Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Baggio

Quote from: Nakedape on 2007-06-18, 00:32:48
OFF
bocs de ha már ezekről van szó..:)

http://kepfeltoltes.hu/070617/KP036_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/070617/KP034_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/070617/KP033_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

ON

Kviknek igaza van viszont a megítélésekben, asszem az a szemétség, ha egy csávó átmegy a fél falun az ügyes (májer aka bika) ha meg egy nő, akkor az nem csábos, élnivaló, hanem kurva.. mmint nem csak az kurvázza le aki szerint nem illik senkinek végigmenni  a fél falun (ez fenntartható álláspont) ,hanem az is aki férfinél csettint h ügyes
hát igen... de ez van. ez egy olyan dolog, hogy a férfiaknak lehet a nőknek meg nem (mondjuk egy bizonyos szintig én a lányokat se itélem el, néha ő is csak jól akarja érezni magát, hadd csinálja, nincs abban semmi rossz). de ugynakkor vannak olyanok amiket a nőknek lehet nekünk meg nem

.Attila: ja én úgy értettem a srác mondta ezt. bocs

noriko

Quote from: Kvikveg on 2007-06-18, 00:24:33
Az eddigieket azt hiszem osszegezhetjuk azzal, hogy nincs egyseges elkepzeles. :lazza:
éééés that sums up 92 pages.  :D

Bocs, hogy leragadtam a jelzés dolognál, de összefügg a kezdeményezéssel ugyebár...

Akinek nem megy a jel adás/vevés, de tetszik neki valaki, az mit csinál? Azért próbálkozik valahogy, vagy nem, mert mondjuk mégis csak valami jelzésre vár, amit már lehet, hogy kapott, csak nem veszi észre? Vagyis, fog kezdeményezni fogott jelek nélkül?
Ha nem, akkor valószínű, hogy csak úgy lesz párja, ha mindenképp a másik kezdeményez?

(tudom, fárasztó vagyok :P vizsgaidőszak az oka minden bizonnyal!  :haha: )
"I wish I could, but I don't want to."

Baggio

Quote from: noriko on 2007-06-18, 00:41:01
Quote from: Kvikveg on 2007-06-18, 00:24:33
Az eddigieket azt hiszem osszegezhetjuk azzal, hogy nincs egyseges elkepzeles. :lazza:
éééés that sums up 92 pages.  :D

Bocs, hogy leragadtam a jelzés dolognál, de összefügg a kezdeményezéssel ugyebár...

Akinek nem megy a jel adás/vevés, de tetszik neki valaki, az mit csinál? Azért próbálkozik valahogy, vagy nem, mert mondjuk mégis csak valami jelzésre vár, amit már lehet, hogy kapott, csak nem veszi észre? Vagyis, fog kezdeményezni fogott jelek nélkül?
Ha nem, akkor valószínű, hogy csak úgy lesz párja, ha mindenképp a másik kezdeményez?

(tudom, fárasztó vagyok :P vizsgaidőszak az oka minden bizonnyal!  :haha: )
a véletlen bármit (bárkiket) összehozhat
de egyébként aki nem jó az ilyenekben (jeladás/fogadás) annak is simán bejöhet: van egy haverom, aki nem nagyon nyomul a nőkre (és most finomal fogalmaztam, de amúgy imádom a gyereket). és erre az agyik legjobb csaj akit ismerek levadászta. pedig a csaj se az a nagy hőbörgö. de érezte hogyha ő nem lép akkor senki se fog :)
mondjuk ilyen szerencséje kevés csávónak van

Nakedape

Quote from: noriko on 2007-06-18, 00:41:01
Quote from: Kvikveg on 2007-06-18, 00:24:33
Az eddigieket azt hiszem osszegezhetjuk azzal, hogy nincs egyseges elkepzeles. :lazza:
éééés that sums up 92 pages.  :D

Bocs, hogy leragadtam a jelzés dolognál, de összefügg a kezdeményezéssel ugyebár...

Akinek nem megy a jel adás/vevés, de tetszik neki valaki, az mit csinál? Azért próbálkozik valahogy, vagy nem, mert mondjuk mégis csak valami jelzésre vár, amit már lehet, hogy kapott, csak nem veszi észre? Vagyis, fog kezdeményezni fogott jelek nélkül?
Ha nem, akkor valószínű, hogy csak úgy lesz párja, ha mindenképp a másik kezdeményez?

(tudom, fárasztó vagyok :P vizsgaidőszak az oka minden bizonnyal!  :haha: )

aki nem tud jeleket adni??

az is jeleket ad

másképp nem megy. társas lények vagyunk komunikálni kell.. ha fejlődve se halad semmit a metakomunkiációval, kell találni olyat akivel verbálisan, meta szintek nélkül is lehet valami, ha meg úgyse komunnikál.. nno úgy már télleg nehéz..
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

.Attila

Háát, már jó régen volt (15 évesen) az utolsó.
Először általános másodikban volt, hogy tetszett vki, akkor felajánlásra üzentettem neki. Nem jött be. (lány megsértődött még a közvetítőre is :rolleyes: )
Gimi elsőben vkinek valentin napi levelet küldtem, ill. osztálykiránduláson, amikor nem volt senki a környéken, megpróbáltam meghívni egy fagyira (nem, nem húsosfagyira, jégkrémre :P). Egész korrekten visszautasított.
Harmadik, és egyben utolsó: színházba hívtam el. Azonnal igent mondott, csakhogy a köv. kérdés az volt, hogy ki jön még... "hát, én úgy gondoltam, hogy senki..." "ja..." Erre még kényszerből eljött, de furcsa mód egy következő meghívást is elfogadott, amit elég undorító módon lemondott.

The End of .Attila's tries

Zanador

Ezt a lányok közvetitős módszerét akkor azért nem csak én utálom.. megnyugtató. Valahogy mindigis az volt az érzésem, hogy ha egy lánynak nem ér meg egy szemtől szembeni találkozást megkockáztatni (menjen oda beszélni, nem kell semmi kezdeményezés, itt jöhetnek a jelek, bármi), akkor arra hogyan lehet számitani később? Kétszer futottam ezzel össze, mindkét eset megerősitette a véleményem, holott lehet, hogy csak véletlen egybeesés.

A jel adás-vétel dolgot meg még mindig nem tudom megitélni, merthát hogy különböztetem meg a nincs jel/nem veszem észre eseteket? (nekem legalább az megbizható volt eddig, hogy ha láttam, akkor volt is..) De erre volt szerintem eddig a legtöbb oldal felhasználva abból a 92-ből. :)
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Nakedape

közvetítős dolgon elgondolkodtam..mert persze, jó mondani, hogy közölje ő, de rá kellet h jöjjek mikor közvetítettek, gondolom csapkodtam a fenekem örömömben édes gaiánkhoz, s nem ezen járt az eszem.. ennyit erről (így jöttem össze 1. barátnőmmel) közölte a közvetítő h tetszem neki én meg felhívtam. nohát mikre nem jön rá az ember miközben olvas.. már magamban sem bízhatok
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Selmo

Quote from: noriko on 2007-06-18, 00:41:01
éééés that sums up 92 pages.  :D

Bocs, hogy leragadtam a jelzés dolognál, de összefügg a kezdeményezéssel ugyebár...

Akinek nem megy a jel adás/vevés, de tetszik neki valaki, az mit csinál? Azért próbálkozik valahogy, vagy nem, mert mondjuk mégis csak valami jelzésre vár, amit már lehet, hogy kapott, csak nem veszi észre? Vagyis, fog kezdeményezni fogott jelek nélkül?
Ha nem, akkor valószínű, hogy csak úgy lesz párja, ha mindenképp a másik kezdeményez?

(tudom, fárasztó vagyok :P vizsgaidőszak az oka minden bizonnyal!  :haha: )
Közvetítettem, követtem közvetítést és megvan az a veszélye, hogy a közvetítő személye túlságosan befolyásol. Másrészt sokan nem szeretik ezt a módszert.
Akinek nem megy a metakommunikáció, az erre nagyon hamar rájön, vagy élete végéig hülye marad. Embere válogatja, hogy kezdeményez-e. Ha nem, akkor tényleg csak akkor lesz valakije, ha behálózzák, vagy valaki belezúg nyakig.

Közeledésekre alternatívák:
1. versírás; sajnos elég kétélű, valaki elolvad tőle, van aki túl nyálasnak tartja, manapság már ritkán használom.
2. beszélgetés; ha egy fél délutánt el lehet valakivel beszélni, már el lehet hívni valahová, ha fél óra után leráz, valószínűleg bukott az ügy, de azért teszek még egy kísérletet, mert lehet hogy tényleg dolga van éppen.
3. levélírás (akár e-mail is, de sohasem sms); megvan az az előnye, hogy hagy időt gondolkodni a másiknak.
4. msn; egyesíti a 2-3. pontokat, a társalgás elég gyors és folyamatos, ugyanakkor van idő átgondolni egy-egy mondatot, hátrányai, hogy könnyebb félreérteni a másikat, főleg a túl sok/kevés smileyhasználat mellett és általában nem egyszerű megszerezni valakinek a címét.

Leginkább azt preferálom, ha valakivel tudok beszélgetni egy napot és utána msn-en lehet tovább ismerkedni, kissé személytelenebb és nyitottabb jellegéből az internetnek, kényesebb témákat is ki lehet tárgyalni. A legjobb a kettőt ötvözni folyamatosan.

A tökéletesség unalmas.

Nakedape

életemben eddig egyszer írtam verset, ilyen szempontból, azt is már egy ideig tartó próbálkozás után. Tetszett neki

irodalmilag.... :wtf: (csak  irodalmilag of course.. :redface: )

sosem gondoltam h jót írok nem így akartam megtudni
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kuroi Tenshi

Énisénisénis.. válasz/reakcióözön  :hopp:

Quote from: noriko on 2007-06-17, 18:12:18
Még valami. Mi a véleményetek arról, ha a lány kezdeményez?
(Animékben furcsa mód mindig a lányok írják a ravuretteru-t :D

(szerk: 5 new posts?? wow..felpörgött a topik  :haha: )
Hm... hogy a valentinnapi honmei-choko-t ne is említsük :)

Igen, pörög a téma. Hazaérkezek, offban pár post, itt viszont 3 oldal  :eek: :D

Quote from: Selmo on 2007-06-17, 18:19:17
Tudod a lányok legnagyobb hibája a túlkombinálás.

Egy tetszel nekem, vagy kedvellek mondat sokat segít a viszonyok tisztázásában.
QFT! Bár anélkül nem lenne érdekes ez a kalandjáték :D

Ez viszont már egy kicsit túl közvetlen :o Ahhoz nagyon vaknak kell lenni, hogy
így kelljen kimondani valakinek. Sok lány sztem nem kitartó annyira, hogy a sok
jelzés után egy ilyen megoldáshoz forduljon, hanem eddigre leírja, hogy nem
viszonozta, tehát nem érdekli.

Quote from: .Attila on 2007-06-17, 18:37:43
Quote from: Nakedape on 2007-06-17, 18:29:28
meg ugye senki sem ért a jelekhez és most mindenki reménykedhet , hogy talán ő nem veszi a jeleket :D :D :D

:muhahah:
lol

Quote from: Baggio on 2007-06-17, 19:08:40
nem. egyszerűen szerintem ez a dolgok rendje. a férfi udvarol a nőnek. nem fordítva. és azt hiszem a legtöbb lány is inkább azt szereti ha őt hóditják meg, nem azt ha neki kell csinálnia. az egyenlőség meg nem ettől függ
Nem értem, mi bajotok evvel a véleménnyel, és miért magyarázzátok félre,
amikor a legtöbb lány is így gondolja. Ők jelezgetnek, utalnak és szervezgetnek
a háttérben, de azt már a férfitől várják el, hogy odamenjen hozzájuk és
udvaroljon nekik.

Quote from: noriko on 2007-06-17, 21:03:49
Férfi és nő randira megy, és beülnek valahová. Ki fizet?
Tőlem is a régivágású válasz: a férfi; ha a nő ragaszkodik hozzá, akkor ketten.
A Futás! se rossz, Samurai Champloo jutott eszembe róla :D

Quote from: Zsiga on 2007-06-17, 22:57:56
Ha széllel szemben szeretsz pisálni az a te dolgod, csak ne akard megmagyarázni másoknak hogy ez milyen jó dolog. ;) Abban igazad van hogy nem lenne rossz ha ilyen téren is egyenjogúság lenne és néha nekünk udvarolnának a jobbnál jobb csajok és nem fordítva, de ettől még nem ez a realitás.
Egyetértek.
Attila, lehet, hogy van emancipáció meg a szokások szerinted feleslegesek, de
én közvetlen, kezdeményező nőt... illetve, olyat is, aki szimpatikus volt, nem
pedig do not want és harpoons kategória, nem sokat láttam. Gondolom veled se
sokszor esett meg ;)

Quote from: thrall on 2007-06-17, 23:16:14
na igen, én el nem hittem addíg, hogy bejönnek, amíg a barátnőm el nem kezdte mondani, hogy ezek milyen jó szövegek, és hogy a lányoknál simán bejönnek. na akkor néztem nagyokat 0.o
lolwut?  :eek:

Quote from: Baggio on 2007-06-17, 23:17:46
Solid Snake: egy jó nagy BMW kulcs megvillantása sok helyen eredményre vezethet  :)
a pénzéhes r*bancok tuti bekajálták volna
Eredményre talán vezet, de olyan nők nekem nem is kellenének :)

Quote from: Kvikveg on 2007-06-17, 23:19:46
Hat... pffhhh. Finoman fogalmazva. Ha egy ferfi jar reszegen korbe noket leszolitva = meghulyult szegeny, majd kialussza. Nade ha no csinalna ugyanezt, akkor az azert mas, nemde?
Pont tegnap, olyan 3-4 körül hazafelé találkoztam egy ilyennel. Vicces volt...

Quote from: Nakedape on 2007-06-18, 00:32:48
Kviknek igaza van viszont a megítélésekben, asszem az a szemétség, ha egy csávó átmegy a fél falun az ügyes (májer aka bika) ha meg egy nő, akkor az nem csábos, élnivaló, hanem kurva..
Én az ilyen férfiakat se bírom :)

noriko

Quote from: Selmo on 2007-06-18, 01:19:02
4. msn
signed. már két párt is ismerek, akik msn-en keresztül kezdtek el jobban ismerkedni.  :smile:

Tudok még kérdezni amúgy.  :D

Zavar(na)-e titeket, ha a lány magasabb lenne nálatok? Illetve, ha a fiú jóval alacsonyabb lenne?

Húgom pl. elég magas, és őt szokta zavarni, ha a srác alacsonyabb. Vagyis inkább úgy, hogy ő magasabb a fiúnál. Előző barátja is alacsonyabb volt, és amíg jártak, direkt nem hordta a magassarkú cipőit.
"I wish I could, but I don't want to."

Zsiga

Quote from: noriko on 2007-06-18, 01:43:08
Zavar(na)-e titeket, ha a lány magasabb lenne nálatok? Illetve, ha a fiú jóval alacsonyabb lenne?

Húgom pl. elég magas, és őt szokta zavarni, ha a srác alacsonyabb. Vagyis inkább úgy, hogy ő magasabb a fiúnál. Előző barátja is alacsonyabb volt, és amíg jártak, direkt nem hordta a magassarkú cipőit.
Nem szokott zavarni, bár az is igaz hogy jobban tetszenek a hozzám hasonló magasságú és testalkatú lányok. Az jobban zavar ha rövidebb a haja mint az enyém... :lul:

minuszmiki

Quote from: noriko on 2007-06-18, 01:43:08
Zavar(na)-e titeket, ha a lány magasabb lenne nálatok? Illetve, ha a fiú jóval alacsonyabb lenne?

Húgom pl. elég magas, és őt szokta zavarni, ha a srác alacsonyabb. Vagyis inkább úgy, hogy ő magasabb a fiúnál. Előző barátja is alacsonyabb volt, és amíg jártak, direkt nem hordta a magassarkú cipőit.
Na ez engem kifejezetten zavarna, maximum olyan magas legyen a lány, mint én. Szerencsére elég magas vagyok, így azért marad választék. :)

Selmo

Quote from: Nakedape on 2007-06-18, 01:22:55
életemben eddig egyszer írtam verset, ilyen szempontból, azt is már egy ideig tartó próbálkozás után. Tetszett neki

irodalmilag.... :wtf: (csak  irodalmilag of course.. :redface: )

sosem gondoltam h jót írok nem így akartam megtudni
A kudarc mindig benne van a dologban.

Quote from: noriko on 2007-06-18, 01:43:08
Zavar(na)-e titeket, ha a lány magasabb lenne nálatok? Illetve, ha a fiú jóval alacsonyabb lenne?

Húgom pl. elég magas, és őt szokta zavarni, ha a srác alacsonyabb. Vagyis inkább úgy, hogy ő magasabb a fiúnál. Előző barátja is alacsonyabb volt, és amíg jártak, direkt nem hordta a magassarkú cipőit.
Pár centi még nem gond, de azért az zavarna, ha szembeállva az állát bámulnám.

Quote from: Zsiga on 2007-06-18, 01:48:08
Az jobban zavar ha rövidebb a haja mint az enyém... :lul:
:tezsvir:

A tökéletesség unalmas.

Zanador

Quote from: noriko on 2007-06-18, 01:43:08
Zavar(na)-e titeket, ha a lány magasabb lenne nálatok? Illetve, ha a fiú jóval alacsonyabb lenne?

Húgom pl. elég magas, és őt szokta zavarni, ha a srác alacsonyabb. Vagyis inkább úgy, hogy ő magasabb a fiúnál. Előző barátja is alacsonyabb volt, és amíg jártak, direkt nem hordta a magassarkú cipőit.
Valószinűleg igen.
Azt viszont tudom, hogy ha túl alacsony a lány, akkor meg megfájdul a hátam ha mélyre kell hajolni hozzá. :D
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

kikuchiyo

Quote from: noriko on 2007-06-18, 00:41:01
Quote from: Kvikveg on 2007-06-18, 00:24:33
Az eddigieket azt hiszem osszegezhetjuk azzal, hogy nincs egyseges elkepzeles. :lazza:
éééés that sums up 92 pages.  :D

Bocs, hogy leragadtam a jelzés dolognál, de összefügg a kezdeményezéssel ugyebár...

Akinek nem megy a jel adás/vevés, de tetszik neki valaki, az mit csinál? Azért próbálkozik valahogy, vagy nem, mert mondjuk mégis csak valami jelzésre vár, amit már lehet, hogy kapott, csak nem veszi észre? Vagyis, fog kezdeményezni fogott jelek nélkül?
Ha nem, akkor valószínű, hogy csak úgy lesz párja, ha mindenképp a másik kezdeményez?

Hogy mit csinál az ilyen?
Keserűen bólogat a 4chanos mspaint relationship threadek olvasása közben.
Illetve komolyabban: még akkor is, ha mondjuk gyakran találkozik az adott lánnyal, tépelődik, fogalma sincs, hogy a másik hogyan viszonyulna a közeledéshez, így nem tesz semmit, főleg, ha maga sem tudja, hogy hogy érez valójában a lány iránt.
Végül nem lesz semmi a dologból.

Előfordult, hogy egy darabig együtt mentem haza egy lánnyal, jól elbeszélgettünk meg minden, de semmi komolyabb nem alakult ki (mondjuk én sem erőltettem). Aztán egy csoporttársam közvetlenül rákérdezett, hogy "neked tetszik X?" Mondtam, hogy övé a pálya, és össze is jöttek.
Failure is the default option

Kuroi Tenshi

Quote from: noriko on 2007-06-18, 01:43:08
Zavar(na)-e titeket, ha a lány magasabb lenne nálatok? Illetve, ha a fiú jóval alacsonyabb lenne?
Még nálam is?  :eek: :D
Nálam az optimum vhol max egy fejjel alacsonyabb, különben túl sokat/túl mélyre
kell hajolgatni; nálam magasabb lánnyal nagyon ritkán találkozok. Úgyhogy ez
marad egy teoretikus kérdés :D de ha csak néhány centivel lenne nálam magasabb,
az még nem zavarna.

Baggio

Quote from: noriko on 2007-06-18, 01:43:08
Quote from: Selmo on 2007-06-18, 01:19:02
4. msn
signed. már két párt is ismerek, akik msn-en keresztül kezdtek el jobban ismerkedni.  :smile:

Tudok még kérdezni amúgy.  :D

Zavar(na)-e titeket, ha a lány magasabb lenne nálatok? Illetve, ha a fiú jóval alacsonyabb lenne?

Húgom pl. elég magas, és őt szokta zavarni, ha a srác alacsonyabb. Vagyis inkább úgy, hogy ő magasabb a fiúnál. Előző barátja is alacsonyabb volt, és amíg jártak, direkt nem hordta a magassarkú cipőit.
hát én 197cm vagyok, úgyhogy ez elég esélytelen. a kosaras lányok meg nem az esetem. a hosszú hajat én is imádom. főleg ha fekete és egyenes... és nagyon hosszú
az mega sexy

Nakedape

átlagban ffiak szeretnek a magasabbak lenni ugyebár,d e sztem az alacsonyaknál  választék miatt előfordulhat bőven , h beletörődnek a magasakba  :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

hargharg

Quote from: minuszmiki on 2007-06-18, 01:51:24
Szerencsére elég magas vagyok, így azért marad választék. :)

ne higgyetek neki, alacsonyabb nalam, es en kozepso gyerek voltam tornasorban. ^_^
hogy ne csak off legyek: ahogyan mindenki jol megmondja, nem kell tulbonyolitani, ha tetszik vki nem "celozgatni", "jeleket kuldeni" kell, mert eljutsz oda, hogy "uramatyam, most akkor mit jelent az, hogy bal labaval lepett akkor, mikor koszontem neki" - igen, igen durva sarkitas, de pontosan az.
ha ez a stilusa valakinek persze, akkor csinalja, en sajnos ojan arc vagyok, aki megy, kitalal mindennel, aztan megkapja a magaet, kiveve amikor nem... ^_^

ui: igy utolag visszaolvasva nem biztos, hogy van ertelme annak, amit leirtam, de asszem ez itt nem akkora problema. ^_^ ugyis minden azt jelent, amit akarsz, es teljesen ertelmetlen. x D
rofl

ignus

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-06-18, 02:03:23
Quote from: noriko on 2007-06-18, 01:43:08
Zavar(na)-e titeket, ha a lány magasabb lenne nálatok? Illetve, ha a fiú jóval alacsonyabb lenne?
Még nálam is?  :eek: :D
Nálam az optimum vhol max egy fejjel alacsonyabb, különben túl sokat/túl mélyre
kell hajolgatni; nálam magasabb lánnyal nagyon ritkán találkozok. Úgyhogy ez
marad egy teoretikus kérdés :D de ha csak néhány centivel lenne nálam magasabb,
az még nem zavarna.

Hát ezzel én is így vagyok... :D Bár egyszer láttam egy csajt aki fél fejjel magasabb volt nálam (olyan 210 körül lehetett és tök jól nézett ki). Menyasszonyom egy fejjel kisebb nálam... engem nem zavar... őt néha kicsit igen..... :D Jelzéses dolgokhoz csak annyit: nekem a beszélgetős előbb megismerős, aztán kölcsönös szimpátiából kialakulós "módszer" jött be
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

sirtomi

Azt a de beindult ez a topic :)

Jelzés:
Én is minden jelet félreértek, meg kombinálok, hogy félreértettem :) De mostanában megértik a jelzéseimet a nők, csak én nem veszem észre hogy jeleztem, jön magától. Mostanában nem foglalkozom annyit a jelek értelmezésével, inkább elhívom valahova a lányt, aztán vagy igent mond vagy nemet :)

Kezdeményezés:
Nyugodtan kezdeményezhet a nő is. Persze ne teperjen le, csak indítsa el a folyamatot aztán bízza rám a dolgot. Lassú a felfogásom, úgyhogy nálam jól jön ha a nő is kezdeményezőbb :)

Ki fizet:
Első alkalommal biztos hogy én, mivel elhívtam valahova, aztán meg alakul. Én pl szeretem, ha a lány nem hívatja meg magát mindenhova, hanem hajlandó a saját részét fizetni. Hogy hagyom-e az már az én dolgom :)

Magasság:
Inkább ne legyen magasabb a lány mint én, legalábbis sokkal.

.Attila

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-06-18, 01:27:09
Quote from: Baggio on 2007-06-17, 19:08:40
nem. egyszerűen szerintem ez a dolgok rendje. a férfi udvarol a nőnek. nem fordítva. és azt hiszem a legtöbb lány is inkább azt szereti ha őt hóditják meg, nem azt ha neki kell csinálnia. az egyenlőség meg nem ettől függ
Nem értem, mi bajotok evvel a véleménnyel, és miért magyarázzátok félre,
amikor a legtöbb lány is így gondolja. Ők jelezgetnek, utalnak és szervezgetnek
a háttérben, de azt már a férfitől várják el, hogy odamenjen hozzájuk és
udvaroljon nekik.

Én nem cáfoltam, hogy ez nagyrészt így működik. Csak én másképp vélekedek róla. Lehet, hogy ezzel kisebbségben vagyok, de ez nem érdekel, meg amúgy sem számít, ugyanis csak abban tér el a véleményem, hogy szerintem a lány is kezdeményezhet.

Magasság: nálam az az "optimális", ha kb. fél fejjel alacsonyabb. 170-175 centi kb. a jó, de nem ez alapján válogatom a lányokat (meg egyáltalán, nem is tudatosan válogatok, szóval innentől kezdve...). Ha magasabb: kicsit kínos lehet, 183 centinél magasabb lány azért van néhány, de el tudnám viselni, ha egyébként stimmelnek a dolgok. Btw. unokahúgom barátja alacsonyabb nála, náluk nem gond (unokahúgom szüleit viszont "kissé" zavarja :)).

Fubenalvo

Nah skacok... szitu a következő. Csajjal 4 évíg eszméletlen jóban voltam, de nem vettem észre úgy mint nőt, csak barátok voltunk de azok nagyon jók. Giminek vége lett és sajna ő elment vidékre tanulni, így nem nagyon találkoztunk. Aztán szépen lassan nem nagyob beszéltünk és tartott ez most 2 éve.
Aztán most volt egy kisosztálytali és rájöttem, hogy mit szalasztottam el. De kicsit gáznak érzem, hogy két évig alíg keresetem és akkor most mindjárt letámadom. :S
Mindenféle tanácsot elfogadok.  :)

Fazék

uccu neki :D

amit én csinálnék: elbénáznám
amit javaslok hogy csinálj: ne halaszd tovább a dolgot, még talán idejében észbekaptál, ha nem vagy olyan töketlen, mint én, illetve pár másik fórumtárs, akkor közelíts felé egyértelmű jelekkel. elhívod sétálni/moziba/akárhova, virág meg ami ilyenkor még szokásos :)
sztem max abból a szempontból gáz a helyzet, hogy ha esetleg permanensen bekerültél a barát skatulyába nála, de hát ez máshogy nem derülhet ki, mint hogy próbálkozol :)*
folytatás/kiegészítés:
* a tanácsok megfogadásának következményeként kialakuló érzelmi sérülésekért és esetleges későbbi depresszióért semmilyen körülmények között nem vállalunk felelősséget. köszönjük, hogy minket választott :D

sirtomi

Én is azt javaslom mint Fazék.
Ne halaszd tovább, próbálkozz. 2 évig alig beszéltetek, lehet hogy Ő is máshogy néz rád most.

Rounin

Quote from: sirtomi on 2007-06-18, 15:17:09
Ne halaszd tovább, próbálkozz. 2 évig alig beszéltetek, lehet hogy Ő is máshogy néz rád most.

És lehet, hogy nem köszönöd meg neki :angyali:.

sirtomi

Quote from: Rounin on 2007-06-18, 15:22:09
Quote from: sirtomi on 2007-06-18, 15:17:09
Ne halaszd tovább, próbálkozz. 2 évig alig beszéltetek, lehet hogy Ő is máshogy néz rád most.

És lehet, hogy nem köszönöd meg neki :angyali:.
Ez is előfordulhat :)

Fubenalvo

Jóvan kössze srácok, akkor asszem nekifutok a dolognak. Ha koppanok, akkor lesz olyan hangos, hogy ti is hallani fogjátok sztem. De ha nem, akkor majd mindenki vendégem egy sörre köv animecon-on. :D

Selmo

Azt javaslom, hívd el kávézni, fagyizni, valami, hogy megtudd mi van vele mostanság, az is lehet, hogy van barátja. Ha egy délutánt/napot jól el tudtok beszélgetni, te is tisztábban látsz majd. Én nem javaslom, hogy rögtön letámadd ezzel - kivéve ha felforral a szemével - hanem a jól sikerült nap után 1-2 nappal mondd ki, hogy valahogy máshogy látod most. Aztán úgyis kiderül, mit szól a dologhoz.

A tökéletesség unalmas.