Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Gregory

Quote from: sirtomi on 2008-01-29, 09:43:20
Quote from: Baggio on 2008-01-28, 23:24:05
a csajos témához: szerintem oltani kell a lányokat. az jön be nekik. csak semmi nyál meg romantika (legalábbis amig összejösztök addig)
Így van.
Somehow related:
01
02

Member

Quote from: teraflare on 2008-01-29, 10:33:43
Ez mondjuk tényleg igaz. Gyakran elég ovis színvonal amit művelek.   :frown:
Nem vagy egyedül, nyugi. Mondjuk egyre inkább átszokom az "úgy viselkedek veled, mint bármelyik haverom" színvonalra, kevésbe jön le hülyén.
Quote from: Gregory on 2008-01-29, 10:57:27
01
Sicko. :D

sirtomi

Quote from: Member on 2008-01-29, 11:26:18
Quote from: teraflare on 2008-01-29, 10:33:43
Ez mondjuk tényleg igaz. Gyakran elég ovis színvonal amit művelek.   :frown:
Nem vagy egyedül, nyugi. Mondjuk egyre inkább átszokom az "úgy viselkedek veled, mint bármelyik haverom" színvonalra, kevésbe jön le hülyén.
Állítólag így is kellene :)


Lythis

Quote from: sirtomi on 2008-01-29, 09:43:20
Quote from: Baggio on 2008-01-28, 23:24:05
a csajos témához: szerintem oltani kell a lányokat. az jön be nekik. csak semmi nyál meg romantika (legalábbis amig összejösztök addig)
Így van.
"szia, meg se szólalj, tudom, hogy egy hülye ribi vagy... gyere szépen utánam, és próbálj követni.. erre gyere te bandzsa állat. na most akkor te leszel a barátnőm, de kuswsoljá, úgyse tudsz értelmeset mondani.."
hjam.. szerintem is...

Selmo

Látom ugyanaz a helyzet, összekeveriteket a magabiztosságot a lenéző bunkózással. Nem kell oltani a lányokat - legfeljebb azt, amelyik megérdemli. Egyszerűen csak a lányok vágynak a biztonságra és egy - látszólag - nemtörődöm macsó elsőre elég magabiztosnak tűnik ahhoz, hogy érdemes legyen kezdeni vele. Mert ugye a többségük, nem akar dajkálni egy "férfit", nekik "erős karok" kellenek. De a többség hamar rájön, hogy ha valaki csak simán tapló és keres mást. Aki ugye lehet egy másik tapló, amiből megint sírás lesz, de ennek meg pont ez a magyarázata.
A mai fiatalok így próbálnak megfelelni az elvárásoknak. Csak a magasról leszarok mindenkit nem egyenlő a tudom ki vagyok és mit akarok-kal. Tehát nem kell átvenni a bunkó stílust, elég ha az ember tisztába jön magával annyira, hogy ezt a magabiztosságot kifelé is tudja sugározni. Ha belegondoltok, ti se kezdenétek szívesen olyan csajjal, akinek gondolata nincs, hogy mit akar az élettől és csak hebeg-habog, tördeli a kezeit. Én legalábbis biztosan nem.

A tökéletesség unalmas.

Member

Szerintem az itteniek többsége sem szorul dajkálásra, mégsem állnak túlzottan rózsásan. Inkább mintha betegesen kielégítené a legtöbb leányt, hogy "van vki, akinek semmi szüksége rám, mégsem dobott még mindig", de a cinikus szóla belőlem...

Baggio

Quote from: Lythis on 2008-01-29, 16:06:00
Quote from: sirtomi on 2008-01-29, 09:43:20
Quote from: Baggio on 2008-01-28, 23:24:05
a csajos témához: szerintem oltani kell a lányokat. az jön be nekik. csak semmi nyál meg romantika (legalábbis amig összejösztök addig)
Így van.
"szia, meg se szólalj, tudom, hogy egy hülye ribi vagy... gyere szépen utánam, és próbálj követni.. erre gyere te bandzsa állat. na most akkor te leszel a barátnőm, de kuswsoljá, úgyse tudsz értelmeset mondani.."
hjam.. szerintem is...

ez nem egyenlő az oltással....
de egyébként néha még ez (vagy a hasonló) a stílus is beválik, csak attól függ hogy ki mondja (nem Brad Pittre kell gondolni). vagyis aki nagyon hitelesen adja elő ezt a totál nem érdekelsz témát (tehát kb akit tényleg totál nem érdekel :) ) akár hasonlóval is lehet nyerni, és nem csak a síkhülye picsáknál.. láttam én már erre elég példát

Selmo

Quote from: Member on 2008-01-29, 23:26:12
Szerintem az itteniek többsége sem szorul dajkálásra, mégsem állnak túlzottan rózsásan. Inkább mintha betegesen kielégítené a legtöbb leányt, hogy "van vki, akinek semmi szüksége rám, mégsem dobott még mindig", de a cinikus szóla belőlem...
Én meg ismerek egy jópárat, akik az ilyen ****kalapok helyett egy normálisat keresnek már jóideje. :)

A tökéletesség unalmas.

.Attila

A normálisak mellett szokás elmenni, azokat észre sem veszik, vagy max. barátnak jó.

Selmo

Igen, a dolog egyik oldalról sem problémamentes és hogy jó legyen, mindkét oldalnak más a problémája. Mit lehet tenni? Próbálkozik az ember.

A tökéletesség unalmas.

Kuroi Tenshi

Quote from: .Attila on 2008-01-30, 00:21:54
A normálisak mellett szokás elmenni, azokat észre sem veszik, vagy max. hímnemű barátnőnek jó.
fix'd.

Xzone

Quote from: .Attila on 2008-01-30, 00:21:54
A normálisak mellett szokás elmenni, azokat észre sem veszik, vagy max. barátnak jó.

Haha, fájdalmas és igaz.

Baggio

lényeg a határozottság. ha az megvan kb mindegy hogy mit modasz, lehet hatalmas baromság is, bejöhet  (szerintem)

Member


Kicsit kezdünk megen ide menni, de nem baj, pont ezt szeretem ebben a topicban. :haha:

Dreamcleaver

Quote from: Baggio on 2008-01-30, 01:09:08
lényeg a határozottság. ha az megvan kb mindegy hogy mit modasz, lehet hatalmas baromság is, bejöhet  (szerintem)

Ahogy egy magabiztos "maccsó" ismerősöm szokta volt mondani:
"Csak mész az utcán, egyszer majd úgy is beleakad a farkad az egyikbe." -_-

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Baggio

Quote from: Dreamcleaver on 2008-01-30, 01:19:16
Ahogy egy magabiztos "maccsó" ismerősöm szokta volt mondani:
"Csak mész az utcán, egyszer majd úgy is beleakad a farkad az egyikbe." -_-
:lol:
amugy a magabiztos meg a "macsó" az szerintem nem ugyanaz

Member


Fubenalvo

Quote from: Member on 2008-01-30, 01:16:52

Kicsit kezdünk megen ide menni, de nem baj, pont ezt szeretem ebben a topicban. :haha:
Csodálkozol? ma'am alig van jelen a topicba... :P

sirtomi

Quote from: Baggio on 2008-01-30, 01:09:08
lényeg a határozottság. ha az megvan kb mindegy hogy mit modasz, lehet hatalmas baromság is, bejöhet  (szerintem)
Ezzel egyetértek. Haverom annyi hülyeséget beszél a csajoknak, hogy majd meghalok a röhögéstől, de teljesen magabiztos és határozott, és bejön :)

.Attila

Sajnos a határozottsághoz hiányzik nálam az, hogy határozottan tetszen valaki. Mint ahogy a fent említett lányok nem találnak normális pasit, én nem találok olyan normális lányt, aki még igazán tetszik is.

sirtomi


teraflare

Quote from: .Attila on 2008-01-30, 09:35:05
Sajnos a határozottsághoz hiányzik nálam az, hogy határozottan tetszen valaki. Mint ahogy a fent említett lányok nem találnak normális pasit, én nem találok olyan normális lányt, aki még igazán tetszik is.
Én találtam egyet aki végre igazán tetszik. De nem tetszik neki a pofám. Sajnos nekem ezt kell hordanom életem végéig. :bruhuhu:

Fubenalvo

Quote from: sirtomi on 2008-01-30, 09:36:13
Nekem határozottan szoktak tetszeni a nők :D
Nem mondták még hogy sose általánosíts!? :D
[spoiler][/spoiler]

sirtomi

Quote from: Fubenalvo on 2008-01-30, 10:05:22
Quote from: sirtomi on 2008-01-30, 09:36:13
Nekem határozottan szoktak tetszeni a nők :D
Nem mondták még hogy sose általánosíts!? :D
[spoiler][/spoiler]
Mondom a nők! Ez egy malac :D



teraflare

Y most mivel idéztem elő hogy újra letiltottál engem, kérlek válaszolj.  :frown:
(Sry hogy egy kicsit offtopic a dolog, de tudom hogy szokta olvasni ezt a topicot és másként nem érem el, amúgy ellenkező nem megértése miatt nem is off)

sirtomi


Draconire