Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Solid Snake

Quote from: Renia on 2007-03-25, 23:03:43
Quote from: Member on 2007-03-25, 23:01:43
És hogy a lányoknál is fontos a külső, az tuti halálbiztos. Még ha nem is tudatosan, akkor is.
Hát azért van egy alap szint mindenhol... :ejj:

Így igaz, az alapszint a szimpatizálás, de nem több --> az ilyenekből lesznek az ún. "jófej-srácok", akik dumcsizásra tökéletesek, de ha már többről van szó, akkor jönnek a kínos helyzetek (saját tapasztalat  :ejnye:).

btw: [spoiler=for 18+, a.k.a. My eyes are burning...]Argh...elvettetek másfél órát az életemből, míg végigolvastam a mai adagot. Minden elismerésem a tiétek!  :muhahah:[/spoiler]

Member

Akkor szegény Mr. Bean képű egyének dögöljenek meg egyedül? :angyali:
A másik csoportból (szépek, ám buták) lesznek a "pasik", akik miatt lehet nyavajogni az általad definiált rétegnek. :haha:

Solid Snake

Quote from: Member on 2007-03-25, 23:11:39
Akkor szegény Mr. Bean képű egyének dögöljenek meg egyedül? :angyali:

Nana, Mr. Bean-nek is van barátnője!  :ejnye:
Valami szintén csúnyácska, szemüveges asszony.  :muhahah:

Quote from: Member on 2007-03-25, 23:11:39
A másik csoportból (szépek, ám buták) lesznek a "pasik", akik miatt lehet nyavajogni az általad definiált rétegnek. :haha:

:tezsvir: :D

Member

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-03-25, 23:13:17
Nana, Mr. Bean-nek is van barátnője!  :ejnye:
Valami szintén csúnyácska, szemüveges asszony.  :muhahah:
Na jó, már annyira híres, hogy a 40 feletti korosztálynak elég tőle egy kaccsintás. :muhahah:

Akkor én is keresek gyorsan valami magas nagyon vékony leányt, aki kicsit szeret "eret vágni" és PPG Z-t néz. :haha:

Solid Snake

Quote from: Member on 2007-03-25, 23:16:14
Akkor én is keresek gyorsan valami magas nagyon vékony leányt, aki kicsit szeret "eret vágni" és PPG Z-t néz. :haha:

Csak nem az ideálod?  :hehe: :morci:

Member


Zsiga

Quote from: Moha on 2007-03-25, 23:01:19
Quote from: Zsiga on 2007-03-25, 22:49:47
lassan kezdek kinőni a dugjunk meg minden csajt korszakból
Én meg bele se nőttem!  :haha:
Mi értelme van az ilyen hozzáállásnak? Szerintem semmi!
Szerintem hozzátartozik a fiatalsághoz, mint még sok más értelmetlen de jó hülyeség. :)
Ha meg esetleg problémád van azzal hogy szép lányokkal feküdj le, akkor ajánlom figyelmedbe ezt:
[spoiler=NSFW, durva, gusztustalan, beteg, csak saját felelősségre]Én szóltam...[/spoiler]

Selmo

Az orvosin érdeklődj az animekedvelők után. ;)

A tökéletesség unalmas.

Moha

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-03-25, 23:13:17
Nana, Mr. Bean-nek is van barátnője!  :ejnye:
Erről az "Even Hitler had a girlfriend" c. szám jut eszembe! :lol:

Mellesleg nektek nem szokott olyan gondolatotok támadni, hogy "én sokkal jobb vagyok, mint az a srác... neki mégis van egy normális csaja... mit tud, amit én nem?" ?

Solid Snake

Quote from: Moha on 2007-03-25, 23:21:42
Mellesleg nektek nem szokott olyan gondolatotok támadni, hogy "én sokkal jobb vagyok, mint az a srác... neki mégis van egy normális csaja... mit tud, amit én nem?" ?

Régen "all the time".

Ma már nem foglalkozok ezzel különösebben, minden egyes kudarc azt jelenti nekem, hogy az ideálom még nem jelent meg. Nem bánkódom. Emonak lenni nem kifizetődő (pláne így egy hónappal az érettségi előtt  :muhahah:).

Moha

Quote from: Zsiga on 2007-03-25, 23:19:09
Ha meg esetleg problémád van azzal hogy szép lányokkal feküdj le, akkor ajánlom figyelmedbe ezt:
[spoiler=NSFW, durva, gusztustalan, beteg, csak saját felelősségre]Én szóltam...[/spoiler]
Kösz, miután a munkatársak egy nigger homo képre montázsolták a fejemet és körbeküldték a céges levelezésen, ez már nem is volt olyan durva...

Amúgy nem arról van szó, hogy nem érdekel a szex, hanem egyszerűen szerintem érzelmek nélkül, csak úgy nincs értelme lefeküdni valakivel.
Jó, mondjuk nekem nem is nagyon volt ilyenre lehetőségem.
Te örülhetsz, hogy ilyen egyszerűen el tudsz jutni egy lánynál a szexig, meg - a jelek szerint - bőven akad lány, aki foglalkozik veled. Az már más kérdés, hogy milyen a minősége egy ilyen kapcsolatnak...

Azt pedig nem értem, miért néz mindenki buzinak csak azért, mert nem akarok megdugni minden utamba kerülő lányt...

Rounin

Quote from: Moha on 2007-03-25, 23:21:42
Mellesleg nektek nem szokott olyan gondolatotok támadni, hogy "én sokkal jobb vagyok, mint az a srác... neki mégis van egy normális csaja... mit tud, amit én nem?" ?

Semmit.

Renia

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-03-25, 23:07:59
Quote from: Renia on 2007-03-25, 23:03:43
Quote from: Member on 2007-03-25, 23:01:43
És hogy a lányoknál is fontos a külső, az tuti halálbiztos. Még ha nem is tudatosan, akkor is.
Hát azért van egy alap szint mindenhol... :ejj:
Így igaz, az alapszint a szimpatizálás, de nem több --> az ilyenekből lesznek az ún. "jófej-srácok", akik dumcsizásra tökéletesek, de ha már többről van szó, akkor jönnek a kínos helyzetek (saját tapasztalat  :ejnye:).
Nemis...alapszint a haverokhoz/barátokhoz csak annyi, hogy ápolt legyen...Azért hogyha valakit a páromnak szeretnék kell, hogy legyen benne valami ami megfog...Illetve hogy ne hányjam el magamat, amikor ránézek :D

Rounin

Quote from: Renia on 2007-03-25, 23:35:36
Nemis...alapszint a haverokhoz/barátokhoz csak annyi, hogy ápolt legyen...Azért hogyha valakit a páromnak szeretnék kell, hogy legyen benne valami ami megfog...Illetve hogy ne hányjam el magamat, amikor ránézek :D

Ilyenkor jön elő, hogy nincs olyan szép/ronda férfi/nő aki mindenkinek/senkinek se tetszene.

Zsiga

Quote from: Moha on 2007-03-25, 23:30:31
Quote from: Zsiga on 2007-03-25, 23:19:09
Ha meg esetleg problémád van azzal hogy szép lányokkal feküdj le, akkor ajánlom figyelmedbe ezt:
[spoiler=NSFW, durva, gusztustalan, beteg, csak saját felelősségre]Én szóltam...[/spoiler]
Kösz, miután a munkatársak egy nigger homo képre montázsolták a fejemet és körbeküldték a céges levelezésen, ez már nem is volt olyan durva...

Amúgy nem arról van szó, hogy nem érdekel a szex, hanem egyszerűen szerintem érzelmek nélkül, csak úgy nincs értelme lefeküdni valakivel.
Jó, mondjuk nekem nem is nagyon volt ilyenre lehetőségem.
Te örülhetsz, hogy ilyen egyszerűen el tudsz jutni egy lánynál a szexig, meg - a jelek szerint - bőven akad lány, aki foglalkozik veled. Az már más kérdés, hogy milyen a minősége egy ilyen kapcsolatnak...

Azt pedig nem értem, miért néz mindenki buzinak csak azért, mert nem akarok megdugni minden utamba kerülő lányt...
Bár gondolom rájöttél, de azért leírom egyértelműen a félreértések elkerülése végett, természetesen vicc volt az a link, nem kell komolyan venni, csak lemaradt a smiley a végéről. :D
Abban is igazad van hogy egy ilyen kapcsolat nem épp minőségi, éppen ezért nem erőltetem, ha egyik este egy buliban odajönne egy csaj hogy le akar feküdni velem de semmi több, akkor jó eséllyel nemet mondanék (aztán másnap jó eséllyel megkapnám a homo.com-os linkemet minden ismerősömtől...  :D)

Selmo

Quote from: Renia on 2007-03-25, 23:35:36
Nemis...alapszint a haverokhoz/barátokhoz csak annyi, hogy ápolt legyen...Azért hogyha valakit a páromnak szeretnék kell, hogy legyen benne valami ami megfog...Illetve hogy ne hányjam el magamat, amikor ránézek :D
Nem kell annyit inni. :angyali:
Quote from: Zsiga on 2007-03-25, 23:43:32
Abban is igazad van hogy egy ilyen kapcsolat nem épp minőségi, éppen ezért nem erőltetem, ha egyik este egy buliban odajönne egy csaj hogy le akar feküdni velem de semmi több, akkor jó eséllyel nemet mondanék (aztán másnap jó eséllyel megkapnám a homo.com-os linkemet minden ismerősömtől...  :D)
Érdekes ismerőseid vannak akkor...

A tökéletesség unalmas.

Zsiga

Quote from: Selmo on 2007-03-25, 23:45:15
Quote from: Renia on 2007-03-25, 23:35:36
Nemis...alapszint a haverokhoz/barátokhoz csak annyi, hogy ápolt legyen...Azért hogyha valakit a páromnak szeretnék kell, hogy legyen benne valami ami megfog...Illetve hogy ne hányjam el magamat, amikor ránézek :D
Nem kell annyit inni. :angyali:
Quote from: Zsiga on 2007-03-25, 23:43:32
Abban is igazad van hogy egy ilyen kapcsolat nem épp minőségi, éppen ezért nem erőltetem, ha egyik este egy buliban odajönne egy csaj hogy le akar feküdni velem de semmi több, akkor jó eséllyel nemet mondanék (aztán másnap jó eséllyel megkapnám a homo.com-os linkemet minden ismerősömtől...  :D)
Érdekes ismerőseid vannak akkor...
Miért? :)

Moha

Quote from: Zsiga on 2007-03-25, 23:43:32
ha egyik este egy buliban odajönne egy csaj hogy le akar feküdni velem de semmi több, akkor jó eséllyel nemet mondanék
Hát, én nem tudom, mit tennék ilyen helyzetben...
... de feltételezném, hogy a leányzó többet ivott a kelleténél és/vagy összetéveszt valakivel, mert nincs olyan lány, akinek ennyire bejönnék, ha józan.
Persze ha eléggé határozott lenne az illető fellépése, akkor valószínű nem tudnék kitérni előle... de a dolognak a vége jó eséllyel egy hatalmas adag bénázás lenne, miután úgyis faképnél hagyna a leányzó... :hopp:

Renia

Quote from: Zsiga on 2007-03-25, 23:19:09
Quote from: Moha on 2007-03-25, 23:01:19
Quote from: Zsiga on 2007-03-25, 22:49:47
lassan kezdek kinőni a dugjunk meg minden csajt korszakból
Én meg bele se nőttem!  :haha:
Mi értelme van az ilyen hozzáállásnak? Szerintem semmi!
Szerintem hozzátartozik a fiatalsághoz, mint még sok más értelmetlen de jó hülyeség. :)
Ha meg esetleg problémád van azzal hogy szép lányokkal feküdj le, akkor ajánlom figyelmedbe ezt:
[spoiler=NSFW, durva, gusztustalan, beteg, csak saját felelősségre]Én szóltam...[/spoiler]
Vannak akik nem bírnak/nem akarnak 1 olyan lányt megdugni akit nem is ismernek...
Ezt a linket pedig kikérem minden normális férfi nevében!

Quote from: Selmo on 2007-03-25, 23:45:15
Quote from: Renia on 2007-03-25, 23:35:36
Nemis...alapszint a haverokhoz/barátokhoz csak annyi, hogy ápolt legyen...Azért hogyha valakit a páromnak szeretnék kell, hogy legyen benne valami ami megfog...Illetve hogy ne hányjam el magamat, amikor ránézek :D
Nem kell annyit inni. :angyali:
Ezt most egy olyan embernek mondtad, aki még sosem volt részeg és sosem hányt piától... :)

Selmo

Quote from: Zsiga on 2007-03-25, 23:53:13
Miért? :)
Aki nem fekszik össze egy lánnyal az első szóra, az szerintük buzi? :eek:

A tökéletesség unalmas.

sirtomi

Végig olvastam az egészet. Szép termés, voltak benne érdekes dolgok :) De asszem nem szólok hozzá most :D

Quote from: Zsiga on 2007-03-25, 23:43:32
Abban is igazad van hogy egy ilyen kapcsolat nem épp minőségi, éppen ezért nem erőltetem, ha egyik este egy buliban odajönne egy csaj hogy le akar feküdni velem de semmi több, akkor jó eséllyel nemet mondanék (aztán másnap jó eséllyel megkapnám a homo.com-os linkemet minden ismerősömtől...  :D)
Hozám sose jön oda buliban semmilyen csaj, pedig én simán benne lennék, komoly kapcsolat most úgysem kell  :haha:

arianrhod

Quote from: sirtomi on 2007-03-26, 11:11:06
Quote from: Zsiga on 2007-03-25, 23:43:32
Abban is igazad van hogy egy ilyen kapcsolat nem épp minőségi, éppen ezért nem erőltetem, ha egyik este egy buliban odajönne egy csaj hogy le akar feküdni velem de semmi több, akkor jó eséllyel nemet mondanék (aztán másnap jó eséllyel megkapnám a homo.com-os linkemet minden ismerősömtől...  :D)
Hozám sose jön oda buliban semmilyen csaj, pedig én simán benne lennék, komoly kapcsolat most úgysem kell  :haha:

Erre csak annyit,hogy gratulálok.

Gregory

Quote from: Selmo on 2007-03-25, 23:45:15
Quote from: Renia on 2007-03-25, 23:35:36
Nemis...alapszint a haverokhoz/barátokhoz csak annyi, hogy ápolt legyen...Azért hogyha valakit a páromnak szeretnék kell, hogy legyen benne valami ami megfog...Illetve hogy ne hányjam el magamat, amikor ránézek :D
Nem kell annyit inni. :angyali:
Vagy éppen még többet, h ne attól hányja el magát, h ránéz.   :D

sirtomi

Quote from: arianrhod on 2007-03-26, 11:43:23
Quote from: sirtomi on 2007-03-26, 11:11:06
Quote from: Zsiga on 2007-03-25, 23:43:32
Abban is igazad van hogy egy ilyen kapcsolat nem épp minőségi, éppen ezért nem erőltetem, ha egyik este egy buliban odajönne egy csaj hogy le akar feküdni velem de semmi több, akkor jó eséllyel nemet mondanék (aztán másnap jó eséllyel megkapnám a homo.com-os linkemet minden ismerősömtől...  :D)
Hozám sose jön oda buliban semmilyen csaj, pedig én simán benne lennék, komoly kapcsolat most úgysem kell  :haha:

Erre csak annyit,hogy gratulálok.
Jóvanna! Hétvégén megint alakítottam, adtam magam és nem jártam sikerrel :p Úgyhogy most tök jó a hangulato megint :D

teraflare

Úristen, 3 órába telt mire elolvastam az utolsó postom óta a hozzászólásokat... :muhahah:

Member

Quote from: Zsiga on 2007-03-25, 23:19:09
[spoiler=NSFW, durva, gusztustalan, beteg, csak saját felelősségre]Én szóltam...[/spoiler]
Ezt nekem is elküldték, kicsit meglepődtem anno. :)
Quote from: Moha on 2007-03-25, 23:21:42
Mellesleg nektek nem szokott olyan gondolatotok támadni, hogy "én sokkal jobb vagyok, mint az a srác... neki mégis van egy normális csaja... mit tud, amit én nem?" ?
Amikor el vagyok keseredve, én nálam is bekattan az ego. :haha:
Quote from: sirtomi on 2007-03-26, 11:11:06
Hozám sose jön oda buliban semmilyen csaj, pedig én simán benne lennék, komoly kapcsolat most úgysem kell  :haha:
Most nekem őszintén egyikhez sincs kedvem. Hagyjon mindenki békén, aki csak fájdalmat tud okozni. :)

Zsiga

Quote from: Member on 2007-03-26, 19:35:40
Quote from: Moha on 2007-03-25, 23:21:42
Mellesleg nektek nem szokott olyan gondolatotok támadni, hogy "én sokkal jobb vagyok, mint az a srác... neki mégis van egy normális csaja... mit tud, amit én nem?" ?
Amikor el vagyok keseredve, én nálam is bekattan az ego. :haha:
Hát inkább ego mint emo... ;)

Quote
Quote from: sirtomi on 2007-03-26, 11:11:06
Hozám sose jön oda buliban semmilyen csaj, pedig én simán benne lennék, komoly kapcsolat most úgysem kell  :haha:
Most nekem őszintén egyikhez sincs kedvem. Hagyjon mindenki békén, aki csak fájdalmat tud okozni. :)
Ha nem tud beszélni nem tud megbántani...  :muhahah:
Come to the Dark Side, Luke!  :Kiraly:

Member

Quote from: Zsiga on 2007-03-26, 19:45:53
Hát inkább ego mint emo... ;)
Az ego-bekattanást általában emo-bekattanás előzi meg, előbbi menti meg szerencsétlen lelkemet. :)
Quote from: sirtomi on 2007-03-26, 11:11:06
Ha nem tud beszélni nem tud megbántani...  :muhahah:
Nem, nem itatok le senkit addig. :haha:
QuoteCome to the Dark Side, Luke!  :Kiraly:
Nem is tudom, aki aranyos, azzal mást szeretnék, aki meg nem, azzal semmit. Bonyolult az élet... :/

Renia

Quote from: Gregory on 2007-03-26, 11:59:54
Quote from: Selmo on 2007-03-25, 23:45:15
Quote from: Renia on 2007-03-25, 23:35:36
Nemis...alapszint a haverokhoz/barátokhoz csak annyi, hogy ápolt legyen...Azért hogyha valakit a páromnak szeretnék kell, hogy legyen benne valami ami megfog...Illetve hogy ne hányjam el magamat, amikor ránézek :D
Nem kell annyit inni. :angyali:
Vagy éppen még többet, h ne attól hányja el magát, h ránéz.   :D
:lul:

Quote from: Member on 2007-03-26, 19:35:40
Quote from: sirtomi on 2007-03-26, 11:11:06
Hozám sose jön oda buliban semmilyen csaj, pedig én simán benne lennék, komoly kapcsolat most úgysem kell  :haha:
Most nekem őszintén egyikhez sincs kedvem. Hagyjon mindenki békén, aki csak fájdalmat tud okozni. :)
Így azt sem fogod megtalálni, aki örömet fog okozni...

Quote
Ha nem tud beszélni nem tud megbántani...  :muhahah:
Dehogynem...Attól még láthatod másik sráccal :p Meg írni is tud... :p

Dreamcleaver

Quote from: Member on 2007-03-26, 19:52:49
Quote from: sirtomi on 2007-03-26, 11:11:06
Ha nem tud beszélni nem tud megbántani...  :muhahah:
Nem, nem itatok le senkit addig. :haha:

Elég, ha tele van a szája.  :muhahah:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS