Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

kisvirag

hát, nekem rendszeresen odajáró hímnemű egyed mesélt ilyeneket :)
én nemszoktam szotebe jarni, de jatebe se, de azt siman elhiszem, hogy sok farokra vagyo holgyemeny (es talan hasonlo mennyisegu puncira varo ferfimeny (opardon  :__devil: )) jar oda.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

teraflare

Vagy a Sing-sing. Sok kis tinikurv@ találkahelye.

Moha

Lányoktól kérdezem:

Ha egy fiú mesél egy lánynak az előző kapcsolatáról, arról, hogy ő szerette azt lányt, de a lány nem viszonozta, akkor innentől kezdve biztos, hogy a "csak barát" zónába kerül, illetve mit fog róla gondolni a lány?
Arra vagyok kíváncsi, hogy ha a lány esetleg potencionális partnernek tekintette a fiút, akkor ezen változtat-e az, hogy a srác mesél neki a volt barátnőjéről...

Nakedape

Quote from: Moha on 2007-04-01, 21:25:50
Lányoktól kérdezem:

Ha egy fiú mesél egy lánynak az előző kapcsolatáról, arról, hogy ő szerette azt lányt, de a lány nem viszonozta, akkor innentől kezdve biztos, hogy a "csak barát" zónába kerül, illetve mit fog róla gondolni a lány?
Arra vagyok kíváncsi, hogy ha a lány esetleg potencionális partnernek tekintette a fiút, akkor ezen változtat-e az, hogy a srác mesél neki a volt barátnőjéről...

őőőnem vagyok lány de szerintem az törvény hogy egy lánnyal ha össza akarsz jönni, nem említesz más nő íránt érzett érzelmeket, múltbelit se, sztem kb 3-6 hónap együttlét után meséj ilyenről max
bármit is állítanak majd itt a lányok..:D:D

érezniük kell h különlegesek!!( ha minden jól megy akkor különlegesnek is érzed, ha meg nem akkor is el kell hitetned)
igen, nem vagyok lány, lehet poénkodni is
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Selmo

Csatlakozom az előttem szólóhoz, amit nem kérdez, azt nem kell rázúdítani így hirtelen, idővel ha érdekli, úgyis előjön ez a téma, de az elején ez eléggé riasztó lehet.

A tökéletesség unalmas.

Moha


kikuchiyo

hát eszembe jut az a jelenet a Futuramából, ahol Fry elüldözi a csodatévő bélférgeit, hogy bebizonyítsa, képes egyedül is meghódítani Leelát.
"Van ez a frankó masszázsolajam, akkor is használtam, amikor Amyvel együtt voltam..."

Mondani sem kell, hogy ez a megközelítés nem vált be. :)
Failure is the default option

Selmo

Quote from: Moha on 2007-04-01, 22:29:02
Éppenséggel kérdezgetett...
Akkor válaszolj neki, nem kell regényben, de nem is kell leszűkíteni, majd belekérdez a részletekbe. :)

A tökéletesség unalmas.

Moha

Quote from: Selmo on 2007-04-01, 23:21:08
Quote from: Moha on 2007-04-01, 22:29:02
Éppenséggel kérdezgetett...
Akkor válaszolj neki, nem kell regényben, de nem is kell leszűkíteni, majd belekérdez a részletekbe. :)
Megtette...

Zsiga

Quote from: Moha on 2007-04-01, 23:47:48
Quote from: Selmo on 2007-04-01, 23:21:08
Quote from: Moha on 2007-04-01, 22:29:02
Éppenséggel kérdezgetett...
Akkor válaszolj neki, nem kell regényben, de nem is kell leszűkíteni, majd belekérdez a részletekbe. :)
Megtette...
Ilyenkor kell elegánsan de villámgyorsan témát váltani... ;)

Member

Jah, mert ezen a ponton kutatva ír le a leggyorsabban.

Moha

Quote from: Zsiga on 2007-04-01, 23:49:33
Quote from: Moha on 2007-04-01, 23:47:48
Quote from: Selmo on 2007-04-01, 23:21:08
Quote from: Moha on 2007-04-01, 22:29:02
Éppenséggel kérdezgetett...
Akkor válaszolj neki, nem kell regényben, de nem is kell leszűkíteni, majd belekérdez a részletekbe. :)
Megtette...
Ilyenkor kell elegánsan de villámgyorsan témát váltani... ;)
No can do, man! :frown: Ehhez csak ő ért, én sajnos nem...
Túlságosan őszinte vagyok...

Renia

Quote from: Moha on 2007-04-01, 21:25:50
Lányoktól kérdezem:

Ha egy fiú mesél egy lánynak az előző kapcsolatáról, arról, hogy ő szerette azt lányt, de a lány nem viszonozta, akkor innentől kezdve biztos, hogy a "csak barát" zónába kerül, illetve mit fog róla gondolni a lány?
Biztos. Kivétel ezalól az, hogyha nagyon-nagyon(-nagyon...) erőteljesen kihangsúlyozod, hogy már elmúlt a szerelem...

(Mondjuk szerintem amúgy sem kell túl sokat beszélni a régebbi kapcsolatokról, 3-4 mondat bőven elég...És nem csak az elején, hanem örökké. Csak fájdalmat okoz mindkét félnek, az egyiknek azért, mert rá kell emlékeznie, a másiknak pedig azért, mert érzi, hogy a másiknak már megint a volt kapcsolatán jár az esze...)

Moha

Értem és köszönöm...

ööö... seppuku-s smiley miért nincs?

Kvikveg

Huha, mi ment itt.

A no takarit/foz temahoz annyit, hogy en eleve vesztesre allonak erzem magam a ferfiakkal szemben, akiknek altalaban ugy vettem eszre a tisztasagi szintje messze alattam van. En mar nem birom ki, amikor ok meg lazan elvannak. Ergo en takaritok. Ergo egy ido utan elegem lesz.
Ki hogy veszi ra a baratjat a takaritasra? (Edesem, szoros a wc... - aaa, meg lehet hasznalni... - de raragadt az uloke...)
Mondjuk en batyamat probaltam ravenni, es vele szemben nincs zsarolasi alapom. (Faj a fejeeeem... :lul:)
Tudom, megoldas: takaritono.  :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kelvor

Quote from: Moha on 2007-04-02, 01:30:40
Értem és köszönöm...

ööö... seppuku-s smiley miért nincs?

...hogy ne gondolj semmi ostobaságra :smile: Velem is előfordult hasonló, hogy szóbakerültek a régi kapcsolatok, de én nem érzem ezt olyan vészes témának, mert az már a múlt. Azzal kell törődni, ami most van. Kitartás.

kikuchiyo

Quote from: Kvikveg on 2007-04-02, 01:31:27
Huha, mi ment itt.

Mondjuk en batyamat probaltam ravenni, (...) zsarolasi alapom. (Faj a fejeeeem... :lul:)
Huha, mi ment itt.
[spoiler] :muhahah:[/spoiler]
Failure is the default option

Renia

Quote from: Kvikveg on 2007-04-02, 01:31:27
A no takarit/foz temahoz annyit, hogy en eleve vesztesre allonak erzem magam a ferfiakkal szemben, akiknek altalaban ugy vettem eszre a tisztasagi szintje messze alattam van. En mar nem birom ki, amikor ok meg lazan elvannak. Ergo en takaritok.
Váááááááá, de jó ötlet! :D Tisztaságmániás barátot fogok magamnak keresni! :lul:

kelvor

Quote from: Renia on 2007-04-02, 01:57:55
Quote from: Kvikveg on 2007-04-02, 01:31:27
A no takarit/foz temahoz annyit, hogy en eleve vesztesre allonak erzem magam a ferfiakkal szemben, akiknek altalaban ugy vettem eszre a tisztasagi szintje messze alattam van. En mar nem birom ki, amikor ok meg lazan elvannak. Ergo en takaritok.
Váááááááá, de jó ötlet! :D Tisztaságmániás barátot fogok magamnak keresni! :lul:

Szerintem az agyadra menne egy idő után :D

Moha

Quote from: Renia on 2007-04-02, 01:57:55
Quote from: Kvikveg on 2007-04-02, 01:31:27
A no takarit/foz temahoz annyit, hogy en eleve vesztesre allonak erzem magam a ferfiakkal szemben, akiknek altalaban ugy vettem eszre a tisztasagi szintje messze alattam van. En mar nem birom ki, amikor ok meg lazan elvannak. Ergo en takaritok.
Váááááááá, de jó ötlet! :D Tisztaságmániás barátot fogok magamnak keresni! :lul:
Ööö... ha nem kell, hogy rendmániás is legyen, akkor itt vagyok! :hopp:
Muteromat kikészítem, hogy mennyiszer mosok kezet, meg minden cuccot hatszor mosok meg és ilyenek...

... mondjuk a port azt jól bírom XD

teraflare

Quote from: Renia on 2007-04-02, 01:57:55
Váááááááá, de jó ötlet! :D Tisztaságmániás barátot fogok magamnak keresni! :lul:
Akkor én itt estem ki. Nálam a dexterity/agility szinten tartása végett néha ugrándozni kell a szemétkupacok között. De van amikor csapákat alakítok ki az ajtó-gép-ágy háromszög között.

Member

Én az ágyneműt használom csapdának, ha abba vki belefexik (főleg, ha nőnemű), annak annyi und sie ist mein. :D

teraflare

Quote from: Member on 2007-04-02, 09:44:34
Én az ágyneműt használom csapdának, ha abba vki belefexik (főleg, ha nőnemű), annak annyi und sie ist mein. :D
ragad mint a légypapír?  :D

Kuroi Tenshi

Én sem vagyok egy tisztaság/rendmániás, igazán tisztán és
rendben csak a számomra fontos dolgokat tartom (hangszerek,
számgépek, hasonjók), de ez már nagyonis a /eww... kategória

Az ilyen légypapírral csak egy gond van: azért nem ragad bele
nő, mert nincs, ami odavonzaná, sőt...  :hehe:

Rounin

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-04-02, 10:42:40
Én sem vagyok egy tisztaság/rendmániás, igazán tisztán és
rendben csak a számomra fontos dolgokat tartom (hangszerek,
számgépek, hasonjók), de ez már nagyonis a /eww... kategória

Az ilyen légypapírral csak egy gond van: azért nem ragad bele
nő, mert nincs, ami odavonzaná, sőt...  :hehe:

A cukor ragad. Ha szereti az édességet (értsd: elég fiatal....), akkor... you do the math  :haha:

Kuroi Tenshi

Quote from: Rounin on 2007-04-02, 10:55:17
A cukor ragad. Ha szereti az édességet (értsd: elég fiatal....), akkor... you do the math  :haha:
You mean...? :D

Member

Már sajnos nem ragad, de hidd el, keményen megfenyegettek hogy mossam ki. :/
Hmmm... Ha már szereti az édességet, akkor elég sok dolgot be lehet kombinálni... :__devil:

(A légypapírral ugye az van, hogy rajta van sok légy a mintán és rászállnak? Akkor ha nők vannak a ragadós paplanon, talán... :haha: )

teraflare

Quote from: Member on 2007-04-02, 11:10:53
(A légypapírral ugye az van, hogy rajta van sok légy a mintán és rászállnak? Akkor ha nők vannak a ragadós paplanon, talán... :haha: )
Elevenítsük fel a lepedős topicot?

Kuroi Tenshi

Quote from: teraflare on 2007-04-02, 11:17:38
Elevenítsük fel a lepedős topicot?
Tudtommal az akkor ragadt, ha elfogyott a mellékelt papírzsepi, nem pedig cukortól...
:D



Egyre inkább off, de "I like where this thread is going" :D

teraflare

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-04-02, 11:19:05
Tudtommal az akkor ragadt, ha elfogyott a mellékelt papírzsepi, nem pedig cukortól...
erről eszembe jut a nagyszerű rabuyan 1 2