Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Fubenalvo

Az ominózus bulin elég sokat beszélgettünk és sikerült kiderítenem, hogy nincs barátja. Elvileg megyünk a héten csónakázni a kis-dunára... ^^ Aztán Vasárnap Quimbyre ZP-be....
Nah szal csak tényleg így legyen. Ikszdé

Selmo


A tökéletesség unalmas.

ignus

Quote from: Selmo on 2007-06-18, 15:43:31
Azt javaslom, hívd el kávézni, fagyizni, valami, hogy megtudd mi van vele mostanság, az is lehet, hogy van barátja. Ha egy délutánt/napot jól el tudtok beszélgetni, te is tisztábban látsz majd. Én nem javaslom, hogy rögtön letámadd ezzel - kivéve ha felforral a szemével - hanem a jól sikerült nap után 1-2 nappal mondd ki, hogy valahogy máshogy látod most. Aztán úgyis kiderül, mit szól a dologhoz.

Hát igen, nekem is ez jutott eszembe egyből, nehogy legyen pasija. De azért az egyértelmű jelek ne legyenek túl nyomulósak... Nehogy az legyen hogy a csaj gyorsnak tartja majd a közeledést! Persze nem csiga tempóra gondolok... De azért ne egy hét alatt akard összehozni a dolgot...
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

kikuchiyo

Csónakázás?
Nagyszerű!
"Véletlenül" beborultok a vízbe -> vizespóló-verseny feeling -> "jaj nehogy megfázz, inkább vedd le gyorsan" -> hot sechs :D

(Asszem túl sok mangát olvasok...)
Failure is the default option

Gregory

Quote from: kikuchiyo on 2007-06-18, 16:35:52
Csónakázás?
Nagyszerű!
"Véletlenül" beborultok a vízbe -> vizespóló-verseny feeling -> "jaj nehogy megfázz, inkább vedd le gyorsan" -> hot sechs :D

(Asszem túl sok mangát olvasok...)
Nekem is ez jutott először eszembe  :D
Btw: sok sikert a kapcsolathoz Fűbenalvó

Kuroi Tenshi

Quote from: kikuchiyo on 2007-06-18, 16:35:52
"Véletlenül" beborultok a vízbe -> vizespóló-verseny feeling -> "jaj nehogy megfázz, inkább vedd le gyorsan" -> hot sechs :D

(Asszem túl sok mangát olvasok...)
Lol  :rotfl:
vagy szépen lecsorogtok, lassan, nyugodtan, és amikor hallótávolságon kívűl értek,
akkor répü, poopar, fojtás, buttsecks, guro, stb  :whoah:
Ah, javíthatatlanul romantikus alkat vagyok, tudom :o

:D


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Baggio

csinálni kell. ha nem lépsz utánna majd vered a fejed a falba hogy legalább meg kellet volna próbálni

Solid Snake

Quote from: Fubenalvo on 2007-06-18, 15:46:00
Elvileg megyünk a héten csónakázni a kis-dunára... ^^

Gratula. Aztán csak nyugodtan. A természetesség és a fontolva haladás életet (lelket) menthet. ;)

.Attila

Kezd Densha Otoko fílingem támadni :rolleyes:
Fűbenalvó lesz a bo-to otoko ;)

thrall

bocsáss meg füébenvaló(tudom fubenalvo), de én eddig azthittem, hogy te is casj vagy 0.o
egyébkéntmeg sok sikert a cserkészethez. Mindenképp csak nyerhetsz vele(ha mást nem, akkor az így NE csináljuk dolog növekedik majd, de az se veszteség)
és mégegyszer bocs, hogy csajnak hittelek :D

Solid Snake

Quote from: thrall on 2007-06-18, 21:46:23
és mégegyszer bocs, hogy csajnak hittelek :D

Chidori has gotten into your mind, hasn't she?  :__devil:

Fubenalvo

Jajah... tény hogy eléggé megtévesztő az avatar... dehát evvan. Legalább mindíg érik meglepetések az embert. :D

...mi az a bo-to otoko? :D

.Attila

Quote from: Fubenalvo on 2007-06-18, 22:30:25
Jajah... tény hogy eléggé megtévesztő az avatar... dehát evvan. Legalább mindíg érik meglepetések az embert. :D

...mi az a bo-to otoko? :D

densha -> vonat
bo-to -> az angol boat szóból, csónak

Ha nem ismered a densha otoko-t -> http://en.wikipedia.org/wiki/Densha_otoko

Zsiga


Moha

Nézzenek oda! Elmegyek pár napra és fellendül a topic? :haha:

Nos, hogy néhány dologra reagáljak:

- Én is alátámasztom, hogy a lányok sokat kombinálnak. Én pl. a "mi lesz, ha találsz mást?", "mi lesz, ha nem fogsz szeretni?", "Mi lesz ha én jobban szeretlek, mint te engem" mondatoktól készülök ki. Ha egyszer valami megy, minek filózni arról, hogy hogyan romolhat el???  :confused:
- Szerintem nagyon sokan nem tudják jól értelmezni a jeleket (én sem) és küldeni sem. Részemről én általában túlértékelem a jeleket és egy baráti megnyilvánulást is többnek gondolok. Ebből volt is már pofáraesésem, nem is kevés.
- Ha egy lány kezdeményez, azzal nincs semmi gond, csak nem mindegy, hogyan teszi. Szerintem próbálja meg finoman inkább csak felkelteni a fiú érdeklődését, és legyen egy kicsit kemény, mert tényleg a legtöbb fiú szeret harcolni a nőért.
- Valószínű én sem jönnék össze a haver volt barátnőjével
- Pénzkérdésben szerintem a legtöbb fiú szeret gavallér lenni, hogy felvágjon a lány előtt, ám ezt elég sok lány kissé cikisnek tartja a kapcsolat előrehaladtával. Ilyenkor a "mindenki fizeti a magáét" stratégia jöhet jól (nálam pl már az elején ez volt... hiába akartam fizetni, a kezembe nyomta a saját részét). A gond akkor van, ha a lány nem engedi meghívni magát, viszont nincs pénze... (ilyen esetekre várok tanácsokat! :) )

Na, még olvasok aztán majd írok többet. :)

Quote from: noriko on 2007-06-18, 00:41:01
Akinek nem megy a jel adás/vevés, de tetszik neki valaki, az mit csinál?
Szerintem leginkább a csodában reménykedik. Vagy ha van elég bátorsága, akkor próbál valami közös programot szervezni, ami még nem randi, de egy kis utalásnak felfogható.

Amúgy meg: akinek élőben nehezen megy, annak ott a társkereső. Igenis működik!
Quote from: .Attila on 2007-06-18, 00:47:15
The End of .Attila's tries
Miért érzem azt, hogy sok, tőlem jóval érzékenyebb ember van?
Én kicsit több pofáraesést kaptam, mégis bírtam tovább... Jó, mondjuk kicsit lelki mazochista vok.

Gregory

Quote from: Moha on 2007-06-20, 13:22:10
A gond akkor van, ha a lány nem engedi meghívni magát, viszont nincs pénze... (ilyen esetekre várok tanácsokat! :) )
Nekem így elsőre az jutott eszembe, h áthívja magához egy teára, vagy vmi étkezésre, bár a szándékot olyankor lehet, h félreérthető. Meg a sétára invitálás sztem ilyen esetekben is működhet, mert az ingyen van... sztem, bár nincs sok tapasztalatom ezen a téren...

.Attila

Quote from: Moha on 2007-06-20, 13:22:10
Quote from: .Attila on 2007-06-18, 00:47:15
The End of .Attila's tries
Miért érzem azt, hogy sok, tőlem jóval érzékenyebb ember van?
Én kicsit több pofáraesést kaptam, mégis bírtam tovább... Jó, mondjuk kicsit lelki mazochista vok.

Csak a félreértés elkerülése végett: a vége az azt jelenti, hogy azóra nem próbálkoztam, ennek pedig az az oka, hogy nem volt kinél (najó, egy-kettő volt, de azokról hamar kiderült, még a próbálkozások előtt, hogy vmi nem stimmel, pl. eléggé beképzelt).

Aztán lehet persze keresni az okot, hogy vajon hogyan jutottam el odáig, hogy nem tetszik meg igazán egy lány sem (nem, nem buzulok). Egyik tippem az, hogy egyszerűen kiábrándultam belőlük. Nem látok igazából bennük mást, mint:
1. normális, "nemtelen" embert, vagy
2. egyszerű szexuális "objektumot".
A kettőt persze keverhetnénk normális szexuális objektummá, de az nekem vhogy kevés. Nem ismerek olyan lányt, aki tetszik is és a személyisége+esze is stimmelne egyszerre.
Még mielőtt jönne a vád, hogy magasra rakom a mércét: nincs tudatos mércém, amit fel-le rakhatok.

kikuchiyo

Quote from: Gregory on 2007-06-20, 14:15:20
Quote from: Moha on 2007-06-20, 13:22:10
A gond akkor van, ha a lány nem engedi meghívni magát, viszont nincs pénze... (ilyen esetekre várok tanácsokat! :) )
Nekem így elsőre az jutott eszembe, h áthívja magához egy teára, vagy vmi étkezésre, bár a szándékot olyankor lehet, h félreérthető.

In b4 bélyeggyűjtemény... :rolleyes: :D
Failure is the default option

Moha

Quote from: noriko on 2007-06-18, 01:43:08
Zavar(na)-e titeket, ha a lány magasabb lenne nálatok? Illetve, ha a fiú jóval alacsonyabb lenne?
Engem nem zavarna, csak mondjuk furán néznék ki egy fejjel magasabb lány mellett.
A lányokat ez jobban szokta zavarni, bár - tapasztalatom szerint - az is zavarja őket, ha sokkal alacsonyabbak a fiúnál...

Quote from: Zanador on 2007-06-18, 01:56:17
Valószinűleg igen.
Azt viszont tudom, hogy ha túl alacsony a lány, akkor meg megfájdul a hátam ha mélyre kell hajolni hozzá. :D
Ennyit nem megér? :P
Mellesleg én inkább felemelem a lányt. :haha:

ignus

Quote from: .Attila on 2007-06-18, 00:47:15
Még mielőtt jönne a vád, hogy magasra rakom a mércét: nincs tudatos mércém, amit fel-le rakhatok.

Hú azért ebben is van valami. Egyetértek Veled, nagyon nem ismerek most senkit (persze menyasszonyomon kívül) aki tetszuk és normális is. Úgyhogy szerncsésnek érzem magam... :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Moha

Quote from: Gregory on 2007-06-20, 14:15:20
Quote from: Moha on 2007-06-20, 13:22:10
A gond akkor van, ha a lány nem engedi meghívni magát, viszont nincs pénze... (ilyen esetekre várok tanácsokat! :) )
Nekem így elsőre az jutott eszembe, h áthívja magához egy teára, vagy vmi étkezésre, bár a szándékot olyankor lehet, h félreérthető. Meg a sétára invitálás sztem ilyen esetekben is működhet, mert az ingyen van... sztem, bár nincs sok tapasztalatom ezen a téren...
Namost ez renben van, de
1. A teát speciel nem szereti (meg én inkább a teázóban iszom, mint otthon)
2. A séta jó ötlet, de nem állandóan. Azért programokat is kell szervezni, ahhoz meg pénz kell. Ez nekem nem gond, hisz dolgozom, csak neki cikis.
Ja, és amúgy a "menjünk sétálni"-ból általában valami más lesz... pláne ha van pad a közelben és nincs tömeg... :haha:

Gregory

Quote from: Moha on 2007-06-20, 14:57:30
Namost ez renben van, de
1. A teát speciel nem szereti (meg én inkább a teázóban iszom, mint otthon)
2. A séta jó ötlet, de nem állandóan. Azért programokat is kell szervezni, ahhoz meg pénz kell. Ez nekem nem gond, hisz dolgozom, csak neki cikis.
Ja, és amúgy a "menjünk sétálni"-ból általában valami más lesz... pláne ha van pad a közelben és nincs tömeg... :haha:
1. Az pech, akkor valami hasnolóra, pl. kávé, etc. (A teázót én is előnyben részesítem, de ott meg ugye megint szembesülni kell a fizetéssel, míg amíg pl. nálatok isszátok meg a teát, és távozni készül a hölgyemény, akkor nem jön elő semmilyen számla, amit akkor kell kifizetni, így sztem egy fokkal kellemesebb[vagy inkább kevésbé kényelmetlen] így a helyzet... nem tudom ez mennyire érthető, sztem nem nagyon sikerült leírni amit gondoltam, de hátha...

2. Én úgy értelmeztem, h átmenetileg nincs pénze a lánynak. Ha ez állandó, akkor lövésem sincs. Bár gondolom ez függ attól is, h milyen státuszban van a kapcsolat...

3. Btw: hogy derül ki egy lányról az elején, h nincs pénze, de nem engedi meghívatni magát?

Selmo

Nos ebben az esetben az a megoldás, ha leültök megbeszélni, hogy vagy sétafikáltok állandóan, mert az ingyér van, vagy belátja, hogy te megengedheted magadnak és nem probléma őt meg-meghívni, netán megegyeztek, hogy te meghívőd, amit ő valahogy ellentételez. Mittomén, hoz házi sütit, segít vásárolni ezt-azt, ezt nektek kell megbeszélni. Ha pedig végképp makacskodik, akkor nem sokat tehetsz, a büszkeségét megtörni nem szabad.

A tökéletesség unalmas.

minuszmiki

Quote from: Selmo on 2007-06-20, 15:11:18
...netán megegyeztek, hogy te meghívőd, amit ő valahogy ellentételez. Mittomén, hoz házi sütit, segít vásárolni ezt-azt...
Valahogy nekem nem ez jutott eszembe elsőre... ::)

Kvikveg

Quote from: minuszmiki on 2007-06-20, 15:17:46
Quote from: Selmo on 2007-06-20, 15:11:18
...netán megegyeztek, hogy te meghívőd, amit ő valahogy ellentételez. Mittomén, hoz házi sütit, segít vásárolni ezt-azt...
Valahogy nekem nem ez jutott eszembe elsőre... ::)
Nem vagy egyedul... :bsd:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Selmo


A tökéletesség unalmas.

.Attila

Quote from: Selmo on 2007-06-20, 15:20:12
Fújgonoszcsúnya HENTAI!!!

Azt nem mondta, hogy mire gondolt. Te mire gondoltál? :D

szerk.: lemaradt a "nem".

Zsiga

Quote from: Selmo on 2007-06-20, 15:20:12
Fújgonoszcsúnya HENTAI!!!
Pl. kivasalhatja az ingeimet, rendet rakhat a szobámban, csinálhat nekem vacsorát, stb. Hentai... ::)