Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Xzone

Quote from: Fubenalvo on 2008-04-07, 12:15:30
Hjajj... az téll szörnyű mikor nincs egy értelmes téma se amiről el tudtok beszélgetni... az télleg halál. Még én is nehéz helyzetben vagyok, pedig ugyanabban az MMORPG-ben ugyanabba a klánban vagyunk, mindketten anime függők, de zeneileg még idomulnom kell... j-rock-ot még eddig nem nagyon hallgattam... omg... xD
Meg ami legjobban zavar, hogy nem egy romantikus féle... én meg ajh... de szar... :D

Nem ismerem én ezt a csajt? Vagy éz afféle arkhétípus?

Fubenalvo

Nem hinném... bár sose lehet tudni :P
Am arkhé? nem vágom... Wikipedia se segített xD

Xzone

Quote from: Fubenalvo on 2008-04-07, 13:01:01
Nem hinném... bár sose lehet tudni :P
Am arkhé? nem vágom... Wikipedia se segített xD

http://en.wikipedia.org/wiki/Archetype

Ha jól tudom ez a magyar megfelelője :redface:

Próféta


Xzone


LittleElf

Quote from: Fubenalvo on 2008-04-07, 11:17:50
...na kérem adjatok tippeket. Mit lehet csinálni kedvesünkkel esős időben egy szobába bezárva filmnézésen kívül még? :P
(...igen tudom AZ nekem is eszembejutott..., de azon kívül... :D) Nincs valakinek vmi jó ötlete!?
//Activity-zni utálok :P

Activityzni édeskettesben nem is egy élmény... hacsaknem:
A romantikus activity
Bekötjük a kedvesünk szemét, majd megfogjuk a kezét vagy átkaroljuk a derekát, és gyöngéden vezetve elmutogattatjuk vele a kihúzott fogalmat  :smile:

Ha elég találatot elértetek, jutalmul ehettek gesztenyepürét  ^^

LittleElf

Quote from: Xzone on 2008-04-07, 12:58:14
Quote from: Fubenalvo on 2008-04-07, 12:15:30
Hjajj... az téll szörnyű mikor nincs egy értelmes téma se amiről el tudtok beszélgetni... az télleg halál. Még én is nehéz helyzetben vagyok, pedig ugyanabban az MMORPG-ben ugyanabba a klánban vagyunk, mindketten anime függők, de zeneileg még idomulnom kell... j-rock-ot még eddig nem nagyon hallgattam... omg... xD
Meg ami legjobban zavar, hogy nem egy romantikus féle... én meg ajh... de szar... :D

Nem ismerem én ezt a csajt? Vagy éz afféle arkhétípus?

Élég arkh, ráfoghatjuk  :smile:
De én inkább szimpatikusnak hívnám, és azt még értjük is   :haha:

Dreamcleaver

Quote from: Fubenalvo on 2008-04-07, 11:17:50
...na kérem adjatok tippeket. Mit lehet csinálni kedvesünkkel esős időben egy szobába bezárva filmnézésen kívül még? :P
(...igen tudom AZ nekem is eszembejutott..., de azon kívül... :D) Nincs valakinek vmi jó ötlete!?
//Activity-zni utálok :P

Gyertek DotA-zni.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Nakedape

Quote from: Dreamcleaver on 2008-04-07, 14:20:20
Quote from: Fubenalvo on 2008-04-07, 11:17:50
...na kérem adjatok tippeket. Mit lehet csinálni kedvesünkkel esős időben egy szobába bezárva filmnézésen kívül még? :P
(...igen tudom AZ nekem is eszembejutott..., de azon kívül... :D) Nincs valakinek vmi jó ötlete!?
//Activity-zni utálok :P

Gyertek DotA-zni.

:rotfl:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Én

Advices on the internet.
The rule has been proven by this thread.

Fubenalvo

Quote from: Én on 2008-04-07, 15:06:05
Advices on the internet.
The rule has been proven by this thread.
ennél jobban nem tudtam volna én se kifejezni...  :merci:

Selmo

Beszélgessetek? Üljetek le valahová, öleld át és kérd meg, hogy meséljen. Lehet készíteni valami édesséhget, amit utána megesztek. Masszázs is jó ötlet. Közös zuhanyozásból is sokminden kisülhet. És végül gyertek dotázni, orvosol mindenféle vélt és valós sérelmet. Persze, ha egy csapatban vagytok, akkor erősíti az összetartozást, stb-stb. :P

A tökéletesség unalmas.

Lt. Simoan Blarke

Sőt. Közös főzőcske...? Eddig nem láttam csajt aki nem élvezte volna az ilyen elfoglaltságot :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Fubenalvo

Naaa ezek már így használható ötletek, holnap majd megmondom melyik jött be... :D

Kuroi Tenshi

Quote from: Selmo on 2008-04-07, 16:45:09
Közös zuhanyozásból is sokminden kisülhet.

vs

Quote from: Fubenalvo on 2008-04-07, 11:17:50
(...igen tudom AZ nekem is eszembejutott..., de azon kívül... :D)

:D

Dreamcleaver

Masszázsal kombinált főzőcske DotA közben.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Én


teraflare

http://www.vicclap.hu/link/3701/
Na ki az aki ezek után kitérne a hitéből és pofánvágná a csajt? :gyagya:  +aki hallja hogy mit motyognak az beírná? (Hátha abban van valami ok.)

.Attila

Quote from: teraflare on 2008-04-07, 17:14:19
http://www.vicclap.hu/link/3701/
Na ki az aki ezek után kitérne a hitéből és pofánvágná a csajt? :gyagya:  +aki hallja hogy mit motyognak az beírná? (Hátha abban van valami ok.)

Visszakapta, méghozzá ennél jóval kreatívabb módon.
(már ha ugyanarról a párról van szó a második videóban, nem néztem meg jobban, hogy tényleg ők vannak-e a videón).

Ebben semmi kreativitás nem volt, ezért nem vicces.

Fubenalvo

omg... o.O
utána meg hogy röhög... lehet hogy sötét a csaj!? :O
...de ez most megrendezett v nem? Mert kb úgy néz ki, hogy a csaj letette a kamerát és viccből csapta fejbe a csávót... geeez

Én

Quote from: teraflare on 2008-04-07, 17:14:19
http://www.vicclap.hu/link/3701/
Na ki az aki ezek után kitérne a hitéből és pofánvágná a csajt? :gyagya:  +aki hallja hogy mit motyognak az beírná? (Hátha abban van valami ok.)
What are you talking abou' ? :angyali:
Hát amúgy nem tudom mit csinálnék, először is megkérdezném, hogy ez mi a fasz volt. Rossz válasz esetén kihajítanám.

Lt. Simoan Blarke

Igen, a riposzt ugyanettől a fószertől van. Az jóval viccesebb imho (csak jézusom, majdnem torta ment a notira!! :D ), de még úgyse érte el a vigyorgok szintet...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

.Attila

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-07, 17:20:20
Igen, a riposzt ugyanettől a fószertől van. Az jóval viccesebb imho (csak jézusom, majdnem torta ment a notira!! :D ), de még úgyse érte el a vigyorgok szintet...

De abban legalább volt egy minimális kreativitás.

Fubenalvo


sirtomi

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-07, 16:46:59
Sőt. Közös főzőcske...? Eddig nem láttam csajt aki nem élvezte volna az ilyen elfoglaltságot :D
Ismerek olyan csajt aki életében nem főzött és nem is áll szándékában. Nem hiszem hogy élvezné, de mást tudok amit élvezne :D

Lt. Simoan Blarke

Quote from: sirtomi on 2008-04-07, 17:25:53Ismerek olyan csajt aki életében nem főzött és nem is áll szándékában. Nem hiszem hogy élvezné, de mást tudok amit élvezne :D
Az nem csaj, az őőőő... valami más. (Mint ahogy én se vagyok pasi, hanem valami más.) Rokkant. Elvégre azoknak külön wc is van :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

sirtomi

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-07, 17:27:46
Quote from: sirtomi on 2008-04-07, 17:25:53Ismerek olyan csajt aki életében nem főzött és nem is áll szándékában. Nem hiszem hogy élvezné, de mást tudok amit élvezne :D
Az nem csaj, az őőőő... valami más. (Mint ahogy én se vagyok pasi, hanem valami más.) Rokkant. Elvégre azoknak külön wc is van :D
Nő, nem csaj, nem is akármilyen. Egyszer már odáig jutott, hogyha majd házasság közelbe jut talán megtanul főzni, de nem hiszem :D

.Attila


Lythis

Quote from: Dreamcleaver on 2008-04-07, 14:20:20
Quote from: Fubenalvo on 2008-04-07, 11:17:50
...na kérem adjatok tippeket. Mit lehet csinálni kedvesünkkel esős időben egy szobába bezárva filmnézésen kívül még? :P
(...igen tudom AZ nekem is eszembejutott..., de azon kívül... :D) Nincs valakinek vmi jó ötlete!?
//Activity-zni utálok :P

Gyertek DotA-zni.
"hozd anyádat is"

Baggio

Quote from: .Attila on 2008-04-07, 17:38:52
Quote from: sirtomi on 2008-04-07, 17:25:53
és nem is áll szándékában

Az ilyen hozzáállás miatt DO NOT WANT.
nem baj az ha cserében mondjuk ő
[spoiler][/spoiler]