Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Baggio

persze az jó lenne ha rám is minden nap 6 playmate nyomulna, de ez elég valószínűtlen (most még  :D), úgyhogy addig is nekem kell nyomulni rájuk  :D

thrall

Quote from: Kvikveg on 2007-06-17, 22:39:59
Mi az, hogy a nok nem szoktak probalkozni?
Igen, olbetett kezekkel ulnek. De kozben szepen neznek ki es csillogo szemekkel hulyen vigyorogva kacarasznak a legidiotabb viccen. Szerintem.
En legalabbis el nem tudom kepzelni, hogy odamenjek valakihez es megkerdezzem van-e kedve velem valamit inni stb. Elozetes terepfelderites nelkul legalabbis tuti nem. Ha egy ferfit visszautasitanak égő, de mindenki tudja, hogy megesik. Ha egy not, az a veg.
Az ismeros mint kozvetito kivalo modszer. :tezsvir:
:tezsvir: na erről beszéltem énis, cask te szebben megfogalmaztad :D a nő is kezdeményez, csak épp nem úgy mint egy férfi

Zsiga

Mi számít egyébként kezdeményezésnek? Első beszélgetés kezdeményezése? Első randi megbeszélése? Első "testi kontaktus"? :)

thrall

Quote from: Zsiga on 2007-06-17, 23:08:47
Mi számít egyébként kezdeményezésnek? Első beszélgetés kezdeményezése? Első randi megbeszélése? Első "testi kontaktus"? :)
kezdeményezés az még a randi előtti dolog. Ahogy Kvikveg mondta az, hogyha a lány nevet a legidiótább poénodon, combodra teszi a kezét, nem kimondottan úgy szól hozzád, ahogy a többiekhez, állandóan téged néz stb. a férfi )kivétel mondjuk Fazék  :hehe: ) felgiyel erre. végülis az első beszélgetésen múlik...kiéve, ha ismerősöd, mert akkor sokadik beszélgetés :D

Solid Snake

Quote from: Zsiga on 2007-06-17, 23:08:47
Mi számít egyébként kezdeményezésnek? Első beszélgetés kezdeményezése? Első randi megbeszélése? Első "testi kontaktus"? :)

Valahol az első két kérdés között. Vagyis a kölcsönös szimpátia kialakulása a beszélgetések során, melyet valamelyik fél (esetleg mindkettő) jobban megerősít egy randevű megbeszélésével.

Szerk: Damn, thrall megelőzött.  :smile:

thrall

Quote from: Solid Snake on 2007-06-17, 23:13:34
Quote from: Zsiga on 2007-06-17, 23:08:47
Mi számít egyébként kezdeményezésnek? Első beszélgetés kezdeményezése? Első randi megbeszélése? Első "testi kontaktus"? :)

Valahol az első két kérdés között. Vagyis a kölcsönös szimpátia kialakulása a beszélgetések során, melyet valamelyik fél (esetleg mindkettő) jobban megerősít egy randevű megbeszélésével.
najó, ez jobban megvolt fogalmazva :D

Baggio

a legjobb tényleg ismerős által. csak sajnos van amikor az nincs  :smile:
ilyenkor jöhet a jó öreg:Jó a segged kő kóla? és társai  :D
vagy egy másik nagyon régi, amit még az FHM-ben olvastam (az az újság az élet bibliája): te hiszel a szerelemben első látásra vagy sétáljak el előtted mégegyszer?
tuti bejönnek  :D

Dreamcleaver

Quote from: Zsiga on 2007-06-17, 23:08:47
Mi számít egyébként kezdeményezésnek? Első beszélgetés kezdeményezése? Első randi megbeszélése? Első "testi kontaktus"? :)

Az elcsattant pofon előtti pár mondat.  :rotfl:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

thrall

na igen, én el nem hittem addíg, hogy bejönnek, amíg a barátnőm el nem kezdte mondani, hogy ezek milyen jó szövegek, és hogy a lányoknál simán bejönnek. na akkor néztem nagyokat 0.o

Solid Snake

Quote from: Baggio on 2007-06-17, 23:14:37
ilyenkor jöhet a jó öreg:Jó a segged kő kóla? és társai  :D
vagy egy másik nagyon régi: te hiszel a szerelemben első látásra vagy sétáljak el előtted mégegyszer?
tuti bejönnek  :D

Nincs az az Isten, hogy erre bárki is felfigyeljen. Az első mondatért egy pofon, a másodikért vagy egy :rolleyes:, vagy egy  :_piszka: lenne a jutalom.

Úgymond a "csajozási dumákkal" az ember nem ér el semmit sem. A szimpátia és az empátia kell az alapvetően társas lénynek tituált embernek. Mind férfinek, mind nőnek.

Quote from: thrall on 2007-06-17, 23:16:14
na igen, én el nem hittem addíg, hogy bejönnek, amíg a barátnőm el nem kezdte mondani, hogy ezek milyen jó szövegek, és hogy a lányoknál simán bejönnek. na akkor néztem nagyokat 0.o

That is called "Ízlésficam".

Baggio

Quote from: thrall on 2007-06-17, 23:16:14
na igen, én el nem hittem addíg, hogy bejönnek, amíg a barátnőm el nem kezdte mondani, hogy ezek milyen jó szövegek, és hogy a lányoknál simán bejönnek. na akkor néztem nagyokat 0.o
nem mondod. nem csak szivatott a barátnőd?  :D

Solid Snake: egy jó nagy BMW kulcs megvillantása sok helyen eredményre vezethet  :)
erről jut eszembe, hogy mekkora lett volna megcsinálni azt, hogy amikor a Daewoo-ból Chevrolet lett, akkor venni egy tök alap Matizt, aztán meg a klubban: nem jössz, cica? és megvillantod a Chevrolet kulcstartót :D
a pénzéhes r*bancok tuti bekajálták volna

Kvikveg

Quote from: Member on 2007-06-17, 22:59:50
Quote from: Selmo on 2007-06-17, 22:57:32
Magyarázd már el, miért is? :confused:
Női hiúság.
Hat... pffhhh. Finoman fogalmazva. Ha egy ferfi jar reszegen korbe noket leszolitva = meghulyult szegeny, majd kialussza. Nade ha no csinalna ugyanezt, akkor az azert mas, nemde?
Egyszeruen a ketto nem ugyanaz es ezt fel kene fogni, áááááá!
Bocs, kozben eszembe jutott, hogy 6kor kell kelnem es meg kell neznem van-e nemetleckem. Man spricht Deutsch, csak az nem magatol jon, ehh.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

thrall

azt mondta, hogy aranyosak... bár lehet, hogy ez cask rám érvényesült :D

Solid Snake

Quote from: Baggio on 2007-06-17, 23:17:46
Solid Snake: egy jó nagy BMW kulcs megvillantása sok helyen eredményre vezethet  :)

Csak nem a jó helyen. Ha már párválasztásra kerülne sor, akkor a leányzó a személyemet szeresse, ne pedig a "hú-de-frankó" fizikai tárgyakat, amiknek a tulajdonjogát élvezem.

Kvikveg

Quote from: thrall on 2007-06-17, 23:19:55
azt mondta, hogy aranyosak... bár lehet, hogy ez cask rám érvényesült :D
Szerintem kivaloan zavarba lehet hozni valakit, ha megfeleloen van eloadva, es nem sertesnek veszi. Engem legalabbis jol ossze lehetne zavarni vele, bar tekintve, hogy nem ugy nezek ki mine ööö ki volt az Elveszett jelentesben? - en valszleg elkuldenem a busba.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Solid Snake

Quote from: Kvikveg on 2007-06-17, 23:23:22
Engem legalabbis jol ossze lehetne zavarni vele, bar tekintve, hogy nem ugy nezek ki mine ööö ki volt az Elveszett jelentesben?

Scarlett Johanssonra gondolsz?  :smile:

Zsiga

Quote from: Baggio on 2007-06-17, 23:17:46
erről jut eszembe, hogy mekkora lett volna megcsinálni azt, hogy amikor a Daewoo-ból Chevrolet lett, akkor venni egy tök alap Matizt, aztán meg a klubban: nem jössz, cica? és megvillantod a Chevrolet kulcstartót :D
Egyik évfolyamtársam ezt eljátszotta egy buliban, csak egy kicsit pofátlanabbul. Gondolom hallottál róla hogy pár éve hatalmas pénzeket osztott szét az állam a mezőgazdasági vállalkozók között traktorvásárlási támogatásra. Ez a srác (illetve a szülei) nem John Deere traktort vett mint szinte mindenki más, hanem Lamborghini-t...  :D

Baggio

Quote from: Zsiga on 2007-06-17, 23:29:50
Quote from: Baggio on 2007-06-17, 23:17:46
erről jut eszembe, hogy mekkora lett volna megcsinálni azt, hogy amikor a Daewoo-ból Chevrolet lett, akkor venni egy tök alap Matizt, aztán meg a klubban: nem jössz, cica? és megvillantod a Chevrolet kulcstartót :D
Egyik évfolyamtársam ezt eljátszotta egy buliban, csak egy kicsit pofátlanabbul. Gondolom hallottál róla hogy pár éve hatalmas pénzeket osztott szét az állam a mezőgazdasági vállalkozók között traktorvásárlási támogatásra. Ez a srác (illetve a szülei) nem John Deere traktort vett mint szinte mindenki más, hanem Lamborghini-t...  :D
:lol: remélem aztán szántani is kivitte a csajt :D
eddig én Lambo traktort csak olaszországban látttam de iszonyat meglepődtem hogy ilyen létezik.

Kvikveg

Quote from: Zsiga on 2007-06-17, 23:29:50
Quote from: Baggio on 2007-06-17, 23:17:46
erről jut eszembe, hogy mekkora lett volna megcsinálni azt, hogy amikor a Daewoo-ból Chevrolet lett, akkor venni egy tök alap Matizt, aztán meg a klubban: nem jössz, cica? és megvillantod a Chevrolet kulcstartót :D
Egyik évfolyamtársam ezt eljátszotta egy buliban, csak egy kicsit pofátlanabbul. Gondolom hallottál róla hogy pár éve hatalmas pénzeket osztott szét az állam a mezőgazdasági vállalkozók között traktorvásárlási támogatásra. Ez a srác (illetve a szülei) nem John Deere traktort vett mint szinte mindenki más, hanem Lamborghini-t...  :D
:lol:  :lul:
Valami viccben is volt ilyesmi, de nem jut esembe.

Igen, Scarlett Johanssonra gondoltam.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

Quote from: Baggio on 2007-06-17, 23:34:13
eddig én Lambo traktort csak olaszországban látttam de iszonyat meglepődtem hogy ilyen létezik.
Mivel a Lamborghini traktorgyár, a sportkocsikat csak szórakozásból kezdték el gyártani (mondjuk most már más a helyzet, mert a Lamborghini sportkocsit már a VW csoport gyártja).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Selmo

Quote from: Kvikveg on 2007-06-17, 23:19:46
Hat... pffhhh. Finoman fogalmazva. Ha egy ferfi jar reszegen korbe noket leszolitva = meghulyult szegeny, majd kialussza. Nade ha no csinalna ugyanezt, akkor az azert mas, nemde?
Persze, hogy más a megítélése, de nem ezt mondtam. Az hogy én meghívok valakit egy italra és elutasítanak, vagy én utasítok el egy lányt, az miért lenne égő vagy világvége? Nem hiszem, hogy előugrana a hátam mögül egy kórus hogy harsányan röhögjön vagy fordítva. Talán nem kellene halálosan komolyan venni egy "nem"-et.

A tökéletesség unalmas.

.Attila

Quote from: Zsiga on 2007-06-17, 22:57:56
Quote from: .Attila on 2007-06-17, 22:51:19
A logika a vallási dogmákra vonatkozott, ebben a témában természetesen nincsen matematikai logika.

De magyarázata igenis van. Ez a dolog nem csak úgy van, hanem kialakult vhogyan. Ez nem egy olyan természeti jelenség, ami adott és kész.
Továbbá: ki dönti el, hogy mi a normális? A "normális" szóval úgy vagdalkoztok, mintha az egyértelmű lenne.
Ha széllel szemben szeretsz pisálni az a te dolgod, csak ne akard megmagyarázni másoknak hogy ez milyen jó dolog. ;) Abban igazad van hogy nem lenne rossz ha ilyen téren is egyenjogúság lenne és néha nekünk udvarolnának a jobbnál jobb csajok és nem fordítva, de ettől még nem ez a realitás.

Szerintem te félreértesz vmit. Én nem azt mondtam, hogy mi a jelenlegi helyzet. Pusztán azt mondtam el, hogy én hogyan állok hozzá, miszerint bárki kezdeményezhet. Nade nehogy már attól legyen abnormális egy férfi, mert nem lepődik meg és nem küldi el a francba a kezdeményező nőt (és a kezdeményezést itt most direktebb formában értem).
Egyébként tisztában vagyok azzal, hogy esetleg még mindig többen vannak azok, akik úgy gondolják, abszolút a férfi dolga a kezdeményezés (közvetlenebb értelemben). Ettől még nem bélyegezném ezt a normálisnak. Ezért is kérdeztem rá, hogy mi minősül normálisnak. Az átlag? Vagy a nemhülye?



A Lamborghini motorcsónakokat is gyárt, de a traktor volt (még ma is az asszem) az elsőszámú gyártmány. Sportkocsikat azért kezdtek el gyártani, mert Lamborghini úr nem volt elégedett (ha jól emlékszem) a Ferrarival, és saját elképzelése volt arról, hogyan nézzen ki egy sportkocsi.

Quote from: Selmo on 2007-06-18, 00:08:04
Quote from: Kvikveg on 2007-06-17, 23:19:46
Hat... pffhhh. Finoman fogalmazva. Ha egy ferfi jar reszegen korbe noket leszolitva = meghulyult szegeny, majd kialussza. Nade ha no csinalna ugyanezt, akkor az azert mas, nemde?
Persze, hogy más a megítélése, de nem ezt mondtam. Az hogy én meghívok valakit egy italra és elutasítanak, vagy én utasítok el egy lányt, az miért lenne égő vagy világvége? Nem hiszem, hogy előugrana a hátam mögül egy kórus hogy harsányan röhögjön vagy fordítva. Talán nem kellene halálosan komolyan venni egy "nem"-et.

Egy történet (lehet, hogy már meséltem róla):
középiskolából hazafele, amikor leszálltam a villamosról, odarohant hozzám 3 lány egy osztálytársamról kérdezősködni. Elmondtam minden szépet-jót (azt már nem, hogy enyhén playboy a gyerek, szóval hajlamos könnyedén kezelni a lányokat), majd a lány, akinek tetszett az osztálytársam, megkérte a barátnőit, hogy közvetítsenek. Osztálytársam kijelentette, hogy ha a lány akar vmit, keresse fel személyesen, ne használjon közvetítőket. Pont ezzel sikerült lejáratnia magát, bár egyébként sem lett volna asszem esélye.

Zsiga

Quote from: .Attila on 2007-06-18, 00:10:55
Szerintem te félreértesz vmit. Én nem azt mondtam, hogy mi a jelenlegi helyzet. Pusztán azt mondtam el, hogy én hogyan állok hozzá, miszerint bárki kezdeményezhet. Nade nehogy már attól legyen abnormális egy férfi, mert nem lepődik meg és nem küldi el a francba a kezdeményező nőt (és a kezdeményezést itt most direktebb formában értem).
Egyébként tisztában vagyok azzal, hogy esetleg még mindig többen vannak azok, akik úgy gondolják, abszolút a férfi dolga a kezdeményezés (közvetlenebb értelemben). Ettől még nem bélyegezném ezt a normálisnak. Ezért is kérdeztem rá, hogy mi minősül normálisnak. Az átlag? Vagy a nemhülye?
Tényleg félreérthettem, sorry. :)

Kvikveg

Az eddigieket azt hiszem osszegezhetjuk azzal, hogy nincs egyseges elkepzeles. :lazza:

.Attila: a ferfi nyilvan elkuldheti a kezdemenyezo not. :tezsvir:

Selmo: en normalisnak azt tekintem, ha a nohoz megy a ferfi. Ha neki kell ennyire mennie a ferfiak utan, az mar furcsa nekem. Nyilvan ha tetszik neki valaki, akkor tesz eztazt az ugy erdkeben, de mashogy. Ennyi. Szerintem.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: Kvikveg on 2007-06-18, 00:24:33
.Attila: a ferfi nyilvan elkuldheti a kezdemenyezo not. :tezsvir:

Még szép, különben elég érdekes lenne a helyzet ;)
A lényeg, hogy nem kell elküldenie pusztán azért, mert egyesek szerint ez nem normális.

Baggio

Quote from: .Attila on 2007-06-18, 00:10:55
Osztálytársam kijelentette, hogy ha a lány akar vmit, keresse fel személyesen, ne használjon közvetítőket. Pont ezzel sikerült lejáratnia magát, bár egyébként sem lett volna asszem esélye.
szerintem ebben semmi gáz nincs. az hogy lejáratta magát elég erős kifejezés

Kvikveg

Quote from: .Attila on 2007-06-18, 00:26:35
Quote from: Kvikveg on 2007-06-18, 00:24:33
.Attila: a ferfi nyilvan elkuldheti a kezdemenyezo not. :tezsvir:

Még szép, különben elég érdekes lenne a helyzet ;)
A lényeg, hogy nem kell elküldenie pusztán azért, mert egyesek szerint ez nem normális.
Igen.  :tezsvir:
(Heh, most mar tobbszor is felreertettelek, de remelem most nem.)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

OFF
bocs de ha már ezekről van szó..:)

http://kepfeltoltes.hu/070617/KP036_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/070617/KP034_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/070617/KP033_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
(a képen én.. )
ON

Kviknek igaza van viszont a megítélésekben, asszem az a szemétség, ha egy csávó átmegy a fél falun az ügyes (májer aka bika) ha meg egy nő, akkor az nem csábos, élnivaló, hanem kurva.. mmint nem csak az kurvázza le aki szerint nem illik senkinek végigmenni  a fél falun (ez fenntartható álláspont) ,hanem az is aki férfinél csettint h ügyes

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

.Attila

Quote from: Baggio on 2007-06-18, 00:29:15
Quote from: .Attila on 2007-06-18, 00:10:55
Osztálytársam kijelentette, hogy ha a lány akar vmit, keresse fel személyesen, ne használjon közvetítőket. Pont ezzel sikerült lejáratnia magát, bár egyébként sem lett volna asszem esélye.
szerintem ebben semmi gáz nincs. az hogy lejáratta magát elég erős kifejezés

Na most viszont tényleg nem fogalmaztam jól. A fiúnál járatta le magát, nem úgy általában.

A különböző megítélésekre is van egy történet, ezt már csak hallottam baráttól:
barát akkori barátnőjével voltak gondok, az együttlét megszervezésével, a család ugyanis szerette volna "óvni" pici leánykáját. A fiát már viszont nem. A lány öccsét kifejezetten bátorították, még óvszert is adtak neki.

Ezt a különböző megítélést én is utálom. Az ilyen férfiakat én ugyanúgy elítélem, spec. a részegektől kifejezetten undorodom.