kedves leszek, és akkor idővel mindegyik csaj belémzúg.
Túl sok lesz a Love Hina, hallod-e? :haha:

Ramiz

Quote from: Moha on 2007-02-22, 01:07:59
Nem akarlak elkeseríteni, haver, de erről mondj le! Egy nő sem fogja megmondani neked, hogy mi a baja veled, pláne nyiltan. Egyrészt azért, mert egyszerűen egy nő ilyet nem szokott, másrészt meg maguk sem tudják, hogy KONKRÉTAN mi a baj, csak nem jössz be nekik.
Nem is lepett volna meg a lepattintás, már megszoktam, hogy nem jövök be a nőknek, de amikor megismerkedtünk, nagyonis úgy tűnt, hogy bejövök, nem mondom, hogy rámhajtott, de egyértelmű jeleket adott. Na most akkor mi a francnak, ha szóba sem jöhetek? értem én, hogy szakított és hogy vissza akar menni az előző fickójához, de miért kellett közben engem napokra kiakasztania egy ilyennel?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

A sebzett lélek ugyanolyan kegyetlen, akár egy gyermek. Akár ez is lehetne magyarázat, csak hát nem az -_-'.

Dreamcleaver

A nőkben az a legjobb dolog, hogy nem kétszer olyan bonyolultak, mint amilyenek.  :lazza:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Selmo

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-02-21, 23:53:07
No shit? OMG Imma goin to teh garage to fire up my mecha & charge mah lazer!!
:D Enyhe túlzás és általánosítás :p
Az. :) De nem azt mondtam, hogy mindent onnan hoznak. Előfordul a valóságban is na. :P
Quote from: Pirula on 2007-02-22, 00:04:35
Lehet hogy tehetséges a srác. Vagy a lány biztosra akart menni és a jól bevált régi márkát választotta.
:tezsvir:
Quote from: Moha on 2007-02-22, 01:07:59
Nem akarlak elkeseríteni, haver, de erről mondj le! Egy nő sem fogja megmondani neked, hogy mi a baja veled, pláne nyiltan. Egyrészt azért, mert egyszerűen egy nő ilyet nem szokott, másrészt meg maguk sem tudják, hogy KONKRÉTAN mi a baj, csak nem jössz be nekik.
Én kérdeztem nem egy lánytól, hogy mi a baja velem. Egyik sem tudott értelmes választ adni.
Tegyük hozzá a leglényegesebbet, az örök női hibát: nem mondja el, hogy ne bántson meg (mégjobban). :ejj:

A tökéletesség unalmas.

Member

Ezek szerint Ramiz úgy járt kb. mint én... -_-
Ilyenkor nincs mit tenni, keresd meg, hogy mi nem tetszik benne és felejtsd el mindörökké.

arianrhod

Quote from: Pirula on 2007-02-22, 00:04:35
Quote from: arianrhod on 2007-02-21, 22:35:00
Quote from: Pirula on 2007-02-21, 21:05:56
Quote from: sirtomi on 2007-02-21, 17:28:27szabit vesz ki és 3 napot tölt (végig dug) a sráccal?[..]Szerintem szerelmes a leányzó, de azt állítja nem, szóval hülye vagy nem tudom :D
Ahhoz a verzióhoz mit szólsz hogy egyszerűen csak kedve támadt 3 napig dugni?  :smile:
Ez is egy eshetőség.Vagy lehet ennyivel is beérte a lány amiért csak sajnálni tudom.
Ja és milyen gyönyörűen fogalmaztok...
Dicsérettel érettségiztem irodalomból, értek hozzá. :p
Miért is ne nevezzük nevén a gyereket? Pláne ha nem is trágár.
Nem tudom de nekem a d*gni elég alpári kifejezés...Lehet naív vagyok vagy tiszavirág lelkületű de utálom az ilyen  kifejezéseket...

Dreamcleaver

Quote from: arianrhod on 2007-02-22, 18:17:26
Quote from: Pirula on 2007-02-22, 00:04:35
Quote from: arianrhod on 2007-02-21, 22:35:00
Quote from: Pirula on 2007-02-21, 21:05:56
Quote from: sirtomi on 2007-02-21, 17:28:27szabit vesz ki és 3 napot tölt (végig dug) a sráccal?[..]Szerintem szerelmes a leányzó, de azt állítja nem, szóval hülye vagy nem tudom :D
Ahhoz a verzióhoz mit szólsz hogy egyszerűen csak kedve támadt 3 napig dugni?  :smile:
Ez is egy eshetőség.Vagy lehet ennyivel is beérte a lány amiért csak sajnálni tudom.
Ja és milyen gyönyörűen fogalmaztok...
Dicsérettel érettségiztem irodalomból, értek hozzá. :p
Miért is ne nevezzük nevén a gyereket? Pláne ha nem is trágár.
Nem tudom de nekem a d*gni elég alpári kifejezés...Lehet naív vagyok vagy tiszavirág lelkületű de utálom az ilyen  kifejezéseket...

melyik másik igét használnád az alkalmi szex, szex szerelem nélkül, "csak úgy" szex aktusok kifejezésére? Töcskölni?  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

arianrhod

Quote from: Dreamcleaver on 2007-02-22, 18:26:17
melyik másik igét használnád az alkalmi szex, szex szerelem nélkül, "csak úgy" szex aktusok kifejezésére?  :D
A kérdésedben benne van a válasz is...

Member

Quote from: arianrhod on 2007-02-22, 18:17:26
Nem tudom de nekem a d*gni elég alpári kifejezés...Lehet naív vagyok vagy tiszavirág lelkületű de utálom az ilyen  kifejezéseket...
Alpári cselekvésnek alpári neve van, hol itt a probléma? :)
Tiszavirág lelkületű...? :confused: Az egyik kedvenc állataim, de nem látom az összefüggést. :)

Pirula

Quote from: arianrhod on 2007-02-22, 18:17:26Nem tudom de nekem a d*gni elég alpári kifejezés...Lehet naív vagyok vagy tiszavirág lelkületű de utálom az ilyen  kifejezéseket...
Oké, de egy három napos alkalmi szexuális aktushoz valahogy odaillik. Már stilisztikailag.
Írtam volna hogy szakajtották a szerelem bimbaját? Három napig? Max kombájnnal.
Egyébként semmi gond, szíved joga hogy mit tartasz alpárinak.  :smile:
Legutóbbi hétvégén hallottam Szegeden egy előadáson, a témában nálam jóval tájékozottabbaktól, hogy a magyar nyelv elég szegényes ezen a téren. Már ha kultúráltan és hangulatrombolás nélkül szeretne valamelyik fél hmmm... aktust kezdeményezni. Még párok között is.
Ezért kérnék most mindenkit, nyelvújítsunk! Ötletek?

Selmo

Quote from: arianrhod on 2007-02-22, 18:17:26Nem tudom de nekem a d*gni elég alpári kifejezés...Lehet naív vagyok vagy tiszavirág lelkületű de utálom az ilyen  kifejezéseket...
Igen kedves, olyan vagy. :redface:
Quote from: Pirula on 2007-02-22, 20:54:15
Írtam volna hogy szakajtották a szerelem bimbaját? Három napig? Max kombájnnal.
:lol: :lul:

A tökéletesség unalmas.

arianrhod

Quote from: Member on 2007-02-22, 20:39:53
Quote from: arianrhod on 2007-02-22, 18:17:26
Nem tudom de nekem a d*gni elég alpári kifejezés...Lehet naív vagyok vagy tiszavirág lelkületű de utálom az ilyen  kifejezéseket...
Alpári cselekvésnek alpári neve van, hol itt a probléma? :)
Tudom,hogy alpári cselekvés és én utálom az alpári kifejezéseket ennyi.Csak megjegyeztem nem tudom miért kell belémkötni ezért.

Quote from: Member on 2007-02-22, 20:39:53
Tiszavirág lelkületű...? :confused: Az egyik kedvenc állataim, de nem látom az összefüggést. :)
Ez egy mondásszerű kifejezés. Mivel a tiszavirág hamar elpusztul így vonnak párhuzamot a könnyen sebezhető lélekkel.

Darkstar

Ha ez az alpári cselekvés teljes általánosítás, akkor nem értek vele egyet, de ha csak az ilyen átmeneti szexre értendő, úgy inkább elfogadom. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん