Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

teraflare

1. odamenni hozzá megkérdezni: Mit szólnál egy numerához?
2. if (fegyvert húz elő) {
       fuss
    } else {
       return success;
    }
Ez csak pszeudó kód, még be kell állítani a külnöböző futtatási környezetekhez.

Nakedape

Quote from: teraflare on 2007-11-21, 16:34:12
1. odamenni hozzá megkérdezni: Mit szólnál egy numerához?
2. if (fegyvert húz elő) {
       fuss
    } else {
       return success;
    }
erre szokták mondani hogy az igazi férfi nem kérdez. :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

teraflare

Quote from: Nakedape on 2007-11-21, 16:36:02
erre szokták mondani hogy az igazi férfi nem kérdez. :D
Akkor marad a hentaiokból megismert megoldás : RAEP. Méghogy nem lehet semmit tanulni belőlük.  :smile:

kikuchiyo

Quote from: teraflare on 2007-11-21, 16:37:49
Akkor marad a hentaiokból megismert megoldás : RAEP. Méghogy nem lehet semmit tanulni belőlük.  :smile:

Ahogy mondani szokás, a legjobb ismerkedős szöveg: "Hey baby, does this rag smells like chloroform to you?"
Failure is the default option

teraflare

Quote from: kikuchiyo on 2007-11-21, 17:16:48
Ahogy mondani szokás, a legjobb ismerkedős szöveg: "Hey baby, does this rag smells like chloroform to you?"
Vagy .Attila sigjében lévő comicban:

Rin

Nem tudom hányadszorra teszem fel magamnak a kérdést ezt a topicot olvagatva, hogy "Tényleg ennyire szörnyűek lennénk?"  :haha:

Nem hiszem, hogy a lányok/nők többsége a kamut szeretné, és azt sem, hogyha valaki komoly kapcsolatot keres, az már bukott is. Inkább csak alapvető dolgok hiányozhatnak, mint az a bizonyos plusz (ami igenis kell h a másikra partnerként tekintsen az ember), vagy a külső vonzódás, vagy éppen az idő. Ezalatt értem azt is, ha valaki eleve úgy áll egy lányhoz, hogy ő kapcsolatot akar (ami nekem pl. ijesztő), és azt is, ha túl hamar jön elő a hosszútávú kérdés.
Mondjuk szerintem nagyon sok félreértés származik abból is, hogyha egy lány elutasít egy srácot, akkor mindenféle mondvacsinált indokot kitalál, mert nehéz közölni a másikkal, hogy nem tetszik, és sosem tudnál rá fiúként/férfiként tekinteni.
Ez így tényleg nem jó megoldás, de valamilyen szinten érthető, legalábbis számomra. :smile:

teraflare


Selmo

A baj az, hogy a lányok/nők többsége:
- nem mondja ki mit akar, csak célozgat mikor tudja, hogy úgysem értjük
- nem tudja mit akar és ezért naponta változik a véleménye, amitől falra mászunk
- nem mondja meg mi a baja ezért nem tudunk rajta változtatni
- nem mondja ki, mi az igazság, ezért nem tudunk érdemben tenni ellene
- fél, hogy megbántja a másikat ezért inkább hosszútávon hitegeti, ami felér egy kínzással
- tisztában van vele, hogy ez nem jó, de inkább beletörődik, mint hogy változtasson

Igen, ennyire szörnyűek vagytok. :haha:

A tökéletesség unalmas.

.Attila

Quote from: Rin on 2007-11-21, 18:00:31
Nem hiszem ... hogyha valaki komoly kapcsolatot keres, az már bukott is.
Quote
Ezalatt értem azt is, ha valaki eleve úgy áll egy lányhoz, hogy ő kapcsolatot akar (ami nekem pl. ijesztő)

Ebben egy kis ellentmondást érzek. Mit érthettem félre?

Zsiga

Quote from: Rin on 2007-11-21, 18:00:31
hogy nem tetszik, és sosem tudnál rá fiúként/férfiként tekinteni.
Ilyen nincs. :) Az egy másik kérdés hogy bizonyos viselkedésminták (pl. az említett hosszú kapcsolat túl korán való felemlegetése) ilyen reakciót váltanak ki a nőkből (belőlünk is btw.). Velem is előfordult (talán írtam is ide a fórumra) hogy egy egyébként külsőre és belsőre is teljesen korrekt csajt olyan lazán koptattam le hogy még én éreztem magam szarul utána, pedig előtte simán el bírtam volna képzelni barátnőnek.

.Attila : Ismerkedésnél ("csajozásnál") megismerni akard a másikat, ne feleségül venni... ;) (Tudom, már megint sarkítok meg csúsztatok, de azért szerintem érthető.)

.Attila

Quote from: Zsiga on 2007-11-21, 18:40:35
.Attila : Ismerkedésnél ("csajozásnál") megismerni akard a másikat, ne feleségül venni... ;) (Tudom, már megint sarkítok meg csúsztatok, de azért szerintem érthető.)

Azt hiszem, félre lettem értve :)
Szó sincs erről nálam. Az igaz, hogy eddig csak olyan lehetséges kapcsolatokat kerestem , ahol esélyét láttam a hosszú távú kapcsolatnak, de szó sincs házasságról. Úgy tűnik, rosszul álltam hozzá a dolgokhoz.

Rin

Quote from: .Attila on 2007-11-21, 18:24:38
Ebben egy kis ellentmondást érzek. Mit érthettem félre?

Igen, sarkítva arra gondoltam amit Zsiga írt  :haha:
Egyébként meg két különböző dolog hosszútávú (ezentúl ht. :D) kapcsolat keresése, meg az h eleve úgy nyitsz, hogy már többet szeretnél.
Nem az lenne a normális, ha akkor akarna többet az ember, mikor már ismeri a másikat, és azt a valakit szereti meg, akit megismert? Az pedig többnyire hosszú idő.(Tudom, biztos naív vagyok  :smile:)

.Attila

Ok, félre lettem (lettünk) értve :)
Ismeretlen lányt nem tudok megszeretni. Megtetszik, de megszeretni nem tudom, ahhoz kell, hogy ismerjem valamennyire.
Azt kitalálni, hogy én kinek tetszem meg, azt nem tudom. Lehet, hogy a lányok küldenek jeleket, de én meg nem vagyok radar. Kismillió történet van ugyebár, hogy vki jelnek vett vmit, ami nem volt az. Viszont megmondani nem fogják a lányok, néhány kivétellel.

Rin

Akkor ok, bocsi, csak alapból úgy veszem, hogy ha kapcsolatot azzal akarok, akit szeretek. Ezért is tartom furának ha az ismerkedés alapból erre "épül".  :smile:  (Azt hiszem Moha volt az, akit pont emiatt nagyon nem tudtam megérteni)
De ilyenkor nem kifejezetten rád gondolok, hanem általánosságban :smile:

A jeles dolog meg mindkét oldalról érdekes, és sokszor érthetetlen, de azért nem minden esetben megfejthetetlen.  :smile:

.Attila

Rin, te még elég fiatal vagy, de az idősebb, 20+ lányoknál hogy van ez? Azért idővel kicsit változik a dolog, nem?

Rin


.Attila


Rin

Gondolom ahogy az ember idősebb, és több tapasztalata van, megváltozik a hozzáállása egy csomó mindenhez.
(Amúgy ezért nem is szoktam ide írogatni, mert nyilván nem vagyok olyan jártas ezen a téren, mint a legtöbben, meg fiatal is vagyok, meg mittudomén, de azért mégis van elképzelésem a dolgokról. :haha:)
Most azt sem tudom, hogy egyáltalán arra válaszoltam-e amire kellett, de sebaj, ráfogom arra hogy álmos vagyok, és beszélhetnékem van. ^^

.Attila

Azt tudom, hogy még jópáran vannak a korosztályomban is, akik még "élvezni" szeretnék az életet.
De ez a "megijed a komolyabb érzelmektől" rész tőled még érthető, az én korosztályomban azért már kérdésesebb.

Zsiga

Nincs igazán sok különbség a fiatal és idősebb lányok között. Az időseket gyorsabban fel lehet szedni (tudja mit akar), a fiatalok meg naívak amit a gonosz de tapasztalt/jólképzett férfiállat nagyon szépen ki tud használni; illetve a fiatalok a tapasztalatlanság miatt kevésbé veszik a jeleket.
(És még mielőtt valaki jól kioszt, természetesen általánosságban beszélek, vannak kivételek, nem is kevés tizenéves öt perc alatt felszedhető kis k*rva meg huszonéves elvarázsolt romantikus kislány van.)

.Attila : Semmi gond nincs a komolyabb érzelmekkel meg hosszútávra tervezéssel amíg a hölgy nem tudja meg az első egy-két randin. Mindent a maga idejében. (Ha meg te is ilyen típus vagy akkor tanulj meg hazudni, nálam bevált. ;))

Rin

.Attila: Hol írtam olyasmit, amivel erre utaltam?
(Amúgy sokszor nagyon pontatlanul fogalmazok, de ilyenre tényleg nem emlékszem)
(Egyébként is teljes mértékben a komoly érzelmek híve vagyok ^^ )

Solid Snake

Quote from: Rin on 2007-11-21, 23:14:01
(Egyébként is teljes mértékben a komoly érzelmek híve vagyok ^^ )

[spoiler]Hozzám jössz feleségül?  :haha:[/spoiler]

Quote from: Zsiga on 2007-11-21, 23:10:04
.Attila : Semmi gond nincs a komolyabb érzelmekkel meg hosszútávra tervezéssel amíg a hölgy nem tudja meg az első egy-két randin. Mindent a maga idejében. (Ha meg te is ilyen típus vagy akkor tanulj meg hazudni, nálam bevált. ;))

Ezzel egyetértek. Soha nem szabad bolond módon nyíltan kimutatni az érzelmeidet, mert onnantól fogva igencsak könnyen válhatsz eszközzé vagy játékszerré, ha pont egy olyan lányt fogsz ki, aki uralkodó/manipulatív típus vagy jellemi szempontból éretlen. Csak akkor mehetsz biztosra, ha azt látod, hogy ő függ tőled, nem pedig te tőle.

Filozófián mondott egyszer egy idevágó aranyköpést a tanár:
"A kapcsolathoz kell két ember: egy, aki szeret, és egy másik, aki hagyja, hogy szeressék." Ez valamilyen szempontból tényleg igaz.

Rin

Quote from: Solid Snake on 2007-11-21, 23:31:16
[spoiler]Hozzám jössz feleségül?  :haha:[/spoiler]

[spoiler]Már foglalt vagyok  :redface:[/spoiler]

.Attila

Quote from: Rin on 2007-11-22, 00:31:44
Quote from: Solid Snake on 2007-11-21, 23:31:16
[spoiler]Hozzám jössz feleségül?  :haha:[/spoiler]

[spoiler]Már foglalt vagyok  :redface:[/spoiler]

[spoiler]És mikor lesznek gyerekek?[/spoiler]

Selmo

Quote from: Solid Snake on 2007-11-21, 23:31:16

Ezzel egyetértek. Soha nem szabad bolond módon nyíltan kimutatni az érzelmeidet, mert onnantól fogva igencsak könnyen válhatsz eszközzé vagy játékszerré, ha pont egy olyan lányt fogsz ki, aki uralkodó/manipulatív típus vagy jellemi szempontból éretlen. Csak akkor mehetsz biztosra, ha azt látod, hogy ő függ tőled, nem pedig te tőle.

Filozófián mondott egyszer egy idevágó aranyköpést a tanár:
"A kapcsolathoz kell két ember: egy, aki szeret, és egy másik, aki hagyja, hogy szeressék." Ez valamilyen szempontból tényleg igaz.
Gratulálok az ilyen szellemben született élethosszig tartó függőséghez. Bizonyára nagyon boldogok lesznek a benne élők. :__devil:

A tökéletesség unalmas.

sirtomi

Quote from: Zsiga on 2007-11-21, 23:10:04
.Attila : Semmi gond nincs a komolyabb érzelmekkel meg hosszútávra tervezéssel amíg a hölgy nem tudja meg az első egy-két randin. Mindent a maga idejében. (Ha meg te is ilyen típus vagy akkor tanulj meg hazudni, nálam bevált. ;))
Én sose úgy ismerkedem meg egy nővel hogy mindjárt hosszútávra gondolkodom, de valahogy mindig ilyesmit szűrhetnek le, vagy nem tudom mi lehet a gond újabban :)

Kvikveg

Nem azert mondom, de ha vki a masodik randin kijelentene, hogy marpedig o velem orokke, azt egyszeruen hulyenek neznem.* Hat mit tudja o, hogy egyaltalan kibirjuk-e egymast??! Mert szep valakivel talalkozgatni, de egyutt elni - az tokmas.
*Vagy nagyon szerelmesnek. Ami ha kolcsonos, akkor persze nix problema. :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Quote from: sirtomi on 2007-11-22, 11:43:10
Én sose úgy ismerkedem meg egy nővel hogy mindjárt hosszútávra gondolkodom, de valahogy mindig ilyesmit szűrhetnek le, vagy nem tudom mi lehet a gond újabban :)
Ha nem bánod, hogy beleugatok én, aki régóta ide se dugta a pofáját - szerintem ha nem akarod megdöngetni a csajt az első pár randin, akkor feltételezik, hogy hosszútávra tervezel, de legalább is "régimódi" vagy, az meg manapság "nem menő".
Szóval egyetértek Attilával. Hazudni kell... sajnos... a túlzott őszinteség nem vezet jóra, ezt sajnos magam tapasztaltam lányokkal kapcsolatban, több helyzetben is.

--- beleugatás vége ---

sirtomi

Quote from: Moha on 2007-11-23, 00:58:37
Quote from: sirtomi on 2007-11-22, 11:43:10
Én sose úgy ismerkedem meg egy nővel hogy mindjárt hosszútávra gondolkodom, de valahogy mindig ilyesmit szűrhetnek le, vagy nem tudom mi lehet a gond újabban :)
Ha nem bánod, hogy beleugatok én, aki régóta ide se dugta a pofáját - szerintem ha nem akarod megdöngetni a csajt az első pár randin, akkor feltételezik, hogy hosszútávra tervezel, de legalább is "régimódi" vagy, az meg manapság "nem menő".
Szóval egyetértek Attilával. Hazudni kell... sajnos... a túlzott őszinteség nem vezet jóra, ezt sajnos magam tapasztaltam lányokkal kapcsolatban, több helyzetben is.

--- beleugatás vége ---

Van egy barát barátnőm, akivel még nem is randiztam már meg akartam dugni :D Az se jött be, de azóta nagyon jóban vagyunk  :haha: