Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

teraflare


sirtomi

Quote from: teraflare on 2008-02-11, 10:15:09
Quote from: sirtomi on 2008-02-11, 00:24:07
Ellenkező nemet nem lehet megérteni :p
Ezzel a hozáállással nem is.  :hehe:
Vazzeg van egy csaj akinél próbálkoztam, de elhajtott. Most barátok vbagyunk. Hétvégén összefutottunk buliban. Akármilyen csajjal táncoltam fél perc és már ott kellette magát körülöttünk. Ha vele akrtam táncolni, rámászott az első pasira aki a közelébe ment.
Na ezt értse meg valaki!  :haha:

teraflare

Quote from: sirtomi on 2008-02-11, 10:16:52
Vazzeg van egy csaj akinél próbálkoztam, de elhajtott. Most barátok vbagyunk. Hétvégén összefutottunk buliban. Akármilyen csajjal táncoltam fél perc és már ott kellette magát körülöttünk. Ha vele akrtam táncolni, rámászott az első pasira aki a közelébe ment.
Na ezt értse meg valaki!  :haha:
Ezt megtudhatod talán, ha megkérdezed miért csinálja. Bár mondjuk ne én adjak nőügyekben tanácsot elég tapasztalatlan vagyok abban hogy hogy kell jól csinálni. Az egyetlen amit elértem hogy mostmár legalább annyira gyűlöl az a bizonyos lány mint amennyire én szeretem őt.

.Attila

Quote from: teraflare on 2008-02-11, 10:33:03
Az egyetlen amit elértem hogy mostmár legalább annyira gyűlöl az a bizonyos lány mint amennyire én szeretem őt.

Mozdulj ki valamerre, szerezz új élményeket, azok segítenek felejteni. Bár munka mellett nyilván nem ilyen könnyű a dolog :/

sirtomi

Quote from: teraflare on 2008-02-11, 10:33:03
Quote from: sirtomi on 2008-02-11, 10:16:52
Vazzeg van egy csaj akinél próbálkoztam, de elhajtott. Most barátok vbagyunk. Hétvégén összefutottunk buliban. Akármilyen csajjal táncoltam fél perc és már ott kellette magát körülöttünk. Ha vele akrtam táncolni, rámászott az első pasira aki a közelébe ment.
Na ezt értse meg valaki!  :haha:
Ezt megtudhatod talán, ha megkérdezed miért csinálja. Bár mondjuk ne én adjak nőügyekben tanácsot elég tapasztalatlan vagyok abban hogy hogy kell jól csinálni. Az egyetlen amit elértem hogy mostmár legalább annyira gyűlöl az a bizonyos lány mint amennyire én szeretem őt.
Én nem kérdeuek tőle semmit, szóba se hozom a dolgot. Találja ki Ő hogy mit akar, azt tudja hogy én mit :) Bár lehet hogy szóba se áll velem, mert elég csúnyán otthagytam :D

kikuchiyo

Failure is the default option

teraflare

Quote from: .Attila on 2008-02-11, 10:48:55
Mozdulj ki valamerre, szerezz új élményeket, azok segítenek felejteni. Bár munka mellett nyilván nem ilyen könnyű a dolog :/
Az lesz, de előbb még rendbe szeretném tenni azt amit ilyen profin elszúrtam.  :tezsvir:

Quote from: kikuchiyo on 2008-02-11, 11:23:44
PROTIP: Don't whine. Azzal végképp leírod magad.
Ennél is jobban? :haha:

kikuchiyo

Hidd el, mindig van lejjebb, és ha tényleg totálisan, javíthatatlanul el akarod szúrni a viszonyodat valakivel, ahhoz nagyon hatékony módszereket tudok javasolni :D
Failure is the default option

sirtomi

Javasolni én is tudok sokmindent egy kapcsolat elcseszéséhez :)

teraflare

Quote from: kikuchiyo on 2008-02-11, 11:30:54
ha tényleg totálisan, javíthatatlanul el akarod szúrni a viszonyodat valakivel, ahhoz nagyon hatékony módszereket tudok javasolni :D
Akkor mondd! Nem árt ha tudom mit kerüljek el.  :D

Én


Kvikveg

Quote from: Én on 2008-02-11, 18:07:38
Pl ne töröld képen egy íróasztallal
Marmint torolje kepen egy iroasztallal.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: Kvikveg on 2008-02-11, 20:13:08
Quote from: Én on 2008-02-11, 18:07:38
Pl ne töröld képen egy íróasztallal
Marmint torolje kepen egy iroasztallal.

Én úgy értette, hogy teraflare ne törölje képen az illető hölgyeményt.

Btw. ha mégis megtörténne, PICS OR DIDN'T HAPPEN!

Kvikveg

Quote from: .Attila on 2008-02-11, 20:22:36
Quote from: Kvikveg on 2008-02-11, 20:13:08
Quote from: Én on 2008-02-11, 18:07:38
Pl ne töröld képen egy íróasztallal
Marmint torolje kepen egy iroasztallal.

Én úgy értette, hogy teraflare ne törölje képen az illető hölgyeményt.

Btw. ha mégis megtörténne, PICS OR DIDN'T HAPPEN!
Naaaaa, annyira elvezem a kotozkodest. :D
PICS -> tamogatom, ilyet meg ugysem lattam.  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

teraflare

Quote from: .Attila on 2008-02-11, 20:22:36
Én úgy értette, hogy teraflare ne törölje képen az illető hölgyeményt.

Btw. ha mégis megtörténne, PICS OR DIDN'T HAPPEN!
:lul: kissé nehéz lenne egy íróasztallal megütni valakit. Amúgy nőt még nem ütöttem meg  (kivéve a nővérem, de vele régen rendszeresen leamortizáltuk egymást  :D) és nem is tervezem elkezdeni. :smile:

.Attila

Boldog Valentint holnapra.

[spoiler][/spoiler]

Én

Ez a valentin nap már előre jól indul. A csaj akit egy ideje fűzök nem ér rá, már nem is emlékszem milyen indokkal. Persze lehet, hogy nem csak le akar koptatni, de akkor is :grrr:

sirtomi

Valentin nap eleve egy marhaság. Találkozz vele egy normális napon, ne egy giccsparádén :)

Én

Találkozni szoktunk eleve máskor is (nem, nem suli), csak lehet eltököltem a dolgokat és nem vette a lapot. Ha az alkalom címén adnék neki vorágot csokit vagy tudja a bánat hogy mit, akkor valamit tuti reagálna rá, és az nekem jó lenne. :) Az se zavarna ha koppannék, az biztos, hogy nem ő lesz a nagy Ő, csak nem bánnám, ha összejönne kategória.
Egyébként "giccsparádé" alkalmából is vagy gyorsétteremben vagy utcán vagy egyéb hasonló elitista helyen futottunk volna össze. :D

kikuchiyo

Valentin nap... a virág- és csokiárusok kedvenc kamuünnepe.

Japánban egyébként van White Day is, márc. 14-én, akkor a fiúk ajándékoznak vissza a lányoknak.
Sőt, Koreában van Black Day is, ápr. 14-én, akkor az ajándékban nem részesült férfiak gyűlnek össze, hogy magányukban leigyák magukat a sárga földig.  :haha:
Failure is the default option

sirtomi

Hú, nekem szombaton akkor Black Day-em volt :D

Eltökölés szar helyzet, de nem olyan nagy gond. Ha most nem ér rá találkoztok máskor és határozottan kell fellépni. Mintha én olyan jó lennék ebben :D

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2008-02-13, 22:55:46
Valentin nap... a virág- és csokiárusok kedvenc kamuünnepe.

Japánban egyébként van White Day is, márc. 14-én, akkor a fiúk ajándékoznak vissza a lányoknak.
Sőt, Koreában van Black Day is, ápr. 14-én, akkor az ajándékban nem részesült férfiak gyűlnek össze, hogy magányukban leigyák magukat a sárga földig.  :haha:
:lol: Wow, ez otletes!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Baggio

Quote from: kikuchiyo on 2008-02-13, 22:55:46
leigyák magukat a sárga földig.  :haha:
erre bármely nap és indok tökéletes :D

.Attila

Quote from: Ymir on 2008-02-13, 23:26:11
Én szeretem a Valentin napot. Jó dolog meglepni azt, akit szeretsz.

[spoiler][/spoiler]

Viccet félretéve: igen, biztos jó annak, akinek van kivel megosztania a napot, a többinek meg kb. szenvedés, ha nem tudja kellő ignoranciával kezelni.

Valentin napon Japánban csak a nők adnak a férfiaknak, és azt viszonozzák (vagy sem, sokszor nem) a férfiak Fehér napon.


Én (mármint tényleg én, és nem "én") is elkezdtem ismerkedni valakivel, aki a második randin jött rá, döntött úgy, hogy (jogász hallgatóként) a következő államvizsgás féléve miatt nem szeretne belekezdeni semmibe. Senkivel. Azt meg nem várja el, hogy megvárjam, mert biztos elkezdenék más lányok után nézni.
Lehet, hogy hazudott, de ugyanolyan eséllyel mondhatott igazat is, mert minden stimmel, amit mondott, minden apró részlet. Kár ezeken egyébként gondolkozni, tovább kell lépni.

Kuroi Tenshi

Quote from: Ymir on 2008-02-13, 23:26:11
Én szeretem a Valentin napot. Jó dolog meglepni azt, akit szeretsz.

Más: Miért van az, hogy a férfiaknak rá kell mászniuk minden olyan lányra, akik csak egy kicsit is kedvesek velük?
1.) Ezt itt most jóknak mondod. :) Gyűlölöm a valentin-napot.
Szívből, igazán :)

2.) Mert remélik, hogy ez annak a jele, hogy a lánynak egy
kicsit is tetszenek vagy szimpatikusak? :) Ebben akkor mi is a
logika? A tanulságot már tudom, az annyi, hogy a férfiak a
nőket soha nem fogják tudni megérteni :haha:

kikuchiyo

Quote from: Ymir on 2008-02-13, 23:26:11
Más: Miért van az, hogy a férfiaknak rá kell mászniuk minden olyan lányra, akik csak egy kicsit is kedvesek velük?

Ezt és a többi hasonló megnyilatkozást átfuttatva a woman2human.exe fordítóprogramon:

"Férfi, bármit csinálsz, you're doing it wrong."
Failure is the default option

kikuchiyo

Ha jól értelmezem a kérdésedet, azon belül is azt, amit kifogásolsz a férfiakban:

szerintem ez a legtöbbünkbe bele van kódolva. Próbálkoznak, hátha összejön valami. Utódnemzési ösztön, stb.

(in before flurry of troll posts)
Failure is the default option

Xzone

Quote from: Ymir on 2008-02-14, 00:24:37
Miért kell járni vele? Miért nem lehet jóban lenni? Pláne válogatás nélkül, aki kedves és külsőre kicsit is szimpatikus nekik?

A legtöbb férfi nem engedheti meg magának, hogy válogatós legyen (mármint ha tényleg akar egy barátnőt szerezni). Van "passzív" és "aktív" mód: passzívban mindegy, hogy van-e kapcsolatod, aktívban meg minden lehetőséget ki kell használni. Akik az utóbbi módon élnek, gyakran komplett idiótáknak tűnnek.

Kuroi Tenshi

Ferdítek meg sarkítok egy kicsit. :)

Quote from: Ymir on 2008-02-14, 00:24:37
Miért kell járni vele?
Végül is, igazad van. Tök fölösleges ez a lányok utáni
hajkurászás, csak a baj van velük, jól megvagyunk mi
egymagunkban is, nem kell nekünk társ, ugye?

Quote from: Ymir on 2008-02-14, 00:24:37
Miért nem lehet jóban lenni?
Jóban lenni? Van férfi-nő barátság? Mármint, hetero
férfi és nő között? :haha: Jóbanlét olyan értelemben,
hogy egy hímnemű barátnőnek tekinted, akinek el
lehet bőgni, hogy milyen bunkó a barátod (minek
jársz vele?), mekkora seggek a férfiak és mennyire
nem értenek a nőkhöz (nem is értem, miért...), stb;
meg lehessen szívességeket kérni tőlük. Tök jó,
minden férfi vágya egy ilyen szerep - NEM. (Tudom,
a - NOT viccek nem jönnek olyan jól át magyarul :o )

Quote from: Ymir on 2008-02-14, 00:24:37
aki kedves és külsőre kicsit is szimpatikus nekik?
Akkor kivel próbálkozzon szegény férfiember, azokkal,
akik a lehető legcsúnyábban koptatták le és azokkal,
akik még nem is tetszenek neki?

Szóval: ? Most akkor mit is, vagy hogy? Nem értem
ezt a logikát. Egy nő "pasizhat", de egy férfi ne
merészeljen lányokkal kapcsolat céljából ismerkedni,
maradjon csak szépen a "hímnemű-barátnő" kategóriában?
Vagy nem, akkor hogyan? Kiku sztem közel jár az
igazsághoz:
Quote from: kikuchiyo on 2008-02-14, 00:16:51
woman2human.exe fordítóprogram: "Férfi, bármit csinálsz, you're doing it wrong."
:haha: jah

Tycho

K_T: már csak a ferdítés hiányzik a postodból meg a sarkítás...  :hehe: