Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Én

Egy megbízható tag. :D
Viszont a hoszas rant kimaradt, így csak 2

Draconire

Quote from: Én on 2008-02-14, 23:23:18
Na, egy megbízható tag. :D
Viszont a hoszas rant kimaradt, így csak 2 internets.

Az már törölve volt a spoiler alatt, úgyis utána jön a lényeg.

edit: topic notify-ra téve, a biztonság kedvéért

.Attila

Quote from: Draconire on 2008-02-14, 23:21:16
linkek törölve - Zsiga

Kezdesz megijeszteni.


Nakedape

én elhiszem, h érdekes volt a flame, meg követtem is, de van két ember akiket leginkább érint, és mindekettő szerette volna ha mégse lenne itt, nem érzem fairenek, a bepostolt képeket. mármint oké, h ők írtak ide stb stb, de sztem nekik lehet h többet jelent, h ne legyen itt fent mégse, mint nekünk, hogy igen.
uff
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

.Attila

Ezzel most egyet értek.
szakitshabirsz blogon sok ilyet lehet olvasni, nem kell ezen csámcsogni.

Kvikveg

Quote from: .Attila on 2008-02-14, 23:40:25
Ezzel most egyet értek.
szakitshabirsz blogon sok ilyet lehet olvasni, nem kell ezen csámcsogni.
Uristen, faradt lehetek, indiai szonak neztem, es beletelt egy idobe, mire leesett az ertelme.  :wtf
Joejt...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

azért érdekel, hogy mi volt a spoilerek alatt. Másfelől meg ha annyira nem akarja egyik fél sem, hogy itt legyen, akkor eleve miért pakolják ki ide? Pláne miért ilyen formában?

Cobra

Hát igen, ha nem jön a 2 válasz tera írására, akkor sose tudjuk meg ki volt a másik fél és nem is foglalkoznánk vele ennyit.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kikuchiyo

Szerintem is le lehetne venni a screenshotokat, ha már egyszer a résztvevők kérték a törlést...

Also,  http://kepfeltoltes.hu/080214/what_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Failure is the default option

Lythis

Quote from: kikuchiyo on 2008-02-15, 00:15:08
Szerintem is le lehetne venni a screenshotokat, ha már egyszer a résztvevők kérték a törlést...

Also,  http://kepfeltoltes.hu/080214/what_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

1/10, troll harder.
egyébként meg ha már ilyen KULTÚRÁLT fejtegetéseket láthattunk, akkor szerintem legalább az ezeket elkövető fél megérdemli, hogy közszemlére tegyük az alkotásait...
Persze kb nem oszt-szoroz semmit, ha a modik szerint sincs itt helye, akkor ok, szedjék le.

Selmo

Tessék viselkedni és nem csámcsogni mások életén. Legalábbis ne itt.

A tökéletesség unalmas.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

teraflare


:D Milyen igaz. (Bár az elején kicsit túl sok az a %)

Kvikveg

Sajnos bizonyos esetekben ez woman-woman-ra is igaz. Nem hazassagra gondolok, meg mielott valakinek perverz gondolatai tamadnak.
Csak testveremmel volt egy adag morgasom ma reggel.

[spoiler]O 7:50kor: kesz vagy mar?
EN: igen, jovok
O: De akkor gyere, ne csak mondd, blah-blah.
En: Grrrhrrr.
O: miert nem vagy sosem kesz idore??!
En: batyamat kerdeztem, azt mondta szokasos idoben
O: de most van a szokasos
En: nem, 8kor.
O: de legyel halas, hogy egyaltalan elvisz, es ne velem morogjal. (=elterelo blahblah, mert mindig neki van igaza)
En:  :gyagya:[/spoiler]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila


Kvikveg

Quote from: .Attila on 2008-03-27, 19:59:14
Egyetértek veled Kvikveg. Nők... :P
:lol:
Azert milyen epic fight lehet, ha ket olyan jon ossze mint tesom?  :zomg:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Kvikveg on 2008-03-27, 20:04:39:lol:
Azert milyen epic fight lehet, ha ket olyan jon ossze mint tesom?  :zomg:
Csúnya. Jelentem alássan: láttam már olyat. De a legjobb: két BUTA, de makacs nő veszekedése. Legjobb haverom anyukája sajnos nem egy agyilag penge asszonyka, ugyanezen haverom nagynénje viszont annyira buta, hogy még a gyerekei is kiröhögik... elvileg ezek ketten volt hogy 4 órán át vitatkoztak valami olyanon, hogy távcsővel nézni a 8 méterre lévő kacsákat.  :eek:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis


.Attila

Quote from: Lythis on 2008-03-27, 22:03:51
Legalább elvannak valamivel, nem? :D

És szerintem nem is állsz messze az igazságtól.

teraflare

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-03-27, 20:12:50
hogy távcsővel nézni a 8 méterre lévő kacsákat.  :eek:
:zomg: és még én azt hittem én szoktam hülyeségeken vitázni  :lul:

Fubi

Peace!
Remélem még nem volt ez a téma:
Szerintetek mi a jobb egy kapcsolatban ha megváltozunk a kedvesünkérrtt, vagy ha a végsőkig kiállunk a sajét személyiségünk mellett?

.Attila

Valamiben meg lehet és érdemes is megváltozni. Másban meg nem lehet vagy nem érdemes.
Meg kell találni az arany középutat, vagy legalábbis igyekezni afelé. Kompromisszumok nélkül nincs egészséges kapcsolat, de mindenben megváltozni sem lehet.

Baggio

én kifejezetten nem szeretem ha meg akarnak változtatni, és én se akarnám megváltoztatni a másikat (legalábbis szándékosan). max kis dolgokban

Én

Én sem változok meg, maximum ha rádöbbenek, hogy valami tényleg nagyon nem klappol. De azt meg ugye baromi nehéz ű8észrevenni és megváltozni is, mert ezek általában nem kis dolgok).

Baggio

Quote from: Én on 2008-04-06, 11:35:35
Én sem változok meg, maximum ha rádöbbenek, hogy valami tényleg nagyon nem klappol. De azt meg ugye baromi nehéz ű8észrevenni és megváltozni is, mert ezek általában nem kis dolgok).
na én ilyenre sose jövök rá mert tudom hogy hibátlan vagyok.  :angyali:

.Attila

Quote from: Én on 2008-04-06, 11:35:35
ű8észrevenni

ű8? A 8as hogyan? :)

Új téma.
Szerintetek egy meglévő párkapcsolatban taktikázni, kombinálni kell, vagy ha az már jelen van, akkor megette a fene az egészet?
Azt még megértem, hogy hódításkor lehet taktikázni, bár nem feltétlenül szükséges minden esetben, de egy már meglévőben?