Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Renia

Quote from: Dreamcleaver on 2007-03-26, 23:01:24
Quote from: Member on 2007-03-26, 19:52:49
Quote from: sirtomi on 2007-03-26, 11:11:06
Ha nem tud beszélni nem tud megbántani...  :muhahah:
Nem, nem itatok le senkit addig. :haha:

Elég, ha tele van a szája.  :muhahah:
Miért van olyan érzésem, h nem étteremben vacsorozásra gondoltál?  :hehe:

Dreamcleaver

Quote from: Renia on 2007-03-26, 23:06:19
Quote from: Dreamcleaver on 2007-03-26, 23:01:24
Quote from: Member on 2007-03-26, 19:52:49
Quote from: sirtomi on 2007-03-26, 11:11:06
Ha nem tud beszélni nem tud megbántani...  :muhahah:
Nem, nem itatok le senkit addig. :haha:

Elég, ha tele van a szája.  :muhahah:
Miért van olyan érzésem, h nem étteremben vacsorozásra gondoltál?  :hehe:

1. Mert piszkos a fantáziád.  :D
2. Mert nem ismersz. Én gentleman vagyok.  :muhahah:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Renia

Quote from: Dreamcleaver on 2007-03-26, 23:12:34
Quote from: Renia on 2007-03-26, 23:06:19
Quote from: Dreamcleaver on 2007-03-26, 23:01:24
Quote from: Member on 2007-03-26, 19:52:49
Quote from: sirtomi on 2007-03-26, 11:11:06
Ha nem tud beszélni nem tud megbántani...  :muhahah:
Nem, nem itatok le senkit addig. :haha:

Elég, ha tele van a szája.  :muhahah:
Miért van olyan érzésem, h nem étteremben vacsorozásra gondoltál?  :hehe:
1. Mert piszkos a fantáziád.  :D
2. Mert nem ismersz. Én gentleman vagyok.  :muhahah:
És miért gondoltam, hogy ilyesmit fogsz mondani....? :D

Zsiga

Quote from: Renia on 2007-03-26, 22:43:35
Quote
Ha nem tud beszélni nem tud megbántani...  :muhahah:
Dehogynem...Attól még láthatod másik sráccal :p Meg írni is tud... :p
Látom Membernek se esett le meg neked se. A mondat értelmezésekor ugyanis elfelejtitek azt az apróságot hogy egy /b/tard írta... :D
Arra céloztam hogy még nem tud beszélni...  ;)

Raggie

Quote from: Zsiga on 2007-03-26, 23:45:01
Arra céloztam hogy még nem tud beszélni...  ;)
Jujj... néha napján benézek ebbe a topicba és itt is csak ilyen perverzekkel lehet találkozni! ÁÁÁááá! :muhahah:
azért majd küld át a képeket! ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Moha

Quote from: Zsiga on 2007-03-26, 23:45:01
Arra céloztam hogy még nem tud beszélni...  ;)
Fúj! Pedofil állat!  :__devil:

Amúgy az emo-val mi a bajotok? Szerintem időnként mindenkivel előfordul (kivéve persze... a.: a mázlistákkal, akik mindig fel tudják szedni a kiszemelt nőt b.: a lelketlen mocskokkal, akiknek mindegy, csak luk legyen)

Renia

Quote from: Moha on 2007-03-27, 00:44:32
Amúgy az emo-val mi a bajotok? Szerintem időnként mindenkivel előfordul (kivéve persze... a.: a mázlistákkal, akik mindig fel tudják szedni a kiszemelt nőt b.: a lelketlen mocskokkal, akiknek mindegy, csak luk legyen)
Nekem spec. semmi. Talán azért mert nem találkoztam emo emberkékkel még. :D (De asszem szerencsés vok :D )
Illetve 1 van...MILYEN MÁR AZ HOGY EGY FIÚ RÓZSASZÍN TINCSET FEST A HAJÁBA???? (Mondjuk a lányoknál sem túl szerencsés...)
(Illetve ha a rózsaszín-fekete színkeverékes (mármint ruhailag/kiegészítőileg) emberek is emok, akkor őket sem szeretem. Miért? Teljesen ugyanolyanok, mint a plázacicák, csak más színű a ruhájuk...)

Ja meg mégegy...:Teljesen értelmetlennek tartom az érfelvágást. Most valaki vagy legyen öngyilkos, vagy ne.(Bár inkább ne, mert az öngyilkosságot is eléggé elítélem...) De ez a szép csíkosra megcsinálom a kezemet c. dolog hülyeség...(És általában nem szokott semmitse megoldani...)

Zsiga

Quote from: Moha on 2007-03-27, 00:44:32
Quote from: Zsiga on 2007-03-26, 23:45:01
Arra céloztam hogy még nem tud beszélni...  ;)
Fúj! Pedofil állat!  :__devil:

Amúgy az emo-val mi a bajotok? Szerintem időnként mindenkivel előfordul (kivéve persze... a.: a mázlistákkal, akik mindig fel tudják szedni a kiszemelt nőt b.: a lelketlen mocskokkal, akiknek mindegy, csak luk legyen)

:P

Persze, időnként előfordul, rövid ideig. ;)

Dreamcleaver

Quote from: Zsiga on 2007-03-26, 23:45:01
Arra céloztam hogy még nem tud beszélni...  ;)

Ez most nekem sem esett le. Még van számomra remény!!!  :rotfl:

Emokat én sem értem. Ha már minden cérna szakad inkább másoknak okoznék fájdalmat, mint magamnak. I share my pain with the World!  :haha:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

noriko

Quote from: Rounin on 2007-03-25, 22:49:56Uragirimono? Ano... sore wa nan desu?
áruló desu yo.  :haha:

Húgom felhívott a múltkor, hogy látott a buszon egy srácot, akinek az volt a táskájára hímezve/valmiből kirakva/whatever, hogy EMO, és ő erre hangosan elröhögte magát.
Vagyis az ilyenszintű emo, ami a külön stílust jelöli, az azért más, mint az a fajta depi, ami mindenkivel "időnként előfordul"...ugye? ;)
"I wish I could, but I don't want to."

Solid Snake

Quote from: noriko on 2007-03-27, 05:32:14
Vagyis az ilyenszintű emo, ami a külön stílust jelöli, az azért más, mint az a fajta depi, ami mindenkivel "időnként előfordul"...ugye? ;)

Valóban más. Bár aki már nyíltan is felvállalja emo-ságát, akkor azzal már gondok vannak.  :ejj:

Renia

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-03-27, 11:32:49
Quote from: noriko on 2007-03-27, 05:32:14
Vagyis az ilyenszintű emo, ami a külön stílust jelöli, az azért más, mint az a fajta depi, ami mindenkivel "időnként előfordul"...ugye? ;)
Valóban más. Bár aki már nyíltan is felvállalja emo-ságát, akkor azzal már gondok vannak.  :ejj:
Szerintem nincs különösebb. Ez van. Kezd divat lenni a rockzene, a plázacicák Britney helyett már Tokio hotel b*zik, és ebből alakulnak ki az ilyen emo-sok meg műrockerek... :ejj:

Eberinu

Korcs világban élünk  :) Már ott tartunk hogy bizonyos zenecsatornán tokio hotel hétvége lesz....Remélem nem jönnek a Szigetre, mert elsüllyesztem őket >:)

tanshin

Mi a baj a plázacicákkal? ??? sztem nem gond hogy vki rózsaszínt is felvesz....
"Close your eyes...  ...can you see, what I can see?"

Rounin

Quote from: tanshin on 2007-03-27, 16:31:07
Mi a baj a plázacicákkal? ??? sztem nem gond hogy vki rózsaszínt is felvesz....

A plázacica agyával van a baj, nem a rózsaszínnel :D.

Member

Quote from: Renia on 2007-03-26, 22:43:35
Így azt sem fogod megtalálni, aki örömet fog okozni...
Olyan nincs, sztereotipikus bunkó vagyok és szerintem mind csak bántani akartok! :hehe:
Egek, ma az a "csaj", aki anno 5 évesen találkozott egy kamionnal és "kicsit" zizi lett, amikor vártunk a 2-es buszra, átkarolta a karom... Kezdek félni tőle, eddig lesüllyedni már nem fogok... :ejj:

Ezzel az divat-EMO mókával kezdeni kéne már vmit, egyáltalán gyilkosságnak számít, ha leöljük őket? :haha:

Selmo

Quote from: Member on 2007-03-27, 17:00:23
Ezzel az divat-EMO mókával kezdeni kéne már vmit, egyáltalán gyilkosságnak számít, ha leöljük őket? :haha:
Nem, csak megszabadítjuk őket a szenvedésüktől.

A tökéletesség unalmas.

Solid Snake

Quote from: Selmo on 2007-03-27, 17:35:47
Quote from: Member on 2007-03-27, 17:00:23
Ezzel az divat-EMO mókával kezdeni kéne már vmit, egyáltalán gyilkosságnak számít, ha leöljük őket? :haha:
Nem, csak megszabadítjuk őket a szenvedésüktől.
:uzi: :morci:

Quote from: Eberinu on 2007-03-27, 16:22:10
Korcs világban élünk  :) Már ott tartunk hogy bizonyos zenecsatornán tokio hotel hétvége lesz....

Úristen, nem mondod komolyan...  :eek: :Eztneked:

Moha

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-03-27, 21:57:53
Quote from: Selmo on 2007-03-27, 17:35:47
Quote from: Member on 2007-03-27, 17:00:23
Ezzel az divat-EMO mókával kezdeni kéne már vmit, egyáltalán gyilkosságnak számít, ha leöljük őket? :haha:
Nem, csak megszabadítjuk őket a szenvedésüktől.
:uzi: :bruhuhu:

Fixed :D

---

Mellesleg most ötletek kellenének, azügyben, hogy hogyan lehet (ha lehet) elkapni a "friend only" gödör szélét, még mielőtt beleesnék... Aki tud, pls help!

Solid Snake

Quote from: Moha on 2007-03-27, 22:21:08
Fixed :D

:appl:


Quote from: Moha on 2007-03-27, 22:21:08
Mellesleg most ötletek kellenének, azügyben, hogy hogyan lehet (ha lehet) elkapni a "friend only" gödör szélét, még mielőtt beleesnék... Aki tud, pls help!

Szerintem ne gondolj annyit rá, igyekezz mérsékelni a találkozásokat, ha beszélgettek, akkor pedig mindig próbálj nyugodt és megfontolt maradni.
Amúgy maga a csaj nem jön be annyira, vagy pedig félsz az újabb kudarc lehetőségétől?

Selmo

Quote from: Moha on 2007-03-27, 22:21:08
Mellesleg most ötletek kellenének, azügyben, hogy hogyan lehet (ha lehet) elkapni a "friend only" gödör szélét, még mielőtt beleesnék... Aki tud, pls help!
Rákérdezel.
Esetleg előre megkéred, hogy szóljon, ha abba a kategóriába helyezne, mert nem akarsz abba kerülni.
Figyeled mikor kezd kényes témákról beszélni veled gond nélkül.

A tökéletesség unalmas.

Renia

Quote from: Selmo on 2007-03-27, 22:54:47
Esetleg előre megkéred, hogy szóljon, ha abba a kategóriába helyezne, mert nem akarsz abba kerülni.
Vagy rögtön vallj neki szerelmet :)

Moha

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-03-27, 22:25:32
Amúgy maga a csaj nem jön be annyira, vagy pedig félsz az újabb kudarc lehetőségétől?
A lánnyal nincs semmi baj, sőt! Csak az a baj, hogy jelenleg egészen a peremén érzem magam a "friend only" gödörnek... :frown:
Quote from: Selmo on 2007-03-27, 22:54:47
Figyeled mikor kezd kényes témákról beszélni veled gond nélkül.
Épp valami ilyesmire készül a leányzó...
Quote from: Renia on 2007-03-27, 23:02:33
Vagy rögtön vallj neki szerelmet :)
Gondolod, ez működne? Én kétlem! Azon kívül nem is volna igaz! Nem vagyok még szerelmes, egyszerűen csak tetszik a lány és el tudnám képzelni barátnőmnek.

Szerintetek menthetetlen az eset?

Renia

Quote from: Moha on 2007-03-27, 23:07:18
Quote from: Renia on 2007-03-27, 23:02:33
Vagy rögtön vallj neki szerelmet :)
Gondolod, ez működne? Én kétlem! Azon kívül nem is volna igaz! Nem vagyok még szerelmes, egyszerűen csak tetszik a lány és el tudnám képzelni barátnőmnek.

Szerintetek menthetetlen az eset?
Nem. Azért írtam oda a :) -t.
Amíg nem kezd el neked pasikról beszélni, addig szvsz nem menthetetlen...Amint elkezdte vége szvsz...(Az hogyha mutat 1 szerinte helyes srácról képet, az nem tartozik oda. Márha a srác modell/sztár. Amennyiben nem, ott már lehet gáz...)

.Attila

Quote from: Renia on 2007-03-27, 23:02:33
Quote from: Selmo on 2007-03-27, 22:54:47
Esetleg előre megkéred, hogy szóljon, ha abba a kategóriába helyezne, mert nem akarsz abba kerülni.
Vagy rögtön vallj neki szerelmet :)

Game over
Start a new game?

kikuchiyo

Moha: NE légy túlzottan előzékeny, figyelmes stb.
Nem mondom, hogy légy goromba (mint a viccben: "Fejberúgjalak?"), de nem is kell körülrajongani. A nők szeretik látni, hogy a férfi azért képes lenne elejteni a kardfogú tigrist, ha arra kerülne a sor. :)

Ezenkívül húzd ki magad és ne bámuld a mellét.
Failure is the default option

Renia

Quote from: kikuchiyo on 2007-03-27, 23:49:29
Moha: NE légy túlzottan előzékeny, figyelmes stb.
Nem mondom, hogy légy goromba (mint a viccben: "Fejberúgjalak?"), de nem is kell körülrajongani. A nők szeretik látni, hogy a férfi azért képes lenne elejteni a kardfogú tigrist, ha arra kerülne a sor. :)
Én a skizofrén férfiakat szeretem. :D Legyen figyelmes is és kardfogó tigris is ^_^ Ja meg kardfogó tigris vadász is...és plüssmaci...meg... :lul:

Ramiz

Szerintem:
[spoiler=Vigyázz, ez tuti működik, úgyhogy csak akkor használd, ha tényleg tetszik a nő!]Itatsd le, mesélj disznó vicceket és közben végig bámuld a mellét. Ha elsírja magát vagy sorolni kezdi a problémáit, közöld vele, hogy nem érdekel a lelkivilága. Abból kiindulva, hogy mennyi nő jár tahókkal, ez a módszer működni fog. Segít az is, hogyha nem borotválkozol előtte pár napig és zsíros-hagymás kenyeret vacsorázol a találkozó előtt, besörözöl, majd az este folyamán néhányszor képen böfögöd. Ebből látni fogja, hogy nem akarsz a barátja lenni, ergo vagy nődül szegődik, vagy lelép. Utóbbi esetben búcsúzóul tapogatsd meg a mellét és/vagy rúgd fejbe. (Ettől sem fogsz ugyan összejönni vele, de legalább nem rosszkedvűen zárul majd az estéd.) Valószínűbb azonban az előbbi végkifejlet. Ez esetben: 1. Vidd haza. Ne kezdj el közben lelkizni vele, mert lelép. 2. ??? 3. PROFIT!!![/spoiler]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Renia

Quote from: Ramiz on 2007-03-27, 23:57:04
Szerintem:
Itatsd le, mesélj disznó vicceket és közben végig bámuld a mellét. Ha elsírja magát vagy sorolni kezdi a problémáit, közöld vele, hogy nem érdekel a lelkivilága. Abból kiindulva, hogy mennyi nő jár tahókkal, ez a módszer működni fog. Segít az is, hogyha nem borotválkozol előtte pár napig és zsíros-hagymás kenyeret vacsorázol a találkozó előtt, besörözöl, majd az este folyamán néhányszor képen böfögöd. Ebből látni fogja, hogy nem akarsz a barátja lenni, ergo vagy nődül szegődik, vagy lelép. Ez esetben búcsúzóul tapogatsd meg a mellét és/vagy rúgd fejbe. Ettől sem fogsz ugyan összejönni vele, de legalább nem rosszkedvűen zárul majd az estéd.
Hülye :lul:
(És mostha kilenne töltve az MSN címed akkor felvettelek volna... :D )

kikuchiyo

Failure is the default option