Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Tycho

Quote from: Lythis on 2007-10-19, 18:05:06
Quote from: Tycho on 2007-10-19, 09:46:14

hisz éppen ez az!!! Az adott szintnyi bunkóság is több, mint amit egy kulturált ember nem tart bunkónak, de pont az kell... de ha az kell, akkor melyik barom találta ki, hogy ne viselkejünk úgy, mert az úgy helyes? :wtf:
Adott szintű bunkóság? szerintem van egy határ, amíg még elnézhető, és rá lehet fogni, hogy csak poénkodsz...


ezt jelenti amit mondtam. És egyénfüggő, hogy mennyire röhög rajta vagy rúgja be érte a képed.

Selmo

Ez pontosan így van, én is kaptam már hideget-meleget is ugyanazért a poénért, de azt be kell látnunk, hogy felllazultak az erkölcsök és az emberek többsége fél és ezt úgy kompenzálja, hogy bunkó lesz, elfojtja az érzelmeit, elmenekül egy kapcsolatból, ha az komollyá válna stb. Szóval nem csoda, hogy a nők a magabiztos embereket keresik. És ehhez nem kell bunkónak lenni, az a csajok vaksága, hogy a nemtörődöm-bunkó emberbe is ezt látják bele.

A tökéletesség unalmas.

.Attila

Sok fiúnak viszont elég lenne szerintem csak egy pici bátorítás, hogy magabiztosabbak legyenek. De ezt a lányok nem adják meg, ők egy készterméket akarnak.

kikuchiyo

Quote from: .Attila on 2007-10-19, 21:33:23
De ezt a lányok nem adják meg, ők egy készterméket akarnak.

A probléma az, hogy ők sem tudják, mit akarnak.
Failure is the default option

Solid Snake

Quote from: kikuchiyo on 2007-10-19, 21:44:05
Quote from: .Attila on 2007-10-19, 21:33:23
De ezt a lányok nem adják meg, ők egy készterméket akarnak.

A probléma az, hogy ők sem tudják, mit akarnak.

Ott a pont. Jelenleg jómagam is egy ilyen hölgyeménnyel "táncolok".
Van barátja, mégis egyre közelebb és közelebb kerülünk egymáshoz. A legnagyobb "probléma" az, hogy jól érzi magát velem, nincsen bűntudata. Tudom, ZOMG DRAMA-effektus.  :ejj:

Kuroi Tenshi

Quote from: Solid Snake on 2007-10-19, 23:40:43
Tudom, ZOMG DRAMA-effektus.  :ejj:
Nem éppen
[spoiler=4ch-os válasz]
1. Take pix of u 2gether
2. Chlorafrom
3. Pooper
4. Take pix again
5. Send pix 2 bf
6. ?? ??
7. An hero!
[/spoiler]

Vagy hotswap tartalék
[spoiler]micsoda hasonlat: ha előző nem jó, kihúzza, majd a
következőt bedugja...[/spoiler]
vagy pedig férfi-barát leszel...

Dreamcleaver

Csak tudnám miért nem szaporodunk mi is osztódással. Evolúciós zsákutca a magas intelligenciájú emlős...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member

Quote from: Dreamcleaver on 2007-10-20, 00:37:51
Csak tudnám miért nem szaporodunk mi is osztódással. Evolúciós zsákutca a magas intelligenciájú emlős...
Ha mondjuk csak 5 évente egyszer osztódnánk, az bizony megoldana elég sok kisebbségi kérdést. :D

De ez így mégsem jó. Tegyük fel, hogy van egy egysejtű, annak van egy lelke. Az most osztódik. Akkor ugye jól sejtem, hogy ez a lélek nem is osztódik és két teljesen új tudat születik? Tehát tegyük fel, Darkstar mondjuk osztódik, akkor egyik sem Darkstar lesz hanem valami teljesen más, és akkor máris gyászolhatunk minden osztódáskor. :/

minuszmiki

Másrészt meg a jelenlegi redszerrel is elég szépen benépesítettük a bolygót, ráadásul még élvezetes is. Én semmiképpen nem cserélném osztódásra. :)

sirtomi

Quote from: .Attila on 2007-10-19, 21:33:23
Sok fiúnak viszont elég lenne szerintem csak egy pici bátorítás, hogy magabiztosabbak legyenek. De ezt a lányok nem adják meg, ők egy készterméket akarnak.
Ha a nő sem tudja, hogy mit akar, de azért bátorít az elég kellemetlen :)

.Attila

Még mindig jobb, amikor egyáltalán nem bátorítanak.

Member

Hát ha végül úgy dönt, hogy le leszel sz*rva, te pedig jól belelkesedtél, az messze rosszabb.

kikuchiyo

Quote from: .Attila on 2007-10-20, 11:01:50
Még mindig jobb, amikor egyáltalán nem bátorítanak.

Talán azért nem, mert az első benyomás alapján eldöntik, hogy nem érdemes veled foglalkozni.
Miért?
Mert bebeszéled magadnak, hogy - idézem -:
Quote from: .Attila on 2007-10-18, 15:35:20
Aztán lehet, hogy csak én vagyok egy genetikai hulladék :uzi: :redface:

Eleve ezt a képet sugárzod ki magadról mások felé, így azonnal látni fogják rajtad, hogy nincs önbizalmad és egy megkeseredett ember vagy. Innentől pedig ördögi körbe kerültél: a sorozatos elutasítás illetve sikertelenség csak tovább súlyosbítja az önbizalomhiányt.

(No offense, átérzem a helyzetedet, a fentiek akár ön-diagnózisnak is tekinthetők)
Failure is the default option

.Attila

Nem ezt sugárzom magamból, a smileyk nem véletlenül vannak ott ;)
Ami nálam az egyértelmű hiba, hogy izgulok. Ha izgulok, blokkol az agyam (mint mindenki másnál, gondolom), nem jutnak az eszembe értelmes témák, meg egyébként is bénaságokat beszélek. Ezért kéne megtanulnom minden mindegy alapon kezelni a dolgot, és lazítani.

szerk.: Egy rant a másik oldalról, csak úgy.

Kuroi Tenshi

Beleolvastam a kommentekbe, és azok alapján akár a
szánira is mehetne. A szerző is ír pár olyat, hogy csak
pislogtam, de az egyik legjobb ez volt:

Quotenemvonat 2007.10.22. 13:27:04
Ha a férfi nő kapcsolat gyökereihez visszanyúlunk, fel kell villannia a barlangjába vadászat után hazatérő férfi képének, amint a hajánál fogva vonszol egy női egyedet. Ebben az időszakban a férfi egyedek fizikailag lényegesen erősebbek voltak. Ebben a kommunikációs szituációban a férfi pusztán a testi erejénél fogva elvette, ami jár neki. A nő a fizikailag nyílvánvaló hátrányos helyzetében rá volt kényszerítve, hogy sokkal nagyobb figyelmet szenteljen a testbeszédnek. Adott esetben az éltete múlhatott azon, ha ideje korán felismerte a férfi szándékát.
És ez a helyzet alapvetően a mai napig sem változott meg. Ha a családon belüli erőszakról megjelenő beszámolókat olvassuk, ritkán találkozunk a sodrófával mosagatásra kényszerített férfi történetével. Így ma is jól teszi egy nő, ha felvértezi magát olyan szkillekkel, amik megvédhetik a nyers erővel szemben.
Aztán, ha már megvan ez a készség, akkor egy kis finomhangolás segítségével eljuthatunk a klasszikus viccben is megfogalmazott alapigazsághoz:
"Nálunk a nagy dolgokat én döntöm el, az apróbbakat meg a feleségem. Éredekes módon 20 évi házasságunk alatt, még nem találkoztunk nagy dologgal".

Ez igen.


Member

Inkább nem mondok semmit erre az idézetre. Véletlenül nem a "Nők a nőkért" kezdetű szekta tagja?

Kuroi Tenshi

#2987
Quote from: .Attila on 2007-10-22, 23:31:19
Száni=szánalmas?
kérdőjel helyett .hu-val a végén, igen.

Vélemény: a szerző egy kb gimnázium vagy egyetem táján leledző
(tanulmányi átlagok és iskolás kisöccs) hölgyemény, aki azt hiszi,
hogy érti a világot, a férfiakat és a nőket; könyvből kinézte, hogy
ő "aspie" = asperberger-szindrómás, azaz magas az íííkúúja de rossz
a szocializációs képessége, és ez a tény tetézve azzal, hogy minden
férfi csak a hülye p*csákra hajt, az oka annak, hogy szakítottak a
barátjával, nem pedig az, hogy egy beképzelt, makacs p*csa. :)

De mint mondtam, annak a nemvonat tagnak a kommentje(i) voltak
igazán súlyosak. Igaza volt, nem vonat. Hülye.

.Attila

Biztos meg lett nevelve otthon (ha férfi).
A Nők a Nőkért-et ne is emlegessük...

Member

Remélem, hogy a hölgyemény magvas gondolatai valami savasesőmosta szikes talajra jutnak és nem lesznek követői magas iq-jú de rosz szocializációs képességekkel rendelkező felebarátunknak.

Azokat a kommenteket belinkeled vagy inkább megkímélsz tőlük? :)

Lythis

Quote from: Tycho on 2007-10-19, 19:32:16
ezt jelenti amit mondtam. És egyénfüggő, hogy mennyire röhög rajta vagy rúgja be érte a képed.

szerintem nem, de nyílván másképp látjuk a dolgot. eleve nem mondom neki, ha tudom, hogy be fogja érte rúgni a képemet....

Quote from: Member on 2007-10-19, 18:21:56
"rámmászott a csaj, én meg be voltam b*szva, mit tehettem volna?", amit nem is olyan rég hallottam. Vazz, le kell rúgni magadról, ennyi.
:tezsvir:

.Attila

Quote from: Ymir on 2007-10-24, 10:36:34
Sokkal több nő van akivel kiszúrnak mint férfi.

Ezt kétlem, csak általában több szó esik ezekről.

QuoteRóluk is szó eshetne néha a topicban.

Én nyitott vagyok rá, de úgy látom, hogy csak a fiúk kapcsolnak rant módba itt ;)

Selmo

Quote from: Fubenalvo on 2007-10-29, 16:02:01
...már komolyan keztem depresszióba esni a sok más számot megadó bunkó nőszemélytől. Miért nehezebb kimondani, hogy inkább nem adom meg!?  :ejj:
Így vannak programozva, utalgatnak célozgatnak, sejtetnek, de ha beledöglenek se mondják ki. Ja és te vagy a hülye, hogy nem érted. Ha pedig hasonlóan kezdesz viselkedni, akkor meg bunkó vagy. Vagy keresel egy jelbeszéddel kommunikáló női egyedet, vagy feladod, hogy ezt valaha is megértsd. :)

A tökéletesség unalmas.

Solid Snake

Quote from: Fubenalvo on 2007-10-29, 16:02:01
Hónapok óta az első olyan randimon vagyok túl, aminek úgy néz ki eredménye is lesz.

Ma voltam "randin", aminek úgy néz ki, nem lesz eredménye. A lány még mindig a régi barátját szereti. [spoiler]I AM FUCKED. AGAIN.[/spoiler]

Quote from: Fubenalvo on 2007-10-29, 16:02:01
Na mind1, első randi most tökéletes és színházba is megyünk jövő héten, megtört a jég.  :lazza:

Mi meg pénteken megyünk újra színházba. Csak aztán majd a hazaúton csatlakozik a barátocskája is. :rolleyes: [spoiler]I AM FUCKED. AGAIN. REALLY.[/spoiler]

Cobra

Addig ne ess kétségbe, amíg a spoiler alattit nem a barátja teszi :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Lythis

crowbar. easy to obtain and solves your problems. fast. (keep in mind that it has a limited range tho...)

Dreamcleaver

Quote from: Lythis on 2007-10-29, 23:00:36
crowbar. easy to obtain and solves your problems. fast. (keep in mind that it has a limited range tho...)

I would rather recomend poison darts. More subtile, less messy, increased range. In desperate situations usable on the girl aswell.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

Quote from: Dreamcleaver on 2007-10-29, 23:13:56
Quote from: Lythis on 2007-10-29, 23:00:36
crowbar. easy to obtain and solves your problems. fast. (keep in mind that it has a limited range tho...)

I would rather recomend poison darts. More subtile, less messy, increased range. In desperate situations usable on the girl aswell.
sniper crowbar. for long-range bludgeoning...

Member

Miféle perverzió viszi rá a nőket, hogy ismét összejöjjenek a volt párjukkal?

Dreamcleaver

Quote from: Lythis on 2007-10-29, 23:52:28
Quote from: Dreamcleaver on 2007-10-29, 23:13:56
Quote from: Lythis on 2007-10-29, 23:00:36
crowbar. easy to obtain and solves your problems. fast. (keep in mind that it has a limited range tho...)

I would rather recomend poison darts. More subtile, less messy, increased range. In desperate situations usable on the girl aswell.
sniper crowbar. for long-range bludgeoning...

Sniper crowbar with poison coating. Just to make it sure...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS