Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

.Attila

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-09-23, 23:29:04
[spoiler=disznó poén]most verd ki[/spoiler]

fix'd (elnézést)

Btw. tudtommal a nemzetközi hívás nemzetközi felárát a hívott fél fizeti.
in b4 nem így van

minuszmiki

Quote from: Fubenalvo on 2007-09-23, 23:26:09
Quote from: minuszmiki on 2007-09-23, 23:24:43
Hát, ha figyelembe vesszük, hogy Age: 20, el kell hogy szomorítsalak. Az emberiség nagyobb része bizony már általánosban túlesett az első randiján. Persze sosem késő. :D
Kötekedést érzek a levegőben... enyje enyje!  :ejnye:
:angyali:

Egyébként én biztos nem vigyorognék, ha komoly pénzeket kéne fizetnem, mert a kedves lány elfelejtette megemlíteni, hogy ezer kilóméterekkel odébb van. Meg másfél hónap? Annyi idő alatt elfelejtem, én biztos nem várnék rá egy percet sem. (Persze ettől Te még várhatsz :))

Quote from: .Attila on 2007-09-23, 23:35:10
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-09-23, 23:29:04
[spoiler=disznó poén]most verd ki[/spoiler]
fix'd (elnézést)
lol

SS: Nem akarsz velem is fogadni? Imádom a rántott karfiolt :D

Solid Snake

Quote from: Fubenalvo on 2007-09-23, 23:34:14
Hát nemtom... végülis ő nem mondta, hogy hazajött csak csörrentett egyet miután írtam egy SMS-t. Most azt nem tudom hogy csörgetett, vagy csak csörrentett mikor történt a dolog mert pont nem voltam telefon mellett. Ha elöbbi, akkor egy szavam nem lehet, ha utóbbi akkor tényleg gáz. Ez az ami ki fog derülni ha hazaért.

This is a conspiracy!  :uzi: :__devil:

Quote from: Fubenalvo on 2007-09-23, 23:34:14
Quote from: Solid Snake on 2007-09-23, 23:33:08
Én meg holnap viszek bento-t (gyk. rántott karfiolt) egy lánynak. Életemben először.  :haha:
Igaz, fogadtam vele, de akkor is.  :D

Nekem erről beugrott ahogy Tenma Chan viszi a rízst szíve választottjának. :D

Végül is rizs is van az uzsidobozban.  :D

Quote from: .Attila on 2007-09-23, 23:35:10
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-09-23, 23:29:04
[spoiler=disznó poén]most verd ki[/spoiler]

fix'd (elnézést)

:lul: :muhahah:

Quote from: minuszmiki on 2007-09-23, 23:36:13
SS: Nem akarsz velem is fogadni? Imádom a rántott karfiolt :D

Már elfogyott a készlet. Majd utánpótláskor jelentkezz.  :lazza:

Fubenalvo

Quote from: minuszmiki on 2007-09-23, 23:36:13
Quote from: Fubenalvo on 2007-09-23, 23:26:09
Kötekedést érzek a levegőben... enyje enyje!  :ejnye:
:angyali:

Egyébként én biztos nem vigyorognék, ha komoly pénzeket kéne fizetnem, mert a kedves lány elfelejtette megemlíteni, hogy ezer kilóméterekkel odébb van. Meg másfél hónap? Annyi idő alatt elfelejtem, én biztos nem várnék rá egy percet sem. (Persze ettől Te még várhatsz :))
Johát engem se kell félteni, én se tétlenkedem és rágom itthon a körmöm addig. :D

Selmo

Net arrafelé nincs? MSN, chat, email, PM? Biztos nem fizetnék egy vasat sem érte, inkább rávenném, hogy ruházzon be egy webkamerába. :hehe:

A tökéletesség unalmas.

Kuroi Tenshi

Quote from: Fubenalvo on 2007-09-23, 23:34:14
Hát nemtom...
Akárhogy is, de bunkóság, hogy nem szól rögtön az elején.
Az ilyet jobb, ha gyorsan elfelejted, egy ilyennel úgyse lehet működő kapcsolat.

Quote from: .Attila on 2007-09-23, 23:35:10
fix'd (elnézést)

Btw. tudtommal a nemzetközi hívás nemzetközi felárát a hívott fél fizeti.
in b4 nem így van
Asszem elég nyilvánvalónak hagytam ;)

Tudtommal változó, de mindkettő fizet, a kezdeményező viszont sokkal többet.

Fazék

Quote from: .Attila on 2007-09-23, 23:35:10Btw. tudtommal a nemzetközi hívás nemzetközi felárát a hívott fél fizeti.
in b4 nem így van
pedig így van. a hívó elvégre honnan a fenéből sejthetné, hogy a másik külföldön van a mobiljával? ha te hívsz föl külföldön tartozkodó mobilt, akkor csak a helyi tarifát fizeted, mintha otthon lenne. annyi hogy ez neki egy kicsit olcsóbb, durván 2x annyit fizetne, ha ő hívott volna, így összesítve "megússzátok" kb 3/5 áron :)

fura, hogy ennyire nincs ezzel tisztában senki se :) (nem vonalas hívásról van szó, emberek ;))

Nakedape

Quote from: .Attila on 2007-09-23, 23:35:10
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-09-23, 23:29:04
[spoiler=disznó poén]most verd ki[/spoiler]

fix'd (elnézést)

Btw. tudtommal a nemzetközi hívás nemzetközi felárát a hívott fél fizeti.
in b4 nem így van

én is ezt írtam, de vhol elszúrtam az elküldést, de ha mobil, akkor elvileg ő fizet tudtommal, ha meg angol vonalas számot hívtál, az már feltúnhetne.. azaz ha akarsz szurkolj h ne jöjjenek be az angol pasik neki :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

sirtomi

Quote from: Fubenalvo on 2007-09-23, 23:20:46
Randiztam egy lánnyal. Első alkalom volt... másnap elutazott angliába. Ez rossz jel!? :D
Én randiztam egy csajjal. Két nap múlva elutazott Olaszországba, minimum egy évre. Ez rosszabb? :D

Zsiga

Quote from: sirtomi on 2007-10-05, 16:23:55
Quote from: Fubenalvo on 2007-09-23, 23:20:46
Randiztam egy lánnyal. Első alkalom volt... másnap elutazott angliába. Ez rossz jel!? :D
Én randiztam egy csajjal. Két nap múlva elutazott Olaszországba, minimum egy évre. Ez rosszabb? :D
Én randiztam egy csajjal. Két nap múlva összejöttünk, egy hét múlva megcsalt. Egy lánnyal. I think I are teh winrar. :D

.Attila

Először is azt hitte, hogy csajjal van, aztán rájött, hogy TARP :hehe:

kikuchiyo

Failure is the default option

minuszmiki

Quote from: Zsiga on 2007-10-05, 16:53:27
Én randiztam egy csajjal. Két nap múlva összejöttünk, egy hét múlva megcsalt. Egy lánnyal. I think I are teh winrar. :D
Hé! Ilyen velem is megtörtént, igaz, hogy én nem két, hanem négy nap múlva jöttem össze a lánnyal, és egy hónapon belül volt dolga egy másik lánnyal, de azért én is úgy gondoltam, hogy na, _ez_ már valami. Mondjuk ezt nem különösebben paráztam, mindekettő nagyon szép lány volt, az egyik ráadásul az "enyém", ő maga mondta el, úgyhogy kifejezetten izgalmasnak találtam a helyzetet. :)

Kuroi Tenshi

Quote from: .Attila on 2007-10-05, 16:54:47
Először is azt hitte, hogy csajjal van, aztán rájött, hogy TARP :hehe:
Congratulations! A winrar is you!

Quote from: minuszmiki on 2007-10-05, 17:02:52


ITT: anon is a virgin by default. Also, intarweb superheroes.

Hé! Ilyen velem is megtörtént, igaz, hogy én nem egy, hanem két lánnyal randiztam, és nem két nap múlva jöttem össze velük, hanem már aznap este, sőt, hazaérve bemutatták a barátnőiket, akik szintén modellek voltak, és akkora orgiát csaptunk, hogy Chuck Norris személyesen jött és, és azt mondta, hogy "na, _ez_ már valami".

Do I win? :D

.Attila



Zsiga

Na már megint jól megkaptam. I hate you all...  :morci: :lul:
Viszont sok lesz az off, GOTO /b/4chan-topic. :)


Fazék

Quote from: .Attila on 2007-10-05, 16:54:47
Először is azt hitte, hogy csajjal van, aztán rájött, hogy TARP :hehe:
+100 karma  :lul:


Member

Honnan szered ezt a rengeteg "A csajok a bunkókra buknak" pálcikás képet... :lul:

.Attila

Oda van írva: explosm.net
Egyébként ezt a kettőt /b/-ről húztam, mert ezekhez még nem értem el az eredeti oldalon.

Dreamcleaver

Quote from: .Attila on 2007-10-05, 16:54:47
Először is azt hitte, hogy csajjal van, aztán rájött, hogy TARP :hehe:

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Tanultam ma is egy új kifejezést. Igen, A TARP-nak utána kellett néznem az intarweben.  :eek:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kuroi Tenshi

fyi, tarp = elírt trap. Mint pron, teh, haet, liek, stb.
Nem kellett volna az egész interneten keresned, elég lett volna csak
a /b/-t megnézned :D

kikuchiyo

http://szakitshabirsz.blog.hu/2007/10/12/az_eluszott_befektetesek

Sajna csak regisztráció után lehet kommentelni - pedig oly szívesen bemásolnám nekik az 'I'm an alpha male" kezdetű copypastát.
Failure is the default option

Én

Jó kis oldal :lol: Kedvencem: "BARÁTOK?!? BARÁTOK?!? BARÁTBÓL DUNÁT TUDOK REKESZTENI BASZDMEG! NEKEM
NŐ KELL!"

.Attila

Quote from: Én on 2007-10-12, 22:01:57
Jó kis oldal :lol: Kedvencem: "BARÁTOK?!? BARÁTOK?!? BARÁTBÓL DUNÁT TUDOK REKESZTENI BASZDMEG! NEKEM
NŐ KELL!"

Az nekem is :D
De a
- "Szeretlek"
- "Egészségedre"
sem semmi :)

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2007-10-12, 21:42:06
http://szakitshabirsz.blog.hu/2007/10/12/az_eluszott_befektetesek

Sajna csak regisztráció után lehet kommentelni - pedig oly szívesen bemásolnám nekik az 'I'm an alpha male" kezdetű copypastát.
másold be ide :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Failure is the default option

HVp213

"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"