Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Kuroi Tenshi

Quote from: .Attila on 2007-12-26, 01:28:33
404
De gondolom az a lényeg, hogy az oldal, amit linkeltem, csak kamu.
Nem, amit én írtam, az a kamu oldal ;)

Nem sok értelmét látom annak, hogy a rossz példákat előkeressük, és
azok alapján azt mondani, hogy igen, tényleg rosszak ezek a nők...

Member

Beleolvastam a miertutalom-ba, ez már idétlen. :ejj:

Selmo

Olvastam másik történetet is, a lényege hogy lány kapott régen várt pár hónapos külföldi munkalehetőséget, mire a fiú toporzékolva közölte vele, hogy akkor nem is szereti igazán, ha kimegy. Végül lány kiment és szakítottak. Na erre érkeztek szépen commentek pro és kontra oldalon is.

Quote from: .Attila on 2007-12-26, 00:59:23
A minden nő kurvás témához: a kommentelők között egyetlen ellenkező férfi nem akadt, helyeslő nő viszont igen.
Nem a saját véleményemet közöltem.
Azért ehhez tegyük hozzá, hogy a nők és férfiak megítélése évezredek óta nem kicsit más elbírálás alá esik. És ez még most is erősen rögzülve van a társadalomban pl.: részeg nő: fúj de undorító, részeg pali meg: de becsípett szegény. Ugyanígy megvan a félrelépő pasi aki ugye menő és ezzel lehet is büszkélkedni, ellenben ha a barátnője lép félre, akkor mocskos kurva. Szóval a társadalmi kettős mérce igen csúnya dolog.
Aki minden csalódást kurvázással válaszol meg, az a régi világot akarja vissza, de a világ ritkán szokott visszafordulni. :)

A tökéletesség unalmas.

Fazék

Quote from: Selmo on 2007-12-26, 02:41:20
Azért ehhez tegyük hozzá, hogy a nők és férfiak megítélése évezredek óta nem kicsit más elbírálás alá esik. És ez még most is erősen rögzülve van a társadalomban pl.: részeg nő: fúj de undorító, részeg pali meg: de becsípett szegény. Ugyanígy megvan a félrelépő pasi aki ugye menő és ezzel lehet is büszkélkedni, ellenben ha a barátnője lép félre, akkor mocskos kurva. Szóval a társadalmi kettős mérce igen csúnya dolog.
Aki minden csalódást kurvázással válaszol meg, az a régi világot akarja vissza, de a világ ritkán szokott visszafordulni. :)
persze még mindig benne van az emberekben ez a szemléletmód, de mégis úgy érzékelem, hogy azért halad a dolog a tolerancia irányába
de amúgy inkább vallom a nézetet, hogy a férfiak is ugyanúgy elítélendők a félrebaszásnál, mint a nők. egyik nemnél sem tartom megbocsájhatónak/elfogadhatónak. nincs rá elfogadható mentség. szóval ahelyett, hogy elfogadjuk, hogy félrelépjenek a nők, arról kéne leszokni, hogy macsónak érzi magát a hűtlen férfi...

van jópár női barátom. ahány közülük párkapcsolatban él, szinte mindegyik művelt olyat férfival, amit ha velem tesznek meg, egy életre útálnám őket vszleg, de legalábbis teljesen elveszik a kedvemet, hogy bármennyire is bízzak nőkben párkapcsolatot illetően. bennük bízom, mert "csak" a barátaim és nem akarnék tőlük többet... (max alkalmi szexet, mert a női-férfi színtiszta barátságról azt hiszem már szintén kifejtettem a véleményemet, miszerint ennyi azért beleférhet  :redface: :D)
szóval nem tudom mennyire reprezentatív, amit tapasztaltam, de elég elkeserítő a mai helyzet úgy érzem...

.Attila

Quote from: Selmo on 2007-12-26, 02:41:20
pl.: részeg nő: fúj de undorító, részeg pali meg: de becsípett szegény. Ugyanígy megvan a félrelépő pasi aki ugye menő és ezzel lehet is büszkélkedni, ellenben ha a barátnője lép félre, akkor mocskos kurva. Szóval a társadalmi kettős mérce igen csúnya dolog.

Tudom, hogy általánosságban beszéltél, de:
Számomra undorító egy részeg férfi is (csak ugye férfiaktól én nem akarok semmit ;)).
Mindegy, melyik oldal lép félre, elítélem mindkettőt.

Selmo

Igen én is ezt a pártot erősítem, de valahol meg lehet érteni azokat is, akik ezt nem akarják elfogadni, hiszen végül is egy kiváltságtól fosztják meg őket. Az persze már más kérdés, hogy mennyire tolerálható kiváltság is ez.
Fazék, valahol olvastam egy ilyen felmérést, párezer fiatalt kérdeztek meg a félrelépésről és valami - számomra teljesen - elképesztő eredmény jött ki: férfiak ~80%, nők ~50%-ban járnak máshová. Nem tudom, de számomra ezek sokkoló arányok, még akkor is ha hozzáveszem, hogy a mai társadalmi hozzáállás a dobd el és keress újat.

A tökéletesség unalmas.

sirtomi

Quote from: .Attila on 2007-12-26, 00:59:23
A minden nő kurvás témához: a kommentelők között egyetlen ellenkező férfi nem akadt, helyeslő nő viszont igen.
Nem a saját véleményemet közöltem.
Nem is egy nő ismerősöm van aki szintén helyesel arra, hogy "Minden nő kurva" :) Megmondták, hogy nekik bunkó pasi kell, akit könnyen lehet dobni, stb. Legalább őszinték :D

Quote from: Selmo on 2007-12-26, 02:41:20
Azért ehhez tegyük hozzá, hogy a nők és férfiak megítélése évezredek óta nem kicsit más elbírálás alá esik. És ez még most is erősen rögzülve van a társadalomban pl.: részeg nő: fúj de undorító, részeg pali meg: de becsípett szegény. Ugyanígy megvan a félrelépő pasi aki ugye menő és ezzel lehet is büszkélkedni, ellenben ha a barátnője lép félre, akkor mocskos kurva. Szóval a társadalmi kettős mérce igen csúnya dolog.
Aki minden csalódást kurvázással válaszol meg, az a régi világot akarja vissza, de a világ ritkán szokott visszafordulni. :)
Láttam már részeg nőt és én nem ítélem meg máshogy mint egy részeg férfit. Ha csak becsípett, akkor ugyanolyan vidám lehet mint egy férfi, nagyon berúgva meg mindkettő undorító is lehet :D
Félrelépős dolog is érdekes, szerintem ugyanannyi nő megcsinálja mint férfi és ez szerintem mindkét oldalról ronda dolog.

Quote from: Fazék on 2007-12-26, 04:28:20
van jópár női barátom. ahány közülük párkapcsolatban él, szinte mindegyik művelt olyat férfival, amit ha velem tesznek meg, egy életre útálnám őket vszleg, de legalábbis teljesen elveszik a kedvemet, hogy bármennyire is bízzak nőkben párkapcsolatot illetően. bennük bízom, mert "csak" a barátaim és nem akarnék tőlük többet... (max alkalmi szexet, mert a női-férfi színtiszta barátságról azt hiszem már szintén kifejtettem a véleményemet, miszerint ennyi azért beleférhet  :redface: :D)
szóval nem tudom mennyire reprezentatív, amit tapasztaltam, de elég elkeserítő a mai helyzet úgy érzem...
Nekem is van ilyen nő ismerősöm, ha velem tenné amit a pasikkal általában, nemhiszem hogy kedvelném :D Valahogy az alkalmi szex nálam is beleférne, van haverom akinek nem, mert utána hogy nézne a csajra?! Ha mindkettő bennevan és tényleg csak alkalmi, akkor ugyanúgy nézek rá mint előtte :)

Kuroi Tenshi

Quote from: Fubenalvo on 2008-01-03, 16:19:35
Most robbanok fel...
haver 3 hónapja ki sem mozdult csak otthon CSzik. Sosem szólított le csajt, sosem hívott el senkit randira életében.
...szilveszterkor meg a baráti körből egy olyan csajjal jött össze, hogy a nyálam csorog.
Van remény!  :hopp:
Na megyek vissza cszni :haha:

Ezt hogyaf@$zba csinálta  :eek:

.Attila


kikuchiyo

"helló szivi, megmutassam, hogy tudok célozni?" :P
Failure is the default option

Solid Snake


Makos

Quote from: Fubenalvo on 2008-01-03, 16:19:35
Most robbanok fel...
haver 3 hónapja ki sem mozdult csak otthon CSzik. Sosem szólított le csajt, sosem hívott el senkit randira életében.
...szilveszterkor meg a baráti körből egy olyan csajjal jött össze, hogy a nyálam csorog.
Én meg hiába randizok folyamatosan, a fenének se tud semmi összejönni. Bahh, komolyan most örülnöm kéne a gyereknek, mert 12 éve barátom, de inkább utálom a rohadt mázlista pofáját. bahh...
bahh...
bahh... :morci:

Uh az már szép :D Lehet hogy a csaj is CSzik? xD
Nah mind1 XD

Nekem most van barátnőm és eszembe nem jutna megcsalni (néha neki bezzeg igen.....)

Member

Van olyan csaj, aki élvezi, ha olyannal fárasztják órákon át, amihez ő nem ért, mert ez miatt vhogy okosnak tart. :)

teraflare

Quote from: Member on 2008-01-03, 17:22:39
Van olyan csaj, aki élvezi, ha olyannal fárasztják órákon át, amihez ő nem ért, mert ez miatt vhogy okosnak tart. :)
És én még azt hittem hogy az objektum orientált programozás gyönyörűségei untatnák a lányokat...  :haha:


Member

Quote from: teraflare on 2008-01-03, 17:29:41
És én még azt hittem hogy az objektum orientált programozás gyönyörűségei untatnák a lányokat...  :haha:
Ha elő tudod ezt adni olyan élvezetesen, mint mondjuk a WoW klánod életét és a különböző taktikákat és karifejlesztési terveket, akkor hajrá. :)
Quote from: .Attila on 2008-01-03, 17:41:34
wat
Én is néztem, de nem akartam szólni.

Lythis

Quote from: Makos on 2008-01-03, 17:08:38
nem jutna megcsalni (néha neki bezzeg igen.....)
ez most azt jelenti, amit gondolom, hogy jelent?

Dreamcleaver

Quote from: Lythis on 2008-01-03, 18:00:19
Quote from: Makos on 2008-01-03, 17:08:38
nem jutna megcsalni (néha neki bezzeg igen.....)
ez most azt jelenti, amit gondolom, hogy jelent?

Hmmm...hogy a barátnője kurva? Nem én mondtam... :lul: Végül is a minden nő kurva világképbe beleférne.  :haha:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member

Nekem inkább a "Makos papucskodik" jutott eszembe. Ő eltartja, amaz meg elvan.

Kvikveg

Khm. Keretik temat vagy hozzaallast valtani.
Ha meg Makos ennek ellenere megtartja a baratnot, akkor vagy o egy hazitroll vagy a baratno egy 10/10re ertekelt no. Vagy baromira szerelmes, ez esetben tokmindegy mit csinal a no. Vagy nagyon feltekeny, es ha a no ranez egy masik ferfira az nala mar az "eszebe jut" kategoriaban fut. Es biztos van meg par valtozat.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Quote from: Dreamcleaver on 2008-01-03, 20:13:33
Quote from: Lythis on 2008-01-03, 18:00:19
Quote from: Makos on 2008-01-03, 17:08:38
nem jutna megcsalni (néha neki bezzeg igen.....)
ez most azt jelenti, amit gondolom, hogy jelent?

Hmmm...hogy a barátnője kurva? Nem én mondtam... :lul: Végül is a minden nő kurva világképbe beleférne.  :haha:
de, te mondtad :D
Egyébként nem, egészen pontosan arra próbáltam burkoltan célozni, hogyy elég elkeseredett (vesztes? szánalomrakás? )lehet, ha a barátnője félrelépked (igen, azért, mert "a barátnője kúrva" - de ez mellékkörülmény :D), ő meg simán lenyeli, és annyit mond, hogy "néha neki eszébejut megcsalni"...
normális esetben az ilyet ott szokás hagyni ... persze lehet, hogy vannak, akiknek ez jön be... (azok olyanok is mondjuk imho)

Ezzel persze nem Makost akarom/akarjuk megsérteni, pusztán értetlenül állunk azelőtt a tény előtt, hogy letudja annyival a dolgot, hogy "neki bezzeg igen".  - a politikai korrektség kedvéért

Dreamcleaver

Hátha Makos tényleg hűséges, a csaj meg tényleg félrelépked, akkor jahm, szánalmas lúzer kategória. De lehet, hogy Kivi verziója a nyerő és a csávó csak hiperféltékeny birtoklási megalomániával. Majd, ha Makos visszajelez, megtudjuk.

Jah és akkor tényleg én mondtam? lolz, új stádiumba léptem, fórumon nyilvánosan lekurvázom mások barátnőit. Hehe fejlődöm. ;)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kvikveg

Quote from: Dreamcleaver on 2008-01-03, 20:38:00
...
Jah és akkor tényleg én mondtam? lolz, új stádiumba léptem, fórumon nyilvánosan lekurvázom mások barátnőit. Hehe fejlődöm. ;)
[spoiler][/spoiler]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xzone

Quote from: Fubenalvo on 2008-01-03, 16:19:35
Most robbanok fel...
haver 3 hónapja ki sem mozdult csak otthon CSzik. Sosem szólított le csajt, sosem hívott el senkit randira életében.
...szilveszterkor meg a baráti körből egy olyan csajjal jött össze, hogy a nyálam csorog.
Én meg hiába randizok folyamatosan, a fenének se tud semmi összejönni. Bahh, komolyan most örülnöm kéne a gyereknek, mert 12 éve barátom, de inkább utálom a rohadt mázlista pofáját. bahh...
bahh...
bahh... :morci:

Szilveszteri bulin sokminden megtörténhet, a fenti töténet például velem is megesett már :) (Igaz, nem tartott sokáig a dolog.)

sirtomi

Quote from: Fubenalvo on 2008-01-03, 16:19:35
Most robbanok fel...
haver 3 hónapja ki sem mozdult csak otthon CSzik. Sosem szólított le csajt, sosem hívott el senkit randira életében.
...szilveszterkor meg a baráti körből egy olyan csajjal jött össze, hogy a nyálam csorog.
Én meg hiába randizok folyamatosan, a fenének se tud semmi összejönni. Bahh, komolyan most örülnöm kéne a gyereknek, mert 12 éve barátom, de inkább utálom a rohadt mázlista pofáját. bahh...
bahh...
bahh... :morci:
A mázlista :D

Valószínűleg .Attilanak van igaza és szimplán nem görcsöl a srác semmin :)

Member

Akár oldalakat is beszélhetünk Makosról a jelenlét nélkül, ez tetszik. :D

Makos

Quote from: Member on 2008-01-04, 11:48:54
Akár oldalakat is beszélhetünk Makosról a jelenlét nélkül, ez tetszik. :D

Azért ne higgyétek hogy nem vok itt :P

Nem vok lúzer
Barátnőm nem csalt meg még egyszer sem...csak utalt rá hogy megtehetné amikor összevesztünk.
Amúgy néha elgondolkodom azon hogy miért is járok én vele... mondjuk külsőleg:
Quote from: Kvikveg on 2008-01-03, 20:25:32
a baratno egy 10/10re ertekelt no.
10/8 :D
Belsőleg meg inkább nem osztályozom... amúgy mindig megvagyunk veszekedés nélkül, meg nagyon is jól elvagyunk egymással...csak múltkor kicsit felhúzott xD

.Attila

Quote from: Makos on 2008-01-04, 15:23:28
csak utalt rá hogy megtehetné amikor összevesztünk.

Ilyet sikeres korrekt ember nem tesz.

QuoteBelsőleg meg inkább nem osztályozom...

Akkor meg miért is vagytok együtt?

Fazék

Quote from: .Attila on 2008-01-04, 15:28:33
Quote from: Makos on 2008-01-04, 15:23:28
csak utalt rá hogy megtehetné amikor összevesztünk.

Ilyet sikeres korrekt ember nem tesz.
sztem veszekedéskor sokmindent képesek az emberek egymás fejéhez vágni, amit utólag megbánnak, nem hinném, hogy ennyi alapján ítélni lehetne.
Quote from: .Attila on 2008-01-04, 15:28:33
Quote from: Makos on 2008-01-04, 15:23:28Belsőleg meg inkább nem osztályozom...

Akkor meg miért is vagytok együtt?
gyanítom megvannak az okai, ne lázítsuk a másikat fölöslegesen ;)

noriko

Quote from: Makos on 2008-01-03, 17:08:38
(néha neki bezzeg igen.....)
Quote from: Makos on 2008-01-04, 15:23:28
Belsőleg meg inkább nem osztályozom...
öö... érdekesek ezek az elharapott mondatok... Bennem is felmerült .Attila kérdése. De nem akarok "lázítani" :D
"I wish I could, but I don't want to."