Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Tycho

Kvik: ismerek szőke 'cica' fizikust ugyanonnét :haha:, mondtam, hogy 80%, de ha beszélek vele (és nem a szakról, nem csalok :hehe: ) lesz az 99% ;) és nem az a lényeg, hogy szerintem, vagy más srácok szerint nem szép, vagy "OMG aztakurr :eek: :hehe: :eek: :hehe: :eek: :hehe: milyen nőőőőőő", nem az öv alatti két agyunkkal jövünk rá, hogy hova járhat, az hogy milyen típusú nő, az nem azt jelenti hogy hajszín/mellbőség, azért ennyire egyszerűnek ne tarts, hiába vagyok fasziból  :muhahah:

Kvikveg

Quote from: Tycho on 2007-07-30, 10:49:09
...
a Műszaki egyetemen, ha látsz nőt akkor kb azonnal megtudod mondani 85%os biztossággal melyik karra jár,
...
A lenyeg kiemelve.  :hehe:
En sem a szoke haj/mellbosegre gondoltam kizarolag, hanem osszbenyomasra, de meg kulonosebb kommunikacio nelkul.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin


Tycho

Quote from: Kvikveg on 2007-07-31, 13:18:03
Quote from: Tycho on 2007-07-30, 10:49:09
...
a Műszaki egyetemen, ha látsz nőt akkor kb azonnal megtudod mondani 85%os biztossággal melyik karra jár,
...
A lenyeg kiemelve.  :hehe:
En sem a szoke haj/mellbosegre gondoltam kizarolag, hanem osszbenyomasra, de meg kulonosebb kommunikacio nelkul.

akkor meg megmondható arról ahogy jár, ahogy gesztikulál, ahogy öltözik, csak nézni kell  :angyali: és jah... HA látsz  :haha:

Kvikveg

Quote from: Rounin on 2007-07-30, 22:00:58
Quote from: Kvikveg on 2007-07-30, 21:29:09
Azt hiszem ezt ossze lehetne hasonlitani azzal, amikor kisvirag jelenleteben valaki a tarisznyas bolcseszeket emlegeti. :haha:

Miért, a tarisznyás bölcsészek szépek?
Igazabol most nem tudom mire gondolsz. Azert nem valaszoltam.  :confused:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: Kvikveg on 2007-07-30, 21:29:09
Hátöööö... kozkivanatra: meg kell cafoljalak, fizikusin velem egy evfolyamban egy nagyon szep no volt. [...]
Kinezetre nemigazan lehet itelni, talan tekintetre mondanam. Esetleg.
Azt hiszem ezt ossze lehetne hasonlitani azzal, amikor kisvirag jelenleteben valaki a tarisznyas bolcseszeket emlegeti. :haha:

Mi van kisvirággal és a tarisznyás bölcsészekkel kapcsolatilag? Meg úgy általában a tarisznyás bölcsészek emlegetésén milyen jelzők felbukkanását érted? Mert én nem értem. Ezért kérdeztem, csak nem egyértelműen (számomra volt az^^'), hogy 'what?'.

.Attila


Rounin

Ja, akkor látom az összefüggést :__devil: (Kviki? Megvilágosodhattam? :F)

Kvikveg

A "tarisznyas bolcsesz" mint jelenseg kb azt irja le, hogy az illeto sikhulye bolcseszhallgato (foleg real dolgoktol fel mint a tuztol) es nagy agynak tartja magat csak azert, mert a szakon van. Azt hittem ez a szokapcsolat ismertebb. Regebben legalabbis sokan rohangaltak baromira egyenalternativ kulsovel es a tipikus szott tarisznyaval. Szoval nem f*sztarisznya, hanem idegesito hulye tök.  :haha:
Egyszer volt egy ilyen altalanos beszolas tobb Muegyetemista/ELTES/egyeb real reszrol az ELTE bolcsesz iranyba, mire kisvirag teljesen jogosan visszavagott, hogy azert ez nem teljesen igaz, stb-stb.
Ez jutott eszembe a "minden no bena a real dolgokhoz/szereleshez" illetve a "meg lehet ismerni 100m-rol a BME noi hallgatoit" kijelentesekrol.
Ennyi...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Tycho

"meg lehet ismerni 100m..." nem lehet :D meg kell nézni közelebbről  :muhahah: najó, ez már M-M-M-MEGA TROLL! válasz volt :hehe: Bocsi  :angyali:

Zsiga

Quote from: Kvikveg on 2007-08-01, 21:46:57
"meg lehet ismerni 100m-rol a BME noi hallgatoit"
Meg lehet őket ismerni, ugyanúgy mint a BME férfi hallgatóit. Nem ELTE-sek, és ez messziről látszik... :__devil: :D

Ha már trollkodunk... :D

Rounin

Quote from: Kvikveg on 2007-08-01, 21:46:57
Szoval nem f*sztarisznya, hanem idegesito hulye tök.  :haha:

És kisvirágot ellenpéldaként hoztad fel...? Akkor tényleg nem értelek xD

Próféta


.Attila


kikuchiyo

Failure is the default option


Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.



Solid Snake

Quote from: Zsiga on 2007-09-05, 23:31:52
A nők hajlamosak nem megérteni a férfilét bizonyos alapvető szabályait.
Pl.: http://www.bash.hu/2456

You just made my day.  :Kiraly:

Vajon fordított eset előfordulhat? (nő kódol, férfi papucskodik)  :__devil:

Zsiga

Quote from: Solid Snake on 2007-09-06, 00:23:12
You just made my day.  :Kiraly:

Vajon fordított eset előfordulhat? (nő kódol, férfi papucskodik)  :__devil:
Egyszer volt kocka csajom, épp html-t kódolt én meg hívtam CS-be mert kevesen voltunk warhoz, erre elküldött a fenébe hogy ne zavarjam amikor kódol. Rövid de tanulságos kapcsolat volt.  :lul:

Kvikveg

Quote from: Zsiga on 2007-09-06, 00:48:28
Quote from: Solid Snake on 2007-09-06, 00:23:12
You just made my day.  :Kiraly:

Vajon fordított eset előfordulhat? (nő kódol, férfi papucskodik)  :__devil:
Egyszer volt kocka csajom, épp html-t kódolt én meg hívtam CS-be mert kevesen voltunk warhoz, erre elküldött a fenébe hogy ne zavarjam amikor kódol. Rövid de tanulságos kapcsolat volt.  :lul:
:lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fubenalvo

Randiztam egy lánnyal. Első alkalom volt... másnap elutazott angliába. Ez rossz jel!? :D

Fazék

Quote from: Fubenalvo on 2007-09-23, 23:20:46
Randiztam egy lánnyal. Első alkalom volt... másnap elutazott angliába. Ez rossz jel!? :D
:haha: hosszabb vagy rövidebb időre? :)

minuszmiki

Quote from: Fubenalvo on 2007-09-23, 23:20:46
Randiztam egy lánnyal. Első alkalom volt... Ez rossz jel!? :D
Hát, ha figyelembe vesszük, hogy Age: 20, el kell hogy szomorítsalak. Az emberiség nagyobb része bizony már általánosban túlesett az első randiján. Persze sosem késő. :D

Kuroi Tenshi

Quote from: Fubenalvo on 2007-09-23, 23:20:46
Randiztam egy lánnyal. Első alkalom volt... másnap elutazott angliába. Ez rossz jel!? :D

Your fortune: pwnd

Asszem igen... an hero, biztos, ami biztos... de előtte pix

Hülyéskedést félretéve, ez ám kellemetlen.

Fubenalvo

1,5 hónapra mint utóbb kiderült. Kellemetlen volt... nézem csörgette a telefonom.
Hmm... mondom akkor lehet itthon van? Visszahívom, beszélünk 5 perce kb.
Azt mondom... és hogyhogy hamarabb hazajöttél?  ...majd közölte, hogy nem jött haza.

Életem legdrágább cseveje volt nővel! :D

Quote from: minuszmiki on 2007-09-23, 23:24:43
Hát, ha figyelembe vesszük, hogy Age: 20, el kell hogy szomorítsalak. Az emberiség nagyobb része bizony már általánosban túlesett az első randiján. Persze sosem késő. :D
Kötekedést érzek a levegőben... enyje enyje!  :ejnye:

Kuroi Tenshi

Quote from: Fubenalvo on 2007-09-23, 23:26:09
nézem csörgette a telefonom. Hmm... mondom akkor lehet itthon van? Visszahívom, beszélünk 5 perce kb...majd közölte, hogy nem jött haza.

Életem legdrágább cseveje volt nővel! :D

Most verd ki a fejedből felejtsd el. Ez bunkóság.

Solid Snake

Quote from: Fubenalvo on 2007-09-23, 23:20:46
Randiztam egy lánnyal. Első alkalom volt... másnap elutazott angliába. Ez rossz jel!? :D

Én meg holnap viszek bento-t (gyk. rántott karfiolt) egy lánynak. Életemben először.  :haha:
Igaz, fogadtam vele, de akkor is.  :D

Fubenalvo

Hát nemtom... végülis ő nem mondta, hogy hazajött csak csörrentett egyet miután írtam egy SMS-t. Most azt nem tudom hogy csörgetett, vagy csak csörrentett mikor történt a dolog mert pont nem voltam telefon mellett. Ha elöbbi, akkor egy szavam nem lehet, ha utóbbi akkor tényleg gáz. Ez az ami ki fog derülni ha hazaért.

Quote from: Solid Snake on 2007-09-23, 23:33:08
Quote from: Fubenalvo on 2007-09-23, 23:20:46
Randiztam egy lánnyal. Első alkalom volt... másnap elutazott angliába. Ez rossz jel!? :D

Én meg holnap viszek bento-t (gyk. rántott karfiolt) egy lánynak. Életemben először.  :haha:
Igaz, fogadtam vele, de akkor is.  :D

Nekem erről beugrott ahogy Tenma Chan viszi a rízst szíve választottjának. :D