Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

noriko

Quote from: kisvirag on 2007-03-04, 01:23:14
Átfogalmaznám a nők választanak kijelentést úgy, hogy a nők kiválasztják, hogy ki választhatja ki őket :)
:D Jó átfogalmazás!
"I wish I could, but I don't want to."

teraflare

Quote from: Member on 2007-03-04, 10:31:24
Drawing "alapszintű mangakarakter" ugyanez, max rámondják, hogy aranyos (habár inkább a pszicho fejeket szeretem és nemrég találtam egy példaképet hozzá :D), de nem kezdenek el bizseregni.
Rajzolj buz... izé yaoi képeket arra gerjednek a csajok. :ejj: (Bár aki a bu.. meleg képekért rajong azt inkább elkerülöm)

Moha

Quote from: teraflare on 2007-03-05, 11:06:16
Rajzolj buz... izé yaoi képeket arra gerjednek a csajok. :ejj: (Bár aki a bu.. meleg képekért rajong azt inkább elkerülöm)
Hát nem is tudom... Egyik haver barátnője nagy yaoi fan és egész jól elvannak... sőt, a srác még direkt keresgélt is a netet yaoi képeket a barátnőjének. Mondta is nekem, hogy "hallod, mit meg nem teszek a nőért" :haha:

Részemről én maradok a szerényebb lányok mellett... :)

.Attila

Quote from: teraflare on 2007-03-05, 11:06:16
Quote from: Member on 2007-03-04, 10:31:24
Drawing "alapszintű mangakarakter" ugyanez, max rámondják, hogy aranyos (habár inkább a pszicho fejeket szeretem és nemrég találtam egy példaképet hozzá :D), de nem kezdenek el bizseregni.
Rajzolj buz... izé yaoi képeket arra gerjednek a csajok. :ejj: (Bár aki a bu.. meleg képekért rajong azt inkább elkerülöm)

Akkor te is kerülöd a yuri képeket, ugye?

Member

Utálom a yaoi-t, a sima hentai-t is, a yuri az már egészen más ügy. :haha:
(Más kérdés, hogy az biztosan nem hat rájuk... :/)

teraflare

Quote from: .Attila on 2007-03-05, 15:42:27
Akkor te is kerülöd a yuri képeket, ugye?
Jobban szeretem a fiút-lányt tartalmazó dolgokat, mint a homokat.

Rounin

Quote from: Member on 2007-03-05, 17:02:15
Utálom a yaoi-t, a sima hentai-t is, a yuri az már egészen más ügy. :haha:
(Más kérdés, hogy az biztosan nem hat rájuk... :/)

Nőkre? A kutya f.. nem. Sokukra jobban, mint a yaoi ;P.

.Attila

Leszbikusok kizárva, azokat hiába győzködnénk amúgyis :rolleyes:

Rounin


Ready2

Quote from: noriko on 2007-03-05, 02:10:28
Quote from: kisvirag on 2007-03-04, 01:23:14
Átfogalmaznám a nők választanak kijelentést úgy, hogy a nők kiválasztják, hogy ki választhatja ki őket :)
:D Jó átfogalmazás!

Volt egy meg jobb atfogalmazas :)

Quote from: Selmo on 2007-03-04, 00:34:05
Fenét, általában a kevésbé szerető/rajongó fél dönt.


Moha

Szerintetek hogy lehet az, hogy egy lány egyik pillanatról a másikra nagyon komolyan veszi a tanulást?
Merthogy a szülők "rászóltak", hogy tanulnia kell, aztán most pár hónapig találkozni sem akar, pedig eddig minden oké volt.

Azt mondjátok meg, hogy képes egy lány ekkora pálfordulatot tenni?

Zsiga

Quote from: Moha on 2007-03-10, 20:18:48
Szerintetek hogy lehet az, hogy egy lány egyik pillanatról a másikra nagyon komolyan veszi a tanulást?
Merthogy a szülők "rászóltak", hogy tanulnia kell, aztán most pár hónapig találkozni sem akar, pedig eddig minden oké volt.

Azt mondjátok meg, hogy képes egy lány ekkora pálfordulatot tenni?
Előfordulhat (velem konkrétan előfordult, és tényleg tanulásról volt szó), de gyanús. :)

Kuroi Tenshi

Sztem te is tudod a választ...
Vagy még a tanulással mint kifogás nem találkoztál?

Fazék

próbáld nem erőltetni a gyakori találkozást/telefonálást/stb, inkább tűnj megértőnek és fixálj le egyetlen időpontot mondjuk 1 héten. ha azon se hajlandó megjelenni, akkor pech. ha hajlandó és olyan mint korábban, akkor igazat mondott. én is valószínűbbnek tartom sajnos az előbbi esetet, de nem szerencsés dolog azonnal elhamarkodott következtetésekre ugrálni ;)

Solid Snake

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-03-10, 20:28:19
Sztem te is tudod a választ...
Vagy még a tanulással mint kifogás nem találkoztál?

Velem ilyen már előfordult. Felhívtam a hölgyeményt, hogy lefixáljak egy randevút, de "bocs, de tanulnom kell xy-ból, holnap témazáró". Megértő voltam, aztán másnap edzésen az osztálytársnőjétől megkérdeztem mellékesen, hogy mennyire nehéz volt a témazáró, hogy sikerült, stb., erre: "Nem is írtunk témazárót.". BANG.  :ejnye:

Azóta óvatos vagyok.  :smile:

Member

A tanulás egy eléggé klasszikus és elcsépelt kifogás. :/
Nem hiszem, hogy egy délután feláldozása 4 jegyet rontana a tanulmányain.

Solid Snake

Quote from: Member on 2007-03-10, 21:24:17
A tanulás egy eléggé klasszikus és elcsépelt kifogás. :/
Nem hiszem, hogy egy délután feláldozása 4 jegyet rontana a tanulmányain.

Kivéve, ha a nagy tanulásban szegényke eszméletleül összezavarodott, s így írt egy kapufát.  :lol:

Moha

Konkrétan: érettségire készül a hölgyemény és egyik tárgyból kettesre áll.

A tanulással, mint kifogással már találkoztam természetesen, de a lány reakcióiból ill. hangneméből úgy érzem, hogy nem szimpla kifogásról van szó.

Ah, mindegy, lesz, ahogy lesz. Eddig sem értettem a nőket, ezek után sem fogom... :P

Kuroi Tenshi

Mondjuk ez kicsit más (kicsit több részletet is közölhettél volt ::) )
Érettségi? => 18 körül? Az már nem öreg? Neadz moar pb.
:D
J/k.

Solid Snake

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-03-10, 21:47:15
Érettségi? => 18 körül? Az már nem öreg? Neadz moar pb.
:D
J/k.

Jajj.  :lol:

Bár én is idén érettségizek, úgyhogy elvileg meg tudom érteni, hogy a kollegina inkább a tanulással van elfoglalva - ha velem szeretne közelebbről megismerkedni most egy leányzó (egy leányzó? megismerkedni? önszántából? tudom, tudom, dream on.  :D), akkor én sem tudnék rá időt szakítani jelenleg a nagy hajtás miatt (bár ki tudja, hm hm, nagy dilemma ez  :smile:).

Member

Max egy hétig egy órával később fexel és akkor lesz 7 szabad órát egy délután.

.Attila

És még a férfiak disznók...
a nők legalább annyit hazudnak, ha nem többet. Sőt, rosszabb, mert ők jobban tudnak hazudni.

Draconire

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-03-10, 21:51:55
ha velem szeretne közelebbről megismerkedni most egy leányzó
akkor én sem tudnék rá időt szakítani jelenleg a nagy hajtás miatt
[spoiler][/spoiler]

Solid Snake

Quote from: Gmer on 2007-03-10, 21:55:00
Quote from: SolidSnakeGH on 2007-03-10, 21:51:55
ha velem szeretne közelebbről megismerkedni most egy leányzó
akkor én sem tudnék rá időt szakítani jelenleg a nagy hajtás miatt
[spoiler][/spoiler]
Khm. Khm.  :Eztneked: :uzi:

Selmo

HOGYAN DÖNTSÜK EL, KI LEGYEN A HÁZASTÁRSUNK?
Olyan embert kell keresni, aki ugyanazokat a dolgokat szereti, mint mi. Például ha te szereted a sportot akkor a lánynak ezt szeretni kell, és hoznia kell mindig a chipset. (Alan, 10 éves)

Igazából felnőtt kora előtt senki nem dönti el kivel akar összeházasodni. Isten mindent eldönt már előre, aztán később kiderül kihez ragasztottak. (Kirsten, 10 éves)

HÁNY ÉVESEN KELL MEGHÁZASODNI?
23 a legjobb kor, mert addigra már örök idők óta ismered a másikat. (Camille, 10 éves)

Nincs a házzaságra alkalmas kor. Bolondnak kell lenni, hogy megnősülj. (Freddie, 6 éves)

HONNAN TUDJA EGY IDEGEN, HOGY VALAKIK HÁZASOK?
Szerintem csak kitalálni lehet, például ha mindketten ugyanazzal a gyerekkel ordítoznak. (Derrick, 8 éves)

SZERINTED MI KÖZÖS A SZÜLEIDBEN?
Egyikük sem akar több gyereket (Lori, 8 éves)

MIT CSINÁLNAK AZ EMBEREK A RANDEVÚN?
A randi azért van, hogy jól érezzük magunkat, és hogy megismerjük egymást. Meg a fiúk is tudnak mondani valamit, ha elég sokáig hallgatsz. (Lynette, 8 éves)

Az első randin csak hazugságokat mondanak, ettől érdekesebbnek tűnnek és másodszor is találkozni akarnak. (Martin, 10 éves)

MIT CSINÁLNÁL AZ ELSŐ RANDIN, HA ROSSZUL SÜLNE EL?
Hazaszaladnék és halottnak tettetném magam. Másnap felhívnám az összes újságot, hogy minden halotti rovatban szerpeljek. (Craig, 9 éves)

MIKOR SZABAD MEGCSÓKOLNI VALAKIT?
Ha gazdag. (Pam, 7 éves)

A törveny szerint 18 éves korodig várni kell, ezzel nem packáznék. (Curt, 7 éves)

HÁZASNAK VAGY EGYEDÜLÁLLÓNAK JOBB LENNI?
A lányoknak jobb egyedülállónak lenni, de a fiúknak nem. A fiúknak kell valaki aki takarít utánuk. (Anita, 9 éves)

HOGY MŰKÖDHET EGY HÁZASSÁG?
Mondd a feleségednek, hogy jól néz ki akkor is, ha ronda, mint egy busz. (Ricky, 10 éves)

A tökéletesség unalmas.

Solid Snake


Gregory

Nektek mi a véleményetek a távkapcsolatokról? (gondolok itt olyasmikre, h szerintetek meddig tartanak, mennyire intenzívek, etc.)

Member

Nehéz, mert kifejezetten könnyű elhidegülni benne.
Pl. nekem sohasem ment a romantika képernyőn/papíron keresztül... :/

Selmo

Problémásak, de a többi már a pártól függ, ha mindennap tudnak beszélni, vagy legalábbis sűrűn, akkor nem feltétlenül hűl ki a dolog. Természetesen kell hozzá egy jó adag bizalom, mert ugye nem lehet utánajárni annak amit a másik állít. Ez van akinek megy, van akit kikészít a féltékenység, vagy éppen a másikat készíti ki vele. A másik lényeges dolog meg a türelem ugye, hogy ki tudják várni, amíg találkozhatnak és nem kezdenek el "alternatívákat" keresni. És amint elkezdik hibáztatni a távolságot, gond van...

A tökéletesség unalmas.

Pirula

Quote from: Gregory on 2007-03-12, 20:47:29
Nektek mi a véleményetek a távkapcsolatokról? (gondolok itt olyasmikre, h szerintetek meddig tartanak, mennyire intenzívek, etc.)
Mit értesz pontosan a távkapcsolat alatt?
Úgy értem tényleges táv, találkozások/egyéb kapcsolattartás lehetőségei.