Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Member

Quote from: teraflare on 2007-04-02, 11:41:35
erről eszembe jut a nagyszerű rabuyan 1 2
Fuck me hard... :eek: Kicsit úgy néz ki a faszi, mint
, nem? :)

Kuroi Tenshi

Quote from: Member on 2007-04-02, 11:47:12
Fuck me hard... :eek:
Kösz nem... ez a téma mintha az ellenkező nemről szólna....
Quote from: Member on 2007-04-02, 11:47:12
Kicsit úgy néz ki a faszi, mint Ikari Gendo, nem? :)
Nem igazán.
Koushi Rikudora és Excelre (pardon, Ekuseru) már sokkal inkább hasonlítanak :D

Member

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-04-02, 12:03:00
Kösz nem... ez a téma mintha az ellenkező nemről szólna....
Ez csak egy KKhalasi idióma, nem kell szószerint venni. :ejnye:

A topic címe meg eleve hülyeség, megérteni úgy sem lehet az ellenkező nemet, kivéve, ha az nemváltó műtéten esett át a megértés előtt. :)

Tycho

Quote from: Member on 2007-04-02, 12:40:53
A topic címe meg eleve hülyeség, megérteni úgy sem lehet az ellenkező nemet, kivéve, ha az nemváltó műtéten esett át a megértés előtt. :)

topic-killer. topic over. :comp:  :muhahah: azért nem kellene feladni és lehetetlennek bélyegezni a dolgot, nem?  :haha:

Renia

Quote from: kelvor on 2007-04-02, 02:15:15
Quote from: Renia on 2007-04-02, 01:57:55
Quote from: Kvikveg on 2007-04-02, 01:31:27
A no takarit/foz temahoz annyit, hogy en eleve vesztesre allonak erzem magam a ferfiakkal szemben, akiknek altalaban ugy vettem eszre a tisztasagi szintje messze alattam van. En mar nem birom ki, amikor ok meg lazan elvannak. Ergo en takaritok.
Váááááááá, de jó ötlet! :D Tisztaságmániás barátot fogok magamnak keresni! :lul:

Szerintem az agyadra menne egy idő után :D
Kétlem. Ő takarítana, hha nemtetszene vmi neki :D

Quote from: Moha on 2007-04-02, 02:23:20
Quote from: Renia on 2007-04-02, 01:57:55
Quote from: Kvikveg on 2007-04-02, 01:31:27
A no takarit/foz temahoz annyit, hogy en eleve vesztesre allonak erzem magam a ferfiakkal szemben, akiknek altalaban ugy vettem eszre a tisztasagi szintje messze alattam van. En mar nem birom ki, amikor ok meg lazan elvannak. Ergo en takaritok.
Váááááááá, de jó ötlet! :D Tisztaságmániás barátot fogok magamnak keresni! :lul:
Ööö... ha nem kell, hogy rendmániás is legyen, akkor itt vagyok! :hopp:
A rendetlenségnek nevezett dolog nálam is megvan...Bár arra nem jöttem rá, hogy milyen alapon rendetlenség...Én tudom mindennek a helyét ^_^ (Vagy az rendetlenség, hha nincs minden a szekrényemben? o_O)

Quote from: teraflare on 2007-04-02, 09:33:19
Quote from: Renia on 2007-04-02, 01:57:55
Váááááááá, de jó ötlet! :D Tisztaságmániás barátot fogok magamnak keresni! :lul:
Akkor én itt estem ki. Nálam a dexterity/agility szinten tartása végett néha ugrándozni kell a szemétkupacok között. De van amikor csapákat alakítok ki az ajtó-gép-ágy háromszög között.
Van nálad ajtó-gép-ágy háromszög? :bruhuhu: Nekem a 2x4m-es szobám áll egy franciaágyból (2x2m), és akkor a maradék 2x2m-en van 1 íróasztal, meg 2 szekrény...Szóval pont hogy letudom rakni a táncszőnyeget a gép és a szekrény közé...(Így is mindig bebafom a lábam a szekrénybe :bruhuhu: )
Bár amikor feleekkora ágyam volt, akkorsem volt szemétkupac sehol...^^'

Quote from: Member on 2007-04-02, 09:44:34
Én az ágyneműt használom csapdának, ha abba vki belefexik (főleg, ha nőnemű), annak annyi und sie ist mein. :D
Fúj :S

Zsiga

Quote from: Renia on 2007-04-02, 20:38:36
Van nálad ajtó-gép-ágy háromszög? :bruhuhu: Nekem a 2x4m-es szobám áll egy franciaágyból (2x2m), és akkor a maradék 2x2m-en van 1 íróasztal, meg 2 szekrény...Szóval pont hogy letudom rakni a táncszőnyeget a gép és a szekrény közé...(Így is mindig bebafom a lábam a szekrénybe :bruhuhu: )
Bár amikor feleekkora ágyam volt, akkorsem volt szemétkupac sehol...^^'
Hacsak nem a szoba közepén tartod a géped akor nálad is van ajtó-gép-ágy háromszög. ;):D

Renia

Quote from: Zsiga on 2007-04-02, 21:04:09
Hacsak nem a szoba közepén tartod a géped akor nálad is van ajtó-gép-ágy háromszög. ;):D
Az ajtó-gép-ágy nálam egy szakasz mentén helyezkedik el :)  (Oldalt van az ajtó, az ajtóban a gép, az íróasztal folytatása pedig az ágy :) )

Zsiga

Quote from: Renia on 2007-04-02, 21:07:19
Quote from: Zsiga on 2007-04-02, 21:04:09
Hacsak nem a szoba közepén tartod a géped akor nálad is van ajtó-gép-ágy háromszög. ;):D
Az ajtó-gép-ágy nálam egy szakasz mentén helyezkedik el :)  (Oldalt van az ajtó, az ajtóban a gép, az íróasztal folytatása pedig az ágy :) )
Azt mondtad hogy 2 méter széles a szoba és az ágy is, vagyis az ágy közepe a szoba közepén van, tehát mégiscsak van háromszög. :D

Renia

Quote from: Zsiga on 2007-04-02, 21:15:54
Quote from: Renia on 2007-04-02, 21:07:19
Quote from: Zsiga on 2007-04-02, 21:04:09
Hacsak nem a szoba közepén tartod a géped akor nálad is van ajtó-gép-ágy háromszög. ;):D
Az ajtó-gép-ágy nálam egy szakasz mentén helyezkedik el :)  (Oldalt van az ajtó, az ajtóban a gép, az íróasztal folytatása pedig az ágy :) )
Azt mondtad hogy 2 méter széles a szoba és az ágy is, vagyis az ágy közepe a szoba közepén van, tehát mégiscsak van háromszög. :D
:hehe:

Zsiga

Quote from: Renia on 2007-04-02, 21:23:34
Quote from: Zsiga on 2007-04-02, 21:15:54
Quote from: Renia on 2007-04-02, 21:07:19
Quote from: Zsiga on 2007-04-02, 21:04:09
Hacsak nem a szoba közepén tartod a géped akor nálad is van ajtó-gép-ágy háromszög. ;):D
Az ajtó-gép-ágy nálam egy szakasz mentén helyezkedik el :)  (Oldalt van az ajtó, az ajtóban a gép, az íróasztal folytatása pedig az ágy :) )
Azt mondtad hogy 2 méter széles a szoba és az ágy is, vagyis az ágy közepe a szoba közepén van, tehát mégiscsak van háromszög. :D
:hehe:
Semmi gond, nőből vagy, nem várta el senki hogy legyen térlátásod. :D

És egy kicsit témábavágóbb kérdés. Mi a fasz van mostanában (utóbbi 5-6 nap) a csajokkal?  :confused: Most van az országos "legyélteishisztispicsa" hét? Négy nőnemű barátom közül kettővel sikerült úgy összevesznem hogy szóba se állunk egymással napok óta, ha meg igen akkoris csak valami rosszindulatú megjegyzés erejéig.

Renia

Quote from: Zsiga on 2007-04-02, 21:34:57
Quote from: Renia on 2007-04-02, 21:23:34
Quote from: Zsiga on 2007-04-02, 21:15:54
Quote from: Renia on 2007-04-02, 21:07:19
Quote from: Zsiga on 2007-04-02, 21:04:09
Hacsak nem a szoba közepén tartod a géped akor nálad is van ajtó-gép-ágy háromszög. ;):D
Az ajtó-gép-ágy nálam egy szakasz mentén helyezkedik el :)  (Oldalt van az ajtó, az ajtóban a gép, az íróasztal folytatása pedig az ágy :) )
Azt mondtad hogy 2 méter széles a szoba és az ágy is, vagyis az ágy közepe a szoba közepén van, tehát mégiscsak van háromszög. :D
:hehe:
Semmi gond, nőből vagy, nem várta el senki hogy legyen térlátásod. :D

És egy kicsit témábavágóbb kérdés. Mi a fasz van mostanában (utóbbi 5-6 nap) a csajokkal?  :confused: Most van az országos "legyélteishisztispicsa" hét? Négy nőnemű barátom közül kettővel sikerült úgy összevesznem hogy szóba se állunk egymással napok óta, ha meg igen akkoris csak valami rosszindulatú megjegyzés erejéig.
Utálom az ilyen beszólásokat :hehe:

Passz, én nem éreztem ezt az áramlatot :D (De nem lehet, h csak beszóltál nekik? :hehe:)

Zsiga

Quote from: Renia on 2007-04-02, 21:38:14
Utálom az ilyen beszólásokat :hehe:

Passz, én nem éreztem ezt az áramlatot :D (De nem lehet, h csak beszóltál nekik? :hehe:)
Tahó vagyok, ez van, az úriemberség sajnos kiment a divatból. :)

Általában szoktam tudni ha beszólok valakinek, sőt még azt is szoktam tudni ha valamit félreért és beszólásnak vesz. Az első esetben nem lepődöm meg, a másodikban egy szál virág és egy vacsorameghívás keretében elmagyarázom hogy nem úgy gondoltam és máris nincs harag, jelen esetben viszont marad a  :wtf:.

Renia

Quote from: Zsiga on 2007-04-02, 21:43:48
Quote from: Renia on 2007-04-02, 21:38:14
Utálom az ilyen beszólásokat :hehe:

Passz, én nem éreztem ezt az áramlatot :D (De nem lehet, h csak beszóltál nekik? :hehe:)
Tahó vagyok, ez van, az úriemberség sajnos kiment a divatból. :)

Általában szoktam tudni ha beszólok valakinek, sőt még azt is szoktam tudni ha valamit félreért és beszólásnak vesz. Az első esetben nem lepődöm meg, a másodikban egy szál virág és egy vacsorameghívás keretében elmagyarázom hogy nem úgy gondoltam és máris nincs harag, jelen esetben viszont marad a  :wtf:.
Nem szeretem a mai divatot. :)

Kérdezz rá akkor, h mivel bántottad meg őket...

Zsiga

Quote from: Renia on 2007-04-02, 22:01:02
Quote from: Zsiga on 2007-04-02, 21:43:48
Quote from: Renia on 2007-04-02, 21:38:14
Utálom az ilyen beszólásokat :hehe:

Passz, én nem éreztem ezt az áramlatot :D (De nem lehet, h csak beszóltál nekik? :hehe:)
Tahó vagyok, ez van, az úriemberség sajnos kiment a divatból. :)

Általában szoktam tudni ha beszólok valakinek, sőt még azt is szoktam tudni ha valamit félreért és beszólásnak vesz. Az első esetben nem lepődöm meg, a másodikban egy szál virág és egy vacsorameghívás keretében elmagyarázom hogy nem úgy gondoltam és máris nincs harag, jelen esetben viszont marad a  :wtf:.
Nem szeretem a mai divatot. :)

Kérdezz rá akkor, h mivel bántottad meg őket...
Én se, de hát mit csináljak ha a mai lányok ilyenek? :)

Az egyiknél rákérdeztem pár napja hogy mi a baja, erre megsértődött hogy hát neki nincs is semmi baja és hagyjam békén az ilyen hülye kérdésekkel, azóta szóba se áll velem.
A másik meg egy köcsög volt és én küldtem el a halál f@szára, ami után természetesen szintén én lettem a hibás meg a gonosz. :)

Renia

Quote from: Zsiga on 2007-04-02, 22:08:33
Quote from: Renia on 2007-04-02, 22:01:02
Quote from: Zsiga on 2007-04-02, 21:43:48
Quote from: Renia on 2007-04-02, 21:38:14
Utálom az ilyen beszólásokat :hehe:

Passz, én nem éreztem ezt az áramlatot :D (De nem lehet, h csak beszóltál nekik? :hehe:)
Tahó vagyok, ez van, az úriemberség sajnos kiment a divatból. :)

Általában szoktam tudni ha beszólok valakinek, sőt még azt is szoktam tudni ha valamit félreért és beszólásnak vesz. Az első esetben nem lepődöm meg, a másodikban egy szál virág és egy vacsorameghívás keretében elmagyarázom hogy nem úgy gondoltam és máris nincs harag, jelen esetben viszont marad a  :wtf:.
Nem szeretem a mai divatot. :)

Kérdezz rá akkor, h mivel bántottad meg őket...
Én se, de hát mit csináljak ha a mai lányok ilyenek? :)

Az egyiknél rákérdeztem pár napja hogy mi a baja, erre megsértődött hogy hát neki nincs is semmi baja és hagyjam békén az ilyen hülye kérdésekkel, azóta szóba se áll velem.
A másik meg egy köcsög volt és én küldtem el a halál f@szára, ami után természetesen szintén én lettem a hibás meg a gonosz. :)
Keress értelmes lányokat :P
Akkor az első csak hisztis. Van ilyen. Hagyd egy hétig, addig lenyugszik :) A másikkal meg beszéljétek meg a dolgot. :p

Zsiga

Quote from: Renia on 2007-04-02, 22:24:12
Keress értelmes lányokat :P
Akkor az első csak hisztis. Van ilyen. Hagyd egy hétig, addig lenyugszik :) A másikkal meg beszéljétek meg a dolgot. :p
És mégis merre keressek értelmes lányokat?  :confused: (Szerk.: Olyan lány nem létezik aki agyilag és külsőre is normális, tetszem neki, és nem foglalt.)

Az elsőt akkor hagyom hátha sikerül sebességbe tennie az agyát, a második viszont akkora gyökér volt hogy nem igazán akarok semmit megbeszélni vele, legfeljebb annyit hogy "Fej vagy gyomor?" :D

kisvirag

de ha gyoker volt, akkor az nem hisztihullam miatt volt, nem?
akkor mar csak egy lany maradt, ergo nincs is semmi "problema" hisz idonkent mindenkivel elofordult.
Egyebkent  szabad megkerdezni h mivel volt gyoker? (kivancsisag rulzik)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Renia

Quote from: Zsiga on 2007-04-02, 22:37:12
Quote from: Renia on 2007-04-02, 22:24:12
Keress értelmes lányokat :P
Akkor az első csak hisztis. Van ilyen. Hagyd egy hétig, addig lenyugszik :) A másikkal meg beszéljétek meg a dolgot. :p
És mégis merre keressek értelmes lányokat?  :confused: (Szerk.: Olyan lány nem létezik aki agyilag és külsőre is normális, tetszem neki, és nem foglalt.)
Szólok hha találtam hasonló tulajdonságokkal rendelkező fiút...Valahol arra lesznek. :)

Kvikveg

Zsiga, te szenya erzeketlen taplohohoooo, bruhuhuuuu...  :bruhuhu: :morci:
:haha:
Amugy nem tudom, ha kulonosebb oka amugy nincs, most meg front se volt. Bar fene tudja, enrajtam is kitort most az agresszio... helyett az enyhe depi, hagyjanakbeken a munkahellyel es a buzlo bkv-val kombinalva.
De vegre eljutottam a bankig, interhost, there goes the money. Jobb keson, mint soha, ehhe-ehhe.

Amugy a wcmosas megoldasa a kulon wc volt, szerencsere van tobb a hazban.

En a szobamba semmi ragacsosat/kaja, stb nem viszek altalaban, max innivalot v sutit es tudok vigyazni, szoval a porral van csak gond, meg a macskaszorrel az agytakaron.

Az agy-PC-ajto utvonalat uresen tartom, ezen harom es teraszajto-egyben-egyetlen-nyilas-a-kulvilagra utvonalat meg az allatok miatt muszaj tisztan tartani, kulonben dolborul minden. A kaktuszaim neha meg igy is egy hevesebb pillanatban. Plusz hetente van porszivozas-felmosas, mert az allatok miatt egyszeruen muszaj. Viszont a multkor beneztem a polcaim moge. Horror. Porcicak stb. :eek: Meg a tetejukon por dogivel. De honnan van ennyi??! Nem is a varosban lakom!!!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Renia

Quote from: Kvikveg on 2007-04-02, 22:58:09
Viszont a multkor beneztem a polcaim moge. Horror. Porcicak stb. :eek:
"...az allatok miatt egyszeruen muszaj..."
Ha nemlennének porcicák, kivel játszanának a cicáid? :)

Zsiga

Quote from: kisvirag on 2007-04-02, 22:47:45
de ha gyoker volt, akkor az nem hisztihullam miatt volt, nem?
akkor mar csak egy lany maradt, ergo nincs is semmi "problema" hisz idonkent mindenkivel elofordult.
Egyebkent  szabad megkerdezni h mivel volt gyoker? (kivancsisag rulzik)
Nemtom miért volt gyökér, ha érteném a nőket nem a neten lógnék este tízkor... ;)
A második mondatot nem értem.  :redface:
Kérdezni szabad, válaszolni sajnos nem fogok, elég érzékeny pontomon bántott meg ahhoz hogy így nyilvánosan meséljek róla. ;)

Renia : Köszi.  :tezsvir:

Kviki : Rajtam is egy kis 'televan a tököm mindennel, dögöljön meg az egész kib***** világ' depi jött ki, de kezd már elegem lenni belőle, itt az ideje elmenni jól beb@szni és összeverni az első embert aki csúnyán néz rám. :D

A porcicáról jut eszembe, a hétvégén vettük a legújabb családtagot, Bélát. Béla egy intelligens robotporszívó. És nagyon nagy arc, leültem a nappaliba nézni ahogy dolgozik és betegre röhögtem magam amikor a koszérzékelő szenzorát felizgatta egy hangya, Béla meg úgy vetette rá magát mint Darkstar a Strikers ep1-re.  :lul:

.Attila

Csak nem szombaton és vasárnap tört rátok a depi?

Zsiga

Quote from: .Attila on 2007-04-02, 23:09:27
Csak nem szombaton és vasárnap tört rátok a depi?
Csütörtök, de én az influenzát is mindig két nappal korábban elkapom. :)

kisvirag

en most hetvegen szerencsere katz ittlete miatt hanyagoltam a temat, bar vasarnap este hazafele vonatuton en is megzuhantam kicsit :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Renia

Nekem nem volt semmi bajom...Csak sok-sok animét néztem vasárnap, ahhoz volt kedvem :)

Member

Szombaton hülye családtagok idegeltek közös zabálás + pofavizit környezetben, 1.-jén meg rá kellett döbbennem, hogy sikerült leszednem egy élvezhetetlen yuri-t, ettől bizony tényleg sz@r kedvem lett... :/
A depi most inkább olyan általános, de látom, Zsiga már ismeri rá az egyetlen jóírt. :D

Moha

Quote from: Renia on 2007-04-02, 20:38:36
Van nálad ajtó-gép-ágy háromszög? :bruhuhu: Nekem a 2x4m-es szobám
Nekem meg 320cm X 175cm a szobám... Én nyertem! :hopp: Keresztbe állva és a két kezemet kinyújtva lazán megérintem mindkét falat...
Mondjuk én direkt összecsukható ágyat vettem (és 2 személyest, mert ugye a remény örökéletű  :muhahah: ) és a polcom is félig a falba van süllyesztve és így nekem is elfér a táncszőnyeg. Pláne mert az íróasztalom is méretre csináltattam.
Quote from: Zsiga on 2007-04-02, 21:43:48
Tahó vagyok, ez van, az úriemberség sajnos kiment a divatból. :)
Hát sajnos, de nem mindenki lesz emiatt bunkó. De az meg is szívja... mint pl én...
Btw, én nem tapasztaltam különösebb változást nőismerőseimben... ugyanolyan titokzatosak és érthetetlenek, mint eddig :D
Quote from: Renia on 2007-04-02, 22:24:12
Keress értelmes lányokat :P 
Mutass be párnak, légyszi! Mert nekem úgy tűnik, az ilyen manapság veszélyeztetett faj... Ha egyáltalán nem halt még ki  :3x3:
Quote from: Zsiga on 2007-04-02, 22:37:12
(Szerk.: Olyan lány nem létezik aki agyilag és külsőre is normális, tetszem neki, és nem foglalt.)
Sokat akar a szarka... :hopp:
Quote from: Renia on 2007-04-02, 22:57:15
Szólok hha találtam hasonló tulajdonságokkal rendelkező fiút...Valahol arra lesznek. :)
Nem hinném, a normálisabb lányok általában totál taplókkal szoktak lenni...

Member

Quote from: Moha on 2007-04-03, 00:11:03
Mutass be párnak, légyszi! Mert nekem úgy tűnik, az ilyen manapság veszélyeztetett faj... Ha egyáltalán nem halt még ki  :3x3:
Úgy tudom, hogy építettek maguknak valami föld alatti várost, hogy a fenti idióták ne rontsák meg őket és várják, hogy a fentiek végre kidögöljenek. :)

.Attila

Quote from: Moha on 2007-04-03, 00:11:03
Nem hinném, a normálisabb lányok általában totál taplókkal szoktak lenni...

Aki taplóval jön össze, az normális?

Egyébként mi ez a táncszőnyeg mánia? FFR emberek ;)

Renia

Quote...és a polcom is félig a falba van süllyesztve és így nekem is elfér a táncszőnyeg. Pláne mert az íróasztalom is méretre csináltattam.
Akinek van pénze méretre csináltatni... :p

Quote
Quote from: Renia on 2007-04-02, 22:24:12
Keress értelmes lányokat :P 
Mutass be párnak, légyszi! Mert nekem úgy tűnik, az ilyen manapság veszélyeztetett faj... Ha egyáltalán nem halt még ki  :3x3:
Én se ismerek normális lányokat... :D

Quote
Nem hinném, a normálisabb lányok általában totál taplókkal szoktak lenni...
Aki meg taplókkal jár az nem normális...

Quote from: Member on 2007-04-03, 00:15:17
Quote from: Moha on 2007-04-03, 00:11:03
Mutass be párnak, légyszi! Mert nekem úgy tűnik, az ilyen manapság veszélyeztetett faj... Ha egyáltalán nem halt még ki  :3x3:
Úgy tudom, hogy építettek maguknak valami föld alatti várost, hogy a fenti idióták ne rontsák meg őket és várják, hogy a fentiek végre kidögöljenek. :)
És engem kihagytak? :bruhuhu: Pedig én külön faj vagyok... :(