Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Zsiga

Quote from: Én on 2008-04-10, 19:03:49
Csajozási tippek, avagy how to be an artificial Alpha Male?
I classify this into the "Facepalm to the extreme" category.
A cikkbeli ellentmondások még haggyán, a nyelvezet már zavaró, és azért aki ennyire mesterkélten akar barátnőt szerezni (az előre bekészített szőrcsomó a kedvencem), annak mihez nem kell kézikönyv? Az a legnagyobb gond, hogy akiknek az ilyen lúzermanuálokat írják, amúgy se tudják végigvinni, akik meg igen, annak nem kell. És persze vannak olyan emberek is (bár, ez lehet, csak valami urban legend), akik természetesen is tudnak ismerkedni.
Van belőle TV-sorozat is, epic lulz... :D

Lythis


Én

Quote from: Zsiga on 2008-04-10, 19:19:08
Quote from: Én on 2008-04-10, 19:03:49
Csajozási tippek, avagy how to be an artificial Alpha Male?
I classify this into the "Facepalm to the extreme" category.
A cikkbeli ellentmondások még haggyán, a nyelvezet már zavaró, és azért aki ennyire mesterkélten akar barátnőt szerezni (az előre bekészített szőrcsomó a kedvencem), annak mihez nem kell kézikönyv? Az a legnagyobb gond, hogy akiknek az ilyen lúzermanuálokat írják, amúgy se tudják végigvinni, akik meg igen, annak nem kell. És persze vannak olyan emberek is (bár, ez lehet, csak valami urban legend), akik természetesen is tudnak ismerkedni.
Van belőle TV-sorozat is, epic lulz... :D
sauce?
Quote from: Lythis on 2008-04-10, 19:21:13
erről ez jut eszembe
:lol:


Baggio


Lt. Simoan Blarke

Lythis: nem. Tényleg húga a csaj. :) (Csaj se tartja őt komplettnek, de ezzel nincs egyedül :D )

Pickuplines meg üt. Bár nekem meg a "hogyan fektessük meg a lányokat" vagy mi ugrott be.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster


Member

Már kifelé gyalogolok a krízisből, de ti mit tettetek volna, amikor rádöbbentek, hogy egyszerre két ember iránt érzitek ugyanazt?

teraflare

Quote from: Member on 2008-04-11, 09:44:36
Már kifelé gyalogolok a krízisből, de ti mit tettetek volna, amikor rádöbbentek, hogy egyszerre két ember iránt érzitek ugyanazt?
Jó kérdés. Velem ilyen még nem fordult elő. :confused: Nekem ha ugyanazt is éreztem a mérték az más volt. Sajnos az első helyet még mindig ugyanaz tartja...

Quote from: Én on 2008-04-10, 19:03:49
Csajozási tippek, avagy how to be an artificial Alpha Male?
"Ha nem lennék meleg, te lennél az esetem"  :lul:
"Te hiszel a mágiában? Szerinted létezik olyasmi, hogy szemmel verés?" erről a az a vicc jut eszembe hogy: Ha lenne szemmel verés egész nap a farkam nézném.
Mondjuk az ilyen nagyszerű magazinoktól nem is vártam mást.  :lol:

Quote from: Lythis on 2008-04-10, 19:21:13
erről ez jut eszembe
:rotfl: :lul:

Lt. Simoan Blarke

Member: threesome? :D

Egyébként ez érdekes kérdés. Én speciel úgy gondolom, hogy minden embert másképp szeretsz, és pont az eltérő módok miatt az erősséget sem lehet megfelelően összevetni. Helyedben leültem volna egy kis önelemzéses meditációra. Mondjuk én nem vágom a konkrét szituációdat, de ha kapcsolatban jönnék rá, hogy más iránt is hasonló módon és kb ugyanannyira erősen tudok érezni, mint a párom iránt, akkor expressz sebességgel szakítanék a hölggyel, mert nem ő az, aki megfelelően le tudja kötni az érzéseimet. Más kérdés, hogy a férfi poligám alkat, ezt annyira nem tapasztaltam magamon. :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Próbáltam elemezni magamban, hogy mi is van, jelen párom az, aki képes tolerálni a baromságaimat, aki először tekint rám, mint hímneműre, a másik pedig egy aranyos, erősen loli típusú kényeske leány, aki irdatlan aranyos az esetlenségével. Egyiküknél sem érdekel testi kapcsolat, csak velük akarok lenni, de párom nem akarja, hogy legyen vki még ő mellette, ami teljesen érthető a részéről. :/

Lt. Simoan Blarke

"Vele lenni" mint társaság? Ha nem viseli el a nőd, hogy más ellentétes neművel is szóba állj, akkor az nagyon-nagyon rosszul fog végződni... vagy hogy érted a velük lenni akarást?
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Értsd úgy, hogy a simizésen kívül igazából semmit sem szoktam tenni nőneművel akaratomon kívül (sajna néha többet akarnak, jajj), szóval számomra a barátnő igazán csak egy lelki társ, ezért is nem értem, miért bántja őt ennyire, hogy más is kelt bennem érzéseket. Biztosan én vagyok túl elvont, de engem nem zavarna, ha lenne mellettem egy másik hozzám hasonló társa.

Nakedape

Quote from: Member on 2008-04-11, 18:05:48
Értsd úgy, hogy a simizésen kívül igazából semmit sem szoktam tenni nőneművel akaratomon kívül (sajna néha többet akarnak, jajj), szóval számomra a barátnő igazán csak egy lelki társ, ezért is nem értem, miért bántja őt ennyire, hogy más is kelt bennem érzéseket. Biztosan én vagyok túl elvont, de engem nem zavarna, ha lenne mellettem egy másik hozzám hasonló társa.
imho mert értelmes embernek pont lelki társból kell egy aki viszont kölcsönös, mert TÁRS stb, sztem roszabb egy másik "társ", mint ha szexuálisan érdekelne más
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Lythis

Quote from: Member on 2008-04-11, 16:39:51
Próbáltam elemezni magamban, hogy mi is van, jelen párom az, aki képes tolerálni a baromságaimat, aki először tekint rám, mint hímneműre, a másik pedig egy aranyos, erősen loli típusú kényeske leány, aki irdatlan aranyos az esetlenségével. Egyiküknél sem érdekel testi kapcsolat, csak velük akarok lenni, de párom nem akarja, hogy legyen vki még ő mellette, ami teljesen érthető a részéről. :/
bocsi, kérdeztél valamit?

Lt. Simoan Blarke

Egyértelmű, a lolit felejtsd el. Is what Lythis means. (Meg persze mutasd be neki.)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-12, 18:11:13
Egyértelmű, a lolit felejtsd el. Is what Lythis means. (Meg persze mutasd be neki.)
tulajdonképpen ennek az ellenkezőjére utaltam volna.
(nem, kössz. csak loli SZERŰ... yuck. és ha ez nem lenne elég elrettentő, még él is. blöergh.)

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Lythis on 2008-04-12, 18:24:05és ha ez nem lenne elég elrettentő, még él is. blöergh.)
Te mikor vetted át az én deformációimat? :confused:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-12, 18:26:53
Quote from: Lythis on 2008-04-12, 18:24:05és ha ez nem lenne elég elrettentő, még él is. blöergh.)
Te mikor vetted át az én deformációimat? :confused:
soha. miről hablatyolsz? o.O

Lt. Simoan Blarke

In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Mióta vagy meleg wuffie? :D
(egyébként mióta nem? :D és nagy "C" :D)

Lt. Simoan Blarke

Meleg? Előbb szúrtad be offba vaz. Ha hozzád vonzódok, már legfeljebb bi lehetek XD

Nagy C? NeCrofil?
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-12, 19:19:56
Meleg? Előbb szúrtad be offba vaz. Ha hozzád vonzódok, már legfeljebb bi lehetek XD

Nagy C? NeCrofil?
kivéve, ha lánynak nézel, de akkor nyomd is ki a szemeidet plz :D

erm.. az vagy Nekrofil, vagy Necrophil....

Lt. Simoan Blarke

Ezé nem értem, mi nagy C, de biztos.

Nem nézlek én vazeg, épp elég hetente egyszer látni nem is létezel...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster


Lt. Simoan Blarke

Tenshi-san, ön szerint erre nem jöttem rá magamtól? :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster


Én

E van Blarke, alá vagy becsülve, mondjuk én se vágom mi az a ciCa.
Amúgy szolgálati közlemény: azt a sorozatot amit Zsiga az előző oldalon belinkelt mindenkinek látnia kell, legalább pár részt... A LOL WUT és a LEGENDARY FAIL olyan halálpontos keveréke, amely mesterien kiadja az EPIC LULZ nevű matériát. Hihetetlen, egyszerűen nekem ég a pofám szerencsétlen arcok helyett. :lul: Amúgy kibaszottul mesterkélt az egész, de jobb is így, maguktól még tán valami eredményt is elérnének, úgy meg nem lenne vicces...
A japót meg a mexikóit egészen megkedveltem mondjuk.

Fazék

Most hétvégén hallottam egy véleményt, amit azóta is próbálok megemészteni.
Két nő ismerősöm is azon a véleményen van, hogy ha egy kapcsolat amúgy jó, szereti a két fél egymást, együtt élnek, boldogok, de szex téren azért vannak hiányosságok, akkor teljesen oké megcsalni a másik felet, amennyiben ennek köszönhetően a kapcsolat tovább él "egészségesen".
Mondom he?  :gyagya:
Ez a megoldás? Nem jó a szex, akkor azt mással kell kiélni és onnantól minden rendben? :wtf:
Persze van benne vhol logika, de egyelőre az én tanult/kialakult erkölcsi rendembe nehezen illesztem be ezt a véleményt...

sirtomi

Ezt a vélemény nemigazán tudom elfogadni én se. Ha valami gond van beszéljék meg, hátha lehet alakítani a szexen, a másik meg hogyha a szex nem jó, annak idővel a kapcsolat látja kárát úgyis, szerintem.
Meg valahogy nem bírnám elviselni, hogy más dugja a nőmet ráadásul jobban csinálja :D