Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Member

Félre ne érts, elhiszem, hogy zavar a magyar nyelv legalja, de szerintem a "3 napig szexuális életet élni úgy, hogy érzelem nem kötődik hozzá" minden további nélkül megérdemli a d*gni szót, sőt, szerintem ez még egészen enyhe rá.
A kérész gyorsan meghal, de nem érzékenységében, hanem mert élete végcélja beteljesül (végülis a legszebb halálnem :)), ezért nekem az önbeteljetsítő ember jutnak róla eszembe. ;)
Nem lennél inkább "tavirózsa lélek" akkor? :)

arianrhod

Tavirózsa? Miért? Mert annyira törékeny? Mert törékenynek nem lehet engem nevezni [spoiler]csak nagyon ritkán :redface:[/spoiler] Maradjunk inkább az érzékeny lelkületnél. :angyali:

Member

A tavirózsa csak a kifejezetten tiszta vizekben marad meg, de kereshetnénk más hasonlatot is... De az édesvizi rák nem hangzik annyira szépen, igaz? :D

arianrhod

A hangzása még hagyján.De nincs olyan vastag bőröm vagy mim :D  Másik hasonlat...hmmm...
Ördögrája...?  :angyali:

Moha

Quote from: arianrhod on 2007-02-23, 23:08:19
Ördögrája...?  :angyali:
És mi van Steve Irwin-el? :D

Amúgy egy kérdésem lenne: Minden nőnél előfordulnak olyan időszakok, amikor mindenre morcosan és flegmán válaszolnak, még akkor is ha nincs rá okuk?

Rounin


Member


Zsiga

Quote from: Moha on 2007-02-23, 23:48:31
Amúgy egy kérdésem lenne: Minden nőnél előfordulnak olyan időszakok, amikor mindenre morcosan és flegmán válaszolnak, még akkor is ha nincs rá okuk?
Egyrészt Member jól mondja  :muhahah:, másrészt ettől függetlenül is igen, vannak ilyen időszakaik, mint a legtöbb embernek, nemtől függetlenül. :)

arianrhod

Quote from: Member on 2007-02-23, 23:50:29
Havonta 1x legalább... :__devil: :rolleyes:
Pontosan. Kollega egész jól látja a helyzetet.Bár vannak sztem olyan lelkiállapotok is ami nem realizálódik az egyénekben és így viselkedhet legyen az nő vagy férfi.

Edit: na tessék megelőztek.Nem is kell ide a női szó úgyis tudjátok ti.  :D

Zsiga

/rant on
Kikészítenek a csajok.
Van három "barátnőm" (tudjátok, olyan barát aki mellesleg nőből van, és elvileg csak a mesében létezik, de nekem mégis van :)), akikkel rendszeresen szoktam beszélgetni sokmindenről. Természetesen mindháromnak komoly kapcsolata van, és természetesen egyiktől se akarok többet a jelenlegi barátságnál. Ennek ellenére mindhárom féltékeny ha épp a másik kettővel foglalkozom többet, ha meg esetleg neadjisten egy negyedik lánnyal foglalkoznék aki esetleg még tetszik is akkor elszabadul a pokol. :) Valakinek van ötlete hogy mért? :confused:
/rant off

Rounin

Quote from: Zsiga on 2007-03-01, 18:46:13
/rant on
Kikészítenek a csajok.
Van három "barátnőm" (tudjátok, olyan barát aki mellesleg nőből van, és elvileg csak a mesében létezik, de nekem mégis van :)), akikkel rendszeresen szoktam beszélgetni sokmindenről. Természetesen mindháromnak komoly kapcsolata van, és természetesen egyiktől se akarok többet a jelenlegi barátságnál. Ennek ellenére mindhárom féltékeny ha épp a másik kettővel foglalkozom többet, ha meg esetleg neadjisten egy negyedik lánnyal foglalkoznék aki esetleg még tetszik is akkor elszabadul a pokol. :) Valakinek van ötlete hogy mért? :confused:
/rant off

Életkoruk? Más tippem nincs :D. (szerencsére ilyen problémám nem volt, szóval tényleg nem tudok egyébre gondolni)

Edit: az kizárt, hogy ők akarjanak valamit, ugye :D

Zsiga

Quote from: Rounin on 2007-03-01, 18:48:19
Életkoruk? Más tippem nincs :D. (szerencsére ilyen problémám nem volt, szóval tényleg nem tudok egyébre gondolni)

Edit: az kizárt, hogy ők akarjanak valamit, ugye :D
Nagyjából az én korosztályom, 18-22.
Semmi sem kizárt, de mindnek legalább egy éves kapcsolata van, amelyik a legféltékenyebb mostanában annak meg lasan férje lesz, szóval én nem tartom valószínűnek, de mivel nem értem az észjárásukat így nem tudhatom. :)

Szerk.: Egyébként igazából amolyan költői kérdés volt, mert egyrészt tudom hogy esélytelen megérteni őket, másrészt meg annyira nem is fontos, csak egy picit zavaró úgy csajozni hogy "közben" az egyik legjobb barátom olyanokat mond a potenciális barátnőjelöltről hogy egy ronda buta picsa, és hogy meglesz rólam a véleménye ha egyáltalán eszembe jut valamit kezdeni vele.  :confused: (Az már egy másik kérdés hogy leszarom. :) )

Rounin

Quote from: Zsiga on 2007-03-01, 18:52:43
(Az már egy másik kérdés hogy leszarom. :) )

:tezsvir:

Hát lehet, hogy a korral jár. Nem akarnak semmit, de attól még féltékenyek bárkire, aki az Ő idejükbül rabol el egy fontos (az, nem?) alakot. De amúgy meg ki tudhatja :).

kikuchiyo

Zsiga: valld be, hogy csak dicsekvésből postoltad ezt be. ;)
Failure is the default option

Selmo

Nők, nem szeretik a konkurenciát, védik a kiharcolt barátságot. Mert ugye ha becsajozol, akkor valaki más jobb pozícióban lesz, mint ők. Szerintem ennyi.

A tökéletesség unalmas.

Zsiga

Quote from: Rounin on 2007-03-01, 19:01:16
Quote from: Zsiga on 2007-03-01, 18:52:43
(Az már egy másik kérdés hogy leszarom. :) )

:tezsvir:

Hát lehet, hogy a korral jár. Nem akarnak semmit, de attól még féltékenyek bárkire, aki az Ő idejükbül rabol el egy fontos (az, nem?) alakot. De amúgy meg ki tudhatja :).
Hát igen, valami ilyesmire tippelek én is. :)

kikuchiyo: Dicsekedésből írom le azt hogy nincs barátnőm, és a lúzerség olyan magasságaiba emelkedtem hogy lányokkal barátkozom? Nem hinném... ;)

sunyi

Quote from: Zsiga on 2007-03-01, 18:52:43
Quote from: Rounin on 2007-03-01, 18:48:19
Életkoruk? Más tippem nincs :D. (szerencsére ilyen problémám nem volt, szóval tényleg nem tudok egyébre gondolni)

Edit: az kizárt, hogy ők akarjanak valamit, ugye :D
Nagyjából az én korosztályom, 18-22.
Semmi sem kizárt, de mindnek legalább egy éves kapcsolata van, amelyik a legféltékenyebb mostanában annak meg lasan férje lesz, szóval én nem tartom valószínűnek, de mivel nem értem az észjárásukat így nem tudhatom. :)

Szerk.: Egyébként igazából amolyan költői kérdés volt, mert egyrészt tudom hogy esélytelen megérteni őket, másrészt meg annyira nem is fontos, csak egy picit zavaró úgy csajozni hogy "közben" az egyik legjobb barátom olyanokat mond a potenciális barátnőjelöltről hogy egy ronda buta picsa, és hogy meglesz rólam a véleménye ha egyáltalán eszembe jut valamit kezdeni vele.  :confused: (Az már egy másik kérdés hogy leszarom. :) )

Zsiga: te magad írtad még pár héttel ezelőtt, hogy valamiért akiket választani szoktál, azok a szép hülyepicsák, akikkel, mint írtad, nem jött össze túlságosan hosszú távon. Nem lehet, hogy a barátnőid épp emiatt figyelmeztetnek, avagy kritizálják a jelenlegi kiszemelted?
/loving a precious person ^^/

Zsiga

Quote from: sunyi on 2007-03-01, 19:25:57
Zsiga: te magad írtad még pár héttel ezelőtt, hogy valamiért akiket választani szoktál, azok a szép hülyepicsák, akikkel, mint írtad, nem jött össze túlságosan hosszú távon. Nem lehet, hogy a barátnőid épp emiatt figyelmeztetnek, avagy kritizálják a jelenlegi kiszemelted?
De, természetesen ez is elképzelhető. :) Szerk.: Bár magamból kiindulva nem valószínű, ennél sokkal önzőbbek az emberek. :)

Ja és most beszéltem MSN-en az egyikkel, és hát nem kicsit sértődött meg. Na mindegy, az ő baja. :)

sunyi

@Zsiga: meg kell hagyni érdekes problémákkal küzdesz :D :lazza: részvétem.
/loving a precious person ^^/

Rounin

Quote from: sunyi on 2007-03-01, 19:25:57
Zsiga: te magad írtad még pár héttel ezelőtt, hogy valamiért akiket választani szoktál, azok a szép hülyepicsák, akikkel, mint írtad, nem jött össze túlságosan hosszú távon. Nem lehet, hogy a barátnőid épp emiatt figyelmeztetnek, avagy kritizálják a jelenlegi kiszemelted?

Hjahogy... :rolleyes:

Zsiga

Quote from: sunyi on 2007-03-01, 19:33:43
@Zsiga: meg kell hagyni érdekes problémákkal küzdesz :D :lazza: részvétem.
Hát istenem, kinek a pap kinek a papné, nekem a lányuk. :D

Rounin: Akit most "kinéztem" (ez is túlzás, mert ha az egyik lány nem kezd el basztatni hogy mit foglalkozok én azzal a csajjal, lehet fel se tűnt volna hogy tetszik. :) ) az egy kedves, helyes lány, bár az tény hogy szellemileg nem lenne kielégítő társam, de hát sajnos ez a lányok 95%-ára igaz, egyszerűen túl okos vagyok.  :redface: (Igen, én is tudom hogy ez mennyire nagyképűen hangzik, de tényleg nem az, nem szokásom a saját seggemet nyalni.)

Rounin

Quote from: Zsiga on 2007-03-01, 20:01:15
Rounin: Akit most "kinéztem" (ez is túlzás, mert ha az egyik lány nem kezd el basztatni hogy mit foglalkozok én azzal a csajjal, lehet fel se tűnt volna hogy tetszik. :) ) az egy kedves, helyes lány, bár az tény hogy szellemileg nem lenne kielégítő társam, de hát sajnos ez a lányok 95%-ára igaz, egyszerűen túl okos vagyok.  :redface: (Igen, én is tudom hogy ez mennyire nagyképűen hangzik, de tényleg nem az, nem szokásom a saját seggemet nyalni.)

És az ilyenkor a megoldás, hogy beéred a sekélyes kapcsolatokkal? :D Hát menj már...

Zsiga

Quote from: Rounin on 2007-03-01, 20:04:24
Quote from: Zsiga on 2007-03-01, 20:01:15
Rounin: Akit most "kinéztem" (ez is túlzás, mert ha az egyik lány nem kezd el basztatni hogy mit foglalkozok én azzal a csajjal, lehet fel se tűnt volna hogy tetszik. :) ) az egy kedves, helyes lány, bár az tény hogy szellemileg nem lenne kielégítő társam, de hát sajnos ez a lányok 95%-ára igaz, egyszerűen túl okos vagyok.  :redface: (Igen, én is tudom hogy ez mennyire nagyképűen hangzik, de tényleg nem az, nem szokásom a saját seggemet nyalni.)

És az ilyenkor a megoldás, hogy beéred a sekélyes kapcsolatokkal? :D Hát menj már...
Ha van jobb ötleted, hallgatom. :) Egyébként nem érem be, épp ezért nem is szoktam sokáig húzni., inkább továbblépek és keresem az újabb jelöltet, hátha ő jobb lesz mint az eddigiek..

Rounin

Van jobb ötletem. Az ilyen ne jusson el a jelölt státuszig :D. (ilyen=úgyis tudod, hogy nem az, ami kell...)

Zsiga

Quote from: Rounin on 2007-03-01, 20:12:10
Van jobb ötletem. Az ilyen ne jusson el a jelölt státuszig :D. (ilyen=úgyis tudod, hogy nem az, ami kell...)
Ezzel csak két gond van. :)
Egyrészt nem ismerem őket annyira hogy előre el tudjam ezt dönteni. Másrészt meg olyan sokat nem válogathatok, annyira azért még én se vagyok tökéletes... :)

Rounin

Quote from: Zsiga on 2007-03-01, 20:18:40
Quote from: Rounin on 2007-03-01, 20:12:10
Van jobb ötletem. Az ilyen ne jusson el a jelölt státuszig :D. (ilyen=úgyis tudod, hogy nem az, ami kell...)
Ezzel csak két gond van. :)
Egyrészt nem ismerem őket annyira hogy előre el tudjam ezt dönteni. Másrészt meg olyan sokat nem válogathatok, annyira azért még én se vagyok tökéletes... :)

El is fogadnám az első érvelést, ha nem mondtad volna már most a jelenlegi jelöltről, hogy képtelen megfelelő szellemi társ lenni ;).
A második érv viszont teljes mértékben kifogástalan :haha:.

sunyi

Okos, intelligens lányokkal nem nehéz összeakadni, csak éppenséggel nem a legkirívóbbak, legcsinosabbak. Viszont ha igényesek, és lehet nem is annyira szépek, megérné kapcsolatot keresni velük, mert ha szerelmes lesz, akkor az úgyis megváltoztatja, jóval nőiesebb lesz. És még simán át tud változni. És lehet hogy így lesz egy minden téren kielégítő társ :)
/loving a precious person ^^/

Member

sunyi, és mi van akkor, ha egy kevésbé bombázó leánnyal ismerkedni próbálunk, mert ez alapján hátha okos aztán kiderül, hogy leírható az egész leány 2 szóval? :haha:
(Csak mert az ETSZK tele van ilyenekkel, azért kérdem :))

Zsiga

Quote from: Rounin on 2007-03-01, 20:21:17
El is fogadnám az első érvelést, ha nem mondtad volna már most a jelenlegi jelöltről, hogy képtelen megfelelő szellemi társ lenni ;).
A második érv viszont teljes mértékben kifogástalan :haha:.
Igazad van, csak azt felejted ki a számításból hogy lehet hogy most éppen ennyivel is megelégszem... ;)

sunyi: Hát akkor légyszíves irányítsd hozzám az okos, intelligens, átlagos külsejű, egyedülálló lányokat 18-24 (jó, 8-24... xD) év között. Előre is köszönöm. :)

sunyi

16-19 éves korosztályból gond nélkül tudnék ilyet mondani.
/loving a precious person ^^/