Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Selmo

Quote from: Renia on 2007-03-22, 23:59:00
Elég sok ember van a világon, aki csak "sodródik az árral". Az ilyen embereket könnyen meglehet változtatni...És általában az ilyenek kezdik szexxel a kapcsolatot...
Az ilyen emberek nem érdekelnek. ::)

A tökéletesség unalmas.

Member

Renia, egy árral sodródót inkább csak az "ár" változtathat meg, mert ahhoz azonosul, egy árral szemben úszó viszont már jóval kevésbé... :/
Buta emberek pedig mindenhol vannak, de persze akadnak kifejezetten gyűjtőhelyek. :haha:

Selmo

Quote from: Member on 2007-03-23, 00:27:01
Buta emberek pedig mindenhol vannak, de persze akadnak kifejezetten gyűjtőhelyek. :haha:
A Sol rendszer 3. bolygója? ::)

A tökéletesség unalmas.

Renia

Quote from: Member on 2007-03-23, 00:27:01
Renia, egy árral sodródót inkább csak az "ár" változtathat meg, mert ahhoz azonosul, egy árral szemben úszó viszont már jóval kevésbé... :/
Buta emberek pedig mindenhol vannak, de persze akadnak kifejezetten gyűjtőhelyek. :haha:
De aki egy ilyen emberrel kikezd az is benne van az árban...És egy icipici ésszel is könnyem meglehet formálni kedvére... :)
De még nem próbálkoztam ilyennel, Selmoval egyet értek abban, hogy az ilyen emberek nem érdekelnek. :)

Zsiga

Quote from: Renia on 2007-03-22, 23:59:00
Quote from: Zsiga on 2007-03-22, 00:45:06
Quote from: Renia on 2007-03-21, 23:40:11
Zsiga: Én jobban szeretem napokban mérni, és úgy nagy számot kapni... :) Lehet, hogy a kereszténység hülyeség, de azzal egyet értek, hogy nem kell rögtön lefeküdni a pároddal... :p (Nem, nem feltétlenül kell várni a házasságig ^^' Az sem jelent semmitsem a mai világban...)
Egyetértek, bár ma tényleg nem ez a jellemző. :) Én például még nem találkoztam ilyen lánnyal IRL. :D
Remélem majd 1x találkozunk :) Csak hogy elmondhasd, hogy láttál ilyet is... :p
:hail:
:)

Szerk.: Merre laksz, és mit csinálsz holnap?   :muhahah:

Member

Quote from: Selmo on 2007-03-23, 00:29:38
A Sol rendszer 3. bolygója? ::)
Szimpi neve van, te már jártál arra? :muhahah:
Quote from: Renia on 2007-03-23, 00:35:48
De aki egy ilyen emberrel kikezd az is benne van az árban...És egy icipici ésszel is könnyem meglehet formálni kedvére... :)
De aki az árban van, az miért akar egy árban úszót megformálni? Olyanná nem fogsz formálni, ami neked nem jön be, másrészt meg nem is járna vele jól.
QuoteDe még nem próbálkoztam ilyennel, Selmoval egyet értek abban, hogy az ilyen emberek nem érdekelnek. :)
Vannak esetek, amikor elvakultan beleképzelünk dolgokat a másik félbe, sajnos ezt a hibát túl sokszor követtem el... :/

Quote from: Zsiga on 2007-03-23, 00:43:41
:hail:
:)

Szerk.: Merre laksz, és mit csinálsz holnap?   :muhahah:
:lol:

Renia

Quote from: Member on 2007-03-23, 07:47:15
Quote from: Renia on 2007-03-23, 00:35:48
De aki egy ilyen emberrel kikezd az is benne van az árban...És egy icipici ésszel is könnyem meglehet formálni kedvére... :)
De aki az árban van, az miért akar egy árban úszót megformálni? Olyanná nem fogsz formálni, ami neked nem jön be, másrészt meg nem is járna vele jól.

Mert senki sem tökéletes. És egy árban úszót egy picit erősebb egyéniséggel rendelkező árban úszó simán megtud formálni a kedvére. :)

Quote from: Renia on 2007-03-23, 00:35:48
QuoteDe még nem próbálkoztam ilyennel, Selmoval egyet értek abban, hogy az ilyen emberek nem érdekelnek. :)
Vannak esetek, amikor elvakultan beleképzelünk dolgokat a másik félbe, sajnos ezt a hibát túl sokszor követtem el... :/

Igen, ismerős...Én általában túl sok bizalmat adok az embereknek... -_-
Elvakultan mást meg még nem tudtam beleképzelni senkibe sem...csak meg kell mutatnia, hogy nem olyan amilyennek látszik...
Talán azért, mert én nem tudok úgy kinézni, ahogy szeretnék...Túl sok minden van bennem, amit nem tudok megmutatni elsőre...meg sokadikra sem...*Rejtély kisasszony :D *

Quote from: Zsiga on 2007-03-23, 00:43:41
Szerk.: Merre laksz, és mit csinálsz holnap?   :muhahah:

:p

Member

Quote from: Renia on 2007-03-23, 23:43:42
Mert senki sem tökéletes. És egy árban úszót egy picit erősebb egyéniséggel rendelkező árban úszó simán megtud formálni a kedvére. :)
És ez nekünk jó? Hogy a kicsit sablon csak sablonabb lesz? :p
Quote from: Renia on 2007-03-23, 00:35:48
Igen, ismerős...Én általában túl sok bizalmat adok az embereknek... -_-
Szerintem mindannyian. Akinek van egy kis esze, az folyamatosan szkeptikus. :/
QuoteTalán azért, mert én nem tudok úgy kinézni, ahogy szeretnék...Túl sok minden van bennem, amit nem tudok megmutatni elsőre...meg sokadikra sem...*Rejtély kisasszony :D *
Na, képzelheted, hogy milyen bizalomgerjesztően nézhetek ki, főleg mostanában. :haha:

Moha

Quote from: Member on 2007-03-23, 23:52:03
Szerintem mindannyian. Akinek van egy kis esze, az folyamatosan szkeptikus. :/
Nem mindenki. Én most pont találkoztam valakivel, aki nagyon nem akar bizalmat adni senkinek sem...

.Attila

Én pl. nem előlegezek meg senkinek sem bizalmat. A bizalmat ki kell érdemelni. Persze ezt most nem úgy kell értelmezni, hogy mindenkit ellenségnek tekintek, de távol áll tőlem, hogy valakiben megbízzak, aki még nem bizonyított egyszer sem.

Renia

Quote from: Member on 2007-03-23, 23:52:03
Quote from: Renia on 2007-03-23, 23:43:42
Mert senki sem tökéletes. És egy árban úszót egy picit erősebb egyéniséggel rendelkező árban úszó simán megtud formálni a kedvére. :)
És ez nekünk jó? Hogy a kicsit sablon csak sablonabb lesz? :p
Annak aki az ilyeneket szereti, igen. A plázacicákra is van kereslet... :)

Quote from: Member on 2007-03-23, 23:52:03
Na, képzelheted, hogy milyen bizalomgerjesztően nézhetek ki, főleg mostanában. :haha:
Nemnagyon (illetve nem) ismerlek, szóval nem megy túlságosan... :D

Quote from: Moha on 2007-03-24, 00:13:21
Quote from: Member on 2007-03-23, 23:52:03
Szerintem mindannyian. Akinek van egy kis esze, az folyamatosan szkeptikus. :/
Nem mindenki. Én most pont találkoztam valakivel, aki nagyon nem akar bizalmat adni senkinek sem...
Mondjuk szerintem 2 féle bizalom van...Az egyik az, hogy elhisszük-e a másiknak azt amit mondd, a másik pedig az, hogy mi miket merünk neki elmondani.

Member

Quote from: .Attila on 2007-03-24, 00:18:39
Én pl. nem előlegezek meg senkinek sem bizalmat. A bizalmat ki kell érdemelni. Persze ezt most nem úgy kell értelmezni, hogy mindenkit ellenségnek tekintek, de távol áll tőlem, hogy valakiben megbízzak, aki még nem bizonyított egyszer sem.
Általában ez is az oka annak, hogy nemigen szoktam senkitől sem kérni semmit, akit nem ismerek annyira, mert így kisebb a csalódás.
Quote from: Renia on 2007-03-24, 00:21:31
Annak aki az ilyeneket szereti, igen. A plázacicákra is van kereslet... :)
Biztos van. Egy egészen jól nézne ki így itt a szobám csupaszabb sarkában a szobanövény mellett (akit "Olgának" hívnak :D), ha a falon lenne egy kis elszineződés, azt a sminkjéből korrigálhatnám, de amúgy meg mire jók? :)
QuoteNemnagyon (illetve nem) ismerlek, szóval nem megy túlságosan... :D
Biztosan van valami különös külső jegyem, ha a kéregetők mindig, az éppen party-ba invitáló aranyos nőneműek meg soha nem találnak meg. :haha:
QuoteMondjuk szerintem 2 féle bizalom van...Az egyik az, hogy elhisszük-e a másiknak azt amit mondd, a másik pedig az, hogy mi miket merünk neki elmondani.
Ezt a kettőt én inkább összekötném... Habár híresen képes vagyok a legutolsó senkivel is leállni bármiről beszélni. :haha:

Renia

Quote from: Member on 2007-03-24, 11:22:48
Quote from: Renia on 2007-03-24, 00:21:31
Annak aki az ilyeneket szereti, igen. A plázacicákra is van kereslet... :)
Biztos van. Egy egészen jól nézne ki így itt a szobám csupaszabb sarkában a szobanövény mellett (akit "Olgának" hívnak :D), ha a falon lenne egy kis elszineződés, azt a sminkjéből korrigálhatnám, de amúgy meg mire jók? :)
Hát...költhetsz rájuk egy csomó pénzt, mert mindig ruhát, sminket, parfümöt akarnak, meg vmi drága helyre kell vinni kajáltatni, na meg persze a sok ilyen-olyan buli, de cserébe könnyen le lehet őket fektetni...

Quote from: Member on 2007-03-24, 11:22:48
QuoteNemnagyon (illetve nem) ismerlek, szóval nem megy túlságosan... :D
Biztosan van valami különös külső jegyem, ha a kéregetők mindig, az éppen party-ba invitáló aranyos nőneműek meg soha nem találnak meg. :haha:
Hehe...kéregetők...Hozzám odajött 1, hogy van-e cigim...Azthittem, h meghalok a röhögésben, h nem is pénzt, hanem cigit kér :D (Persze csak miután elment :D )
Itt többféle lehetőség van...
1) Nem felelsz meg a mai szépségideálnak.
2) Furcsa a stílusod. Nem szeretik az emberek az olyanokat, akikről nem lehet eldönteni első ránézésre, hogy micsoda...(Bár rólam sikeresen eldöntötte már 1 öreg néni meg 1 öreg bácsi, hogy én egy teljesen lezüllött egyén vagyok...Néhányan pedig a trolin úgy néztek rám, mint 1 sátánistára...Tényleg ennyire nagy hatása lenne 1 pici kaszásos medál meg 1 kis hajfestésnek? o_O Pedig tök cuki az a medál ^_^ Namind1, ez már az én bajom..."See who I am, break through the surface.")
3) Túlzott a stílusod. Pl. hogyha rocker/metálos/egyéb ilyen vagy, akkor lehet, h úgy nézel ki mint egy sátánista, aki ránézésre tud ölni :D
4) Hm...Ezt hogymondjam..? Nem ismered fel a saját korlátaidat...? o_O Vagy valami ilyesmi...Szóval magadhoz képest sokkal jobb lányt nézel ki...(Pl. hogyha te a 10es skálán 5ös vagy, akkor ne akarj 10es csajt :) )
5) Az első 4 pontból szabadon kombinálva.
6) Egyiksem.
7) Amit kihagytam.

Quote
QuoteMondjuk szerintem 2 féle bizalom van...Az egyik az, hogy elhisszük-e a másiknak azt amit mondd, a másik pedig az, hogy mi miket merünk neki elmondani.
Ezt a kettőt én inkább összekötném... Habár híresen képes vagyok a legutolsó senkivel is leállni bármiről beszélni. :haha:
És bárkinek aki megszólít az utcán kiteregeted a magánéletedet? o_O

Member

Quote from: Renia on 2007-03-24, 11:46:00
Hát...költhetsz rájuk egy csomó pénzt, mert mindig ruhát, sminket, parfümöt akarnak, meg vmi drága helyre kell vinni kajáltatni, na meg persze a sok ilyen-olyan buli, de cserébe könnyen le lehet őket fektetni...
A két kiemelt közötti rész között nem lehet egyenlőségjelet tenni, ami itt most a "megéri"-t jelképezné. :D
-Olyan ruhát nem veszek neki, amiből kilóg a fél bele, mert (lehet, hogy maradi vagyok) gusztustalan.
-Smink/parfüm a természetesség ellentéte, ismét kilőve.
-Kajálni max a Tündérkonyhába viszem el, az olcsó, de egész korrekt a pizzájuk, továbbá 261 ft-ból egészen jól lehet lakni, persze hús nélkül. De ha leküld velem egy nagywimpi-t, abba benne vagyok. :haha:
-Buli nálam mindenki leül és filozófia mellett vedeljük a sört :D
-A szex most annyira hiányzik, mint démonnak a szenteltvíz, inkább az érintést hiányolom... :/
QuoteHehe...kéregetők...Hozzám odajött 1, hogy van-e cigim...Azthittem, h meghalok a röhögésben, h nem is pénzt, hanem cigit kér :D (Persze csak miután elment :D )
De legalább őszinte. Ha bevallja, hogy piára kell, biztosan adok, mert legalább nem próbált meg átqrni.
Quote1) Nem felelsz meg a mai szépségideálnak.
Az biztos. Bár a szépség nem relatív? :confused:
Quote2) Furcsa a stílusod. Nem szeretik az emberek az olyanokat, akikről nem lehet eldönteni első ránézésre, hogy micsoda...
Mintha csak az egyetlen középiskolából megmaradt barátomat hallanám. :lol:
Amúgy színtisztán igaz.
Quote(Bár rólam sikeresen eldöntötte már 1 öreg néni meg 1 öreg bácsi, hogy én egy teljesen lezüllött egyén vagyok...Néhányan pedig a trolin úgy néztek rám, mint 1 sátánistára...Tényleg ennyire nagy hatása lenne 1 pici kaszásos medál meg 1 kis hajfestésnek? o_O Pedig tök cuki az a medál ^_^ Namind1, ez már az én bajom..."See who I am, break through the surface.")
Leszel a feleségem? :lol:
Medálom nincs, de azt nem is illik kívül hordani, akárcsak a keresztet. :ejnye:
Quote3) Túlzott a stílusod. Pl. hogyha rocker/metálos/egyéb ilyen vagy, akkor lehet, h úgy nézel ki mint egy sátánista, aki ránézésre tud ölni :D
Nem hordok rocker/metálos/egyéb cuccokat, habár a bő nadrágokat preferrálom. És annak ellenére, hogy az vagyok, nem ölök ránézésre és másként sem. ;)
Quote4) Hm...Ezt hogymondjam..? Nem ismered fel a saját korlátaidat...? o_O Vagy valami ilyesmi...Szóval magadhoz képest sokkal jobb lányt nézel ki...(Pl. hogyha te a 10es skálán 5ös vagy, akkor ne akarj 10es csajt :) )
Mindig a létező legátlagosabbakat, akiknél még van esélye, hogy nincs senkije. Lehet, hogy pont ezért kosaraznak mindig ki, elég gyorsan leríhat, hogy el vagyok szállva a valóságtól... :/
Quote5) Az első 4 pontból szabadon kombinálva.
6) Egyiksem.
7) Amit kihagytam.
Szerintem a 5. és a 7. :D
QuoteÉs bárkinek aki megszólít az utcán kiteregeted a magánéletedet? o_O
Nem mernek megszólítani. :p
Neveket nem említve ilyeneknek, hogy "évfolyamtárs", pl. simán el merek mondani mindent. Egyrészt úgysem jegyzik meg, másrészt meg 1 vagyok neki a sok közül.

Nakedape

Quote from: Renia on 2007-03-24, 11:46:00

4) Hm...Ezt hogymondjam..? Nem ismered fel a saját korlátaidat...? o_O Vagy valami ilyesmi...Szóval magadhoz képest sokkal jobb lányt nézel ki...(Pl. hogyha te a 10es skálán 5ös vagy, akkor ne akarj 10es csajt :) )

én nemtom 10es lehet hogy nehéz de 9-es nél lejebb sose adnám:D legalábbis nekem mindeig legalább kilenceseknek tűntek :D
most vagy a mércém magas, vagy vak vagyok, vagy a az én számom is magas?!?! :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Solid Snake

Quote from: .Attila on 2007-03-24, 00:18:39
Én pl. nem előlegezek meg senkinek sem bizalmat. A bizalmat ki kell érdemelni.

Same viewpoint here.

A bizalom olyan dolog, amit nehéz kivívni, de könnyű elveszíteni. Bár mondjuk aki ignoráns személyiség, annak úgyis mindegy.  :ejj:

Moha

Quote from: Renia on 2007-03-24, 11:46:00
4) Hm...Ezt hogymondjam..? Nem ismered fel a saját korlátaidat...? o_O Vagy valami ilyesmi...Szóval magadhoz képest sokkal jobb lányt nézel ki...(Pl. hogyha te a 10es skálán 5ös vagy, akkor ne akarj 10es csajt :) )
Érdekes, ezt már én is kaptam a fejemhez. Pedig én is mindig az átlagos lányokat nézem meg, sőt gyakran van olyan, hogy nekem tetszik egy lány, a haverok meg ránéznek és "ugyan már! nem is szép!"
Továbbá a volt barátnőm is folyton azt mondta magáról, hogy ő csúnya... pedig szerintem igenis jól nézett ki és álmomban sem gondoltam volna, hogy egy ilyen lánynál lehet esélyem...

Member

Quote from: Moha on 2007-03-24, 14:50:34
Pedig én is mindig az átlagos lányokat nézem meg, sőt gyakran van olyan, hogy nekem tetszik egy lány, a haverok meg ránéznek és "ugyan már! nem is szép!"
:tezsvir:
A kedvenc címlaplányaikat meg mindig leoltottam. :haha:

Darkstar

Quote from: Member on 2007-03-24, 14:56:54
A kedvenc címlaplányaikat meg mindig leoltottam. :haha:
Ezt animetéren is gyakran tapasztaljuk. :haha:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Renia

Quote from: Member on 2007-03-24, 13:43:17
-Buli nálam mindenki leül és filozófia mellett vedeljük a sört :D
-A szex most annyira hiányzik, mint démonnak a szenteltvíz, inkább az érintést hiányolom... :/
Hát...kinek mi a buli...a buli nálam zenével kezdődik...A sörözés az sözörés... :D
Jujj, kezdek megijedni tőled...Ilyet ír egy fiú...? o_O

Quote
Az biztos. Bár a szépség nem relatív? :confused:
De, de van egy szépségideál... :P Tudod, amit a TVben meg a filmekben nyomnak... :D
De ez megint a sodródás az árral c. dolog...Illetve csak félig...Mert aki nem is törődik ezekkel, tudatalatt az is törődik...Én is... :bruhuhu:

Quote
Quote(Bár rólam sikeresen eldöntötte már 1 öreg néni meg 1 öreg bácsi, hogy én egy teljesen lezüllött egyén vagyok...Néhányan pedig a trolin úgy néztek rám, mint 1 sátánistára...Tényleg ennyire nagy hatása lenne 1 pici kaszásos medál meg 1 kis hajfestésnek? o_O Pedig tök cuki az a medál ^_^ Namind1, ez már az én bajom..."See who I am, break through the surface.")
Leszel a feleségem? :lol:
Medálom nincs, de azt nem is illik kívül hordani, akárcsak a keresztet. :ejnye:
Ha adsz 1 MSN címet vagy felveszel akkor megbeszélhetjük a dolgot ;P
De a bőrön lógó nyakláncokat kinnt szokták hordani... :P

Quote
Nem hordok rocker/metálos/egyéb cuccokat, habár a bő nadrágokat preferrálom. És annak ellenére, hogy az vagyok, nem ölök ránézésre és másként sem. ;)
Sajnos még nekem nem sikerült a ránézésre ölés :bruhuhu:

QuoteÉrdekes, ezt már én is kaptam a fejemhez. Pedig én is mindig az átlagos lányokat nézem meg, sőt gyakran van olyan, hogy nekem tetszik egy lány, a haverok meg ránéznek és "ugyan már! nem is szép!"
Nekem nemszokták a pasi ízlésemet leszólni túl sokszor... :D Bár sok különbség van a "Nézd basszus, milyen jó pasi!" meg a "Ő a barátom..." pasik között. :) Talán azért mert a külső sokkal kevésbé fontos nálam, mint a lélek...

Tényleg, nincs itt az a srác, aki animeconon (fiú)szoknyában volt? :D Küldhetne 1 pár képet magáról, h tudjam csorgatni a nyálacskámat... :rotfl:

Member

Quote from: Renia on 2007-03-24, 15:22:39
Hát...kinek mi a buli...a buli nálam zenével kezdődik...A sörözés az sözörés... :D
A sörözés alá is lehet zenét berakni, mikor mit. Cannibal Corpse, Iron Maiden, Tekknő, esetleg Pokémon magyarul. Attól függ, hogy milyen hangulatot szeretnénk. :D
QuoteJujj, kezdek megijedni tőled...Ilyet ír egy fiú...? o_O
Ha egy lakatlan szigeten tengődsz, nagy valószínűséggel nem egy 3 emeletes esküvői eperjoghurttorta képe jelenik meg előtted, hanem valami spártaibbé (mondjuk egy párizsis szendó). Ez is körülbelül ilyen. Az már csak a csúcs, amire csak akkor lehet szükség, ha az alsó fokok már rendben vannak. Nameg a női bőrnek van valami rejtett kellemes hatása, de nem tudom, hogy mi.
Quote
De, de van egy szépségideál... :P Tudod, amit a TVben meg a filmekben nyomnak... :D
De ez megint a sodródás az árral c. dolog...Illetve csak félig...Mert aki nem is törődik ezekkel, tudatalatt az is törődik...Én is... :bruhuhu:
Hát nem is tudom... Ha a tőle való elfordulás is annak számít, akkor igen. Ha össze kellene raknom egy számomra tökéletes nőt, akkor az vékony, eléggé lapos... És vállig érő barna haja van, ami állandóan a halo-ja felé mereszkedik. :D
QuoteHa adsz 1 MSN címet vagy felveszel akkor megbeszélhetjük a dolgot ;P
Bármit, csak MSN-t ne, annál jobban már csak az iwiw-et rühellem.
QuoteDe a bőrön lógó nyakláncokat kinnt szokták hordani... :P
Lehet, mondjuk én nem is bőrösre gondoltam. ;)
QuoteSajnos még nekem nem sikerült a ránézésre ölés :bruhuhu:
Akkor próbálkozz meg az "úgy nézek rá, hogy öngyilkos lesz" módszerrel. ;)
QuoteNekem nemszokták a pasi ízlésemet leszólni túl sokszor... :D Bár sok különbség van a "Nézd basszus, milyen jó pasi!" meg a "Ő a barátom..." pasik között. :) Talán azért mert a külső sokkal kevésbé fontos nálam, mint a lélek...
Nagyon helyes.
QuoteTényleg, nincs itt az a srác, aki animeconon (fiú)szoknyában volt? :D Küldhetne 1 pár képet magáról, h tudjam csorgatni a nyálacskámat... :rotfl:
Az sem én voltam... :rolleyes:
Idén is csak vmi hülye shinigami kimono-m lesz... :/

Moha

Quote from: Member on 2007-03-24, 15:35:29
Hát nem is tudom... Ha a tőle való elfordulás is annak számít, akkor igen. Ha össze kellene raknom egy számomra tökéletes nőt, akkor az vékony, eléggé lapos... És vállig érő barna haja van, ami állandóan a halo-ja felé mereszkedik. :D
Hehe, látod én is hasonlóan vagyok. Ezek a mai szépségideálnak nevezett "midentkirakok" nagy mellű lányok inkább taszítanak. A Blikkben pl. egyenesen olyan lányok képei szoktak lenni, hogy más srácok a nyálukat csorgatják rá, nekem viszont ugyan nem kellenének... Mindazonáltal hiába van az átlagnak kifacsart hülye ízlése, ha ők vannak többen. Én asszem megmaradok a saját ideáljaim mellett.
Számomra (külsőre) ideális lány: alacsony, hosszú barna hajú, nincs nagy melle és szemüveges. :) Persze ez nem mérvadó önmagában, hiszen (szerintem) egy ember fő értéke nem a külsejében, hanem a személyiségében rejlik. Azt pedig először meg kell ismerni. És ha nem is ideális a külseje valakinek, attól még lehet nagyon jó személyisége, sőt, ez a gyakoribb.
Mindenesetre ha valaki külsőre szép, sokkal több esélye van párt találni, mert sokan nem veszik a fáradtságot, hogy az embert megismerjék. Pedig hát aki szép, az gyakran belül eléggé szegényes (üres), míg akit nem áldott meg a természet vonzó külsővel, annak sokszor a belső értékei azok, amikkel hódítani tud. A baj csak az, hogy az ilyen embereknek a mai rohanó, csak a külsőségekkel foglalkozó, felületes világban bizony nagyon nehéz dolga van... :frown:

Member

Az ember orbitális hibája, hogy külsőleg ítél... De mivel ezzel sokan tisztában vannak, mindent kiraknak, innentől lehet tudni, hogy belül mi lehet. :D
(Néha komolyan elgondolkozom, hogy néhányaknak mi járhat a fejében, amikor az ablakon kibámul :rolleyes: )

Ja, igen, azt elfelejtettem leírni, hogy nekem nem negatívum, ha valaki nálam két fejjel alacsonyabb, sőt. :D

Renia

Quote
QuoteHát...kinek mi a buli...a buli nálam zenével kezdődik...A sörözés az sözörés... :D
A sörözés alá is lehet zenét berakni, mikor mit. Cannibal Corpse, Iron Maiden, Tekknő, esetleg Pokémon magyarul. Attól függ, hogy milyen hangulatot szeretnénk. :D
Mármint a zene mellé tánc/pogó... :)
De amúgy Iron Maiden+Pokémon akkormár :D A többit kihagynám :D

Quote
Pedig hát aki szép, az gyakran belül eléggé szegényes (üres), míg akit nem áldott meg a természet vonzó külsővel, annak sokszor a belső értékei azok, amikkel hódítani tud.
Most megnyugtattál 1 picit, mivel én sem a szépségideálnak nem vagyok jó, se a ti álomnőiteknek... :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu:

Member

Quote from: Renia on 2007-03-24, 16:07:25
Mármint a zene mellé tánc/pogó... :)
Azt én is szeretem, amíg nem kapok egy "állbaverés+lábletaposó" kombót. :D
Volt, hogy a két szobatársammal átrendeztük a dohányzót és úgy küldtük... :lul:
Quote
Most megnyugtattál 1 picit, mivel én sem a szépségideálnak nem vagyok jó, se a ti álomnőiteknek... :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu:
Nekem mindig a legutolsó szerelmem dönti el a szépségideálomat, van lehetőség korrekcióra... :rolleyes:
Vagy nincs kedved életed végéig cosplay-elni? :D

Rounin

Quote from: Renia on 2007-03-24, 16:07:25
Most megnyugtattál 1 picit, mivel én sem a szépségideálnak nem vagyok jó, se a ti álomnőiteknek... :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu:

Álmaim nőit vagy megerőszakolom, vagy ők engem.. szerintem ennek örülj :F

Darkstar

Nekem meg pont az a problémám, hogy mind külső, mind belső tulajdonságok terén vannak elvárásaim, és sajnos mindkettőnek egyszerre igen kevés lány felel meg (leginkább belső téren). Nézhet ki valaki akármilyen jól, ezt egyből lerombolja, ha pl dohányzik (számomra vmi miatt ritka taszító, ha egy lány szájából lóg ki a cigi), káromkodik (feleslegesen és túl gyakran - tegnap pl a villamoson láttam egy egész helyes csajt, aki a bazdmeget kötőszóként használta...). És még sok ilyen van. Nehéz az élet...  :redface:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Moha

Quote from: Member on 2007-03-24, 16:06:50
Ja, igen, azt elfelejtettem leírni, hogy nekem nem negatívum, ha valaki nálam két fejjel alacsonyabb, sőt. :D
Hát, az én 172 centis magasságommal, ha valaki nálam 2 fejjel alacsonyabb, az jó eséllyel még igencsak fiatal... :hopp:
Ellenben én is inkább a nálam alacsonyabb (mondjuk olyan 160 körüli) lányokat nézem meg...

Quote from: Rounin on 2007-03-24, 16:10:56
Álmaim nőit vagy megerőszakolom, vagy ők engem.. szerintem ennek örülj :F

Baka! :haha:

Renia

Quote
Vagy nincs kedved életed végéig cosplay-elni? :D
Nem, szeretem a saját álarcomat hordani...Bááár...Suiseiseki lehetek ruhailag? :D

Quote from: Rounin on 2007-03-24, 16:10:56
Quote from: Renia on 2007-03-24, 16:07:25
Most megnyugtattál 1 picit, mivel én sem a szépségideálnak nem vagyok jó, se a ti álomnőiteknek... :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu:
Álmaim nőit vagy megerőszakolom, vagy ők engem.. szerintem ennek örülj :F
Mert? :D Megakarlak erőszakolni? :D Vagy te engem? o_O

Rounin

Quote from: Renia on 2007-03-24, 16:20:48
Mert? :D Megakarlak erőszakolni? :D Vagy te engem? o_O

Amint álmodok rólad, kiderül :D

Moha: tudom^^'