Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: Zsiga on 2007-03-01, 20:36:10
Quote from: Rounin on 2007-03-01, 20:21:17
El is fogadnám az első érvelést, ha nem mondtad volna már most a jelenlegi jelöltről, hogy képtelen megfelelő szellemi társ lenni ;).
A második érv viszont teljes mértékben kifogástalan :haha:.
Igazad van, csak azt felejted ki a számításból hogy lehet hogy most éppen ennyivel is megelégszem... ;)

Szándékos volt - nem akartalak téged is ignore-re rakni :haha:

Na jó... téged nem.

Zsiga

Quote from: sunyi on 2007-03-01, 20:50:30
16-19 éves korosztályból gond nélkül tudnék ilyet mondani.
Mondhatod...  :muhahah:

Quote from: Rounin on 2007-03-01, 20:54:09
Szándékos volt - nem akartalak téged is ignore-re rakni :haha:

Na jó... téged nem.
:redface:

Ramiz

Hogyha még pár intelligens, kedves lány úgy bánik velem, mint az utóbbi néhány (legutább tegnapelőtt megin'), akkor hivatásos nőgyűlölő leszek... :grrr:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2007-03-03, 17:54:32
Hogyha még pár intelligens, kedves lány úgy bánik velem, mint az utóbbi néhány (legutább tegnapelőtt megin'), akkor hivatásos nőgyűlölő leszek... :grrr:
:tezsvir:

Selmo

Quote from: Ramiz on 2007-03-03, 17:54:32
Hogyha még pár intelligens, kedves lány úgy bánik velem, mint az utóbbi néhány (legutább tegnapelőtt megin'), akkor hivatásos nőgyűlölő leszek... :grrr:
Annyit nem érnek, ne is vedd őket észre. :)

A tökéletesség unalmas.

Member

Quote from: Ramiz on 2007-03-03, 17:54:32
Hogyha még pár intelligens, kedves lány úgy bánik velem, mint az utóbbi néhány (legutább tegnapelőtt megin'), akkor hivatásos nőgyűlölő leszek... :grrr:
Ha pártot alapítasz, lehet, hogy csatlakozom. :tezsvir:

Solid Snake

Quote from: Member on 2007-03-03, 20:42:57
Quote from: Ramiz on 2007-03-03, 17:54:32
Hogyha még pár intelligens, kedves lány úgy bánik velem, mint az utóbbi néhány (legutább tegnapelőtt megin'), akkor hivatásos nőgyűlölő leszek... :grrr:
Ha pártot alapítasz, lehet, hogy csatlakozom. :tezsvir:
PINA (Pár Inszimpatizáló Nőgyűlölő Alakulata)?  :morci:

Member


Solid Snake


Ramiz

Ebből nem lehet politikát csinálni. Meg egyébként is, nem lenne pofám kiállni az emberek elé, hiszen józan ésszel tudnám, hogy nincs igazam. De hát érzelmileg befolyásolva lenni más, mint józan ésszel gondolkozni...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Member

Érzelmek nélkül viszont csak egy báb lennél, nem? :)
Józan ésszel más persze, mert mindenki egyenlő, a nemi szervek kint/bent hordását figyelembe véve is, de néha a tapasztalatok kezdik elhitetni velem, hogy egy fenét... :/

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Member

Most hasonló szituban vagyunk, nem? Csak nem tévedek ekkorát. :)

Moha

Quote from: Rounin on 2007-03-01, 20:04:24
És az ilyenkor a megoldás, hogy beéred a sekélyes kapcsolatokkal? :D Hát menj már...
Hát, vannak olyanok (pl én is), akiknél már egy sekélyes kapcsolat is jobb lenne a semminél. :bruhuhu:
Pár év magány eléggé ki tudja ezt hozni az emberből... Pláne, ha közben próbálkozol és próbálkozol és próbálkozol de nem sikerül...

Amúgy meg én pl. nem nagyon válogathatok. Különben is a nők választanak, ők döntik el, hogy kell-e nekik a pasi. Méghozzá viszonylag az elején. Ha az "abszolút nem érdekel" kategóriába tesznek, akkor a büdös életbe nem fogsz velük összejönni (kivéve, ha Ferrari-d, havi 1M fizetésed v. valami hasonlód van) :ejj:

Rounin

Quote from: Moha on 2007-03-03, 23:15:10
Quote from: Rounin on 2007-03-01, 20:04:24
És az ilyenkor a megoldás, hogy beéred a sekélyes kapcsolatokkal? :D Hát menj már...
Hát, vannak olyanok (pl én is), akiknél már egy sekélyes kapcsolat is jobb lenne a semminél. :bruhuhu:
Pár év magány eléggé ki tudja ezt hozni az emberből... Pláne, ha közben próbálkozol és próbálkozol és próbálkozol de nem sikerül...

Amúgy meg én pl. nem nagyon válogathatok. Különben is a nők választanak, ők döntik el, hogy kell-e nekik a pasi. Méghozzá viszonylag az elején. Ha az "abszolút nem érdekel" kategóriába tesznek, akkor a büdös életbe nem fogsz velük összejönni (kivéve, ha Ferrari-d, havi 1M fizetésed v. valami hasonlód van) :ejj:

És én vagyok megkeseredve?

Member

Quote from: Moha on 2007-03-03, 23:15:10
Hát, vannak olyanok (pl én is), akiknél már egy sekélyes kapcsolat is jobb lenne a semminél. :bruhuhu:
:tezsvir:
25%-os élvezet inkább, mint 100% kín.
QuoteAmúgy meg én pl. nem nagyon válogathatok. Különben is a nők választanak, ők döntik el, hogy kell-e nekik a pasi.
Ez bizony alap, megfordultak a szerepek, amik anno uralkodtak pár száz éve. :/
QuoteMéghozzá viszonylag az elején. Ha az "abszolút nem érdekel" kategóriába tesznek, akkor a büdös életbe nem fogsz velük összejönni (kivéve, ha Ferrari-d, havi 1M fizetésed v. valami hasonlód van) :ejj:
Vagy motorozz, esetleg tudj gitározni, szépen hangzó szimbolikus ökörségeket írni a semmiről (sajnos ilyen elég sok van), vagy légy olyan laza, mint egy echte rappergatya.

Zsiga

Quote from: Member on 2007-03-03, 23:19:28
Vagy motorozz, esetleg tudj gitározni, szépen hangzó szimbolikus ökörségeket írni a semmiről (sajnos ilyen elég sok van), vagy légy olyan laza, mint egy echte rappergatya.
Autózok úgy hogy egy jóérzésű motoros szívrohamot kap mellettem, tudok gitározni és zongorázni (illetve valamikor régen tudtam, de erről már nem kell tudniuk... ;)), olyanokat írni/mondani hogy bármilyen csaj elolvad aki értékeli az ilyet, és emellett asszem még egy kis lazaság is szorult belém  :muhahah:, aztán mégsincs normális barátnőm. Nem ezen múlik. :) (Azt hogy min még nem tudom, de kezdem úgy érezni hogy a szerencsén és semmi máson...)

Moha

Quote from: Rounin on 2007-03-03, 23:17:16
És én vagyok megkeseredve?
Rounin, te könnyen beszélsz...
Quote from: Member on 2007-03-03, 23:19:28
Vagy motorozz, esetleg tudj gitározni, szépen hangzó szimbolikus ökörségeket írni a semmiről (sajnos ilyen elég sok van), vagy légy olyan laza, mint egy echte rappergatya.
Hát, ez egyik sem jellemző rám. Én max AMV-t tudok szerkeszteni, programot írni vagy fotózgatni (most még ezt sem, mert szervízben van a gépem).... de egyik sem szokta igazán megfogni a csajokat. Max egy "nem rossz" és kész. :(

Quote from: Zsiga on 2007-03-03, 23:36:51
(Azt hogy min még nem tudom, de kezdem úgy érezni hogy a szerencsén és semmi máson...)
Ja, kezdem én is így érezni... Mázli kell hozzá, de abból irdatlan sok! Abból nálam pedig mindig hiánycikk volt. :frown:

Selmo

Quote from: Member on 2007-03-03, 23:19:28
Quote from: Moha on 2007-03-03, 23:15:10
Hát, vannak olyanok (pl én is), akiknél már egy sekélyes kapcsolat is jobb lenne a semminél. :bruhuhu:
:tezsvir:
25%-os élvezet inkább, mint 100% kín.
Aki feladja az elveit az meg is érdemli az "ez sem az igazi, de jobb a semminél" kapcsolatokat. ::)
Quote from: Moha on 2007-03-03, 23:15:10
Amúgy meg én pl. nem nagyon válogathatok. Különben is a nők választanak, ők döntik el, hogy kell-e nekik a pasi.
Fenét, általában a kevésbé szerető/rajongó fél dönt.

A tökéletesség unalmas.

Rounin

Quote from: Moha on 2007-03-03, 23:38:08
Rounin, te könnyen beszélsz...

Nevettess még. Mellesleg a fenti állapotjelentést még Te tetted rám. Nem szó szerint így, de megjegyezted, hogy nem kicsit van ki a lelkecském. Rácsodálkozva.

És nem beszélek könnyen, mert a jobb kezem csupa véres seb :__devil:.

Selmo: :tezsvir:

Christian

Quote from: Zsiga on 2007-03-03, 23:36:51
Quote from: Member on 2007-03-03, 23:19:28
Vagy motorozz, esetleg tudj gitározni, szépen hangzó szimbolikus ökörségeket írni a semmiről (sajnos ilyen elég sok van), vagy légy olyan laza, mint egy echte rappergatya.
Autózok úgy hogy egy jóérzésű motoros szívrohamot kap mellettem, tudok gitározni és zongorázni (illetve valamikor régen tudtam, de erről már nem kell tudniuk... ;)), olyanokat írni/mondani hogy bármilyen csaj elolvad aki értékeli az ilyet, és emellett asszem még egy kis lazaság is szorult belém  :muhahah:, aztán mégsincs normális barátnőm. Nem ezen múlik. :) (Azt hogy min még nem tudom, de kezdem úgy érezni hogy a szerencsén és semmi máson...)

:lol:

Zsiga

Quote from: Christian on 2007-03-04, 00:42:31
Quote from: Zsiga on 2007-03-03, 23:36:51
Quote from: Member on 2007-03-03, 23:19:28
Vagy motorozz, esetleg tudj gitározni, szépen hangzó szimbolikus ökörségeket írni a semmiről (sajnos ilyen elég sok van), vagy légy olyan laza, mint egy echte rappergatya.
Autózok úgy hogy egy jóérzésű motoros szívrohamot kap mellettem, tudok gitározni és zongorázni (illetve valamikor régen tudtam, de erről már nem kell tudniuk... ;)), olyanokat írni/mondani hogy bármilyen csaj elolvad aki értékeli az ilyet, és emellett asszem még egy kis lazaság is szorult belém  :muhahah:, aztán mégsincs normális barátnőm. Nem ezen múlik. :) (Azt hogy min még nem tudom, de kezdem úgy érezni hogy a szerencsén és semmi máson...)

:lol:
Kicsit bővebben, ha kérhetem. :)
Szerk.: Egyébként örülök hogy röhögsz rajta mert kb. viccnek szántam, ezek szerint sikerrel. :)

Kuroi Tenshi

Quote from: Member on 2007-03-03, 23:19:28
Vagy motorozz, esetleg tudj gitározni, szépen hangzó szimbolikus ökörségeket írni a semmiről (sajnos ilyen elég sok van), vagy légy olyan laza, mint egy echte rappergatya.
ohlol... te ezeket a sztereotipizáló baromságokat be is veszed?
Asszed motoros haverjaim egyből sikeresek lettek attól, hogy motoroznak? Nem.
Asszed a zenész ismerőseim nőbálványok? Nem.
Asszed a diákköltőkre csak úgy tapadnak a nők? Hű de tévedsz...
A lazánál és a trendinél talán kapisgálsz valamit, de az se biztos.

kisvirag

Átfogalmaznám a nők választanak kijelentést úgy, hogy a nők kiválasztják, hogy ki választhatja ki őket :)
Member: ha azt hiszed, évszázadokkal ezelőtt a pasik választhattak, ha nem is nagyot de tévedsz. mert Férfi választott, csak éppenséggel nem a vőlegény, hanem az apuka/após. a legkevésbé sem az érzelmek számítottak, csak a puszta anyagiak és érdekek. No persze, biztosan voltak akkor is szerelemházasságok, de hidd el, ez még az 1900as évek elejére sem volt túlságosan jellemző.
K_T: félreértetted: Member úgy gondolja, mindez egyszerre legyél a sikerhez  :hopp: :__devil: :haha:

egyébként meg biztos mondtam már, de ugye engem szinte mindig akkor találtak meg a kapcsolataim, amikor a tokom televolt az összes pasival a világon, és egyet sem akartam látni, nemhogy kapcsolatba lépni velük :) aztán valahogy csakösszejött mégis :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Moha

Quote from: kisvirag on 2007-03-04, 01:23:14
egyébként meg biztos mondtam már, de ugye engem szinte mindig akkor találtak meg a kapcsolataim, amikor a tokom televolt az összes pasival a világon, és egyet sem akartam látni, nemhogy kapcsolatba lépni velük :) aztán valahogy csakösszejött mégis :)
Akkor asszem ezektől a srácoktól kell hódítási leckéket vennem, aztán keresnem egy magadfajta lányt... :haha:

Hmm... Mikor tudnék beszélni katzal? :hopp:

Member

Quote from: Moha on 2007-03-03, 23:38:08
Én max AMV-t tudok szerkeszteni, programot írni vagy fotózgatni (most még ezt sem, mert szervízben van a gépem).... de egyik sem szokta igazán megfogni a csajokat. Max egy "nem rossz" és kész. :(
Drawing "alapszintű mangakarakter" ugyanez, max rámondják, hogy aranyos (habár inkább a pszicho fejeket szeretem és nemrég találtam egy példaképet hozzá :D), de nem kezdenek el bizseregni.
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-03-04, 01:00:21
Asszed motoros haverjaim egyből sikeresek lettek attól, hogy motoroznak? Nem.
Viszont hallottam pár esetről, ahogy csak ez volt az egyetlen ok, amikért együtt voltak.
QuoteAsszed a zenész ismerőseim nőbálványok? Nem.
Haverom majdnem azért lehetett együtt egy olyan leánnyal fiatalon, aki állítása szerint az eddigi legszebb csaj volt, akit látott, mert a Balaton partján gitározgatott és tetszett neki. Azóta is sajnálja, hogy kihagyja, mert életében akkor először és utoljára szerelmes volt vki másba. :/
QuoteAsszed a diákköltőkre csak úgy tapadnak a nők? Hű de tévedsz...
Ha ez mellett az újvilág költők kissé züllött életét éli, az esetek többségében pár szende lélekben beindul irántuk a kíváncsiság.
QuoteA lazánál és a trendinél talán kapisgálsz valamit, de az se biztos.
Úgyszintén ezt látom. Láttál már olyan embernél barátnőt, aki legfeljebb egy enyhébb depi jelét mutatná?
KISVIRAG: Lehet, de szerintem soha nem volt ennyire egyetlen személyre bízva egy kapcsolat sorsa.

Rounin

Quote from: Member on 2007-03-04, 10:31:24
Úgyszintén ezt látom. Láttál már olyan embernél barátnőt, aki legfeljebb egy enyhébb depi jelét mutatná?

Nem láttál még elég embert :haha:.

Pirula

Quote from: Rounin on 2007-03-04, 12:59:32
Quote from: Member on 2007-03-04, 10:31:24
Úgyszintén ezt látom. Láttál már olyan embernél barátnőt, aki legfeljebb egy enyhébb depi jelét mutatná?

Nem láttál még elég embert :haha:.
+1  :szemuveges: Bár mostanában már nem.

Ready2

Quote from: kisvirag on 2007-03-04, 01:23:14
egyébként meg biztos mondtam már, de ugye engem szinte mindig akkor találtak meg a kapcsolataim, amikor a tokom televolt az összes pasival a világon, és egyet sem akartam látni, nemhogy kapcsolatba lépni velük :) aztán valahogy csakösszejött mégis :)

erdekes, hogy ilyet is mindig csak nok mondanak. lattatok mar ferfit aztmondani hogy "utalom az osszes not"? :D

edit: hopsz oda kellett volna irnom hogy heterot ;)

kisvirag

mintha Ramiz epp arrol szamolt volna be, h kozel van a nogyulolethez :)
egyebkent nem azt mondtam, hogy utalom oket, nem is tudnam utalni oket :)
egyszeruen csak elegem volt beloluk (illetve bizonyos egyedeibol). azert a ketto nagyon nem ugyanaz

Es igen, azt viszont mar halottam pasitol, hogy "elegem van a nokbol" :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.