Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Xzone


Kuroi Tenshi

Köszönöm, köszönöm :D
Na, akkor nem csak én látom így :lazza:
Milyen szépen előkészítettük ezt a valentin-napot :haha:

Xzone

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-02-14, 01:15:26
Milyen szépen előkészítettük ezt a valentin-napot :haha:

Tarthatunk helyette előrehozott Black Dayt :D

Kuroi Tenshi

Ramiz-féle filmezésről visszafelé?  :lazza:
Most elvileg úgyis korán (10-11) vége lesz

Zsiga

Valentin-napra való tekintettel új siget csináltam, sok szeretettel mindenkinek aki szereti ezt a csodás ünnepet... :angyali:

minuszmiki


Lythis

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-02-14, 00:44:58
Egy nő "pasizhat", de egy férfi ne
merészeljen lányokkal kapcsolat céljából ismerkedni,
maradjon csak szépen a "hímnemű-barátnő" kategóriában?
:lol:

Próbáltam virágnyelven megfogalmazni, hogy mennyire baromira elegem van abból a rinyaszövegből, amit Ymir is bepostolt korábban, de nem ment.

Ymir: Azért van, mert érdekled. És te is azért beszélsz vele, mert érdekel. Még akkoris, ha tagadod (ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy kapcsolati szempontból érdeklődsz, de valamiért vonzódsz hozzá. Ha ez nem lenne így, akkor tetszőleges jöttmenttel is beszélgetni akarnál, meg barátkozni. Ami felteszem azért nincs így).
Felteszem az illetőt nem egy bulin ismerted meg félrészegen, és nem úgy, hogy megkérted, hogy kísérjen haza....
Szóval arra próbálok kilyukadni, hogy ha esetleg úgy gondolja, hogy van esélye nálad - annak ellenére, hogy mondtad, hogy foglalt vagy - akkor az feltehetőleg annak a folyománya, hogy azt a benyomást kelted benne. Ilyen egyszerű. Azért a férfiak többsége sem teljes szociális analfabéta, már elnézést. Többségük felfogja azt, hogy ha valahol nincs esélye sem.
Ez az a pont, amikor az szokott jönni, hogy azért van, mert a férfiak nem értik a nőket, és hogy mert a női blablabla RIZSA. Arról van szó, hogy elvben a nők jobban tudnának kommunikálni. És bár elvben meglenne az adottságuk erre, valahogy mégis kevéstől látni manapság. Ha annyira odavannak, hogy mennyire tudnak olvasni az apró jelekből, akkor magukon miért nem veszik észre őket?
Szóval a tisztelt nőtársadalom azért néha gondolja már végig, hogy esetleg azért próbálkoznak náluk, mert úgy látják, hogy lehet. Rengeteg "miért akar minden férfi többet egyszerű barátságnál" típusú mardosó kérdéstől szabadítanák meg magukat, a férfitársadalomnak meg nem kéne ezt hallgatnia.

Persze ha továbbra is meg vagy győződve róla, hogy a férfi a hibás, és hogy minden férfi ilyen, akkor ott a legkézenfekvőbb megoldás: ne akarj velük barátkozni.

sirtomi

K_T és Lythis  :tezsvir:
Jól összefoglaltátok a véleményem :)

Ymir nekem van olyan nőnemű barátom akinél próbálkoztam korábban, de egyértelműen a tudtomra adta, hogy neki csak barát vagyok, ha ezt minden nő megtenné amikor tényleg csak barátként gondol a pasira nem lenne semmi gond :)

.Attila

Quote from: Xzone on 2008-02-14, 00:33:09
A legtöbb férfi nem engedheti meg magának, hogy válogatós legyen (mármint ha tényleg akar egy barátnőt szerezni).

Nálad tudatosan megy a válogatás? Nekem megtetszik, aki megtetszik, aztán vagy átmegy a szellemi rostán, vagy nem. De nem fogok együtt járni egy lánnyal, aki nem jön be csupán azért, mert elvileg nem lehetek válogatós.
Ez így egy picit hülyeségnek hangzott nekem. A nő csak a végső döntést hozza meg, azaz dönt végül, hogy lesz-e valami vagy sem, de a férfi is döntött már előtte, hogy igen vagy nem. Ne mondd nekem, hogy minden lánnyal kikezdtél már, aki hajlandóságot mutatott a kapcsolatra, függetlenül attól, hogy neked mennyire jött be?

Ymir: igen, érthető is, amit mond, csak az a baj, hogy ez a "tanulnom kell, nem érek rá" egy tipikus kamu lekoptató szöveg, éppen ezért nem lehet tudni, hogy mikor hazudnak és mikor őszinték.

Ja és igen: K_T, Lythis :tezsvir:

kikuchiyo

Failure is the default option

.Attila

Quote from: K_TJóban lenni? Van férfi-nő barátság?

Van.

teraflare

Boldog valentin napot mindenkinek! :haha: (ne öljetek meg emiatt, de nekem nincs bajom az ünneppel...)
Nos részemről ha Ymir mondta neki, hogy már foglalt úgy azért pofátlanság próbálkozni nála.
K_T val is egyetértek.
Quote from: .Attila on 2008-02-14, 10:45:06
Quote from: K_TJóban lenni? Van férfi-nő barátság?
Van.
:tezsvir: Bár ezek leginkább az osztálytársnőim közül kerülnek ki.

Na addig is elmondom a tenapi napom. Sikerült kivennem szerdára egy szabadnapot hogy helyretegyem a dolgokat. És sikerült is. Az alábbi történt:
Lementem szegedre hogy megpróbáljam megbeszélni a dolgot. Nem vagyok profi bocsánatkérő (nem szoktam bocsánatot kérni  :redface:) Erre simán keresztülnézett rajtam, majd később elküldött a fenébe. A vonaton aztán még sírtam egy kicsit. És hogy miért nevezem ezt sikernek? A barátságunkat egyáltalán nem tudtam helyrehozni, de a legfontosabbat igen. A bűntudatom. Fél éve emésztem magan azon, hogy miért nem próbáltam meg helyrehozni amit elszúrtam. (amiben végül is lehet nem is én vagyok a ludas, de ezt majd du. mesélem el okulásként, mert most dolgoznom kell) Mostmár egyáltalán nem zavar a dolog. A barátságunkat sajnálom hogy így ért véget, de végre újra felszabadult vagyok :haha:

.Attila


sirtomi

Quote from: teraflare on 2008-02-14, 11:12:56
Na addig is elmondom a tenapi napom. Sikerült kivennem szerdára egy szabadnapot hogy helyretegyem a dolgokat. És sikerült is. Az alábbi történt:
Lementem szegedre hogy megpróbáljam megbeszélni a dolgot. Nem vagyok profi bocsánatkérő (nem szoktam bocsánatot kérni  :redface:) Erre simán keresztülnézett rajtam, majd később elküldött a fenébe. A vonaton aztán még sírtam egy kicsit. És hogy miért nevezem ezt sikernek? A barátságunkat egyáltalán nem tudtam helyrehozni, de a legfontosabbat igen. A bűntudatom. Fél éve emésztem magan azon, hogy miért nem próbáltam meg helyrehozni amit elszúrtam. (amiben végül is lehet nem is én vagyok a ludas, de ezt majd du. mesélem el okulásként, mert most dolgoznom kell) Mostmár egyáltalán nem zavar a dolog. A barátságunkat sajnálom hogy így ért véget, de végre újra felszabadult vagyok :haha:
Gratulálok! Tényleg jobb így, én is sokmindent a lekemre veszek, úgyhogy ismerős az érzés :)

sirtomi

Attól is függ hogy az ember milyen állapotban van éppen. Lehet hogy kissé túlértékelte a figyelmedet, magányos vagy csak hülye, nem tudom :)

teraflare


sirtomi


Zsiga

Mivel mindkét fél kérte, ezért töröltem az egész vitát, a topic újra nyitva.

.Attila


Én

Valnetin napra visszatérve: gondolom ez már nem ünnep, afféle szokás. Én szeretem a hagyományokat, ezért ha van kivel, szervezek valamit erre a napra... mára terveztem, de nem jött össze, de ebből még lehet valami szóval nem csüggedek miatta (nem hiszem, hogy nagyon komoly kapcsolat lesz, csak jól kijövünk, és szívesen meghúznám egész jól néz ki :D )

Selmo

Mivel én is, meg az asszony is jól nemszeressük a mocskoskapitalistavegyéldrágáncsokit/virágot/ajándékot napot, ezért kihagyjuk.

A tökéletesség unalmas.

Tycho

Quote from: Selmo on 2008-02-14, 20:46:59
Mivel én is, meg az asszony is jól nemszeressük a mocskoskapitalistavegyéldrágáncsokit/virágot/ajándékot napot, ezért kihagyjuk.

2nd'd :tezsvir:

Lythis


Én

Csodálkoztam is, hogy nem szóltál hozzá valami díszeset. :D
Egyébként teraflare szerelmi bánata kis NO U-val keverve volt a menü.
is that 111 GET

Rin

Nekem meg egyszerűen irtó jó Valentin-napom volt! :haha:
És akkoris Boldog Valentin-napot mindenkinek ^^

Manitu

Quote from: Zsiga on 2008-02-14, 19:18:46
Mivel mindkét fél kérte, ezért töröltem az egész vitát, a topic újra nyitva.
Fenébe. Csak azért néztem be, mert úgy hallottam van itt valami jó kis flame, erre törölve :redface: Screenshot anyone? :angyali:


Tycho

Quote from: Manitu on 2008-02-14, 22:23:34
Quote from: Zsiga on 2008-02-14, 19:18:46
Mivel mindkét fél kérte, ezért töröltem az egész vitát, a topic újra nyitva.
Fenébe. Csak azért néztem be, mert úgy hallottam van itt valami jó kis flame, erre törölve :redface: Screenshot anyone? :angyali:

Flame szagra gyűl az éji troll! :muhahah:

sirtomi

Quote from: Én on 2008-02-14, 19:23:22
Valnetin napra visszatérve: gondolom ez már nem ünnep, afféle szokás. Én szeretem a hagyományokat, ezért ha van kivel, szervezek valamit erre a napra... mára terveztem, de nem jött össze, de ebből még lehet valami szóval nem csüggedek miatta (nem hiszem, hogy nagyon komoly kapcsolat lesz, csak jól kijövünk, és szívesen meghúznám egész jól néz ki :D )
:D
Ismerős helyzet.

Kuroi Tenshi

Quote from: Tycho on 2008-02-14, 22:27:29
Quote from: Manitu on 2008-02-14, 22:23:34
Fenébe. Csak azért néztem be, mert úgy hallottam van itt valami jó kis flame, erre törölve :redface: Screenshot anyone? :angyali:
Flame szagra gyűl az éji troll! :muhahah:
Te tetted ezt? Király! :haha:

Kérdezd Lord of teh Intarwebz-t, Gmert :D
(a múltkori törölt flém is screenshat volt nála :D)
/off

Zsiga