Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Én

Quote from: Fubenalvo on 2008-01-28, 16:41:27
Hi... uwanna meet irl!? lol!? :D
Fix'd, még gyakorolni kell... :lol:
Nekem élőnyelvbe annyira nem megy át a netes szleng, max akkor ha angolul dumálunk egymással, mert sajt. Szép is lenne ha /b/tardul beszélnék mindenkivel.

sirtomi

Ez jó. Én nem használok ilyen szavakat, vagy csak keveset beszélek?!  :haha:

Solid Snake

#3182
Engem is bosszant az ilyesmi. Főleg ha az exem kezd el japán szavakat beleimplementálni a mondataiba.
Ilyen akaratlanul is eszembe jut ez:

:__devil:

Én

Én néha ezt kifejezetten osztálytársam idegesítésére csinálom, nagyon utálja, főleg ha fizikaróa kellős közepén, tök váratélanul jelentem be, hogy "kimi wa so sugoi desu, ne~?" pedig azt se tudom, értelmes e. :D Viszont hatásos. :D
Egyébként én sem szeretem.

Próféta

Quote from: Solid Snake on 2008-01-28, 18:27:24
Engem is bosszant az ilyesmi. Főleg ha az exem kezd el japán szavakat beleimplementálni a mondataiba.
Erre te ugyanezt csinálod egy random angol szóval / szakkifejezéssel  :haha:
fyi: implementálni = megvalósítani, gyakorlatba átültetni

Edina-chan

Quote from: Én on 2008-01-28, 18:31:55
Én néha ezt kifejezetten osztálytársam idegesítésére csinálom, nagyon utálja, főleg ha fizikaróa kellős közepén, tök váratélanul jelentem be, hogy "kimi wa so sugoi desu, ne~?" pedig azt se tudom, értelmes e. :D Viszont hatásos. :D
Egyébként én sem szeretem.
so talán nem kell bele,de egyébként értelmes

engem is irritál ez, nagyonrégen még használtam olyat hogy "gomen" meg "arigatou", de már leszoktam róla.
lol meg omg. ezeket sajnos élőben is mondom xD
huh,de ez nem éppen ide tartozik^^'

.Attila

Quote from: Próféta on 2008-01-28, 18:55:32
Quote from: Solid Snake on 2008-01-28, 18:27:24
Engem is bosszant az ilyesmi. Főleg ha az exem kezd el japán szavakat beleimplementálni a mondataiba.
Erre te ugyanezt csinálod egy random angol szóval / szakkifejezéssel  :haha:
fyi: implementálni = megvalósítani, gyakorlatba átültetni

És bele nélkül ;)

Solid Snake

Quote from: Próféta on 2008-01-28, 18:55:32
Quote from: Solid Snake on 2008-01-28, 18:27:24
Engem is bosszant az ilyesmi. Főleg ha az exem kezd el japán szavakat beleimplementálni a mondataiba.
Erre te ugyanezt csinálod egy random angol szóval / szakkifejezéssel  :haha:
fyi: implementálni = megvalósítani, gyakorlatba átültetni

Áhh, tényleg. "Beleimportálni"-t akartam volna írni...  :lame:
Úgy néz ki, már tényleg kezd az agyamra menni az ütemezett tanulás programozásból.  :3x3:
Nem baj, csütörtökön vizsga, talán túlélem ezt a rémálmot.

Idevágó téma:
Megfigyeltem számos animében + IRL, hogy általában a folyton egymással veszekedő fiú-lány között lesz később szerelem.
Most én vagyok túl maradi a "lányokkal kedvesnek kell lenni"-filozófiámmal, vagy tényleg ennyire más az "átlagemberek" lelki világa?

Edina-chan

QuoteMost én vagyok túl maradi a "lányokkal kedvesnek kell lenni"-filozófiámmal, vagy tényleg ennyire más az "átlagemberek" lelki világa?
nem vagy maradi, az animékben általában tinik között van ez...valószínűleg irl is..de ott is leginkább csak a 12-14 évesek között..legalábbis ahogyan észrevettem.  :3x3:
ha mondjuk két 25 éves dedós módjára veszekedik meg piszkálják egymást,az nem szerelem, az inkább gyerekes.  :3x3:

Draconire

Quote from: Solid Snake on 2008-01-28, 18:27:24
Engem is bosszant az ilyesmi. Főleg ha az exem kezd el japán szavakat beleimplementálni a mondataiba.

Aki felmondja az animés-szponzoros szöveget japánul, felveszi és msn-en ezzel zaklat embereket, az MARADJON CSÖNDBEN, OK?

Solid Snake

Quote from: Draconire on 2008-01-28, 19:06:16
Quote from: Solid Snake on 2008-01-28, 18:27:24
Engem is bosszant az ilyesmi. Főleg ha az exem kezd el japán szavakat beleimplementálni a mondataiba.

Aki felmondja az animés-szponzoros szöveget japánul, felveszi és msn-en ezzel zaklat embereket, az MARADJON CSÖNDBEN, OK?

Hé, az csak egy visszavágás volt, Drékönájör!  :ejnye: :D

Edina-chan

Quote from: Draconire on 2008-01-28, 19:06:16
Quote from: Solid Snake on 2008-01-28, 18:27:24
Engem is bosszant az ilyesmi. Főleg ha az exem kezd el japán szavakat beleimplementálni a mondataiba.

Aki felmondja az animés-szponzoros szöveget japánul, felveszi és msn-en ezzel zaklat embereket, az MARADJON CSÖNDBEN, OK?
húh, ez kell xD küldje át valaki

Én

QuoteMost én vagyok túl maradi a "lányokkal kedvesnek kell lenni"-filozófiámmal, vagy tényleg ennyire más az "átlagemberek" lelki világa?
Must... resist... the urge... to copypaste... the "I'm an Alpha male /b/" pasta...
Egyébként régi szöveg, de úgysem érdemes megjátszani magad. Ha nem vagy nagyon profi benne, akkor átlátszik, és az égő, nem kicsit.

Solid Snake

Quote from: Edina-chan on 2008-01-28, 19:07:51
Quote from: Draconire on 2008-01-28, 19:06:16
Quote from: Solid Snake on 2008-01-28, 18:27:24
Engem is bosszant az ilyesmi. Főleg ha az exem kezd el japán szavakat beleimplementálni a mondataiba.

Aki felmondja az animés-szponzoros szöveget japánul, felveszi és msn-en ezzel zaklat embereket, az MARADJON CSÖNDBEN, OK?
húh, ez kell xD küldje át valaki

Szerzői jogommal élve megtiltom a terjesztést.  :morci:

Draconire


Én


Zsiga

Quote from: Draconire on 2008-01-28, 19:18:16
Quote from: Solid Snake on 2008-01-28, 19:10:02
Szerzői jogommal élve megtiltom a terjesztést.  :morci:

Sue me.

/off
:wtf :wtf :wtf :lol: Ez de nagyon fájdalmas, aztakurva... :lul:

Xzone

Quote from: Zsiga on 2008-01-28, 19:21:25
Quote from: Draconire on 2008-01-28, 19:18:16
Quote from: Solid Snake on 2008-01-28, 19:10:02
Szerzői jogommal élve megtiltom a terjesztést.  :morci:

Sue me.

/off
:wtf :wtf :wtf :lol: Ez de nagyon fájdalmas, aztakurva... :lul:

Képzelem milyen lehet :)  Szerintem az ittlévők többsége is tudja fejből azt a szöveget, lévén hogy már többezerszer hallotuk...

Az IRL leetspeakkel kapcsolatban meg: néha észreveszem magamon, hogy túl sokat használom, akkor visszafogom magam. És sajna általában "kibetűzve" jönnek ki belőlem ezek, úgymint "el oh el", "oh em gee" stb :D

Zsiga

Quote from: Xzone on 2008-01-28, 19:32:11
Képzelem milyen lehet :)  Szerintem az ittlévők többsége is tudja fejből azt a szöveget, lévén hogy már többezerszer hallotuk...
Minden ittlévő tudja fejből azt a szöveget, kivéve Solid Snake... :__devil: :lul:

Én


Zen

Az ok h segíteni akarnak (már aki), de mér ilyen parasztul kell előadni a mondandót..
[spoiler]Ha folytatod csak is magadat minősíted!!! <-- pl ennél trébb, sz@rabb kifejezést nem nagyon ismerek..ok, lehet télleg cumi ha folytatja, de "magadat minősíted"? Attól h életében van 1 rossz döntése, mér kell úgy beszélni mintha önnön valójából csinálna hülyét?  :ejj:[/spoiler]
Hmm..az se rossz h egyeseknek ez csak egy szerelmes novella.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

.Attila

Quote from: Én on 2008-01-28, 20:41:18
http://szakitshabirsz.blog.hu/2008/01/28/a_rozskenyer_nem_megoldas?fullcommentlist
...wow.
Figyeljük meg, hogy a kommeneknél újfent mindenki marha okos.

Mind a 468nál figyeljük? Kiemelnéd kérlek, hogy mi miatt postoltad ezt? A kommentek kb. a szokásosak az elején.

Én

A történet miatt, az - nekem - érdekes volt. (A kommentes megjegyzést csak úgy mondtam)

.Attila

Ja értem, ok.

http://index.hu/tech/net/social0123/

Quote"Köszönöm Katinak, hogy amíg otthon ülök nyolchónapos terhesen, az érettségi találkozó után lefekszik a férjemmel és nyálas üzeneteket irogat neki. Azt kívánom, vele is történjen meg ugyanez" - írta 2006-ban Réka az üzenőfalra, férjével közös nyolcszáz ismerősük legnagyobb megdöbbenésére. Nem sokkal később a hős férj adatlapja megszűnt a hálózaton és azóta sem regisztrált újra.

.Attila

Quote from: Fubenalvo on 2008-01-28, 22:27:58
BTW 8 hónapos kismama mellett más nővel lefeküdni... nem a nőt hibáztatnám hanem a hapsit. Farokvezértelt hülye akinek 2nél nem nagyobb az HQ-ja. Különben rájönne melyik fontosabb... dehát...

Én meg mindkettőt, ugyanis a nő is ismerőse volt a kismamának, azért írta az üzenőfalra.

Member

Sőt, a férjet is ő válaszotta.
(Így megvan a 2 szélsőség és balanced :haha: )

Zen

Quote from: .Attila on 2008-01-28, 22:51:12
Én meg mindkettőt, ugyanis a nő is ismerőse volt a kismamának, azért írta az üzenőfalra.

Ez azért mégiscsak jogos volt..meg amúgy is megtudták volna.
Előzmény viszont nincs részletezve, honnan veszitek h a nő full ártatlan? Lehet h 1: az is csalja a pasit, 2: nem tett semmi oylat amivel provokálta (ok,ez hülyén hangzik, de én már semmin nem lepődök meg).
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Baggio

előző témához: én egy csomó angol dolgot használok beszéd közben de csak poénból. meg nem mindenkivel. amióta japán fan lettem csak a zenésztársaimat szoktam idegesíteni egy-két hai-hai felkiáltással :D meg mivel az egyik legjobb barátom élt kint egy évet, vele szokott néha egy so desu kicsúszni, és ezt már egyik másik közeli ismerősünk is nyomja néha :D nemhiába a hülyeség nagyon könnyen terjed

a csajos témához: szerintem oltani kell a lányokat. az jön be nekik. csak semmi nyál meg romantika (legalábbis amig összejösztök addig)

sirtomi

Quote from: Baggio on 2008-01-28, 23:24:05
a csajos témához: szerintem oltani kell a lányokat. az jön be nekik. csak semmi nyál meg romantika (legalábbis amig összejösztök addig)
Így van.

teraflare

Quote from: Solid Snake on 2008-01-28, 19:01:12
Megfigyeltem számos animében + IRL, hogy általában a folyton egymással veszekedő fiú-lány között lesz később szerelem.

Ezek szerint X-el mi nagyon szerelmesek lennénk majd egymásba. :D   (kár hogy a dolog csak részemről áll fenn...)

Quote from: Edina-chan on 2008-01-28, 19:02:58
ha mondjuk két 25 éves dedós módjára veszekedik meg piszkálják egymást,az nem szerelem, az inkább gyerekes.  :3x3:
Ez mondjuk tényleg igaz. Gyakran elég ovis színvonal amit művelek.   :frown: