Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Quote from: Ymir on 2008-05-28, 22:48:46
Sok szép-szép verssel, amit te írtál, és bókkal könnyű nőt szerezni   ^^

Ha mer extremitások, akkor sztem manapság egy jól irányzott öklössel többre mész a lányoknál.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

.Attila

Quote from: Kvikveg on 2008-05-28, 22:57:46
Ezek a mai fiatalok! Micsoda egy pesszimista depresszios tarsasag!

[spoiler][/spoiler]

kikuchiyo

Quote from: Ymir on 2008-05-28, 22:48:46
Sok szép-szép verssel, amit te írtál, és bókkal könnyű nőt szerezni   ^^

Quote from: Baggio on 2008-05-28, 22:54:57
na szerintem pont ezzel nem.
Quote from: Zsiga on 2008-05-28, 22:55:17
Wake up Neo...
Quote from: Dreamcleaver on 2008-05-28, 23:08:57
Ha mer extremitások, akkor sztem manapság egy jól irányzott öklössel többre mész a lányoknál.  :D

I don't mean to disturb your trolling, but the lady here was giving y'all a hint...
Failure is the default option

Baggio

hát nem tudom, nekem ez főromantikk a vonal edig egyszer sem jött be. a másik viszont igen

Xzone

Quote from: Ymir on 2008-05-28, 22:48:46
Sok szép-szép verssel, amit te írtál, és bókkal könnyű nőt szerezni   ^^

:muhahah:

Majdnem mindenki a "na, majd most nyáron" állásponton van ahogy látom. Majd ősszel tarthatunk egy nagy beszámolót.

Ramiz

Quote from: Xzone on 2008-05-28, 23:28:09
Majdnem mindenki a "na, majd most nyáron" állásponton van ahogy látom. Majd ősszel tarthatunk egy nagy beszámolót.

És én még meg sem érkeztem!!! :D

[spoiler=Na, majd most nyáron...]... éjszaka egy nagy kővel leütök egy már alapban is részeg lányt és kegyetlenül[/spoiler]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: Ramiz on 2008-05-28, 23:34:25
[spoiler=Na, majd most nyáron...]... éjszaka egy nagy kővel leütök egy már alapban is részeg lányt és kegyetlenül[/spoiler]

Wombatfuck! :whoah:

És még rám mondták, hogy meg vagyok keseredve. :angyali:

Selmo

Quote from: kikuchiyo on 2008-05-28, 22:27:25
Ez az álláspont már elfogadható, de a "mai fiatalok" és az "ez a világ" kifejezések továbbra is öregbácsis, nehezen védhető általánosítások.
30 vagyok, nem érzem már magam fiatalnak. :) Ez a mostani világ meg, nem tetszik, a 15 évvel ezelőtti se tetszett, de ez meg mégrosszabb.

A tökéletesség unalmas.

Kvikveg

Quote from: Selmo on 2008-05-28, 23:47:01
Quote from: kikuchiyo on 2008-05-28, 22:27:25
Ez az álláspont már elfogadható, de a "mai fiatalok" és az "ez a világ" kifejezések továbbra is öregbácsis, nehezen védhető általánosítások.
30 vagyok, nem érzem már magam fiatalnak. :) Ez a mostani világ meg, nem tetszik, a 15 évvel ezelőtti se tetszett, de ez meg mégrosszabb.
Wow, wowow, megegy 30.  :kocc:
En fiatalnak erzem magam! Majd 80evesen fogom oregnek erezni magam. Addig egy fraszt!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: Kvikveg on 2008-05-29, 00:00:51
Wow, wowow, megegy 30.  :kocc:
En fiatalnak erzem magam! Majd 80evesen fogom oregnek erezni magam. Addig egy fraszt!

Anyóka :angyali:

Draconire

Quote from: Ymir on 2008-05-28, 22:48:46
Sok szép-szép verssel, amit te írtál, és bókkal könnyű nőt szerezni   ^^

Roses are red,
Violets are blue,
To be honest,
I just want to fuck you.

Zen

Quote from: Draconire on 2008-05-29, 00:26:01
Quote from: Ymir on 2008-05-28, 22:48:46
Sok szép-szép verssel, amit te írtál, és bókkal könnyű nőt szerezni   ^^

Roses are red,
Violets are blue,
To be honest,
I just want to fuck you.
Csak aztán fel ne szedd... :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Rounin

Úgy is lehet, hogy párkapcsolaton kívül élőként megegyeztek a lánnyal, hogy együtt lógtok néha, gyakrabban összefekszetek, de semmi nyáladzás, mert nem éreztek igazán szimpátiánál többet a másik iránt. Csak hogy ne legyetek egyedül. :smile:
(ez is megy ám, szóval csak lehet benne valami)

HVp213

Quote from: Rounin on 2008-05-29, 01:05:22
Úgy is lehet, hogy párkapcsolaton kívül élőként megegyeztek a lánnyal, hogy együtt lógtok néha, gyakrabban összefekszetek, de semmi nyáladzás, mert nem éreztek igazán szimpátiánál többet a másik iránt. Csak hogy ne legyetek egyedül. :smile:
(ez is megy ám, szóval csak lehet benne valami)
ennek agyvérzés a vége...
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Rounin


Kuroi Tenshi

Quote from: Rounin on 2008-05-29, 01:05:22
Úgy is lehet, hogy párkapcsolaton kívül élőként megegyeztek a lánnyal, hogy együtt lógtok néha, gyakrabban összefekszetek, de semmi nyáladzás, mert nem éreztek igazán szimpátiánál többet a másik iránt. Csak hogy ne legyetek egyedül. :smile:
:3x3:
És mekkora összegben egyeztek meg a lánnyal?

Ez szvsz már nem is párkapcsolat, legfeljebb "hálótársak"

Rounin

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-05-29, 02:17:12
:3x3:
És mekkora összegben egyeztek meg a lánnyal?

Kölcsönös haszon - egyikük sincs egyedül, jól érzik magukat. Meg egymást.

QuoteEz szvsz már nem is párkapcsolat, legfeljebb "hálótársak"

Úgy valahogy.

Xzone

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-05-29, 02:17:12
Ez szvsz már nem is párkapcsolat, legfeljebb "hálótársak"

"Fuck buddy" a hivatalos neve, nézd meg a The 40 Year Old Virgint. :)

Rounin

Quote from: Xzone on 2008-05-29, 04:19:20
"Fuck buddy" a hivatalos neve, nézd meg a The 40 Year Old Virgint. :)

Szerintem inkább hidd el, K_T, azt a szart ezért ne nézd meg. (sry)

Dreamcleaver

Quote from: Rounin on 2008-05-29, 04:19:54
Quote from: Xzone on 2008-05-29, 04:19:20
"Fuck buddy" a hivatalos neve, nézd meg a The 40 Year Old Virgint. :)

Szerintem inkább hidd el, K_T, azt a szart ezért ne nézd meg. (sry)

Amerikai vígjátékhoz képest nem volt az rossz, sőt.  :smile:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kuroi Tenshi

Quote from: Xzone on 2008-05-29, 04:19:20
"Fuck buddy" a hivatalos neve
Hallottam már párszor a kifejezést, de magyar megfelelőjét még
nem, vagy csak nem kapcsoltam össze vele ;)
De ha "fuck buddy" a "magyar" verziója is... well then... ;)

sirtomi

Quote from: Ymir on 2008-05-29, 09:35:53
A verselést nem tudom, hogy miért nevetitek ki. Van pár fiatal nőismerősöm, aki titkon oda van meg vissza az ilyen dolgokért, és, sztem még a romantikus lovagias viselkedés is imponáló.
Mutass be ezeknek a nőknek!

Lovagias, udvarias viselkedésnek tapasztalataim szerint az a vége, hogy olyan redes, meg kedves vagy, de... aztán az első bunkó faszal összeáll :D

sirtomi

Sokan mondják hogy léteznek ilyen nők, még a végén minden az én hibám lesz :p

teraflare

Hahó mindeki POZITÍVABBAN. A világ jó, a világ szép. Romantika létezik (csak mi nem kapunk belőle  :D), a madarak énekelnek (már tervbe van véve az ártalmatlanítása ennek a dögnek az ablak mellett), a nap süt. Happy Happy Joy Joy...
.Attila: ha az eddigi tapasztalataid alapján vagy ilyen véleményen akkor szerezz újakat (ez aztán kibaszott bölcs egy gondolat volt, kb mindenki ilyet mond  :smile:)
sirtomi: kezdj el szavalni minden lánynak amelyiknél bejön annál lovagiaskodj
na nézzük kinek mondjak még marhaságo bölcsességeket.

Quote from: Draconire on 2008-05-29, 00:26:01
Roses are red,
Violets are blue,
To be honest,
I just want to fuck you.
Ez olyan gyönörű volt. A könnyem is kicsordul...  :redface:

Quote from: Rounin on 2008-05-29, 01:05:22
Úgy is lehet, hogy párkapcsolaton kívül élőként megegyeztek a lánnyal, hogy együtt lógtok néha, gyakrabban összefekszetek, de semmi nyáladzás, mert nem éreztek igazán szimpátiánál többet a másik iránt. Csak hogy ne legyetek egyedül. :smile:
Ezt inkább nem játszom el Dórival. Elég nehéz volt így is hogy rám legalább mosolyogjon és ne a morcos képét mutassa mint itt a legtöbbeknek. (meg foglalt is)

No mára ennyit. Lehet én is regelek egy fake accountot és azzal buzdítok itt mindenkit a vidámabb életfelfogásra.  :D

.Attila

Quote from: Ymir on 2008-05-29, 09:35:53
A verselést nem tudom, hogy miért nevetitek ki. Van pár fiatal nőismerősöm, aki titkon oda van meg vissza az ilyen dolgokért, és, sztem még a romantikus lovagias viselkedés is imponáló.

Az két különböző dolog, hogy romantikus ábrándjaiban ki miről álmodozik, és hogy a valóságban mi is a hozzáállása.

Quote from: teraflare on 2008-05-29, 10:23:40
.Attila: ha az eddigi tapasztalataid alapján vagy ilyen véleményen akkor szerezz újakat (ez aztán kibaszott bölcs egy gondolat volt, kb mindenki ilyet mond  :smile:)

Igyekszem én, de miközben új tapasztalatokat szereznék, csak a régieket erősítik bennem.

sirtomi

Quote from: teraflare on 2008-05-29, 10:23:40
No mára ennyit. Lehet én is regelek egy fake accountot és azzal buzdítok itt mindenkit a vidámabb életfelfogásra.  :D
Hajrá! :)

Happy

Sziasztok fórumozók!!!!
Happy vagyok!!!
Elolvatam amit írtatok és most nagyooon búúúús vagyok tőle és ezért úgy döntöttem hogy árasztani fogom a szeretetemet felétek aminek hatására boldogok lesztek és máris megváltozik az életetek holnaptól Angelina Julie mellett ébredtek vidámam frissen. Majd boldogan elnyúltok a tengerparton és élvezitek a napfényt!!! Boldogság járja át testetek minden porcikáját, hogy mikor végiggondoljátok a napotokat a könnyetek is kicsordul a sok boldogságtól ami aznap történt veletek!!!
A pár napos intenív tréningem után ti is mind ilyenek lesztek:

.Attila

Nem sokat vártál, látom, sok munkád lehet :hehe:

[spoiler=Happy Negro?][/spoiler]

teraflare

Quote from: Happy on 2008-05-29, 10:45:39
Sziasztok fórumozók!!!!
Na ez is nagyon ráér. Nekem meg itt van még a sok hülye feladatom a hétvégi releasehez...  :ejj:

Happy

Quote from: .Attila on 2008-05-29, 10:47:58
[spoiler=Happy Negro?][/spoiler]
Mindenki legyen boldog!!! Nemtől, bőrszíntől, kortól függetlenül!!!!  :angyali:

Quote from: teraflare on 2008-05-29, 10:50:37
Na ez is nagyon ráér. Nekem meg itt van még a sok hülye feladatom a hétvégi releasehez...  :ejj:
Boldogan végezd a munkád és akkor a mennyei szeretet erejével könnyedén megoldhatod a gondjaidat drága teraflare!!! Te vagy az istenem, mindig is csodálltalak téged, csak mostanában olyan lehangolt vagy. Légy vidám!!!