Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

minuszmiki

Quote from: Ramiz on 2008-04-06, 23:05:47
Hol máshol találkozhatnál igazi 12 éves lánykákkal? szoszi96 - az ilyen és ehhez hasonló nickek nem hazudnak. :D
Erre nem is gondoltam, megyek is csetelni. :D

.Attila: Hát nem tudom, én valahogy nem nagyon bízom meg az olyan információkban, amiket egy olyan embertől kapok, akiről korábban egy árva információm nem volt, az internet anonimitása pedig csak erősíti ezt a bizalmatlanságomat. Paranoia rulz.

.Attila

Quote from: minuszmiki on 2008-04-06, 23:17:00
.Attila: Hát nem tudom, én valahogy nem nagyon bízom meg az olyan információkban, amiket egy olyan embertől kapok, akiről korábban egy árva információm nem volt, az internet anonimitása pedig csak erősíti ezt a bizalmatlanságomat. Paranoia rulz.

Ezért kell ésszel csinálni.
Ha buliban megtetszik egy lány, akit korábban nem láttál, akkor sincs semmi előzetes infod róla. Csak láttad élőben, ennyi.

minuszmiki

De élőben látom, tudom, hogy hogy néz ki, ami máris egy adag biztos, tökéletesen megbízható információ.

Én

Én annyira nem vagyok gyanakvó netem, ha küld 3-4 képet meg én is, akkor már rendben vagyunk ^^
De kb annyi a netes ismerkedési múltam, hogy tegnap ittam egy keveset (sokat) és felnéztem chatre. Ma meg msn-eztem a tgenapi csajjal. Ennyi.

Lt. Simoan Blarke

Szerintem nincs para netes ismerkedéssel. Más kérdés, hogy én pl. egyik bnőmmel úgy ismerkedtem össze, hogy irceltünk sokatsokatsokat (kemény 3 napig), aztán jófejségből vizsga után haverral összefutottunk vele mert mindhármunknak akkor és abban az épületben volt vizsgánk, hogy jól leosszuk hogy miért nem tanult többet :D (Igen, rá egy hétre már bnőm volt. Konklúzió: ugródeszkának jó, de első körben nem _csajozni_ kell, hanem _ismerkedni_. Azé van különbség  ::) )
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

.Attila

Quote from: minuszmiki on 2008-04-07, 00:17:05
De élőben látom, tudom, hogy hogy néz ki, ami máris egy adag biztos, tökéletesen megbízható információ.

::) ::) ::)

Ezért kell képet cserélni, lehetőleg többet. Ezért mondom, hogy ésszel kell csinálni. Ha van eszed és oda figyelsz a részletekre, ki tudod találni, hogy kamu-e vagy sem.

minuszmiki

Quote from: .Attila on 2008-04-07, 00:26:33
Quote from: minuszmiki on 2008-04-07, 00:17:05
De élőben látom, tudom, hogy hogy néz ki, ami máris egy adag biztos, tökéletesen megbízható információ.

::) ::) ::)
Transzvesztiták/hermafroditák nem sűrűn szaladgálnak olyan helyeken, ahova én járok, meg általában a lányok pontosan úgy néznek ki, ahogy kinéznek. :) (in b4 smink, etc.)

Egyébként nem akarok tüntetni a netes ismerkedés ellen, több ismerősöm is járt már olyan lánnyal, akivel a hálón ismerkedett meg, de én valahogy ódzkodom tőle.

Én

Quote from: minuszmiki on 2008-04-07, 00:36:06
Transzvesztiták/hermafroditák nem sűrűn szaladgálnak olyan helyeken, ahova én járok
Lol contradiction, bár végülis ez még csak az internets... Nade majd talin... :D

Lt. Simoan Blarke

Én (nem highlight.) speciel úgy vagyok vele, hogy a kinézet a legkevésbé sem érdekel, ha valakivel 4 napot (ez alatt durván 86 órát érts a 96 órából) teljes egészében végig tudok dumálni - és utána még egy hetet élőben ÉS ircen is... Más kérdés, hogy egy egyszerű wiwes keresés (nick + BME-VIK + nem: nő) egyértelmű találatot adott, szóval volt róla elképzelésem. (Zárójelesen megjegyzem, hogy NEM tetszett képek alapján, és élőben SEM, élesen elütött a kinézeti nőideálomtól, de elég volt az intellektusa meg az intelligenciája, hogy ezen túlmenően teljesen lehengereljen és bekattanjak ::) ) Célzott ismerkedésre tény, hogy nem (illetve, nem kizárólag) chat-jellegű képződményeket használnék, mert élőben metakommunikációból sokkal-sokkal több dolog jön át, de ugródeszkának tökéletesen használható lehet... pláne, ha valaki olyan antiszociális, mint én, és van két darab haverja, de ők is nélküle járnak mindenhova. :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

.Attila

Quote from: minuszmiki on 2008-04-07, 00:36:06
Transzvesztiták/hermafroditák nem sűrűn szaladgálnak olyan helyeken, ahova én járok, meg általában a lányok pontosan úgy néznek ki, ahogy kinéznek. :) (in b4 smink, etc.)

Mert a netet viszont ellepték ::)
Neked nincs /b-s tapasztalatod? Hallottál már a trap jelenségről? Arról élőben sem mondod meg, hogy micsoda, amíg meg nem látod az ádámcsutkáját vagy a még egyértelműbb testi jellegzetességét. Sőt van olyan, amelyiknek ádámcsutkája sincs.
Hány éves vagy, ill. milyen termeted van? Van egy olyan érzésem, hogy azok a perverzek, akikre te itt gondolsz, azok nem rád vadásznak.

Próféta

Quote from: minuszmiki on 2008-04-07, 00:36:06Egyébként nem akarok tüntetni a netes ismerkedés ellen, több ismerősöm is járt már olyan lánnyal, akivel a hálón ismerkedett meg, de én valahogy ódzkodom tőle.
Nekem ismerősöm összeházasodott azzal a lánnyal, akit neten ismert meg (nem társkereső oldalon, de a neten).

Fazék

egy rokonom szintén net-en ismerkedett meg egy nővel és már van egy gyerekük, és tényleg boldogok.
szóval egy esélyt mindenképpen kap majd a net is részemről pár éven belül :haha:

minuszmiki

Quote from: Én on 2008-04-07, 00:38:16
Quote from: minuszmiki on 2008-04-07, 00:36:06
Transzvesztiták/hermafroditák nem sűrűn szaladgálnak olyan helyeken, ahova én járok
Lol contradiction, bár végülis ez még csak az internets... Nade majd talin... :D
Ha szaladgálnának, nem lenne olyan megbízható az info, így az. Contradiction resolved. :D

Quote from: .Attila on 2008-04-07, 00:52:30
Mert a netet viszont ellepték ::)
Neked nincs /b-s tapasztalatod? Hallottál már a trap jelenségről? Arról élőben sem mondod meg, hogy micsoda, amíg meg nem látod az ádámcsutkáját vagy a még egyértelműbb testi jellegzetességét. Sőt van olyan, amelyiknek ádámcsutkája sincs.
Hány éves vagy, ill. milyen termeted van? Van egy olyan érzésem, hogy azok a perverzek, akikre te itt gondolsz, azok nem rád vadásznak.
Persze hogy hallottam, de az ilyen perverzek meg gondolom még kevesebben vannak, mint a fent említettek, és való igaz, nem vagyok egy Adonisz, szóval nem tartom valószínűnek, hogy egy ilyenbe belefutok. Az interneten viszont sosem tudhatod, ki ül a másik végén, jóval nagyobb az esélye, hogy olyasvalakivel beszélgetsz, aki más, mint akinek kiadja magát.

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-07, 00:41:53
Én (nem highlight.) speciel úgy vagyok vele, hogy a kinézet a legkevésbé sem érdekel, ha valakivel 4 napot (ez alatt durván 86 órát érts a 96 órából) teljes egészében végig tudok dumálni - és utána még egy hetet élőben ÉS ircen is... Más kérdés, hogy egy egyszerű wiwes keresés (nick + BME-VIK + nem: nő) egyértelmű találatot adott, szóval volt róla elképzelésem. (Zárójelesen megjegyzem, hogy NEM tetszett képek alapján, és élőben SEM, élesen elütött a kinézeti nőideálomtól, de elég volt az intellektusa meg az intelligenciája, hogy ezen túlmenően teljesen lehengereljen és bekattanjak ::) )
Bár volt olyan barátnőm, akit elsőre nem tartottam különösebben szépnek (persze néhány találkozás után már igen), számomra kifejezetten fontos, hogy jól nézzen ki az illető. Lehet akármennyire jófej, ha nem tetszik, nem kezdek vele. (És nézhet ki akármilyen jól, ha ostoba/idegesítő/trampli/whatever, szintén nem érdekel.) Válogatós vagyok.

Alkyra

Ez most gonosz lesz, de erre a topicra csak egy képet tudok mutatni.:)
[spoiler]Ezt.[/spoiler]

Ez inkább az idiótáknak szól semmint nekünk, de úgy viszketett a tenyerem az egeren, hogy ezt berakjam... ^^"

Egyb. ez a net-ismerkedés a legrosszabb ötlet. A többség interneten teljesen máshogy viselkedik, mint a valóságban.
Én mindig is a személyes/valóságos ismerkedésre szavaztam...

.Attila

Quote from: Alkyra on 2008-04-07, 08:45:49
Egyb. ez a net-ismerkedés a legrosszabb ötlet. A többség interneten teljesen máshogy viselkedik, mint a valóságban.
Én mindig is a személyes/valóságos ismerkedésre szavaztam...

Nem is arról van szó, hogy személyes találka nélkül házasodnak össze ::)
Nyilvánvalóan a személyes találkozás lesz a mérvadó, a net pusztán egy lehetőség a kezdeti ismerkedésre.

Linket miért raksz spoilerbe?

Fazék

Quote from: .Attila on 2008-04-07, 09:03:17
Quote from: Alkyra on 2008-04-07, 08:45:49
Egyb. ez a net-ismerkedés a legrosszabb ötlet. A többség interneten teljesen máshogy viselkedik, mint a valóságban.
Én mindig is a személyes/valóságos ismerkedésre szavaztam...

Nem is arról van szó, hogy személyes találka nélkül házasodnak össze ::)
Nyilvánvalóan a személyes találkozás lesz a mérvadó, a net pusztán egy lehetőség a kezdeti ismerkedésre.
pontosan ahogy írod.
nem értem, hogy miért nem képesek felfogni az emberek a net-es ismerkedés hasznosságát...
folyton ezzel a hülyeséggel jönnek, hogy "dö nem lehetsz biztos abbaba hogyamásik ellenkező nemű, meg akármi és izébigyó".
ÉS? talán ésszel kell ismerkedni vázze. :rolleyes:

teraflare

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-06, 13:49:06
hát, ha elég érzéketlen vagy és jól játszod meg magad, akkor megúszhatod vereség és szenvedés nélkül (te részedről), csak ha híre megy, hogy miattad hogy összeomlott a másik, akkor kereshetsz másik kontinenst...  :_piszka:

mondjuk ez csak fiúkra érvényes, hisz a lány soha nem lehet semmiben hibás...  ::) (nézz csak meg egy Mónika sót  :D)

Quote from: Alkyra on 2008-04-07, 08:45:49
A többség interneten teljesen máshogy viselkedik, mint a valóságban.
A valóságban sokan nem bírják kibökni azt sem ami nagyon zavarja őket, utána meg már mikor nem a másik szemébe kell mondani úgy lebasz, hogy hetekig még te is útálni fogod magad.

Más:
A legyünk-e lelki szemetesek vagy ne dologról. Nekem ez a lelki szemetes dolog nemrég kimondottan jól jött. Már vagy másfél hónapja zavart egy kibaszott nagy "miért?" amit nem igazán értettem meg és csak rágódtam rajta. De nemrég egy lány elkezdett nekem mesélni egy történetet amin nagyon jót röhögtem, mivel ha nem tudom hogy nem rólam beszél azt hinném rólam beszél. Úgyhogy kapva az alkalmon elbeszélgettem vele erről, hogy a másik fél mit gondolhatott, meg hogy ő mit gondolt/érzett és így végre kipukkant a nagy miért?-em és így már nem zavar a dolog. tehát néha érdemes azért lelki szemetesnek lenni mert mi is profitálhatunk belőle.  :jee: De ha csak azzal jön mint egy másik, hogy :"Begyulladt a foga (asszem az volt) és ő otthon sír mert úgy fáj, erre a pasija lement a haverokkal sörözni, ezért most kicsit( :confused:) haragszik rá." típusra inkább csak legyinteni kell hogy ok persze, szegény te.

Baggio

szerintem az nem baj ha nem értek mindenben egyet a csajjal. a legutóbbi barátnőmmel pl kb 1 dolog volt ami mindkettőnket érdekelt, egyébként teljesen más dolgokat szerettünk. úgy az izgalmas.
lelki szemetesláda: inkább neeeeee. mostanában (évek óta) nem vagyok az a lelkizős típus. van egy két nagyon jó (lány) barátom akitől belefér, de mégis jobb ha nem kell ilyeneket hallgatnom

Fubenalvo

...na kérem adjatok tippeket. Mit lehet csinálni kedvesünkkel esős időben egy szobába bezárva filmnézésen kívül még? :P
(...igen tudom AZ nekem is eszembejutott..., de azon kívül... :D) Nincs valakinek vmi jó ötlete!?
//Activity-zni utálok :P

Baggio

Quote from: Fubenalvo on 2008-04-07, 11:17:50
...na kérem adjatok tippeket. Mit lehet csinálni kedvesünkkel esős időben egy szobába bezárva filmnézésen kívül még? :P
(...igen tudom AZ nekem is eszembejutott..., de azon kívül... :D) Nincs valakinek vmi jó ötlete!?
//Activity-zni utálok :P
azt


Baggio

Quote from: Ymir on 2008-04-07, 11:43:17
Quote from: Fubenalvo on 2008-04-07, 11:17:50
...na kérem adjatok tippeket. Mit lehet csinálni kedvesünkkel esős időben egy szobába bezárva filmnézésen kívül még? :P
(...igen tudom AZ nekem is eszembejutott..., de azon kívül... :D) Nincs valakinek vmi jó ötlete!?
//Activity-zni utálok :P

Masszírozd megXD Szerintem értékelné.
igen jó ötlet... az könnyen ABBA torkolhat...  :D

teraflare

Quote from: Fubenalvo on 2008-04-07, 11:17:50
...na kérem adjatok tippeket. Mit lehet csinálni kedvesünkkel esős időben egy szobába bezárva filmnézésen kívül még? :P
(...igen tudom AZ nekem is eszembejutott..., de azon kívül... :D) Nincs valakinek vmi jó ötlete!?
//Activity-zni utálok :P
Quake party?  :D

sirtomi

Quote from: Baggio on 2008-04-07, 11:48:59
igen jó ötlet... az könnyen ABBA torkolhat...  :D
Van pár jó számuk, de eltudok képzelni jobbat is mint ABBA-t hallgatni :D

Fubenalvo

Lineagezni szeret... :D
Masszírozás... hmm... végülis nem rossz ötlet
...bár tegyük hozzá rám is rámférne ><

Abba.... aztán jönne a mamma mia... :D

.Attila

Quote from: Baggio on 2008-04-07, 11:15:10
szerintem az nem baj ha nem értek mindenben egyet a csajjal. a legutóbbi barátnőmmel pl kb 1 dolog volt ami mindkettőnket érdekelt, egyébként teljesen más dolgokat szerettünk. úgy az izgalmas.

Az én esetemben nagyon nem volt izgalmas, inkább zavaró mindkét fél részéről. Tényleg nem találtuk a közös témát, de nagyon nem.
Quote from: Fubenalvo on 2008-04-07, 11:17:50
...na kérem adjatok tippeket. Mit lehet csinálni kedvesünkkel esős időben egy szobába bezárva filmnézésen kívül még? :P
(...igen tudom AZ nekem is eszembejutott..., de azon kívül... :D) Nincs valakinek vmi jó ötlete!?
//Activity-zni utálok :P

Pirospecsenyézzetek.

Fubenalvo

Hjajj... az téll szörnyű mikor nincs egy értelmes téma se amiről el tudtok beszélgetni... az télleg halál. Még én is nehéz helyzetben vagyok, pedig ugyanabban az MMORPG-ben ugyanabba a klánban vagyunk, mindketten anime függők, de zeneileg még idomulnom kell... j-rock-ot még eddig nem nagyon hallgattam... omg... xD
Meg ami legjobban zavar, hogy nem egy romantikus féle... én meg ajh... de szar... :D

.Attila

Quote from: Fubenalvo on 2008-04-07, 12:15:30
Meg ami legjobban zavar, hogy nem egy romantikus féle...

Ezután tényleg nem értem, hogy miért olyan nehéz közös "elfoglaltságot" találni.

Fubenalvo

elvagyunk mi... csak nemtom... vmit újítani akarok :)

.Attila

Quote from: Fubenalvo on 2008-04-07, 12:17:49
elvagyunk mi... csak nemtom... vmit újítani akarok :)

Újítsatok be egy új pózt.
Striptease poker?