Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Kuroi Tenshi

Vannak még olyanok legális korban? Ez nem csak egy urban myth? :D
Mennyire "tapasztalt"? Olyan, akin minden második férfi végigmegy, az
do not want és njoy ur aids kategória. Számomra a 0-néhány (mondjuk
<5) a nyerőbb. Meg persze ez más tulajdonságokra is enged következ-
tetni.
De ez egyáltalán miből derülne ki? A "kinek hány" jó ideig nem szokott
előkerülni (+már nem is emlékszem, melyik gyökérségben volt a hármas-
szabály: lányoknál valós = bevallott ×3) (talán pite2?)....
Na mindegy, ez csupán elmélet, lehet, hogy a valóság más... de egy
olyan lányt, aki igazán vagy csak félig is bio (fűvel-fával), akkor is
elkerülnék.

sunyi

egy kapcsolatban ha szűz a lány, és az első alkalmat odaadja a fiúnak (a fiúé lesz először), és utána ez az emlék megmarad a kapcsolat folyamán, ha esetleg nem is túl jók az ágyban, fontosabb, mitha szexuális téren a nőd minden téren maximális élvezetet nyújt? vagy fordítva? a tapasztaltabb mondjuk nem curvus femininum, hanem szimplán nem szűz, vs. virgo
/loving a precious person ^^/

Member

Quote from: sunyi on 2007-05-12, 16:45:57
Egy kapcsolatban szerintetek a tapasztaltabb vagy a szűz lányok a nyerőbbek?
Utóbbinak jobban örülnék, dehát istenem, egy szűz is lehet gyengéden kényeztető, meg egy "tapasztalt" is darab fa. Viszont nem hinném, hogy 2%-nál magasabb a normálisan kinéző szüzek aránya 16 felett, kivéve, ha valami elvetemült vallás művelői. :)

sunyi

az is megeshet, hogy, aki egyetemistaként vagy dolgozóként szűz, az nem szivesen publikálja, úgy viselkedik, mint a többi kurvásabb hajlamú, és ezért élnek urban myth-ként.
/loving a precious person ^^/

Selmo

Quote from: sunyi on 2007-05-12, 17:21:52
egy kapcsolatban ha szűz a lány, és az első alkalmat odaadja a fiúnak (a fiúé lesz először), és utána ez az emlék megmarad a kapcsolat folyamán, ha esetleg nem is túl jók az ágyban, fontosabb, mitha szexuális téren a nőd minden téren maximális élvezetet nyújt? vagy fordítva? a tapasztaltabb mondjuk nem curvus femininum, hanem szimplán nem szűz, vs. virgo
Ez most ki vadász kérdés? Szerintem meg az összhang számít két ember közt, nem az, hogy hányan voltak/nem voltak előtte a másikkal. Akinek meg az a fontos, hogy ő volt az első, az meg is érdemli.
Quote from: Member on 2007-05-12, 17:26:32
Utóbbinak jobban örülnék, dehát istenem, egy szűz is lehet gyengéden kényeztető, meg egy "tapasztalt" is darab fa. Viszont nem hinném, hogy 2%-nál magasabb a normálisan kinéző szüzek aránya 16 felett, kivéve, ha valami elvetemült vallás művelői. :)
You fail. Vagy én ismerem a 2% jó részét.

A tökéletesség unalmas.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Túl elit helyeken jársz ezek szerint. :rolleyes:
Mondjuk szoc.munk. szakon úgy vettem észre, hogy talán egy kevéssel több van.

Darkstar

Quote from: Member on 2007-05-12, 17:37:08
Túl elit helyeken jársz ezek szerint. :rolleyes:
Gyakran az "elit" (idézőjelek) vannak leginkább tele k*rvákkal
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member


Zsiga

Eddig összesen egy 16 év feletti szűz lánnyal találkoztam életemben (már azok közül akikkel ilyen témáról is beszéltem, ez úgy 100-150 lány lehet összesen)... Azt csak halkan jegyzem meg hogy ő se maradt az sokáig... xD
Én egyébként épp ezért preferálom a friss húst, mert ritkaság. :D

csacsika

Érdekes, rólam már a kezdetektől fogva azt hitte barátnőm kapcsolata, hogy használtak, holott még párom se volt. :P Létezik 18 év fölött is szűzlány (itt a fórumon is van rá példa) :p

Egy kapcsolatban talán előnyösebb "mélyrehatóbb" ismeretek előtt tapasztalatokat szerezni a másik testét illetően gyakorlattal.
Az idő, mondják, nagy tanítómester. Csak az a baj, hogy megöli tanítványait.

Solid Snake

Quote from: csacsika on 2007-05-12, 20:05:19
Egy kapcsolatban talán előnyösebb "mélyrehatóbb" ismeretek előtt tapasztalatokat szerezni a másik testét illetően gyakorlattal.

Talán nem. Inkább ismerje meg a két fő alaposan egymást, aztán jöhet a fizikális kontaktus (Indiában ez még ma is kötelező szokás, ott úgy tudom a nőnek a házasságkötésig szűznek kell maradnia). Ha nincs kellő bizalom/ismerettség, akkor az egész nem több egy kölcsönös RAEP-nél.  :ejj:

sunyi

^________^ sweet RAEP, buttsex, és még mindig szűz.

Szűz lánnyal sztem sok a gond.
/loving a precious person ^^/

Member


csacsika

Quote from: Solid Snake on 2007-05-12, 20:26:18
Quote from: csacsika on 2007-05-12, 20:05:19
Egy kapcsolatban talán előnyösebb "mélyrehatóbb" ismeretek előtt tapasztalatokat szerezni a másik testét illetően gyakorlattal.

Talán nem. Inkább ismerje meg a két fő alaposan egymást, aztán jöhet a fizikális kontaktus (Indiában ez még ma is kötelező szokás, ott úgy tudom a nőnek a házasságkötésig szűznek kell maradnia). Ha nincs kellő bizalom/ismerettség, akkor az egész nem több egy kölcsönös RAEP-nél.  :ejj:

Egyetértek azzal, hogy először ismerjék meg egymást alaposan, fizikalitás nélkül. :)
Az idő, mondják, nagy tanítómester. Csak az a baj, hogy megöli tanítványait.

Solid Snake

Quote from: csacsika on 2007-05-12, 20:43:20
Quote from: Solid Snake on 2007-05-12, 20:26:18
Quote from: csacsika on 2007-05-12, 20:05:19
Egy kapcsolatban talán előnyösebb "mélyrehatóbb" ismeretek előtt tapasztalatokat szerezni a másik testét illetően gyakorlattal.

Talán nem. Inkább ismerje meg a két fő alaposan egymást, aztán jöhet a fizikális kontaktus (Indiában ez még ma is kötelező szokás, ott úgy tudom a nőnek a házasságkötésig szűznek kell maradnia). Ha nincs kellő bizalom/ismerettség, akkor az egész nem több egy kölcsönös RAEP-nél.  :ejj:

Egyetértek azzal, hogy először ismerjék meg egymást alaposan, fizikalitás nélkül. :)

And that is called "paradoxon".  :ejnye:

.Attila

Azért lehetőleg ne a házasságig húzzák el.

Darkstar

Quote from: sunyi on 2007-05-12, 20:30:27
^________^ sweet RAEP, buttsex, és még mindig szűz.
:D
Quote from: sunyi on 2007-05-12, 20:30:27
Szűz lánnyal sztem sok a gond.
A gond nem épp a legmegfelelőbb kifejezés (legalábbis szvsz ez nem negatívum)
Quote from: .Attila on 2007-05-12, 21:43:18
Azért lehetőleg ne a házasságig húzzák el.
QFT
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Solid Snake

Quote from: .Attila on 2007-05-12, 21:43:18
Azért lehetőleg ne a házasságig húzzák el.

Én sem azt mondom (az indiai házassági szüzesség példája radikális dolog volt, tudom, ők azonban szentül hisznek ebben máig is).  :ejnye:
Csupán arra próbáltam rávilágítani, hogy ha már aktus következik be egy potenciális partnerrel, akkor igen is kellő időintervallum és ismerettségi szint után történjen meg.

sunyi

Quote from: .Attila on 2007-05-12, 21:43:18
Azért lehetőleg ne a házasságig húzzák el.
A házasság nem jelent túl sokat a mai világban. :rolleyes: Az alatt is simán megcsalják a másikat.
/loving a precious person ^^/

Solid Snake

Quote from: sunyi on 2007-05-12, 22:17:30
Quote from: .Attila on 2007-05-12, 21:43:18
Azért lehetőleg ne a házasságig húzzák el.
A házasság nem jelent túl sokat a mai világban. :rolleyes: Az alatt is simán megcsalják a másikat.

Akinek nem jelent sokat, az ne is házasodjon. Ha meg meggondolatlanul megteszi, akkor idővel rászolgál arra, hogy megszívja.  :__devil:
Nincsen a házasságnál meggondolandó és kitervelendő dolog a világon. Én úgy vagyok vele, hogy aki házasodásra szánja magát, az vegye komolyan az eskütételt ("míg a halál el nem választ").

Selmo

Quote from: sunyi on 2007-05-12, 20:30:27
Szűz lánnyal sztem sok a gond.
Ez még mindig a két emberen múlik, nem a tényen.

A tökéletesség unalmas.

sunyi

Quote from: Solid Snake on 2007-05-12, 22:23:33
Quote from: sunyi on 2007-05-12, 22:17:30
Quote from: .Attila on 2007-05-12, 21:43:18
Azért lehetőleg ne a házasságig húzzák el.
A házasság nem jelent túl sokat a mai világban. :rolleyes: Az alatt is simán megcsalják a másikat.

Akinek nem jelent sokat, az ne is házasodjon. Ha meg meggondolatlanul megteszi, akkor idővel rászolgál arra, hogy megszívja.  :__devil:
Nincsen a házasságnál meggondolandó és kitervelendő dolog a világon. Én úgy vagyok vele, hogy aki házasodásra szánja magát, az vegye komolyan az eskütételt ("míg a halál el nem választ").

A legtisztább a nyitott házasság. Ha egy harmadikba szerelmes valamelyik fél, megbeszélik, kölcsönösen szexelnek másokkal is, és nincs válás, vita. És még őszinték is voltak.
/loving a precious person ^^/

Kuroi Tenshi

#2363
Csak most veszem észre ezt a postot (vagy edit miatt nem vettem észre?)
Quote from: sunyi on 2007-05-12, 20:30:27
^________^ sweet RAEP, buttsex, és még mindig szűz.
Nem tudom, hogy a lányok mit szólnak ehhez, de ok, ha te mondod - amúgy
merre lax?  :angyali: :lul:

Tudod, csak egy a gond a surprise buttsecksel, mégpedig az, hogy az ember
utána többszörösen visszakapja egy hűvös, rácsos helyen... hacsaknem...
utána nem ismerik fel. Mondjuk sötét helyen, maszkban. Vagy nem marad
tanú... killrape? Ááá, de akkor a zsernyákok is problémázni kezdenek. De ha
a lány nyom nélkűl, teljesen eltűnik... hmm...


Welcome to Párkapcsolatok with Shiuji - of SL fame - and his girl...corpses
Edition. :D
3 beadandó jövő (utolsó) hétre megtette a hatását ::)

És még folytatódik...
erre az utolsóra már nem is igazán tudok mit válaszolni. Talán ... lol?

Darkstar

QuoteAkinek nem jelent sokat, az ne is házasodjon.
/thread
Maga a házasság szerintem sem jelent szinte semmit
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

sunyi

Quote from: Selmo on 2007-05-12, 22:24:21
Quote from: sunyi on 2007-05-12, 20:30:27
Szűz lánnyal sztem sok a gond.
Ez még mindig a két emberen múlik, nem a tényen.

Ha szűz a lány, akkor sokat pánikol, hogy fájni fog, még nem szeretném, majd csak ekkor. Eljön az időpont, és még mindig nem. Csak hitegeti a masikat, felhergeli, de bezzeg tovább már nem akar menni. Az meg egyszerűen nevetséges, ahogyan hűteni próbálja a férfi, hogy nem lesz semmi gond, simogatja, gyengéden bánik vele, de csak a szex jár az eszében, és az hogy történjen már meg az aktus. Képmutatás az egész.
/loving a precious person ^^/

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Jah, én is szoktam álmodozni, hogy "egész életemben egyetlen lányt [megfelelő szó helye]", de mindenki tudja, hogy erre csak Ádám és Éva volt képes max. :)
A házasság szerintem csak mérgez egy jót a kapcsolaton, még több indok a veszekedésre. Én nagyon nem szeretem.

sunyi: Jaj, és amikor szülni kéne, tudja, hogy fájni fog, ezért könyörög, hogy tartsák bent a kölköt? :rolleyes:

Selmo

Quote from: Darkstar on 2007-05-12, 22:27:42
QuoteAkinek nem jelent sokat, az ne is házasodjon.
/thread
Maga a házasság szerintem sem jelent szinte semmit
Dehogynem, egy rakás kidobott pénzt az esküvőre. ::)
Quote from: sunyi on 2007-05-12, 22:29:37
Ha szűz a lány akkor sokat pánikol, hogy fájni fog, még nem szeretném majd csak ekkor, eljön az időpont és még mindig nem. Csak hitegeti a masikat, felhergeli, de bezzeg tovább már nem akar menni. Az meg egyszerűen nevetságes, ahogyan hűteni próbálja a férfi, hogy nem lesz semmi gond, simogatja, gyengéden bánik vele, de csak a szex jár az eszében, és az hogy történjen már meg az aktus. Képmutatás az egész.
Ez tapasztalat vagy a haver mondta? ::)

A tökéletesség unalmas.

Solid Snake

Quote from: sunyi on 2007-05-12, 22:29:37
Quote from: Selmo on 2007-05-12, 22:24:21
Quote from: sunyi on 2007-05-12, 20:30:27
Szűz lánnyal sztem sok a gond.
Ez még mindig a két emberen múlik, nem a tényen.

Ha szűz a lány akkor sokat pánikol, hogy fájni fog, még nem szeretném majd csak ekkor, eljön az időpont és még mindig nem. Csak hitegeti a masikat, felhergeli, de bezzeg tovább már nem akar menni. Az meg egyszerűen nevetságes, ahogyan hűteni próbálja a férfi, hogy nem lesz semmi gond, simogatja, gyengéden bánik vele, de csak a szex jár az eszében, és az hogy történjen már meg az aktus. Képmutatás az egész.

The Solution  :__devil: