Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Xzone

Quote from: Ramiz on 2008-05-15, 22:43:36
Én rengeteg csinos és normális lánnyal találkoztam már (sajnos nem elég közelről*... :rolleyes: ), és nagy részüket az alapján a pár szó alapján, amit váltok velük, egyáltalán nem látom butának. Nem a diszkóba járó, szolizott szőkékkel kell példálózni, nincs azokból olyan nagyon sok arányában. Mászkálj női karok környékén (BME építész, vagy a klasszikus ELTE, bármelyik orvosi) - találsz bőven.

* : -1x cm :__devil:

Valóban meglepően sok csinos és okos lány van. A probléma az, hogy tapasztalataim alapján mind foglalt. Meg tudom érteni, de azért mégis elég demoralizáló.

(Végre kiderítettem, hogy melyik sorozatból vannak ezek a részletek:

http://www.youtube.com/watch?v=I66aySW4le8

Igencsak releváns :) )

.Attila

Quote from: Xzone on 2008-05-15, 22:57:58
A probléma az, hogy tapasztalataim alapján mind foglalt.

Van szabad is, ill. idő közben szabadulnak fel.
De ez a legyen szép és okos kb. olyan, mint férfiaknál a kedves, udvarias és okos. Kellenek ezek (sokszor meg nem is), de önmagukban nem elegek, kell valami extra.

Ramiz

Quote from: Xzone on 2008-05-15, 22:57:58
(Végre kiderítettem, hogy melyik sorozatból vannak ezek a részletek:

http://www.youtube.com/watch?v=I66aySW4le8

Igencsak releváns :) )

Fucking epic. :whoah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Ennyit problémázni egy nullmértékű πcsán... you are easily trollable.

Az az izé a szájában úgy néz ki, mintha nagyon csúnya herpesze lenne.

Quote from: Nakedape on 2008-05-15, 21:04:00
de most ez tényleg nem "pasi"?

Ez egy másik dolog, ami engem nagyon tud irritálni: az a nő, vagy bárki, aki kiejti a száján a "pasi" szót, főleg olyan összefüggésben, hogy "pasim van", azonnal kivégzendő és feldolgozandó löncshúsnak.
Failure is the default option

Kuroi Tenshi

Quote from: kikuchiyo on 2008-05-16, 00:36:29
Ez egy másik dolog, ami engem nagyon tud irritálni: az a nő, vagy bárki, aki kiejti a száján a "pasi" szót, főleg olyan összefüggésben, hogy "pasim van", azonnal kivégzendő és feldolgozandó löncshúsnak.

:tezsvir:, leszámítva a löncshús részt - az ilyen valszeg romlott :haha: (+szóda)

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2008-05-16, 00:36:29
Ez egy másik dolog, ami engem nagyon tud irritálni: az a nő, vagy bárki, aki kiejti a száján a "pasi" szót, főleg olyan összefüggésben, hogy "pasim van", azonnal kivégzendő és feldolgozandó löncshúsnak.
Ezzel én is így voltam, aztán megkaptam, hogy bezzeg a "csaj" szót használom. Nos, ez igaz, valahogy az mégis kevésbé durva szerintem... :haha: Egyébként pedig a "csajom" kifejezést soha nem szeretném használni semmilyen szövegösszefüggésben. Különben megyek löncshúsnak.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2008-05-16, 00:36:29
Ez egy másik dolog, ami engem nagyon tud irritálni: az a nő, vagy bárki, aki kiejti a száján a "pasi" szót, főleg olyan összefüggésben, hogy "pasim van", azonnal kivégzendő és feldolgozandó löncshúsnak.
Ezt már annyiszor emlegettétek itt a fórumon, valaki magyarázza már el mi a gond a "pasi" szóval? :confused:

Lythis

Quote from: Xzone on 2008-05-15, 22:57:58

(Végre kiderítettem, hogy melyik sorozatból vannak ezek a részletek:

http://www.youtube.com/watch?v=I66aySW4le8

Igencsak releváns :) )
hehh... ez annyira jó, hogy IRL is így kéne működnie :D

Xzone

Quote from: Zsiga on 2008-05-16, 01:18:38
Quote from: kikuchiyo on 2008-05-16, 00:36:29
Ez egy másik dolog, ami engem nagyon tud irritálni: az a nő, vagy bárki, aki kiejti a száján a "pasi" szót, főleg olyan összefüggésben, hogy "pasim van", azonnal kivégzendő és feldolgozandó löncshúsnak.
Ezt már annyiszor emlegettétek itt a fórumon, valaki magyarázza már el mi a gond a "pasi" szóval? :confused:

Nekem sem tetszik. De sajna a magyar nyelvben nem lehet normálisan kifejezni azt, ami angolul "boyfriend". Általában a "barát"-ot használjuk, határozott névelővel ugyebár, de ez még mindig lehet kétértelmű.

A "csaj"-nak pedig a "csávó" a párja, mindkettő cigány eredetű szó; tehát nem összehasonlítandó a "pasi"-val.

Dr. Grétsy-mód off.

Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2008-05-16, 01:18:38
Ezt már annyiszor emlegettétek itt a fórumon, valaki magyarázza már el mi a gond a "pasi" szóval? :confused:
A tartalma, hozzá kapcsolódó képzettársítások, stb.
Amolyan majdhogynem anti-férfi elképzelés egyes nők részéről:
befolyásolható, papucs, kedves, gyengéd, tohonya, lehet
"shoppingolni" vinni, stb.
Legalábbis bennem ilyen kép alakult ki azok alapján, amit néhány
nőszemély pasi alatt értett...

Manitu

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-05-16, 01:47:53
Legalábbis bennem ilyen kép alakult ki azok alapján, amit néhány
nőszemély pasi alatt értett...
duno, akiet én ismerek, azok kábé a partiképes férfi szinonímájaként használják, azaz minden ivarérett hímnemű "pasi", akinek nincs gyűrű az ujján.
Engem speciel nem zavar, durvább pofonokat is kapott már ez a nyelv.


teraflare


minuszmiki

Quote from: Xzone on 2008-05-15, 22:57:58
(Végre kiderítettem, hogy melyik sorozatból vannak ezek a részletek:

http://www.youtube.com/watch?v=I66aySW4le8

Igencsak releváns :) )
Free Internets for you, Sir! :D

teraflare

Quote from: Lythis on 2008-05-16, 01:28:35
hehh... ez annyira jó, hogy IRL is így kéne működnie :D

Captain Obvious says: Ezzel nem értek egyet. Ne azért legyen valaki kedves vagy segítőkész egy lánnyal mert fel akarja szedni. Ha kedves vagy vagy segítesz az tedd azért mert úgy érzed az a helyes.

Lythis

Quote from: teraflare on 2008-05-16, 13:32:22
Quote from: Lythis on 2008-05-16, 01:28:35
hehh... ez annyira jó, hogy IRL is így kéne működnie :D

Captain Obvious says: Ezzel nem értek egyet. Ne azért legyen valaki kedves vagy segítőkész egy lánnyal mert fel akarja szedni. Ha kedves vagy vagy segítesz az tedd azért mert úgy érzed az a helyes.
tény, de ha belebotlanék egy ilyenbe irl, akkor valszeg jót röhögnék rajta :D
a másik fele meg az, hogy végülis annyiban igaza van a fazonnak, hogy ha már kapcsolatszerzési szándékból ment oda, akkor automatikusan kiugrik a dologból, amint kiderül, hogy a célszemély foglalt - bár tény, hogy ezt elég extrém módon teszi :)
Sok olyan ember van, akit vagy hidegen hagy, hogy a másiknak van e valakije, vagy simán csak nem hiszi el, és nyomul tovább. Az ilyesmi szerintem valahol pofátlan és sértő magatartás.

teraflare

Quote from: Lythis on 2008-05-16, 13:53:54
Sok olyan ember van, akit vagy hidegen hagy, hogy a másiknak van e valakije, vagy simán csak nem hiszi el, és nyomul tovább. Az ilyesmi szerintem valahol pofátlan és sértő magatartás.
felesleges mondanom de:  :tezsvir:

Fazék

Quote from: Lythis on 2008-05-16, 13:53:54Sok olyan ember van, akit vagy hidegen hagy, hogy a másiknak van e valakije, vagy simán csak nem hiszi el, és nyomul tovább. Az ilyesmi szerintem valahol pofátlan és sértő magatartás.[/color]
és sokszor beválik :)

én is már próbáltam tönkretenni egy 4-5 éves kapcsolatot, csak azért mert azt hittem szerelmes, vagy miafene vagyok, és ha próbáltam is úgy feltűntetni, hogy ez nekem mekkora morális problémát okoz, amennyiben sikerült volna végül, nem vagyok benne biztos, hogy ne tudtam volna aludni a lelkiismeretfurdalástól :)

Tycho

Quote from: Fazék on 2008-05-16, 14:03:58
Quote from: Lythis on 2008-05-16, 13:53:54Sok olyan ember van, akit vagy hidegen hagy, hogy a másiknak van e valakije, vagy simán csak nem hiszi el, és nyomul tovább. Az ilyesmi szerintem valahol pofátlan és sértő magatartás.[/color]
és sokszor beválik :)

én is már próbáltam tönkretenni egy 4-5 éves kapcsolatot, csak azért mert azt hittem szerelmes, vagy miafene vagyok, és ha próbáltam is úgy feltűntetni, hogy ez nekem mekkora morális problémát okoz, amennyiben sikerült volna végül, nem vagyok benne biztos, hogy ne tudtam volna aludni a lelkiismeretfurdalástól :)
:tezsvir:


Nyilván vannak mértékek, de szerintem ki a francot kell érdekeljen a célszemély párja? Ha szétmegy ettől a kapcsolat, akkor eleve nem lehetett jó, de legalábbis minősítheti mindkét szereplőjét, nyilván persze, ha a csábító tényleg elcsábít, nem pedig addig molesztálja a két embert, amíg azok neki, és/vagy egymás torkának esnek... Az nem kizáró ok, hogy van valakije. A kizáró ok az, ha elküldenek a pokolba.

teraflare

Quote from: Fazék on 2008-05-16, 14:03:58
Quote from: Lythis on 2008-05-16, 13:53:54Sok olyan ember van, akit vagy hidegen hagy, hogy a másiknak van e valakije, vagy simán csak nem hiszi el, és nyomul tovább. Az ilyesmi szerintem valahol pofátlan és sértő magatartás.[/color]
és sokszor beválik :)

én is már próbáltam tönkretenni egy 4-5 éves kapcsolatot, csak azért mert azt hittem szerelmes, vagy miafene vagyok, és ha próbáltam is úgy feltűntetni, hogy ez nekem mekkora morális problémát okoz, amennyiben sikerült volna végül, nem vagyok benne biztos, hogy ne tudtam volna aludni a lelkiismeretfurdalástól :)

És vajon mi lenne az esélye hogy utána nem ismétlődik meg az eset veled? Akkor nem a lelkiismeretfurdalás miatt nem tudtál volna aludni. Én inkább magamba próbálom folytani a dolgot mintsem tönkretegyek egy több éves kapcsolatot.


Quote from: Tycho on 2008-05-16, 14:13:18
A kizáró ok az, ha elküldenek a pokolba.
A sigem is hasonló bölcsességet mond  :D

Fazék

Quote from: teraflare on 2008-05-16, 14:17:06És vajon mi lenne az esélye hogy utána nem ismétlődik meg az eset veled? Akkor nem a lelkiismeretfurdalás miatt nem tudtál volna aludni. Én inkább magamba próbálom folytani a dolgot mintsem tönkretegyek egy több éves kapcsolatot.
mi van akkor? hát cumi. de ez van. ha olyan könnyen elcsábítják tőlem, akkor ahogy Tycho is írta azzal a kapcsolattal eleve vmi gond lehetett. és mint a szövegemből is kivehetted, én is csak "próbáltam", vagyis nem sikerült. egy kicsit ugyan megingott a hölgy lelkileg, de egyértelműen kitartott a párja mellett. :)

teraflare

Quote from: Fazék on 2008-05-16, 16:12:16
ha olyan könnyen elcsábítják tőlem, akkor ahogy Tycho is írta azzal a kapcsolattal eleve vmi gond lehetett.
Megnyílik egy új üzlet, ahol a nõk férjet vásárolhatnak maguknak.
A bejáratnál az alábbi utasítás olvasható:
- Az üzletet csak EGYSZER látogathatják meg.
- 6 emelet van, a férfiak tulajdonságai emeletenként javulnak.
- Bármelyik férfit kiválaszthatják az adott emeleten, vagy felmehetnek a következõ szintre.
- Elõzõ emeletre visszamenni nem lehet.
Egy hölgy úgy dönt, hogy kipróbálja az üzletet, és partnert keres magának.
Az elsõ emelet ajtaján a következo felirat várja: "Ezeknek a férfiaknak van munkája" A nõ úgy dönt, hogy megnézi a következõ emeletet.
A második emelet ajtaján ez áll: "Ezeknek a férfiaknak van munkája és szeretik a gyerekeket." A nõ továbbmegy.
A harmadik emeleten: "Ezeknek a férfiaknak van munkája, szeretik a gyerekeket és félelmetesen jóképuek" Wow, gondolja a nõ, és továbbmegy.
A negyedik emeleten: "Ezeknek a férfiaknak van munkája, szeretik a gyerekeket, félelmetesen jóképûek és segítenek a házimunkában"
Hihetetlen, gondolja a nõ, nehezen áll ellen a kísértésnek, de valami ara készteti hogy továbbmenjen.
Az ötödik emelet: "Ezeknek a férfiaknak van munkája, szeretik a gyerekeket, félelmetesen jóképuek, segítenek a házimunkában és romantikusak!"
Úgy dönt, hogy benyit, de az utolsó pillantban megtorpan és felmegy a hatodikra.
Az ajtó ezt találja: "Ön a 31.456.012-es számú látogató. Ezen a szinten nincsenek férfiak, csak azért van, hogy bebizonyítsuk, hogy a nõk sosem elégedettek. Köszönjük a látogatást.

Amúgy a lányok elég hülyék hogy beetessék őket minden hülyeséggel még ha tudják is hogy nem igaz, de ők hinni akarják és így rá lehet venni a szakításra. Nem velem történt, csak egy barátommal, de utána a csaj még próbálkozott visszatáncolni de a pofájába röhögtek.  :D
kieg: a férfi sem különb. kevés a vér két helyre...

Baggio

a régi szabály :szerelemben nincsenek szabályok  :D.  nincsen 2. hely csak nyertes meg vesztes. Ha több éves kapcsolata van a kiszemeltednek: na és? ha valóban dúl ott a love akkor úgysincs esélyed. ha meg nem akkor akár te is lehetsz a köv. nyertes  :D

teraflare

Quote from: Baggio on 2008-05-16, 16:48:34
a régi szabály :szerelemben nincsenek szabályok  :D.  nincsen 2. hely csak nyertes meg vesztes. Ha több éves kapcsolata van a kiszemeltednek: na és? ha valóban dúl ott a love akkor úgysincs esélyed. ha meg nem akkor akár te is lehetsz a köv. nyertes  :D
LOL. A nap végére már lassan én is így gondolom. :lol: Rossz hatással vagytok rám  :ejnye: (vagy épp hogy jó hatással  :haha:)

sirtomi


Zsiga

Quote from: Baggio on 2008-05-16, 16:48:34
a régi szabály :szerelemben nincsenek szabályok  :D.  nincsen 2. hely csak nyertes meg vesztes. Ha több éves kapcsolata van a kiszemeltednek: na és? ha valóban dúl ott a love akkor úgysincs esélyed. ha meg nem akkor akár te is lehetsz a köv. nyertes  :D
:tezsvir:
Aki nem így gondolkodik a mai világban annak legfeljebb akkor lesz barátnője ha összefut egy egyedülálló (ugye így mondják a single-t magyarul? :)), kedves, okos, szép, stb. lánnyal akinek éppen be is jön (=soha).

kikuchiyo

Még jó, hogy ezen a fórumon nem nagyon vannak lányok, különben kapnátok a fejetekre...
[spoiler]...és elkérnék a számotokat. :D[/spoiler]
Failure is the default option

sirtomi

Quote from: Zsiga on 2008-05-16, 17:32:48
Quote from: Baggio on 2008-05-16, 16:48:34
a régi szabály :szerelemben nincsenek szabályok  :D.  nincsen 2. hely csak nyertes meg vesztes. Ha több éves kapcsolata van a kiszemeltednek: na és? ha valóban dúl ott a love akkor úgysincs esélyed. ha meg nem akkor akár te is lehetsz a köv. nyertes  :D
:tezsvir:
Aki nem így gondolkodik a mai világban annak legfeljebb akkor lesz barátnője ha összefut egy egyedülálló (ugye így mondják a single-t magyarul? :)), kedves, okos, szép, stb. lánnyal akinek éppen be is jön (=soha).
:tezsvir:

teraflare

Quote from: kikuchiyo on 2008-05-16, 17:37:02
Még jó, hogy ezen a fórumon nem nagyon vannak lányok, különben kapnátok a fejetekre...
[spoiler]...és elkérnék a számotokat. :D[/spoiler]
Mondjuk eléggé az a bizonyos "savanyú a szőlő" a hangulat itt. De amíg a baráti köröm nagyobb részei még szép ellenpéldák az állításaitokra addig még nem térek meg a hitetekre.  :hehe: (Bár lehet hogy csak nem mondták el a véreséskegyetlen valóságot  :angyali: )

Zsiga


Lythis

Quote from: Tycho on 2008-05-16, 14:13:18
Quote from: Fazék on 2008-05-16, 14:03:58
Quote from: Lythis on 2008-05-16, 13:53:54Sok olyan ember van, akit vagy hidegen hagy, hogy a másiknak van e valakije, vagy simán csak nem hiszi el, és nyomul tovább. Az ilyesmi szerintem valahol pofátlan és sértő magatartás.[/color]
és sokszor beválik :)

én is már próbáltam tönkretenni egy 4-5 éves kapcsolatot, csak azért mert azt hittem szerelmes, vagy miafene vagyok, és ha próbáltam is úgy feltűntetni, hogy ez nekem mekkora morális problémát okoz, amennyiben sikerült volna végül, nem vagyok benne biztos, hogy ne tudtam volna aludni a lelkiismeretfurdalástól :)
:tezsvir:


Nyilván vannak mértékek, de szerintem ki a francot kell érdekeljen a célszemély párja? Ha szétmegy ettől a kapcsolat, akkor eleve nem lehetett jó, de legalábbis minősítheti mindkét szereplőjét, nyilván persze, ha a csábító tényleg elcsábít, nem pedig addig molesztálja a két embert, amíg azok neki, és/vagy egymás torkának esnek... Az nem kizáró ok, hogy van valakije. A kizáró ok az, ha elküldenek a pokolba.
ezt nem osztom, annak ellenére, hogy csak "áldozati szemszögből" vett tapasztalatom van. Én kifejezetten sértőnek tartottam, és tartom, amikor megmondom, hogy bocsi, de nem, és ennek ellenére xy nőszemély nem hajlandó ezt tudomásul venni. És szerintem önmagában véve is tiszteletlenség egyrészt avval szemben, akinek csapod a szelet (abban az esetben, ha boldog kapcsolata van, ha szar neki, akkor még jól is eshet, ez tény, de akkor is van egy határ, amit azért be kell tartani. persze ez szubjektív vélemény.), illetve az illető párjával szemben, még akkoris ha nincs ott.
Quote from: Baggio on 2008-05-16, 16:48:34
a régi szabály :szerelemben nincsenek szabályok  :D.  nincsen 2. hely csak nyertes meg vesztes. Ha több éves kapcsolata van a kiszemeltednek: na és? ha valóban dúl ott a love akkor úgysincs esélyed. ha meg nem akkor akár te is lehetsz a köv. nyertes  :D
ez egy olyan álláspont, amit akkor tudnék elfogadni, ha valami kőkori kommunában élnénk, de tudtommal ez nincs így, és szeretem azt hinni, hogy ezt az ember a hormonzavaros tinikorszakával együtt kinövi. (és állandó jelleggel rácáfolnak... :D)
Quote from: Zsiga on 2008-05-16, 17:32:48
Aki nem így gondolkodik a mai világban annak legfeljebb akkor lesz barátnője ha összefut egy egyedülálló (ugye így mondják a single-t magyarul? :)), kedves, okos, szép, stb. lánnyal akinek éppen be is jön (=soha).
és ez rettenetes és/vagy elképzelhetetlen?