Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

.Attila

[spoiler=+18]
Quote*  Sexual behavior:
      1. chimpanzee: extremely promiscuous
      2. human: in between
      3. gorilla and orangutan: very faithful

    * Penis size (from largest to smallest):
      1. human: longest and thickest penis (see page 33, Average Penis Size)
      2. chimpanzee: in between
      3. gorilla and orangutan: smallest (about an inch and a half when erected!)

    * Testicle size (from largest to smallest):
      1. chimpanzee: largest
      2. human: in between
      3. gorilla and orangutan: smallest

QuoteThe fact that gorillas and orangutans have small testicles and small penises, proves that having big genitals is only an advantage under conditions of rampant female promiscuity (as is the case with humans and chimps.) Longer penises deliver the sperm more efficiently in a vagina that already contains sperm from various other males.

QuoteAlthough women are by nature unfaithful, the word "slut" has a very negative meaning to it, so you shouldn't use it to describe women. But you can say that they are promiscuous by nature.

Csak hogy kiemeljem:
Quotewomen are by nature unfaithful
[/spoiler]

Fazék

Quote from: .Attila on 2007-06-15, 23:01:22Csak hogy kiemeljem:
Quotewomen are by nature unfaithful
és ugyanígy a férfiak is :)
minnél több nőt termékenyít meg, annál több utódja lehet, szóval semmivel sem vagyunk különbek, ha csak ezt az alaptermészetes szempontot nézzük ;)

Member

Érdekes megközelítés. :eek:
De akkor már értem, hogy egyesek miért fontos a méret annyira. :p

.Attila

Quote from: Fazék on 2007-06-15, 23:09:59
Quote from: .Attila on 2007-06-15, 23:01:22Csak hogy kiemeljem:
Quotewomen are by nature unfaithful
és ugyanígy a férfiak is :)
minnél több nőt termékenyít meg, annál több utódja lehet, szóval semmivel sem vagyunk különbek, ha csak ezt az alaptermészetes szempontot nézzük ;)

De ezt mindkét oldal tudta már, míg a női oldal tagadja, hogy ő olyan lenne ;)

Member

De ezzel bevállalod, hogy te is erre játszol, nem? :ejnye:
(Mert ezek szerint minden férfi és minden nő általánosságban igen)

Fazék

Quote from: .Attila on 2007-06-15, 23:38:41De ezt mindkét oldal tudta már, míg a női oldal tagadja, hogy ő olyan lenne ;)
ok, ebből a szempontból jogos a megjegyzés, ne csak mi kapjunk a fejünkre :D

.Attila

Quote from: Member on 2007-06-15, 23:46:37
De ezzel bevállalod, hogy te is erre játszol, nem? :ejnye:

Igen, én tipikusan arról vagyok híres, hogy minél több nővel csinálom :rolleyes:

[spoiler=+18]
QuoteYes, women do look at a man's crotch, although it is usually a very quick glance rather than a stare. But in that quick blink of an eye a woman sees more of your penis than a man who gawks for five minutes at a woman's bust line. A woman's  sense for subtlety is far more developed than a man's, allowing her to  guess quite accurately the shape and size of your member. Women's eyes are trained for this job.
QuoteAt the beach women have all the fun of course, because they can see everything when a man comes out of the water. Think about it when that water is very cold!
:rotfl:

QuoteThink about how  women are obsessed with the size of their breasts. They buy padded bras (like the Wonderbra) or stuff them with paper tissue. They swallow pills or apply breast-enlarging creams, or they go for plastic surgery. Anything to accentuate that part that makes them visually more feminine to men.

If women go through all this trouble because they know how much a man likes to see them with big breasts, can you imagine how much they like to see their men having a big penis. If women are so obsessed with their breast size it could be because they know how strong they feel about big penises and assume men do feel the same about breasts.
Nem is mond hülyeségeket.[/spoiler]

[spoiler=+18]
QuoteYou might wonder why women consider it ok for themselves to put on  appearance enhancing apparel while they don't approve of men using similar gadgets. I asked this question to several women and their reply was pretty much the same. The main difference is that, except for a few hardheaded breast aficionados, you are not there to  do her breasts, while she is definitely there to be penetrated by your penis. Sure, if she takes off her stuffed bra you might be a little disappointed not to get the  heavy dugs you expected, but once you are penetrating her and go full tilt at it you'll forget fast.

bad surprise!On the other hand, if you whip out a small twitching nub after taking off your impressively padded underwear, she will be more than just a little disappointed. She will feel downright betrayed now that you crushed her expectations of having her foundations rammed and bulldozed by a magnum sledge hammer. Plus, she might consider you a major loser for having to resort to tricks like these to impress a woman. Be sure that all her girlfriends will soon know about it, and her future boyfriends probably as well. You would have been much better off just being natural, no matter how small your itchy pud.

No, ez is tipikus a nőkre.[/quote][/spoiler]

kikuchiyo

Quote from: .Attila on 2007-06-15, 23:56:17
Quote from: Member on 2007-06-15, 23:46:37
De ezzel bevállalod, hogy te is erre játszol, nem? :ejnye:

Igen, én tipikusan arról vagyok híres, hogy minél több nővel csinálom :rolleyes:

[spoiler=+18]
QuoteYes, women do look at a man's crotch, although it is usually a very quick glance rather than a stare. But in that quick blink of an eye a woman sees more of your penis than a man who gawks for five minutes at a woman's bust line. A woman's  sense for subtlety is far more developed than a man's, allowing her to  guess quite accurately the shape and size of your member. Women's eyes are trained for this job.
QuoteAt the beach women have all the fun of course, because they can see everything when a man comes out of the water. Think about it when that water is very cold!
:rotfl:

QuoteThink about how  women are obsessed with the size of their breasts. They buy padded bras (like the Wonderbra) or stuff them with paper tissue. They swallow pills or apply breast-enlarging creams, or they go for plastic surgery. Anything to accentuate that part that makes them visually more feminine to men.

If women go through all this trouble because they know how much a man likes to see them with big breasts, can you imagine how much they like to see their men having a big penis. If women are so obsessed with their breast size it could be because they know how strong they feel about big penises and assume men do feel the same about breasts.
Nem is mond hülyeségeket.[/spoiler]


Őszintén szólva, rég olvastam nagyobb baromságot.

Nőnemű fórumozók azért erősítsenek meg, hogy tényleg nem a farkunkat bámulják állandóan...
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2007-06-16, 00:58:51Őszintén szólva, rég olvastam nagyobb baromságot.

Nőnemű fórumozók azért erősítsenek meg, hogy tényleg nem a farkunkat bámulják állandóan...
szintén baromságnak érzem a beidézett szöveg jó részét

.Attila

Quote from: kikuchiyo on 2007-06-16, 00:58:51
Quote from: .Attila on 2007-06-15, 23:56:17
Quote from: Member on 2007-06-15, 23:46:37
De ezzel bevállalod, hogy te is erre játszol, nem? :ejnye:

Igen, én tipikusan arról vagyok híres, hogy minél több nővel csinálom :rolleyes:

[spoiler=+18]
QuoteYes, women do look at a man's crotch, although it is usually a very quick glance rather than a stare. But in that quick blink of an eye a woman sees more of your penis than a man who gawks for five minutes at a woman's bust line. A woman's  sense for subtlety is far more developed than a man's, allowing her to  guess quite accurately the shape and size of your member. Women's eyes are trained for this job.
QuoteAt the beach women have all the fun of course, because they can see everything when a man comes out of the water. Think about it when that water is very cold!
:rotfl:

QuoteThink about how  women are obsessed with the size of their breasts. They buy padded bras (like the Wonderbra) or stuff them with paper tissue. They swallow pills or apply breast-enlarging creams, or they go for plastic surgery. Anything to accentuate that part that makes them visually more feminine to men.

If women go through all this trouble because they know how much a man likes to see them with big breasts, can you imagine how much they like to see their men having a big penis. If women are so obsessed with their breast size it could be because they know how strong they feel about big penises and assume men do feel the same about breasts.
Nem is mond hülyeségeket.[/spoiler]


Nőnemű fórumozók azért erősítsenek meg, hogy tényleg nem a farkunkat bámulják állandóan...

Nem is ez volt odaírva. Írta maga a szerző is, hogy nem nézik állandóan, sőt, csak azért nézik meg, aki már érdekli őket valamennyire, de azét sem állandóan. Csak ezt nem idéztem.
Nem azért írtam, mert meg vagyok győződve róla, hogy ez a színtiszta igazság. Egyébként ezek csak részletek. Itt az egész, ha kell:
http://www.penissizedebate.com/
Megjegyzem, még ha esetleg nem is igaz, elég meggyőző dolgokat hoz fel.

szerk.: Ha csak a látvány oldalát nézzük, akkor fordítsuk meg a helyzetet:
[spoiler]http://www.penissizedebate.com/page49_big-pussy-lips.htm
Ez alapján én inkább a középutat választom, se kicsi, se nagy.[/spoiler]

Kuroi Tenshi

efg.jpg - Hay guiz wuts goin on?
Valaki plz nevezze át ezt a topicot nagyon lol 18+-nak  :lul:
Na má bocs, de mi ez?
Péntek éjjel nincs jobb dolgod, mint vmi penissizedebate.com nevű siteon
urban mytheket olvasni, és sűrűn bólogatni, hogy milyen gonoszak a nők?
lol.

amúgy mai újabb tanulság: épntek/szombat hajnal 4 körül sok a már eléggé
illuminált állapotban lévő (heh egyhe kifejezés) lány a tömegközlekedési
járműveken. Bár azok, amelyek dumálnak/kikezdenek az emberrel, inkább
csak a do not want!!1!!11 és harp00ns!! kategória... :/

Member

Szerintem nevezzük át "Barátnőtlen férfiak fikázzák a nőket" topicnak. :rolleyes:
Kicsit mondjuk aranyos, hogym mindent igyekszünk a biológiával magyarázni, amikor azért voltak társadalmi tényezők is. ;)

Nakedape

sok itt a hülyeség azé.. gorilla faithful? ha háremem lenne s főnök lennék én is faithful lennék.., Gibbonok amik hűségesek..

Orángután meg nagyjából egyedül él de mindegy:):)

Nők nem a péniszt nézik hanem a  a vállat az a rcot, a szimetriákat, a járomcsontot stb:)

Pénisz inkább olyan minta cinkék fekete mellfoltja: egymás közti  híme vetélkedés:D:D:

persz nőknek jól jöhet h nagyobb mint a többi főemlősé:)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Baggio

szerintem felesleges itt mindenféle elméletekkel előjönn, hogy a nők mit néznek meg mit gondolnak. ha tetszik valaki oda kell menni és előadni. Ha szétsavaznak, legalább túlvagy rajta és utánna lehet flegmázni :)

.Attila

Ki is olvasta el legalább az első néhány oldalt rendesen? K_T és Member legalábbis nem, az látszik.
Az oldal nem azt állítja, hogy kizárólag a méret dönt, sőt, azt mondja, hogy a legtöbb esetben nem az számít a párválasztásban. De ez nem azt jelenti, hogy nem számít az együttlét élvezete szempontjából. (az eleje csak bevezető, és pusztán az ösztönökre utal, de nem konkrétan a párválasztásra)
Egyébként végén a 85 pontos listán írja, hogy 20%-ban a nők a méret miatt, 40%-ban a pénz miatt, 40%-ban pedig magáért a férfiért (mindennel együtt, külső+belső) válaszotta a nő a férfit (nyilvánvalóan nem arról van szó, hogy csak és kizárólag azért, hanem valszeg több tényező közül ezt nagyon fontosnak tartották).
Hogy ezek az arányok mennyire tükrözhetik a valóságot, lehet vitatkozni, ugyanis úgyse tudja egyik oldal se bebizonyítani, mert ezek nem mérhető dolgok ilyen szinten. (egyébként személyes vélemény: az utolsó % szerintem a max, ennél inkább rosszabb az arány, de lehet, hogy csak nekem torz a látásom; viszont akkor miért van ennyi válás, és ennyi válás mellett miért van még olyan sok rosszul működő házasság?)

Quotegorilla faithful? ha háremem lenne s főnök lennék én is faithful lennék..,

Ööö... az oldal azt mondta, hogy a nőstény gorilla hűséges. Lehet, hogy az is hülyeség, de te nem ezt mondtad.

QuoteNők nem a péniszt nézik hanem a  a vállat az a rcot, a szimetriákat, a járomcsontot stb:)

És ezt az oldal is írta, csak hozzárakta, hogy a pénisz is számíthat. Az oldal a vizsgálat érdekében feltételezi, hogy a péniszméreten kívül minden más tényező azonos (ami persze lehetetlen, de az oldalnak van egy célja, dehát aki bele se olvas rendesen...).

Quote"Barátnőtlen férfiak fikázzák a nőket"

Ezt már jó néhány oldal alapján megtehetnénk ;) (kezdve a "lányok a bunkókra buknak" témával)

Quoteszerintem felesleges itt mindenféle elméletekkel előjönn

Persze, egy egészséges önbecsülésű férfinél nem is kell. Az oldal többször is felhívja a figyelmet, hogy akinek nincs gondja vele, az ne olvassa tovább. én kíváncsi voltam, hogy mit írhat; tekintettel arra, hogy még nem "szembesültem" senkivel, a probléma még fel sem merült, már ha egyáltalán adódhatnak problémák, ami azért asszem kizárható

Nakedape

persze , ha minden más egyezik számít:), meg persze, hogy számít :D amúgy is

nőstény gorilla.. hmm jókérdés h hűségnek számít-e ha va háremtag vagy, s dominén hím elkergethet mást:)

amúgy meg gorilla szmpontpontból per definition a legjobb hím a vezető ugyebár:D nem is olyan fontos megcsalni:D:D:D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

.Attila

Most az mind1, hogyan magyarázod meg azt, hogy nem csalja meg ;)

Kuroi Tenshi

Quote from: .Attila on 2007-06-16, 13:41:50
Ki is olvasta el legalább az első néhány oldalt rendesen? K_T és Member legalábbis nem, az látszik.
Az oldal nem azt állítja, hogy [blablabla]
Asszed engem érdekel az az oldal? Van jobb dolgom is, mint akkora failt olvasni.
De úgy látom elsiklottál a lényeg mellett :angyali:

Quote from: .Attila on 2007-06-16, 13:41:50
Quote"Barátnőtlen férfiak fikázzák a nőket"
Ezt már jó néhány oldal alapján megtehetnénk ;) (kezdve a "lányok a bunkókra buknak" témával)
Igen, ezt örülök, hogy te is látod - az utóbbi pár oldal eléggé röhelyes/szánalmas...

.Attila

Honnan tudod, hogy fail, ha azt sem tudod, mi a tartalma? A cím alapján? Na ez a valódi fail.
Ezek a megjegyzéseid meglehetősen nagyzolósak.

Baggio

a multkor olvastam valami csajozós tanácsadás oldalon, hogy hogy kell a legjobb csajokat felszedni. a szerző elmélete szerint az ilyeneket olyasmi szövegekkel kell megszólítani, hogy: valami megfogott benned, de nem a szépséged; meg hogy: nem is vagy olyan szép, de van benned valami különleges. (és most szó szerint idéztem)
na ha valaki, akkor ez a faszi  MEGA fail  :lol:

Member

Szerintem a szülei érdekházasságra kényszerítették egy a magasság : testsúly 1:1 arányú leánnyal, akit 15 évesen köteles volt feleségül venni, azért hisz még mindig ebben.
A negatív részeket fognák csak fel, meg azt hinnék, hogy csak unatkozol és ezért szórakozol, ha ezeket benyögöd.

.Attila

Quote from: Baggio on 2007-06-16, 19:23:18
na ha valaki, akkor ez a faszi  MEGA fail  :lol:

Ebben asszem mindenki egyetért. :)

noriko

a következőkre lennék kíváncsi:

1. Mik azok a jelzések, amik azok számára is érzékelhetőek, akik általában nem veszik észre a jelzéseket?  (Ami azért még jelzés, és nem nyílt érzelem kinyilatkoztatás. :P )

2. Aki ált. nem veszi észre a jelzéseket, annak a jelzésadás sem megy jól?
"I wish I could, but I don't want to."

Selmo

1. kimondod, leírod, esetleg ha 2 órán keresztül célozgatsz rá, talán felfogomja.
2. igen.

A tökéletesség unalmas.

.Attila

Csak saját esetemben tudok nyilatkozni:
1. kérem a közönség segítségét :D
2. igen. Bár egy fiú nem szokott jelzéseket adni, úgyhogy erre szerintem igazából csak lányok tudnának válaszolni.

noriko

Quote from: .Attila on 2007-06-17, 17:22:18
Bár egy fiú nem szokott jelzéseket adni, úgyhogy erre szerintem igazából csak lányok tudnának válaszolni.
ez nem igaz. ha egy fiúnak tetszik valaki, de még nem mondta meg neki, ugyanúgy küld felé jelzéseket általában. mondjuk én néha azt is annak veszem, ami nem is az, de pl. olyasmire gondolok, hogy keresi a társaságát, többet beszélget vele, többször néz rá, stb. vagyis a viselkedéséből érezhető, hogy tetszik neki az illető, még mielőtt kimondta volna. én ilysmire gondoltam jelzés alatt.
"I wish I could, but I don't want to."

Baggio

1. ha sokáig rajtahagyod vkin a tekintetedet, mindig röhögsz a poénjain,... vagy ha hagyod hogy "taperáljon" (nem alpári értelemben) - vagyis hogy átöleljen, vagy te is többször hozzáérsz, csak úgy a vállára teszed a kezed, blabla
az a baj amúgy ezekkel, hogy valaki pont ezeket használja hogy felhivja magára a figylemet, még mások csak mert olyanjuk van, és ez sok félreértésre adhat okot. így szokták sokan megszivni, amikor a csaj benyögi hogy: jajj nem úgy gondoltam, meg én csak barátkoztam.... na ez az amivel ki lehet kergetni a világból. de a probléma nyílt megfogalmazása sokkal egyszerűbb, és a félreértések is elkerülhetők  :D

2.szerintem ez nem kell hogy igaz legyen. ha nagyon megerőlteti magát az illető, akkor valszeg menni fog. és a fiú is adhat jeleket szerintem.

.Attila

Ja értem, én másképp értelmeztem. Azt hittem, arról van szó, amikor a lány jelzi, hogy "ok, tegyél lépéseket, nálam sikered lehet".
Én általában zavarodott leszek, kicsit összefüggéstelen, nem tudok rendesen fogalmazni (még annyira se, mint általában). Gyakorlatilag egyértelmű jelzésnek lehet venni :) De asszem a bénák egy jó része így van vele.
Ilyen szempontból nagyon "jól" tudok jeleket sugározni, viszont a jelzések észrevételében ritka béna vagyok, ugyanis ha vmit jelzésként érzékelek először, azt azonnal megmagyarázom magamnak, hogy csak félreértés. (önbizalomhiány rulz) Bár ugye ebben sem lehetek biztos, lehet, hogy igazam volt, ugyanis sosem derült egyetlen esetről sem, hogy jelzés volt-e vagy sem.

Member

Saját példák:
1. Mindig igyekszel kedvesnek lenni, tőle egyedül megkérded, hogy ugye nem voltál bunkó, csak vele vagy hajlandó általánosságokról beszélni vagy minden beszédet elnyújtani, hogy minél tovább tartson.

2. Egy srác is adhat jelzéseket, én is szoktam. Aki viszont nem veszi őket, az vagy nem ad, vagy olyanokat ad, amelyek csak általa érzékelhetőek, úgy meg már nem is jelzés. :)

Baggio

ja és még az 1.-hez: remek jelzés a szivatás. mondjuk ehhez már egy kicsit ismerni kell a másikat. néha úgy oda-oda kell szólni, és abból már alakulhat valami  :D