Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

.Attila

Quote from: Fazék on 2008-01-04, 15:33:07
Quote from: .Attila on 2008-01-04, 15:28:33
Quote from: Makos on 2008-01-04, 15:23:28
csak utalt rá hogy megtehetné amikor összevesztünk.

Ilyet sikeres korrekt ember nem tesz.
sztem veszekedéskor sokmindent képesek az emberek egymás fejéhez vágni, amit utólag megbánnak, nem hinném, hogy ennyi alapján ítélni lehetne.

És utána bocsánatot kér, nem mondta komolyan stb. Persze lehet, hogy ez is megvolt, csak Makos ezt már nem mesélte el.

Quote
Quote from: .Attila on 2008-01-04, 15:28:33
Quote from: Makos on 2008-01-04, 15:23:28Belsőleg meg inkább nem osztályozom...

Akkor meg miért is vagytok együtt?
gyanítom megvannak az okai, ne lázítsuk a másikat fölöslegesen ;)

Számára gyakorlatilag egy netes anoním vagyok. Ha működik a kapcsolat, úgysem tudom lázítani.
De rendben van, innentől nem mondok ilyeneket :)

teraflare

Részemről Fazékkal értek egyet. Veszekedés közben gyakran kicsúszhat az ember száján egy két olyan mondat amit nem gondolt komolyan, csak mással már nem tud visszavágni (tapasztalat, én is csináltam már)
És csak apró részletet tudunk Makos és bnője dolgairól. Amíg a vádlott nincs jelen hogy megvédje magát addig szerintem ne is uszítsuk össze őket. (kivéve ha utána velem "áll bosszút" a barátnője  Makoson :D )

kikuchiyo

Quote from: teraflare on 2008-01-04, 16:02:24
(kivéve ha utána velem "áll bosszút" a barátnője  Makoson :D )

so ronery  :haha:
Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: teraflare on 2008-01-04, 16:02:24
(kivéve ha utána velem "áll bosszút" a barátnője  Makoson :D )
Áhááá! *Darth Vader kep*
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Makos

Quote from: .Attila on 2008-01-04, 15:59:45

És utána bocsánatot kér, nem mondta komolyan stb. Persze lehet, hogy ez is megvolt, csak Makos ezt már nem mesélte el.

Igen bocsánatot kért utána...

Na mind1 ne menjünk bele ebbe részletesebben :P

Quote from: Kvikveg on 2008-01-04, 16:31:19
Quote from: teraflare on 2008-01-04, 16:02:24
(kivéve ha utána velem "áll bosszút" a barátnője  Makoson :D )
Áhááá! *Darth Vader kep*
<- No Comment... :D

Damnatus

Eszembe jutott egyik ismerősöm helyzete. Amikor beszélgettünk elmondta, hogy a barátnője redszeresen félrelép. Mikor rákérdeztem, hogy miért jár akkor a csajjal, először a kezembe adta a lány bikinis képét. [spoiler](a csaj a hűbazmeg!!!!! kategória :D )[/spoiler] Utána azt mondta: ezt a lányt én így hetente legalább ötször megdöngethetem. Ha szakítok vele, egyszer sem.

Itt természetese nem zárult le a beszélgetés, majd a vélemények után folytatom...

.Attila

Vélemény: részemről morálisan megkérdőjelezendő az említett szituáció, de ha mindkét oldal tisztában van vele és elfogadja, akkor rendben van.

Másrészt: hetente ötször megdöngeti, emellett a csaj mással is csinálja... nem nimfomán véletlenül?
Ill. egy kérdés: barátnője vagy szexpartnere? Nem ugyanaz.

Xzone

Quote from: Damnatus on 2008-01-05, 12:43:02
Eszembe jutott egyik ismerősöm helyzete. Amikor beszélgettünk elmondta, hogy a barátnője redszeresen félrelép. Mikor rákérdeztem, hogy miért jár akkor a csajjal, először a kezembe adta a lány bikinis képét. [spoiler](a csaj a hűbazmeg!!!!! kategória :D )[/spoiler] Utána azt mondta: ezt a lányt én így hetente legalább ötször megdöngethetem. Ha szakítok vele, egyszer sem.

Itt természetese nem zárult le a beszélgetés, majd a vélemények után folytatom...

Teljesen korrekt választ adott az ismerősöd :)

Nakedape

Quote from: .Attila on 2008-01-05, 12:47:05
Vélemény: részemről morálisan megkérdőjelezendő az említett szituáció, de ha mindkét oldal tisztában van vele és elfogadja, akkor rendben van.

Másrészt: hetente ötször megdöngeti, emellett a csaj mással is csinálja... nem nimfomán véletlenül?
Ill. egy kérdés: barátnője vagy szexpartnere? Nem ugyanaz.

véleményed elég elfogadható és tartható :) mondjuk sztem a heti 5+ bőven nem feltétlen nimfomán.. mmint a heti 7 is napi egy csak  :angyali:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

.Attila

Persze, attól függ, hogy a félrelépés rendszeressége mit is jelent :)
Egyébként úgy fogalmazott, hogy "legalább ötször" ;)

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution


Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

.Attila


hargharg

Nakedape: vannak, de semmi sem ad 100% biztonsagot, es itt rendszeres felrelepesrol volt szo, ami ugyancsak eleg nagy kockazati tenyezo. ^_^
meg hat a hibafaktor, amirol .Attila is ir. : D
statisztika, statisztika...
rofl

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Quote from: hargharg on 2008-01-05, 15:05:06
Nakedape: vannak, de semmi sem ad 100% biztonsagot, es itt rendszeres felrelepesrol volt szo, ami ugyancsak eleg nagy kockazati tenyezo. ^_^
meg hat a hibafaktor, amirol .Attila is ir. : D
statisztika, statisztika...
statisztika az mindenrejó tudom, és tényleg lehet, de magyarországon  0,02% a heteró HIV fertőzött ( nem csak az ismert az abból becsült is) ,és ha az óvszer csak 99%osan véd (aminél jobb elvileg) akkor átlagosan minden 500 000ik félrelépésed a problémás, nos  cigizni  is veszélyes, és a  a szex tuti jobb mint a dohányfüst..:):)
persze peche is mindenkinek lehet, nem propagálom ám, én h nyugodtan félre sokakkal,  csak még egymegcsalósnak se kívánnék aidset, még áttételesen sem:)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

kikuchiyo

PROTIP: Egyéb nemi úton terjedő betegségek is léteznek.
Failure is the default option

Nakedape

Quote from: kikuchiyo on 2008-01-05, 16:14:37
PROTIP: Egyéb nemi úton terjedő betegségek is léteznek.

ja de itt nem az lett emlegetve:) :)  meg azé a többi is szar de ez rosszab, állítólag
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

.Attila

Enjoy your hepatitis B.

Ezt most láttam vhol:

QuoteA férfi olyan, mint a parketta. Ha egyszer jól lefekteted, egy életen át taposhatsz rajta.

minuszmiki

Quote from: .Attila on 2008-01-05, 16:37:28
Ezt most láttam vhol:

QuoteA férfi olyan, mint a parketta. Ha egyszer jól lefekteted, egy életen át taposhatsz rajta.
Frappáns, meg valamennyire igaz is. :)

Dreamcleaver

Quote from: minuszmiki on 2008-01-05, 16:51:27
Quote from: .Attila on 2008-01-05, 16:37:28
Ezt most láttam vhol:

QuoteA férfi olyan, mint a parketta. Ha egyszer jól lefekteted, egy életen át taposhatsz rajta.
Frappáns, meg valamennyire igaz is. :)

Nem, csak max 10-15 évig, aztán a felhasználó kiöregszik.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Nakedape

Quote from: .Attila on 2008-01-05, 16:37:28
Enjoy your hepatitis B.

Ezt most láttam vhol:

QuoteA férfi olyan, mint a parketta. Ha egyszer jól lefekteted, egy életen át taposhatsz rajta.
1:ok ok abbahygatam, értem stb.
2.: :lol: de vhol szomorú is.. :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Damnatus

folytatás:

Szóval a haverom így folytatta kb.: Miindenki az igazit keresi, és ő tudja, hogy neki nem ez a lány az igazi, és a lány is ezért lép félre. Viszont együtt jól érzik magukat. Amíg az igazira rá nem bukkan, minek legyen egyedül?

.Attila


Kuroi Tenshi

Erre asszem van valami majmokkal és ágakkal, csak
most két majommal :)

.Attila

A nő olyan, mint a majom. Addig nem ereszti el az egyik ágat, amíg meg nem fogott egy másikat.

Lythis

Szóval szerintetek az tökre elfogadható, hogy a "barátnőtök" amellett, hogy veletek van összevissza mindenkivel, akivel éppen olyanja van?
Ha meg mindketten ezt csinálják, akkor ez sokkalinkább egy "szociális biztonsági megállapodás" semmint kapcsolat szerintem. Oszttársam barátnőjének a szülei voltak úgy, hogy szerződéses nyílt kapcsolatban éltek. Anyucinak és apucinak is megvolt az éppen aktuális szexpartner, de nem avval éltek együtt, hanem egymással, merthogy a gyerekeket nem akarták elosztani, meg amúgyis nőjenek fel teljes családban...

Kuroi Tenshi

Quote from: .Attila on 2008-01-05, 19:16:26
A nő olyan, mint a majom. Addig nem ereszti el az egyik ágat, amíg meg nem fogott egy másikat.
Tudtam, hogy valami iróniát/szarkazmust jelző szmájlit is be kellett volna tennem ::)

Lythis, az is egy érdekes család lehetett  :3x3: