Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

smash++

Quote from: .Attila on 2007-03-21, 23:45:14
Quote from: smash++ on 2007-03-21, 23:38:04
egy marha szép csaj.

Pics or it didn't happen.
Na háát. :ejnye:
Nem szoktam hazudni.Remélem ez elég bizonyíték :D
kép 1 -kicsit fáradtak voltunk már
kép 2
kép 3
Elméletileg nem rossz minőségű képek.Felbontás alapján.készítők:1 teló,2 fotós(lagzi),3 apum

Mondjuk az,hogy kinek mi vagy ki a szép ugyebár izlés.De számomra ő gyönyörű.

Moha

Quote from: kisvirag on 2007-03-21, 20:34:27
Csak mondjuk már nem egymás mellett, hanem kézenfogva sétálnak, és nem puszit, hanem csókot adnak egymásnak.
Jaja, ez a lényeg! Egy kapcsolat jó esetben nem úgy indul, hogy "essünk neki egymásnak", de ha már kézenfogva jár és csókolózik a másikkal az ember, akkor már összejöttek...
QuoteÉs nem izgalmasabb és kellemesebb úgy megismerni a másikat annyira, amennyire szükséges, hogy már meg is csókolhatod közben? Nem pedog azon agyalsz a helyett, hogy a nézeteit hallgatod, hogy istenem, milyen gyönyörű ajkai vannak, de jó lenne megcsókolni?
Pontosan leírtad a jelenlegi helyzetemet: valóban jó lenne... és nálam sajnos még az utóbbi van...

Egy kis plusz még:

Quote from: Selmo on 2007-03-21, 21:42:48
És nem b***d el az életed, ha netán gyereket csinálsz neki, mert úgyis járunk? ::)
Khm... fogamzásgátlás is van a világon!  :3x3:
Quote
Mert a mai világban napokban lehet mérni az ágyig vezető utat.

Hát, már akinél... Most mondjam azt, hogy
[spoiler]volt barátnőmmel 10 hónap alatt nem volt meg... :P[/spoiler]


Quote from: .Attila on 2007-03-21, 23:05:31
Ez teljesen oké, mi itt arról beszéltünk, amikor teljesen vadidegen emberrel jön össze 1 beszélgetés után vki.
Igen, az mondjuk tényleg nem nevezhető megismerésnek.


Quote from: Renia on 2007-03-21, 23:20:59
Az a kérdés, hogy ki mennyire tudja visszafogni a lángolását,
Én csak kevéssé... pl ezért is szenvedek kicsit most...
Quoteilletve mennyire akarja megismerni a leendő párját.
mert amúgy épp ezen igyekszem.
Viszont az is benne van a pakliban, hogy ha vársz, hogy "még ne jöjjünk össze, ismerjük meg egymást" akkor lehet, hogy el sem indul semmi. Szóval sosem tudhatod, ki a leendő párod, ha nem próbálod meg. Néha érdemes kockáztatni (ezt pont én mondom, aki világ életemben kerültem a kockázatokat  :lul: )


Quote from: smash++ on 2007-03-21, 23:38:04
Fölösleges sokáig húzni az ismerkedést,ugyis útközben ismered meg,derülnek ki dolgok.Te se mutatod meg az igazi oladladat neki addig amíg nincs egy bizonyos "szint".De ha van lehetőség én azt választom,hogy egy kis ismerkedés(pár hét) kávé,séta,mozi..és utánna jöhet a többi.Mint az anime-kben  :hehe:
Egyetértek, barátom!  :tezsvir:
(most már csak az illető leányzónak kellene ezt megmagyaráznom... nem vállalod be helyettem? :hehe: )


Quote from: Renia on 2007-03-21, 23:40:11
Lehet, hogy a kereszténység hülyeség, de azzal egyet értek, hogy nem kell rögtön lefeküdni a pároddal... :p
Szerintem nem hülyeség, a mondat második felével pedig én is egyetértek! :)

Zsiga

Quote from: smash++ on 2007-03-22, 00:16:57
Elméletileg nem rossz minőségű képek.Felbontás alapján.készítők:1 teló,2 fotós(lagzi),3 apum
A másodikat hivatásos fotós csinálta? Ha összefutsz vele légyszíves verd meg helyettem is, szégyent hoz a szakmára. :)


Quote from: Renia on 2007-03-21, 23:40:11
Zsiga: Én jobban szeretem napokban mérni, és úgy nagy számot kapni... :) Lehet, hogy a kereszténység hülyeség, de azzal egyet értek, hogy nem kell rögtön lefeküdni a pároddal... :p (Nem, nem feltétlenül kell várni a házasságig ^^' Az sem jelent semmitsem a mai világban...)
Egyetértek, bár ma tényleg nem ez a jellemző. :) Én például még nem találkoztam ilyen lánnyal IRL. :D
Mondjuk ez attól is függ hogy mi számít nagy számnak, tapasztalataim és közelebbi hölgy-ismerőseim elmodása alapján 1 hét az átlag, 1 hónapot meg maximum az bír ki aki vagy ilyen mentalitású (ami elég ritka manapság, lássuk be...) vagy nagyon szerelmes. :)

Moha

Quote from: Zsiga on 2007-03-22, 00:45:06
Mondjuk ez attól is függ hogy mi számít nagy számnak, tapasztalataim és közelebbi hölgy-ismerőseim elmodása alapján 1 hét az átlag, 1 hónapot meg maximum az bír ki aki vagy ilyen mentalitású (ami elég ritka manapság, lássuk be...) vagy nagyon szerelmes. :)
:eek: :eek: :eek: Ennyire itt tartunk már? Jó ég! Egy hét az ágyig? Azért talán ennyire még nem szörnyű a helyzet...
Én akkor azt hiszem nagyon régimódinak számítok.  :hopp:

Kuroi Tenshi

Quote from: Ramiz on 2007-03-21, 23:35:21
Ha egy durva házibulin sok ember van egy ágyban éppen és ott ismerkedsz meg valakivel, akkor gyakorlatilag nulla idő telik el az ágyig vezető úton, és ezt nem tudjátok überelni. :D
Dehogyisnem... :__devil: ha utána kezdesz el vele ismerkedni (pl répü után
elkérni a telszámát), az már negatív szám, tehát kisebb, nem? :angyali: :haha:

Quote from: Zsiga on 2007-03-22, 00:45:06
Egyetértek, bár ma tényleg nem ez a jellemző. :) Én például még nem találkoztam ilyen lánnyal IRL. :D
Mondjuk ez attól is függ hogy mi számít nagy számnak, tapasztalataim és közelebbi hölgy-ismerőseim elmodása alapján 1 hét az átlag, 1 hónapot meg maximum az bír ki aki vagy ilyen mentalitású (ami elég ritka manapság, lássuk be...) vagy nagyon szerelmes. :)
:3x3:
Heh. Az átlag? Szépen süllyeda társadalmunk. "Njoy ur aids."

kikuchiyo

Egy idevágó idézet a bash.hu-ról, ha már a másik megismeréséről és a kapcsolat elhálásáig vezető út rövidüléséről van szó:
[spoiler][11:12] <[HUN][Ultra]tengerSAM> szóval... 14 éves csaj, diszkóból ki, út mellé a pados-bokros részhez be, ráugrik a cuccra szájjal. Ilyenkor ugye illik közben is foglalkozni vele, tehát _mell_esleg simogatom, mire beszól: mit képzelsz, nem is ismerjük egymást! Bazeg... :)))[/spoiler]
Failure is the default option

kisvirag

Erre van egy vicces sztorim. (még a kiku előttiekre :D )
Van egy lány ismerősöm, akit barátnőmön keresztül ismertem meg, kb két éve, akkor még egy másik sráccal járt. A csaj amolyan megmondós énvagyok a faszacsajszi tipus, egyszerre három szakot visz, magyar, infokönyvtár, meg valamilyen teológiai cucc a hittudományin.
Aztán nem sokkal h megismertem szakított a barátjával, elég viharos körülmények közt, kb a fél egyetem tudta, milyet kavart egy konferencián az egyik magyaros tanársegéddel. (teszem hozzá, elég szép része volt abban, hogy erről mindenki tudjon)
Utána én már csak később tudtam meg, hogy összejött egy másik sráccal (a srácot is ismerem IRCről egyébként, azért lepődtem meg, mikor kiderült)
namost, a polgári esküvőjük már megvolt, az egyházi pedig idén nyáron lesz. hallani pedig azt halottam, hogy állítólag mellőzik a sráccal a szexet egészen az esküvőig, mert jókeresztények.
Namost, ha nem tudnám, hogy milyen "előélete" van a csajnak, még el is hinném ezt a mesét. persze, lehet csak szkeptikus vagyok, és tényleg kb másfél éve úgy vannak együtt, hogy nem szexelnek, de ez azért nekem kicsit meredek :)

Egyébként az egy hét az ágyid dolog azért van, mert a legtöbb kapcsolat elsősorban testi vonzalomként indul, legalábbis igen erős benne. Aztán később az ember a testen túl beleszeret a lélekbe is (vagy nem, és megy ki-ki útjára)
de teszem hozzá, katzzal a beszélgessünk és ismerjük meg egymást módszerrel biztos nem ment volna a kapcsolatteremtés, és ez így volt jó. Én egy fellángolás, alkalmi kapcsolatból teremtettem meg a nagy szerelmet, de ottvan barátnőm, aki kb. 10 éve, ha nem több ismeri a mostani barátját(aki egyébként 10 évvel idősebb), mégis csak két éve, hogy összejöttek (gimiben ő volt a rendszergazda, mikor mi 1-2.osok voltunk). De én nem biztos, hogy akartam volna azt a tépelődést, amit barátnőm csinált mielőtt összejöttek, hogy vajon működőképes lesz-e annyira a kapcsolat, hogy megérje kockára tennie azt a nagyon jó barátságot, ami köztük volt, én meg mondhattam neki okosakat, nem sokat számított :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Selmo

smash++: tényleg szép lány, mégha nem is az esetem.

Moha: van fogamzásgátlás, de ne tudd meg hány 20 év alatti lányon hajtanak végre abortuszt évente és hogy ez a szám emelkedik-e.

kisvirag: a testi vonzalomhoz tegyük hozzá a "lefekszünk vagy keresek másikat" mentalitást is. :ejj:

Amúgy mindenkinek mások az igényei, én inkább pár hét mozi, kávé, séta és hasonlók után - amik szigorúan smacimentesek - randiznék csak, míg egyik haverom ha harmadik találkozásnál nincs benn a csaj szájában, akkor megy tovább. Egyesek csak jó szex után ismerkednek igazán, amolyan "ne vegyek már zsákbamacskát" módon, én azt vallom, a szexen lehet változtatni, egy másik emberen már kevésbé.

Ja igen és tegyük hozzá, jobban érdekel mi van a másik fejében, mint hogy mekkora a mellbősége.

A tökéletesség unalmas.

smash++

Quote from: Zsiga on 2007-03-22, 00:45:06
Quote from: smash++ on 2007-03-22, 00:16:57
Elméletileg nem rossz minőségű képek.Felbontás alapján.készítők:1 teló,2 fotós(lagzi),3 apum
A másodikat hivatásos fotós csinálta? Ha összefutsz vele légyszíves verd meg helyettem is, szégyent hoz a szakmára. :)
Mert?Én nem értek hozzá.Így amatőr szemmel az a problémám vele,hogy figyelmeztethetett volna jobban is amikor csinálta és akkor talán nem csak én veszem észre a gépet :D.Egyébként pár pontban mi a gond vele,csak hogy tanuljak.A hamadik kép szerintem egész jó ahoz képest,hogy egy 3Mp samsung és apum csinálta akinek először volt kezében digitális és a helyszint én választottam hátul a kertben :D.

Quote from: Zsiga on 2007-03-22, 00:45:06
Egyetértek, bár ma tényleg nem ez a jellemző. :) Én például még nem találkoztam ilyen lánnyal IRL. :D
Mondjuk ez attól is függ hogy mi számít nagy számnak, tapasztalataim és közelebbi hölgy-ismerőseim elmodása alapján 1 hét az átlag, 1 hónapot meg maximum az bír ki aki vagy ilyen mentalitású (ami elég ritka manapság, lássuk be...) vagy nagyon szerelmes. :)
:3x3:
Heh. Az átlag? Szépen süllyeda társadalmunk. "Njoy ur aids."
[/quote]
Ez az átlag is érdekes dolog,statisztikailag elég nehezen meghatározható így egy szóval.Attól függ melyik korosztályról beszélünk(hiszen itt a fórumon nem mindenki 25 fölötti),milyen iskolába jár,milyen a társasági háttér és egy nagyon fontos megvolt-e már az első vagy nem.
Tehát az idősebb korosztálynál ahol már pl volt már kapcsolat és sex ott lehet nem bírja sokáig és rövidebb az ismerkedés.De egy 15-20 éves korig akinek tegyük fel még nem volt sexuális kapcsolata elég nehéz 1-2 hét alatt az ágyba vinni.Itt inkább még a normális ismerkedés(kávé,mozi,ect) érvényes.

A másik az iskola és a környezet.Én nem vagyok előítéletes.De nem lehet összehasonlítani egy ipariba vagy kereskedelmibe járó csajt egy viszonylag jó gimnáziumba járó csajjal.Plusz a szülői-(anyagi) háttér.
Az meg főleg nem mindegy,hogy a csajnak van egy kis szürkeállománya olyan téren,hogy nem dől be a sablon szövegeknek és már lehet unja a "fasza" gyerekeket.
Ja és az se mindegy,hogy vidéki vagy városi lányról beszélünk,mert háát valljuk be őszintén átlagban eltérnek egymástól.

teraflare

Quote from: smash++ on 2007-03-22, 09:39:02
Ja és az se mindegy,hogy vidéki vagy városi lányról beszélünk,mert háát valljuk be őszintén átlagban eltérnek egymástól.
Na ezt kifejtenéd? Merthogy én vidéki vagyok, a nővérem és az unokanővérem is, az unokanővérem középiskolai végzettségű, és a matekkal gondjai vannak valóban, és nehezebben tanult olvasni. Mégsem fekszenek össze fél nap után valakivel... Meg egy csomó vidéki lányismerősöm van és mérföldekkel emberiebben viselkednek mint a városi ismerőseim.

sirtomi

Quote from: Selmo on 2007-03-21, 19:22:54
Quote from: sirtomi on 2007-03-21, 14:45:28
Quote from: Moha on 2007-03-21, 14:16:50
Quote from: .Attila on 2007-03-21, 13:42:25
Összehasonlíthatatlan szerintem az, hogy egy beszélgetés után összejöttünk, vagy már fél-1 év ismeret után jövünk össze.
Ööö, te komolyan várnál vele egy évet???
Oké, hogy egy beszélgetés után nem alakulhat ki igazi ismerettség, de te várnál vele ennyit, mielőtt "összejössz" a csajjal, ha az illető szimpatikus lenne?
Nekem is furcsa. Ha addig kell várni abból már nem lesz semmi, max barátság. Sőt ha egy hónap alatt nem jön össze több akkor már nem látok sok esélyt. De ki tudja, mostanában egyre kevesebbszer van igazam :D
Szóval ugorjunk bele egy kapcsolatba, költözzünk össze és fél év után költözzünk szét, mert nem ismertük a másikat? ::)
Ki beszélt itt költözésről? Járunk és közben jobban, mélyebben megismerjük egymást. És nem csak sóvárgok utána, ahogy kisvirag írta.

teraflare: Szerintem is marhaság vidéki és városi lány között különbséget tenni. Mindkettő csoportban van sok aki szinte azonnal ágybamegy és van aki nem. Szerintem ez nem mérvadó, sőt az iskolai végzettséggel sem tennék különbséget. Errefelé pl a jogász és orvostanhalgató csajokat lehet a legkönnyebben megd**ni :)

Tycho

Távkapcsolat: több mint három és fél éve vagyok együtt a barátnőmmel, aki Egri... Bár lehet az is biztos hogy nem könnyű, és mégegy távkapcsolatba nem vágnék bele (ha ennek vége lenne valamiért), bár abba már nem vagyok biztos, hogyha újra leélném az életem, akkor nem mennék a mostaniba újra bele  :hehe: :haha: :haha:

Moha

Tisztázzuk: MI számít vidéknek?  :hopp:
Valóban lehet különbség a városi és a falusi ember hozzáállása között, utóbbi talán normálisabb, de általánosítani nem lehet.
Egy nagyvárosban is vannak normális emberek. Értelmes ember pedig nem fekszik le a partnerével egy hét után... Azért akárhogy is: a szexnél többet testileg nem nyújthatsz a másiknak. Ha már az elején megvan, akkor utána mi lesz a plusz, amit nyújtani tudsz, ha a kapcsolat mélyül?
Különben a magyar nyelv ezt nagyon jól ki tudja fejezni: nem mindegy, hogy lefekszel valakivel, vagy szeretkezel vele!

Részemről nekem minimum 3 hónap kellene, hogy odáig jussak egy kapcsolatban, de ez rengeteg mindentől függ, szóval inkább több...
Szerintem egy párkapcsolatnak sokkal többről kell(ene) szólni(a), mint a puszta testiségről. Legalább is ideális esetben az ember barátja/barátnője nem csak szexpartner, hanem egyben jóbarát, akivel sokmindent tud csinálni, eljárni mindenfelé. Folyton csak ágyra járni és szexelni egy idő után szerintem unalmassá válhat. (bár nincs tapasztalatom, de így gondolom  :D )

Az viszont igaz, hogy aki hozzá szokott a rendszeres szexhez egy kapcsolatban, annak nehéz lehet kibírni egy új kapcsolatban hónapokig szex nélkül...

smash++

Quote from: teraflare on 2007-03-22, 09:49:36
Quote from: smash++ on 2007-03-22, 09:39:02
Ja és az se mindegy,hogy vidéki vagy városi lányról beszélünk,mert háát valljuk be őszintén átlagban eltérnek egymástól.
Na ezt kifejtenéd? Merthogy én vidéki vagyok, a nővérem és az unokanővérem is, az unokanővérem középiskolai végzettségű, és a matekkal gondjai vannak valóban, és nehezebben tanult olvasni. Mégsem fekszenek össze fél nap után valakivel... Meg egy csomó vidéki lányismerősöm van és mérföldekkel emberiebben viselkednek mint a városi ismerőseim.
És ki mondta,hogy a pestiek(városiak) javára írom ;).Én is vidéki vagyok és most pesten tanulok.A barátnőm is vidéki,mert nekem jobban bejön ez az oldal mint a "városi lányok".De azt nem akrom kifejteni,hogy szerintem mi a különbség a városi és a vidéki lányok között ,úgy átlagban,mert ez is egy kicsit szubjektív.De szerintem igen is van különbség.

A másik.Én mondtam nem akarok senkit megbántani vagy hasonlók,de ez személyes tapasztalat amit én láttam-látok.Természetesen itt is vannak kivételek.Átlagban a jó iskolába járó  lányok és a gyengébb suliba járók között igen is van különbség(nálunk az ipari és a kereskedelmi-ez pedig tény.Máshol nem tom hogy van).Pl én 5.-es koromban kezdtem el a gimit (8 osztályos) és szerintem a környék legjobb iskolájában.Én amikor végeztem a sulival és hazamanetem elsőzör lecke,mert volt és nem pedig a faluba bicikli vagy foci.Ha megnézed a jó tanuló lányoknak nem az az első,hogy lemennek a városba suli után szórakozni hanem otthon(tanulás).Velük ellentétben én már később(mit tom 8.-os ként) először suli után lementem kicsit szórakozni és utánna haza és kiket láttam ott háát nem az én sulimba járókat és kikkel szórakoztak háát persze,hogy én vagyok a fasza gyerek az ipariban 2-es körüli az átlagom,de király vagyok tipusokkal.Elemntünk bulizni hétvégén.Mi kellett ahoz,hogy tuti sikered legyen, ipariba vagy keribe járj igyál,jó nyald ki magad (legyen rajtad pár másrkás cucc amit kb mindig felveszel buliba) és keltsd azt a látszatot,hogy vagy valaki...Ha ez megvolt simán összeszedtél egy olyan kaliberű lányt aki csak a külsőségeket nézi és nem az értelmi szinvonalat<-azt akkor hagy ne mondjam,hogy ezek milyen lányok voltak (vagy hova jártak)

Tehát vannak kivételek!!!!!Barátnőm öcse is ipariba jár,mert mást nem nagyon tudna elvégezni,de ő is ilyen kivétel(nem iszik,nem cigizik,nem jár bulizni és nem játsz a fasza gyereket).
Amikor az őrsről jártam tuccat ilyen középiskolást láttam.Játszák ott az eszüket meg minden,aztán majd nézzék meg magukat 5-10 év múlva

Szerintem pedig a társadalom igen is kezd rétegeződni nem is kicsit.Az már más dolog,hogy amit leirtam már jó pár éve történt.De én személy szerint úgy érzem,hogy ha nem lenne a mostani barátnőm,akkor lehetőleg főiskolás/egyetemista lányt keresnék magamnak.Ennek egy oka van.Anno amikor Győrbe jártam és az egyetem körül elmentünk bulizni megvolt a társaság-környezet beli minőségi különbség egy városi-egyetemi/főiskolás buli között.
Azt is leszögezem,hogy én nem egy ilyen hülye kis sznob szerű tök vagyok.Vannak iparis és keris és gimis és fősulis/egyetemista barátaim.

Modify:
Quote from: sirtomi on 2007-03-22, 09:51:55
teraflare: Szerintem is marhaság vidéki és városi lány között különbséget tenni. Mindkettő csoportban van sok aki szinte azonnal ágybamegy és van aki nem. Szerintem ez nem mérvadó, sőt az iskolai végzettséggel sem tennék különbséget. Errefelé pl a jogász és orvostanhallgató csajokat lehet a legkönnyebben megd**ni :)
Háát az elég érdekes.Pécsen?Én annó győrben szinte csak jogászokkal haverkodtam és a jogász lányok ott nem könnyű diók.Vagyis egy átlagos vagy átlag alatti srácnak semmi esélye.Szóval azt mondod,hogy ott akárki meghúzhatja a jogász és orvostanhalgató csajokat?Hmm érdekes.Akkor szólok pár haveromnak.
Én úgy tudtam leginkább ezek a suli kategóriák e legnehezebb diók és a legválogatósabbak...


smash++

Mind1.Végülis szerintem ezen fölös vitatkozni.Mivel én magam se vagyok szakértő,hanem csak a nézőpontomat írtam le.
De én akkor is azt vallom.Ha már átlagolunk a beszédben (itt írásban) és nem kis átlagolás.Akkor van különbség az iskolai végzettség és a városi-vidéki lányok között és nem veszem figylembe a kivételeket,mert vannak :D.

Mit tekintünk városnak-ez is olyan dolog,hogy megkérdezem haveromat (pesti) "Győr mi neked?" válasz "vidék" vagy megkérdezek másik pesti haveromat "Melyik városban laknál szívesen pestne kívül?" válasz "Pécs". :D Tehát sok embernél a város szó is mást jelent.Sokak szerint egy város van az országban és az Pest a többi vidék.Én nem ezt vallom... De városnak én is csak kimondottan a nagy városokat tekintem:Győr,Pécs,Debrecen,Veszprém,ect... (nem egy olyat mint "Balassagyarmat"<-ehez lakok közel  :frown:)

.Attila

Quote from: smash++ on 2007-03-22, 11:07:29
Sokak szerint egy város van az országban és az Pest a többi vidék.

Ezek szerint Buda már vidék? :confused: Mondjuk én pesti vagyok :szemuveges: Amire már nem is vagyok olyan büszke. Hobbifotósként (nem szocfotósként) szar Bp. kellős közepében lakni.
Egyébként meg nem ilyen öntörvényű pojácák fogják megmondani, mi a város és mi nem. Győr, Debrecen, Pécs stb. városok.

smash++

Jó!Ugye most nem kell átirnom a többi szövegben is Pest=Budapest.Ebből is látszik vidéki vagyok.Túl hosszú kimondani :D."Felmegyek Pestre" nem pedig "Felmegyek Budapestre".
Utolsó két sor  :tezsvir:

Moha

Általánosítani nem lehet szerintem.
Itt nálunk pl. a tanítóképzős csajok köztudottan bulizós, piás, könnyű lányok. De koránt sem mind! Legtöbben azért mennek oda, mert rohadt könnyű bekerülni és elvégezni is, és csak egy diploma kell nekik, aztán kész. De pl. húgom is oda jár és ő aztán nem az a bulis-piás alkat, könnyűvérűnek meg pláne nem nevezném  :D Egyszerűen azért ment oda, mert tanító szeretne lenni.
Szóval szerintem nem az iskola határozza meg az ember mentalitását (bár kétség kívül nyomhat sokat a latban), sokkal inkább a baráti társaság.
Nekem középsuliban sok züllött osztálytársam volt. Nem tartottam velük, nem az én világom.
Én még mindig a hagyományos értékek híve vagyok. Egy embert a személyisége és nem a kinézete miatt kell szeretni. A mai nagy szexuális szabadság és "hagyjuk a rizsát, gyerünk az ágyba" felfogás szerintem nagyon nem jó. :ejj:

kisvirag

jaja, felénk is van az egyetemen egy réteg, aki ilyen könnyű téma, de nem szakra, inkább helyre lehetne mondani. Menj le a SZOTE klubba, hemzsegnek a "dugjálmeg" pillantású csajok. MInden szakon, iskolában, etc van ilyen-olyan is, az arány persze már más kérdés, meg az, hogy az ember saját tapasztalatai során melyik fajtából ismer meg többet. nekem volt néhány bulizós tipusú jogász szobatársnőm, ezért hajlamos vagyok minden jogászt ilyennek tartani, még ha egyébként tudom, hogy ez így nem igaz.

Azt meg azért ne felejtsük el,  mert is sokan ezen huppognak, hogy igy szex meg ugy szex, meg mennyire nem az a lényeg, hanem a lelki és egyéb összetartás, megismerés és egyéb dolgok csinálása.
Nekem erről az a véleményem, hogy mind a kettő ugyanannyira  fontos. Hiába valaki hihetetlenül jó lelki társ, ha az ágyban nem vagyunk egy hullámhosszon, én olyan 80-90% körül adom, hogy nem lesz hosszútávú a kapcsolat, de igaz ez fordítva is, lehet a másik szexisten/nő, ha nincs meg a lelki öszhang, szószerint baxhatja az ember :)
szóval semmit se tulságosan, de én azért ennyire nem mondanám le a szexet mint olyat.
persze mindenkinek mások az igényei, van akinek heti 1 alkalom elég, valaki napi rendszerességgel szereti/szeretné csinálni...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

.Attila


Nakedape

kisvirágnak vagyon igazsága: szerelem jobb mint a szex de szex+ szerelem kombó ti  különöket:D, szóval sztem az hogy ha hamarabb fekszel le esetleg valakival, az még sztem nem bűn, akkor ha senki sincs sieteve legalábbis, tehát ha 1 hónap járás után  lesz az alkalom (s nem azért mert különben szakítás!!)   sztem ha normálisak vagytok akkor pl ha rá 1 hónapra mégis elválnak útjaitok se feltétlenül bánjátok meg:)
az alkami szex.. szóval nehéz lehet színvonalas embert találi hozzát, meg olyant akit télleg nem zavar:D még nem volt benne részem, de nem tudom jobban elitélni, mint aki jól berúg vagy halálra eszi magát finommal: egyszerű fizikai örömkeresés, sőt jobb ötletnek is tartom mint meginni 1 üveg pálinkát pl:)  jó persze sarkítottam, meg sztem sem ez a követendő akár, de ha nincs benne senki erőltetve, akkor ok, s télleg jobb mint inni pl:D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

éreztem, hogy csak türelmesen kell várnom és idővel leírod a véleményemet Nakedape :D
pedig tegnap este már majdnem billentyűzetet ragadtam, de vszleg úgyse sikerült volna ilyen jól megfogalmaznom :)

Member

Quote from: kisvirag on 2007-03-22, 12:41:55
Menj le a SZOTE klubba, hemzsegnek a "dugjálmeg" pillantású csajok.
Ezt nem figyeltem meg eddig, csak azt, hogy qrvadrága a sör és sz@r az egésznek a hangulata... :/

Moha

Oké, ez igaz, hogy az alkami szex sem feltétlen bűn...
Bár, az én szemszögömből... nekem nem okoz nagy élvezetet az evés sem (ezért vagyok cingár és ezért nem zabálom tele magam), nem szoktam inni sem (életemben 1x voltam részeg, elég is volt), éshát kétlem, hogy fel tudnék szedni egy alkalmi partnert...  :hopp: Az olyan lányok nem engem keresnek...

Amúgy... heti egy szex? Hú, hát, én havi 1-2 alkalommal is bőven boldog lennék asszem...
Tudom, 24 évesen nem ennek kéne jellemzőnek lenni, de hát nem sokat tudok tenni ellene...

smash++

Hmm.Ha már a nemi élet a téma.Nekem heti 1-2 min,mivel csak hétvégén talizunk otthon suli idő alatt.De ha jön a nyár akkor heti x.
Szerinem is fontos ahogy az előbb leirták.Szerelem&Sex együtt az igazi.Illetve akár hogy nézem a másodikban mindig figyelni kell a változatosságra (időszakonként legyen vmi új) "hiába" a nagy szerelem.Ha tudsz mutatni vmi újjat,egyből észreveszed a partnereden,hogy még jobban oda van érted.

Sex nélkül ááá, ha kipróbálnám azt,hogy azt mondom a barátnőmnek bocs de most egy ideig ne.Hiába,hogy szeret/imád azt hiszem pár hét múlva elaltatna,megkötözne és megerőszakolna :D

Moha

Én megtapasztaltam a szerelmet szex nélkül... vártam, mert szerelmes voltam, nem akartam elsietni... de bár elsiettem volna... :3x3:

Nakedape

Quote from: Moha on 2007-03-22, 14:04:32
Én megtapasztaltam a szerelmet szex nélkül... vártam, mert szerelmes voltam, nem akartam elsietni... de bár elsiettem volna... :3x3:
hát anno tippre, mivel h a mindenhonan azt sugrozzák hogy a fiúk csak AZT akrják, meg elsietik stb stb, én is, igyekeztem javítani ezen, s nem zárom ki h azon első kapcsolatomban az h "úriember" voltam segtett a szakításban :D  amúgy meg ténylegeg mehet tönnkre kapcsolat, ismerősöm is, teljesen különböző gyakorisággal kívánták, és hosszan ezt nehéz egyeztetni (így is lehuztak kb 2 évet) egy szexologus mondta, haogy az mebre sokmondenben tud változni (pláne  a kedveséér:) de a szexuális étvágyban nem igazán. nme véletlen van ám az embereknél az állatvilág egyik leghosszab "udvarlási szakasza" meg kell ismerni sokmindent:) és igen már 3-10 nappal is leghoszabbak vagyunk :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zsiga

Quote from: smash++ on 2007-03-22, 09:39:02
Quote from: Zsiga on 2007-03-22, 00:45:06
Quote from: smash++ on 2007-03-22, 00:16:57
Elméletileg nem rossz minőségű képek.Felbontás alapján.készítők:1 teló,2 fotós(lagzi),3 apum
A másodikat hivatásos fotós csinálta? Ha összefutsz vele légyszíves verd meg helyettem is, szégyent hoz a szakmára. :)
Mert?Én nem értek hozzá.Így amatőr szemmel az a problémám vele,hogy figyelmeztethetett volna jobban is amikor csinálta és akkor talán nem csak én veszem észre a gépet :D.Egyébként pár pontban mi a gond vele,csak hogy tanuljak.A hamadik kép szerintem egész jó ahoz képest,hogy egy 3Mp samsung és apum csinálta akinek először volt kezében digitális és a helyszint én választottam hátul a kertben :D.

Quote from: Zsiga on 2007-03-22, 00:45:06
Egyetértek, bár ma tényleg nem ez a jellemző. :) Én például még nem találkoztam ilyen lánnyal IRL. :D
Mondjuk ez attól is függ hogy mi számít nagy számnak, tapasztalataim és közelebbi hölgy-ismerőseim elmodása alapján 1 hét az átlag, 1 hónapot meg maximum az bír ki aki vagy ilyen mentalitású (ami elég ritka manapság, lássuk be...) vagy nagyon szerelmes. :)
Quote from: K_T
:3x3:
Heh. Az átlag? Szépen süllyeda társadalmunk. "Njoy ur aids."
Ez az átlag is érdekes dolog,statisztikailag elég nehezen meghatározható így egy szóval.Attól függ melyik korosztályról beszélünk(hiszen itt a fórumon nem mindenki 25 fölötti),milyen iskolába jár,milyen a társasági háttér és egy nagyon fontos megvolt-e már az első vagy nem.
Tehát az idősebb korosztálynál ahol már pl volt már kapcsolat és sex ott lehet nem bírja sokáig és rövidebb az ismerkedés.De egy 15-20 éves korig akinek tegyük fel még nem volt sexuális kapcsolata elég nehéz 1-2 hét alatt az ágyba vinni.Itt inkább még a normális ismerkedés(kávé,mozi,ect) érvényes.

A másik az iskola és a környezet.Én nem vagyok előítéletes.De nem lehet összehasonlítani egy ipariba vagy kereskedelmibe járó csajt egy viszonylag jó gimnáziumba járó csajjal.Plusz a szülői-(anyagi) háttér.
Az meg főleg nem mindegy,hogy a csajnak van egy kis szürkeállománya olyan téren,hogy nem dől be a sablon szövegeknek és már lehet unja a "fasza" gyerekeket.
Ja és az se mindegy,hogy vidéki vagy városi lányról beszélünk,mert háát valljuk be őszintén átlagban eltérnek egymástól.
Hát, hogy mi a baj a második képpel? Elsősorban az hogy félre van fókuszálva, életlen az egész. Aztán, aki profi fotósnak tartja magát az ne automata módban fényképezzen... Nem akarok belemenni a technikai részletekbe, így is épp eléggé OFF ez az írásom, de ilyet még egy haladó amatőr se csinál, nemhogy egy hivatásos. Egyébként az nem baj hogy nem szólt, a fotósnak az a dolga hogy elkapja a megfelelő pillanatot, nem az hogy beállítsa a képet. (Már megint OFF, de ezért nem tartom semmire a műtermi "fotósokat"...)
A másik két képpel nincs semmi gond, persze az adott eszköz és egy amatőr fotós tudásának korlátain belül. (Vagyis mobilos meg kompakt "szappantartós" fényképtől nem kell tökéletes élességet és zajtalanságot elvárni.)
Abban igazad van hogy elég erősen átlagoltam amikor leírtam azt az egy hetet, természetesen ez egyénenként változó. Az viszont tapasztalataim szerint nem sokat számít hogy valaki 15-20 éves vagy felnőtt, jópár 15-20 éves lánnyal találkoztam akik belefértek az egy hetes "határidőbe"... Az már inkább hogy az első vagy a sokadik, bár ez sem olyan mértékben mint sokan gondolják.
Abban meg teljesen egyetértek hogy Pesten (meg a nagyvárosokban) nagyobb az egy nap alatt ágyba vihető lányok aránya mint vidéken.

Renia

Quote from: Zsiga on 2007-03-22, 00:45:06
Quote from: Renia on 2007-03-21, 23:40:11
Zsiga: Én jobban szeretem napokban mérni, és úgy nagy számot kapni... :) Lehet, hogy a kereszténység hülyeség, de azzal egyet értek, hogy nem kell rögtön lefeküdni a pároddal... :p (Nem, nem feltétlenül kell várni a házasságig ^^' Az sem jelent semmitsem a mai világban...)
Egyetértek, bár ma tényleg nem ez a jellemző. :) Én például még nem találkoztam ilyen lánnyal IRL. :D
Remélem majd 1x találkozunk :) Csak hogy elmondhasd, hogy láttál ilyet is... :p

Quote from: Selmo on 2007-03-22, 02:21:07
Egyesek csak jó szex után ismerkednek igazán, amolyan "ne vegyek már zsákbamacskát" módon, én azt vallom, a szexen lehet változtatni, egy másik emberen már kevésbé.
Elég sok ember van a világon, aki csak "sodródik az árral". Az ilyen embereket könnyen meglehet változtatni...És általában az ilyenek kezdik szexxel a kapcsolatot...


Az iskolák között pedig nem hiszem, hogy lenne különbség. Inkább nevelés. Az én osztályom pl. tele van idióta, buta emberekkel. Nincs is rájuk jelző, hogy mennyire...Áhh...Szóval attól még hogy az oszálytársaim buták nem leszek én is az...(Persze valószínüleg ők ugyanezt gondolják rólam :) De ma megszámoltam, hogy a "hát" szót az egyik srác 10x mondta ki a felelése utolsó harmadában...  :lul: )