Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Member

Japánban 25 felett ugye nem sok esélye lenne már?
Akármennyire is aranyosak... A "faj" nem minden... :redface:

Moha

Quote from: Renia on 2007-03-24, 22:02:26
Egyik fiú sem szeret udvarolni? :frown:
Nos, amennyiben az udvarlás azt jelenti, hogy hónapokig futok a csaj után, ő pedig közben hol pozitív jeleket küld, hol elbizonytalanít, és a kisujját sem mozdítja a kapcsolat érdekében, akkor nem!
Az rendben van, hogy harcolni kell egy nőért, de egy kapcsolat kettőn áll! Legalább tudjam, hogy a lány is akar valamit és nem csak fölöslegesen szenvedek. Mert attól nincs rosszabb, mint mikor az ember belefekteti az energiát egy kapcsolatba, aztán nemes egyszerűséggel lekoptatják a fenébe... :frown:
Quote from: .Attila on 2007-03-24, 23:27:57
Ja, és azt elfelejtettem mondani, hogy a Liszt Akadémián van állítólag pár 29-30 éves japán hölgy, aki szeretne már férjhez menni.
Na ácsi! Én egyelőre barátnőt szeretnék, a nősülés még bőven ráér! :haha:

Member

Quote from: Moha on 2007-03-25, 00:19:29
Az rendben van, hogy harcolni kell egy nőért, de egy kapcsolat kettőn áll! Legalább tudjam, hogy a lány is akar valamit és nem csak fölöslegesen szenvedek. Mert attól nincs rosszabb, mint mikor az ember belefekteti az energiát egy kapcsolatba, aztán nemes egyszerűséggel lekoptatják a fenébe... :frown:
Szívemből beszélsz. :tezsvir:

Renia

Quote from: Moha on 2007-03-25, 00:19:29
Nos, amennyiben az udvarlás azt jelenti, hogy hónapokig futok a csaj után, ő pedig közben hol pozitív jeleket küld, hol elbizonytalanít, és a kisujját sem mozdítja a kapcsolat érdekében, akkor nem!
Az rendben van, hogy harcolni kell egy nőért, de egy kapcsolat kettőn áll! Legalább tudjam, hogy a lány is akar valamit és nem csak fölöslegesen szenvedek.
Nem, az udvarlás azt jelenti, h megpróbálsz a lánynak kedveskedni...(Jobbesetben Pl. virággal :p Vagy plüssállattal :) )
És hogy nem a lánynak kell felszednie téged és/vagy a szádba rágni, h tetszik neked :D

.Attila

Quote from: Renia on 2007-03-25, 00:35:33
Quote from: Moha on 2007-03-25, 00:19:29
Nos, amennyiben az udvarlás azt jelenti, hogy hónapokig futok a csaj után, ő pedig közben hol pozitív jeleket küld, hol elbizonytalanít, és a kisujját sem mozdítja a kapcsolat érdekében, akkor nem!
Az rendben van, hogy harcolni kell egy nőért, de egy kapcsolat kettőn áll! Legalább tudjam, hogy a lány is akar valamit és nem csak fölöslegesen szenvedek.
Nem, az udvarlás azt jelenti, h megpróbálsz a lánynak kedveskedni...

És miért kell ennek úgy működnie, mint egy diódának? (katód - fiú, anód - lány)

Renia

Quote from: .Attila on 2007-03-25, 00:41:37
És miért kell ennek úgy működnie, mint egy diódának? (katód - fiú, anód - lány)
Aha...és hogy megy a dióda? :D Nem emlékszem már rá :bruhuhu:

Zsiga

Quote from: Renia on 2007-03-25, 00:46:50
Quote from: .Attila on 2007-03-25, 00:41:37
És miért kell ennek úgy működnie, mint egy diódának? (katód - fiú, anód - lány)
Aha...és hogy megy a dióda? :D Nem emlékszem már rá :bruhuhu:
Bár a fizika elektromossággal foglalkozó részeiből mindigis hülye voltam, de emlékeim szerint a dióda csak az egyik irányba engedi az áramot. Vagyis .Attila fórmtárs véleményem szerint igazságtalannak érzi hogy udvarolnia kell(ene) a lányoknak míg ők nem adnak cserébe semmit. (Ami mellesleg hülyeség...:))

Renia

Quote from: Zsiga on 2007-03-25, 01:27:42
Quote from: Renia on 2007-03-25, 00:46:50
Quote from: .Attila on 2007-03-25, 00:41:37
És miért kell ennek úgy működnie, mint egy diódának? (katód - fiú, anód - lány)
Aha...és hogy megy a dióda? :D Nem emlékszem már rá :bruhuhu:
Bár a fizika elektromossággal foglalkozó részeiből mindigis hülye voltam, de emlékeim szerint a dióda csak az egyik irányba engedi az áramot. Vagyis .Attila fórmtárs véleményem szerint igazságtalannak érzi hogy udvarolnia kell(ene) a lányoknak míg ők nem adnak cserébe semmit. (Ami mellesleg hülyeség...:))
Akkor jól gondoltam...
A fiúk mindig elvárják egy lánytól, h a lehető legtökéletesebb legyen...A fiúk pedig nem igazán foglalkoznak az ő tökéletességükkel...Szóval udvaroljanak akkor már :)

Zsiga

Quote from: Renia on 2007-03-25, 01:29:47
Quote from: Zsiga on 2007-03-25, 01:27:42
Quote from: Renia on 2007-03-25, 00:46:50
Quote from: .Attila on 2007-03-25, 00:41:37
És miért kell ennek úgy működnie, mint egy diódának? (katód - fiú, anód - lány)
Aha...és hogy megy a dióda? :D Nem emlékszem már rá :bruhuhu:
Bár a fizika elektromossággal foglalkozó részeiből mindigis hülye voltam, de emlékeim szerint a dióda csak az egyik irányba engedi az áramot. Vagyis .Attila fórmtárs véleményem szerint igazságtalannak érzi hogy udvarolnia kell(ene) a lányoknak míg ők nem adnak cserébe semmit. (Ami mellesleg hülyeség...:))
Akkor jól gondoltam...
A fiúk mindig elvárják egy lánytól, h a lehető legtökéletesebb legyen...A fiúk pedig nem igazán foglalkoznak az ő tökéletességükkel...Szóval udvaroljanak akkor már :)
Csak a magam nevében tudok beszélni, de én sose vártam el egy lánytól hogy tökéletes legyen. :) Legyen viszonylag szép, legyen kedves, legyen egy kis esze is, és simerje a 70 alapvető házimunkát  :D, ennél több nem igazán kell.

Renia

Quote from: Zsiga on 2007-03-25, 01:42:18
Csak a magam nevében tudok beszélni, de én sose vártam el egy lánytól hogy tökéletes legyen. :) Legyen viszonylag szép, legyen kedves, legyen egy kis esze is, és simerje a 70 alapvető házimunkát  :D, ennél több nem igazán kell.
És te ezért cserébe mit adsz? :p

Zsiga

Quote from: Renia on 2007-03-25, 01:52:24
Quote from: Zsiga on 2007-03-25, 01:42:18
Csak a magam nevében tudok beszélni, de én sose vártam el egy lánytól hogy tökéletes legyen. :) Legyen viszonylag szép, legyen kedves, legyen egy kis esze is, és simerje a 70 alapvető házimunkát  :D, ennél több nem igazán kell.
És te ezért cserébe mit adsz? :p
:ejnye:
Hát főleg magamat. ::) :D

.Attila

Nem egészen így gondoltam.
Mindig azt mondják, hogy a fiúnak kell udvarolnia. A lány meg ne tegyen semmit. Nem az a lényeg, hogy milyen irányba áramlik a money, hanem hogy mindig az egyik oldalnak kell taposnia, megalázkodnia stb., míg a másik oldal kényelmesen fogadja, vagy nagypofával visszautasítja stb. (nem mindenki ilyen, szándékosan sarkítok)

Ki mondta, hogy a lányoknak tökélesnek kell lenniük? Senki. Ti beszélitek be magatoknak. Sokszor (esetek többségében?) nem is azért szépítkeztek, hogy a fiúknak díszelegjetek, hanem hogy a többi lánynak mutassátok meg "felsőbbrendűségeteket" (kb. mint amikor a fiúk egymás előtt feszítenek).
Az, hogy a férfiak elvárják a tökéletességet, szimplán marhaság szerintem. Egyébként sem vagytok azok, de nagyon nem. Mint ahogy mi sem.

Ez csak tévhit.

QuoteA fiúk mindig elvárják egy lánytól, h a lehető legtökéletesebb legyen...A fiúk pedig nem igazán foglalkoznak az ő tökéletességükkel...

Ez kissé feminista dumának tűnik nekem.

Renia

Quote from: .Attila on 2007-03-25, 01:55:45
Az, hogy a férfiak elvárják a tökéletességet, szimplán marhaság szerintem. Egyébként sem vagytok azok, de nagyon nem. Mint ahogy mi sem.
Nem is mondtam, hogy a nők tökéletesek. Hanem azt, hogy sokkal jobban kell törődnijük magukkal, mint a férfiaknak. És igenis elvárjátok ezt. És hogy miért? Mert bármennyire is nem akarjátok, tuti, hogy néztetek/néztek TV-t vagy/és olvastok újságot...És mit lehet benne látni? Halálra plasztikázott/photoshopozott nőket. És bármennyire is akarjátok, ez bele lett nevelve, mind a nők, mind a férfiak agyába, hogy ilyennek kell lennie egy nőnek...

És lehet, hogy kissé feminista a szövegem, de hogyha végignézek az utcán akkor lemerem fogadni, hogy több olyan lányt látok, akire aztmondják a fiúk, h szép, mint amennyi, a lányok szerint, szép fiút látok.
Persze ez most elsősorban a külsőségekre vonatkozik...(Meg persze főzzenek, takarítsanak a lányok...És mellette persze dolgozzanak ők is, ugyanúgy, mint a fiúk...)

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Renia


Selmo

Nem az a lényeg, hogy én komolyan gondolom-e, hanem hogy hány nő gondolkodik hasonlóan. :)

A tökéletesség unalmas.

Rounin

Quote from: Renia on 2007-03-24, 22:02:26
Egyik fiú sem szeret udvarolni? :frown:

Dehogynem. (Bocsi Zsiga a plágiumért xD)

Quote from: Zsiga on 2007-03-25, 01:42:18
Quote from: Renia on 2007-03-25, 01:29:47
Akkor jól gondoltam...
A fiúk mindig elvárják egy lánytól, h a lehető legtökéletesebb legyen...A fiúk pedig nem igazán foglalkoznak az ő tökéletességükkel...Szóval udvaroljanak akkor már :)
Csak a magam nevében tudok beszélni, de én sose vártam el egy lánytól hogy tökéletes legyen. :) Legyen viszonylag szép, legyen kedves, legyen egy kis esze is, és simerje a 70 alapvető házimunkát  :D, ennél több nem igazán kell.

Bullshit. Legalábbis a magam nevében beszélve. Nem tökéletesség kell, hanem akivel együtt akarok élni ^^. (A tökéletesség különben is unalmas és önpusztító :__devil: )

Nakedape

Quote from: Renia on 2007-03-25, 02:21:20

És lehet, hogy kissé feminista a szövegem, de hogyha végignézek az utcán akkor lemerem fogadni, hogy több olyan lányt látok, akire aztmondják a fiúk, h szép, mint amennyi, a lányok szerint, szép fiút látok.
Persze ez most elsősorban a külsőségekre vonatkozik...
ebből is látszik hogy kiktől várnak el tökéletesközelebbi állapotot  :lol:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Quote from: Renia on 2007-03-25, 00:35:33
Nem, az udvarlás azt jelenti, h megpróbálsz a lánynak kedveskedni...(Jobbesetben Pl. virággal :p Vagy plüssállattal :) )
Ezt azért furcsa nőtől hallani, mert engem pont az ilyenek miatt sztem kissé hülyének néztek eddig... :rolleyes:
Quote from: Renia on 2007-03-25, 01:29:47
A fiúk mindig elvárják egy lánytól, h a lehető legtökéletesebb legyen...A fiúk pedig nem igazán foglalkoznak az ő tökéletességükkel...Szóval udvaroljanak akkor már :)
Ez a létező legnagyobb baromság. Akkor sztem itt már mindenki nős lenne. :ejnye:

Quote from: Renia on 2007-03-25, 02:21:20
Nem is mondtam, hogy a nők tökéletesek. Hanem azt, hogy sokkal jobban kell törődnijük magukkal, mint a férfiaknak. És igenis elvárjátok ezt. És hogy miért? Mert bármennyire is nem akarjátok, tuti, hogy néztetek/néztek TV-t vagy/és olvastok újságot...És mit lehet benne látni? Halálra plasztikázott/photoshopozott nőket. És bármennyire is akarjátok, ez bele lett nevelve, mind a nők, mind a férfiak agyába, hogy ilyennek kell lennie egy nőnek...
Jó, de hány férfit láttál ilyen nővel...? Ezek csak arra vannak, hogy a nyál csorogjon (jobb esetben :D) a TV és a magazin előtt, de mindenki tisztában van vele, hogy ilyenje sohasem lesz.
QuoteÉs lehet, hogy kissé feminista a szövegem, de hogyha végignézek az utcán akkor lemerem fogadni, hogy több olyan lányt látok, akire aztmondják a fiúk, h szép, mint amennyi, a lányok szerint, szép fiút látok.
Lemerem fogadni, hogy 50:50. De ha ez igaz, amit írsz, akkor valójában több elvárásotok van velünk szemben, mint nekünk veletek.
Quote(Meg persze főzzenek, takarítsanak a lányok...És mellette persze dolgozzanak ők is, ugyanúgy, mint a fiúk...)
És a kerti munkát meg a ház karbantartását szerinted ki végzi? O_o

Rounin

Quote from: Member on 2007-03-25, 12:02:33
És a kerti munkát meg a ház karbantartását szerinted ki végzi? O_o

A bejárónő o.o /heh

.Attila

Quote from: Renia on 2007-03-25, 02:21:20
Quote from: .Attila on 2007-03-25, 01:55:45
Az, hogy a férfiak elvárják a tökéletességet, szimplán marhaság szerintem. Egyébként sem vagytok azok, de nagyon nem. Mint ahogy mi sem.
Nem is mondtam, hogy a nők tökéletesek. Hanem azt, hogy sokkal jobban kell törődnijük magukkal, mint a férfiaknak. És igenis elvárjátok ezt. És hogy miért? Mert bármennyire is nem akarjátok, tuti, hogy néztetek/néztek TV-t vagy/és olvastok újságot...És mit lehet benne látni? Halálra plasztikázott/photoshopozott nőket. És bármennyire is akarjátok, ez bele lett nevelve, mind a nők, mind a férfiak agyába, hogy ilyennek kell lennie egy nőnek...

Hadd döntsük el már mi, hogy mi mit gondolunk, és ne a nők mondják meg nekünk! Ez egy borzalmas női tulajdonság.
Nem várjuk el! Biztos van néhány kivétel, de akkor én is elkezdek néhány kivételt képező lány alapján általánosításokat leszűrni, és akkor lesz itt veszekedés.
TV, újság stb., médiában látni ugyanígy férfiakat is. És bizony már közületek is sokan "elvárnak" dolgokat, mint pl: borotvált test, kockahas stb. Nehogy azt hidd már, hogy ti ebben különbek vagytok. Úh. ez a többet kell törődniük magukkal rész nem igaz. És alá is támasztom statisztikai adatokkal, ha akarod:

Figyelő, 2007. február 15-21., 7. szám: naponta az öltözködésre és testi higiéniára szánt idő:

- Nők: 58 perc
- Férfiak: 60 perc

(igény esetén a többi tevékenységet is beírom)

QuoteÉs lehet, hogy kissé feminista a szövegem, de hogyha végignézek az utcán akkor lemerem fogadni, hogy több olyan lányt látok, akire aztmondják a fiúk, h szép, mint amennyi, a lányok szerint, szép fiút látok.

Feltételezésekből indulsz ki, és határozott véleményre jutsz.
Szerintem meg nem.

QuotePersze ez most elsősorban a külsőségekre vonatkozik...(Meg persze főzzenek, takarítsanak a lányok...És mellette persze dolgozzanak ők is, ugyanúgy, mint a fiúk...)

A férfi meg hozza haza a pénzt, hogy abból kaját lehessen csinálni, szuper kis takarítógépet lehessen venni, hogy 103 centis plazma tévé legyen a falon, hogy teljen mindig az új ruhára/ékszerre/kence-ficére stb.

sirtomi


Renia

Quote from: Nakedape on 2007-03-25, 11:59:30
Quote from: Renia on 2007-03-25, 02:21:20
És lehet, hogy kissé feminista a szövegem, de hogyha végignézek az utcán akkor lemerem fogadni, hogy több olyan lányt látok, akire aztmondják a fiúk, h szép, mint amennyi, a lányok szerint, szép fiút látok.
Persze ez most elsősorban a külsőségekre vonatkozik...
ebből is látszik hogy kiktől várnak el tökéletesközelebbi állapotot  :lol:
Mert? Ezek csak tények... :P Vagy nekem írtórossz az ízlésem...

Member:
Nem az a lényeg, h hogy hány férfit láttam tökéletes nővel, hanem hogy hány szép lányt ronda pasival :p
Kert? 21. század van...Kinek van itt pénze kertes lakásra? o_O (Amúgy általában a gyerekek :p )

.Attila:
A statisztikák nem nagyon érdekelnek...Nem tudom, hogy hogy csinálják ezeket, de pl. hha az utcán kérdeznek meg embereket lemerem fogadni, hogy 1 csomóan hazudnak...Rendesen lemérni meg nem lehet embereket. :p
(Amúgy a testi higéniában benne van a fodrász és társai?)

Kicsit maradi vagy a pénzkeresés terén...Képzeld, hogy a nők UGYANANNYIT dolgoznak, mint a férfiak. Illetve én elég kevés olyan nőről hallottam, akinek nemkéne dolgoznia...És hazamegy, ugyanolyan fáradtan, mint a férje, és mégis neki kell megcsinálni a házimunkát.

(Amúgy itt nincsenek lányok? :frown: A sok gonosz fiú bánt! :bruhuhu: :D )

Nakedape

Quote from: Renia on 2007-03-25, 14:03:03
Quote from: Nakedape on 2007-03-25, 11:59:30
Quote from: Renia on 2007-03-25, 02:21:20
És lehet, hogy kissé feminista a szövegem, de hogyha végignézek az utcán akkor lemerem fogadni, hogy több olyan lányt látok, akire aztmondják a fiúk, h szép, mint amennyi, a lányok szerint, szép fiút látok.
Persze ez most elsősorban a külsőségekre vonatkozik...
ebből is látszik hogy kiktől várnak el tökéletesközelebbi állapotot  :lol:
erre gondoltam, ha neked kevesebb felel meg akkor az izlésed ugyebár lehet jó, de minél kevesebb az oké ,annál inkább ugye csak a tökéletest  megközelítőt keresed, s ha a ferfiak"bezzegbárkivel" illetve nekik sok lány tetszik, akkor szerintem pont nem fenntartható állítás h a tökéletest várják el, sőt ha már szídni kell ket ők inkább a menniségiek vs nők minőségiek mmint keresésben.
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

sirtomi

Quote from: Renia on 2007-03-25, 14:03:03
Member:
Nem az a lényeg, h hogy hány férfit láttam tökéletes nővel, hanem hogy hány szép lányt ronda pasival :p
Kert? 21. század van...Kinek van itt pénze kertes lakásra? o_O (Amúgy általában a gyerekek :p )
Sok szép lányt lehet látni ronda pasival, néha el is gondolkodok, hogy nekem miért nincs egy ilyen szép barátnőm :)

Renia

Quote from: Nakedape on 2007-03-25, 14:09:16
Quote from: Renia on 2007-03-25, 14:03:03
Quote from: Nakedape on 2007-03-25, 11:59:30
Quote from: Renia on 2007-03-25, 02:21:20
És lehet, hogy kissé feminista a szövegem, de hogyha végignézek az utcán akkor lemerem fogadni, hogy több olyan lányt látok, akire aztmondják a fiúk, h szép, mint amennyi, a lányok szerint, szép fiút látok.
Persze ez most elsősorban a külsőségekre vonatkozik...
ebből is látszik hogy kiktől várnak el tökéletesközelebbi állapotot  :lol:
erre gondoltam, ha neked kevesebb felel meg akkor az izlésed ugyebár lehet jó, de minél kevesebb az oké ,annál inkább ugye csak a tökéletest  megközelítőt keresed, s ha a ferfiak"bezzegbárkivel" illetve nekik sok lány tetszik, akkor szerintem pont nem fenntartható állítás h a tökéletest várják el, sőt ha már szídni kell ket ők inkább a menniségiek vs nők minőségiek mmint keresésben.
Jó, ezt hülyén fogalmaztam meg. :)
Maradjunk a "Nem az a lényeg, h hogy hány férfit láttam tökéletes nővel, hanem hogy hány szép lányt ronda pasival." mondatomnál :D

Zsiga

Quote from: Renia on 2007-03-25, 14:03:03
.Attila:
A statisztikák nem nagyon érdekelnek...Nem tudom, hogy hogy csinálják ezeket, de pl. hha az utcán kérdeznek meg embereket lemerem fogadni, hogy 1 csomóan hazudnak...Rendesen lemérni meg nem lehet embereket. :p
(Amúgy a testi higéniában benne van a fodrász és társai?)

Kicsit maradi vagy a pénzkeresés terén...Képzeld, hogy a nők UGYANANNYIT dolgoznak, mint a férfiak. Illetve én elég kevés olyan nőről hallottam, akinek nemkéne dolgoznia...És hazamegy, ugyanolyan fáradtan, mint a férje, és mégis neki kell megcsinálni a házimunkát.

(Amúgy itt nincsenek lányok? :frown: A sok gonosz fiú bánt! :bruhuhu: :D )
Egy férfinak is lehet épp elég ilyen dolga, én pl. 2-3 naponta mosok hajat, ami alkalmanként egy óráig tart...
A házimunkás-pénzkeresős résszel kapcsolatban te is ugyanolyan maradi vagy. :) Nálunk pl. én csinálom a takarítást, fűnyírást a kertben, stb., anyám keresi a legtöbb pénzt, és csak apám tud főzni. :D

Zen

Azért kiváncsi vagyok, hogyan akartok meg érteni egy egész nemet, az alapján, hogy elbeszélgettek kb. 4 képviselőjükkel (most  csak mondtam egy számot). :hehe:
Minden ember mentalitása eltér egymásétól, még ha az illetők egyszerűek, mint egy golyó. A mentalitásuk megegyző részét meg szerintem magatokban kutatva is ki tudnátok találni (pl.:az emberek egy része nem a társadalom szerint tökéletes embert keresi, hanem a neki tökéleteset, ezért lehet az, hogy "szép" csajok "ronda" fiúkkal járnak, egyesek meg tesznek az egészre, és csak egy két lábon járó f***/p*** kell nekik...)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Renia

Quote from: Zsiga on 2007-03-25, 14:13:35
Egy férfinak is lehet épp elég ilyen dolga, én pl. 2-3 naponta mosok hajat, ami alkalmanként egy óráig tart...
A házimunkás-pénzkeresős résszel kapcsolatban te is ugyanolyan maradi vagy. :) Nálunk pl. én csinálom a takarítást, fűnyírást a kertben, stb., anyám keresi a legtöbb pénzt, és csak apám tud főzni. :D
Azért jó a nyár, mert nemkell hajatszárítani és máris nem 1 óra :D
Általánossságot mondok :)

Quote from: Zen on 2007-03-25, 14:19:05
Azért kiváncsi vagyok, hogyan akartok meg érteni egy egész nemet, az alapján, hogy elbeszélgettek kb. 4 képviselőjükkel (most  csak mondtam egy számot). :hehe:
Én nem mondtam, h megakarom érteni a fiúkat :) És mellesleg a lányok vannak kevesebben jelenleg... :p

Nakedape

Quote from: Zen on 2007-03-25, 14:19:05
Azért kiváncsi vagyok, hogyan akartok meg érteni egy egész nemet, az alapján, hogy elbeszélgettek kb. 4 képviselőjükkel (most  csak mondtam egy számot). :hehe:
nyugi itt max5 0% akar érteni a többi ÉRTI MÁR és ezt közli :rotfl:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution