Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

teraflare

Quote from: Rounin on 2008-05-31, 00:30:53
nem egyforma két nő teljesen,
Na ezért is nem szabad hallgatni egy lány tanácsára. Nekem az egyik azt tanálcsota hogy ha szeretem azt a lányt akkor hajtsam és ne hagyjam amíg nem sikerült. A dolog végeredményét pedig páran ismerik innen. Azóta nem fogadom meg a lányok tanácsait (kivéve dóri "hagyd abba ezt a hülye önsajnálgatást" tanácsát)

.Attila

Quote from: Én on 2008-05-31, 00:32:55
.Attila: De, szerintem akkor is fontos, hogy pontosan megtapasztald milyen egy kapcsolatban élni, kezelni a partnert, etc, és ezt többféle típusú partnerrel is, mert a következőre már egyre több bölcsességet tudsz előhalászni az exp-ből.

Olvasd el még egyszer, amit Rounin írt ;)
Minden partner más, hiába a korábbi tapasztalatok, úgyis meg kell tanulnod az új partnerrel lenni.
Ezért kell a türelem mindkét fél részéről. Időt kell hagyni a megszokáshoz. Minek expertnek lenni 20 nőnél, ha te csak eggyel fogod leélni az életed?

Én

Kezdem úgy érezni, hogy direkt félreérted, amit írok. Mindent partner más, de nem tökéletesen más... Persze, a második barátnőnél persze nem biztos, hogy hasznosak az első tapasztalatai, de később biztos bőven lesz olyan helyzet, amit előzőek alapján kezelni tud.
Amúgy vicces, hogy te kezdted ezt az expert témá feszegetni, mert te is használtad pár oldallal ezelőtt, és én is kb ugyanannyi jelentőséget tulajdonítottam neki, mint anno te. :D

.Attila

Quote from: Én on 2008-05-31, 11:30:30
és én is kb ugyanannyi jelentőséget tulajdonítottam neki, mint anno te. :D

Akkor most miért is koptatjuk a billentyűzetet? :)

chilip

Szeretnék tanácsot kérni, hogy hova vigyem a lányt aki tetszik ^^ kapcsolatunk is nagyon jó. Eddig voltunk moziba (tehát oda nem szeretném vinni most még1x), Szimpla Kert-ben csak úgy beszélgetni, aztán koncerten (kaukázus koncert, ez a kedvenc magyar eggyüttese ^^ ) eggyütt . Voltunk falat mászni is (ő február óta csinálja, kiváncsi is voltam mien lehet). Diszkóba nem vinném ^^" sportos, vidám lány. várok ötleteket :D

.Attila


pet

Quote from: chilip on 2008-05-31, 12:10:47
Szeretnék tanácsot kérni, hogy hova vigyem a lányt aki tetszik ^^ kapcsolatunk is nagyon jó. Eddig voltunk moziba (tehát oda nem szeretném vinni most még1x), Szimpla Kert-ben csak úgy beszélgetni, aztán koncerten (kaukázus koncert, ez a kedvenc magyar eggyüttese ^^ ) eggyütt . Voltunk falat mászni is (ő február óta csinálja, kiváncsi is voltam mien lehet). Diszkóba nem vinném ^^" sportos, vidám lány. várok ötleteket :D

hát ezt neked kell eldönteni, mert te biztos jobban tudod hogy a leány mit akarna, szeretne :DD vagy hagyd hogy ö irányítson? hmm te már sok helyre vitted, talán vmi étterem, vagy csak egyszerü kellemes sétálgatás mindenfelé :D

Próféta

Színház, musical, stb. ?  Valami érdekes/izgi múzeum-féleség (Jövő háza, stb.), amely (figyelem!) mindkettőtöket érdekel?
Ha annyira sportos, akkor fallabda, tenisz, vagy bármilyen sport a falmászás mellett, amit tudtok közösen űzni? Páros kajak? Simán erdei kirándulás?
Vagy, ha így a hőmérőre nézek, strand?


.Attila

Quote from: Próféta on 2008-05-31, 12:31:16
Valami érdekes/izgi múzeum-féleség (Jövő háza, stb.), amely (figyelem!) mindkettőtöket érdekel?

Múzeummal vigyázni, tényleg olyan kiállításra menjetek, amiről tudtok sokat beszélni.
Én már szívtam meg ezzel :)

chilip

múzeum inkább nem :D színház, musical... hát ezzel meg vagyok lőve, majd ezt megpróbálom kipuhatolni szereti-e :D strandra ide semmiképp (dolgoztam itt úszómesterként, tudom mi kerül a vízbe  :zomg: ), talán a csúszdaparkba. étterem meg keresés alatt (már van is rá egy ötletem, csak meg kell sasolnom elötte). köszönöm a gyors válaszokat :) kezdtem kifogyni az ötletekből, mert úgy nagyon nem szoktam itthonról eljárni, csak edzés/egyetem/haverokkal egy kocsmáig/mozi és itt kifújt a dolog :D

Én

Azt hiszem kézenfekvő, hogy ez esetben együtt kell Soul Eatert nézzetek. :D Amúgy sajna sok ötlettel nem szolgálhatok, én biliárdozni szoktam menni lányokkal 1-szer minimum, de azt szeretni kell ahoz.

Dreamcleaver

Szobára. Viszonylag közel van és olcsó. Ráadásul már ismered a terepet, így nem nagyon érhetnek meglepetések, de anyádnak azért szólj, hogy aznap este találjon magának valami elmenős programot, mert a jelenléte zavaró tényező lehet.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Selmo

Talán kérdezd meg ő mit szeretne, vagy van-e ötlete. Amúgy nem rosz ötlet, az se, ha megnézitek egymás szobáját és ott beszélgettek, nem kell állandóan eljárni, főleg ha te nem is vagy olyan eljárogatós, mert ez meg tévesen jöhet le neki.

A tökéletesség unalmas.

Member

Én a "mindenkivel a saját környezetében" elvet vallom, elvégre később is ott lennétek vagy mi.

Baggio

szerintem azt hogy ő mit szeretne azt nem kérdezd meg. a még-csak-randizunk fázisban határozottnak kell lenni. te találd ki  a programot. ha azt mondja hogy nem jó akkor nyilván majd kiagyaljátok, de először mindenképp neked kell megmondani hogy mi legyen.
amúgy ennyi randi után én már akcióba lépnék. menjetek el elnyalni egy fagyit... aztán lehet folytatni mással :D ha már ennyiszer találkoztatok akkor biztos sinen van az ügy
én amúgy vacsorázni csak akkor mennék ha már 100%ig biztos hogy Láááv lesz. vagy inkább az első tsók után

Selmo

Quote from: Baggio on 2008-06-01, 10:33:39
szerintem azt hogy ő mit szeretne azt nem kérdezd meg. a még-csak-randizunk fázisban határozottnak kell lenni. te találd ki  a programot. ha azt mondja hogy nem jó akkor nyilván majd kiagyaljátok, de először mindenképp neked kell megmondani hogy mi legyen.
:eek: Én azt hittem ez párkapcsolat, nem jólmegmondom a frankót azt az lesz.
Quote from: Baggio on 2008-06-01, 10:33:39
amúgy ennyi randi után én már akcióba lépnék. menjetek el elnyalni egy fagyit... aztán lehet folytatni mással :D ha már ennyiszer találkoztatok akkor biztos sinen van az ügy
én amúgy vacsorázni csak akkor mennék ha már 100%ig biztos hogy Láááv lesz. vagy inkább az első tsók után
"A férfiak disznók és csak azt akarják..." ::)

A tökéletesség unalmas.

Baggio

ponthogy ez még nem kapcsolat.... ha jól vettem ki még csak randiznak. addig meg a férfinek kell határozottnak lenni. ezért irtam hogy ő találja ki a programokat és majd ha a csaj azt mondja hogy áá most ezt ne, majd akkor 2en kitalálják hogy mi legyen. de szerintem az nagyon rossz hogy: óóhh mihez lenne kedved ma? ezt majd egy bizonyos idő után.

a fagyi utáni meg... ennyi randi után már lassan akcióba kell lépni mert a végén még barátság lesz belőle... kivéve ha ez a szándék :)

.Attila

Quote from: Selmo on 2008-06-01, 15:52:07
Quote from: Baggio on 2008-06-01, 10:33:39
szerintem azt hogy ő mit szeretne azt nem kérdezd meg. a még-csak-randizunk fázisban határozottnak kell lenni. te találd ki  a programot. ha azt mondja hogy nem jó akkor nyilván majd kiagyaljátok, de először mindenképp neked kell megmondani hogy mi legyen.
:eek: Én azt hittem ez párkapcsolat, nem jólmegmondom a frankót azt az lesz.

Pedig sajnos úgy van, ahogy Baggio mondja.
Hogy ez miért jó a nőknek, azt meg a férfiak soha meg nem tudják.

teraflare

LOL egy egyszerű "hova menjünk legközelebb"-ből is áttértek arra hogy a nők azt sem tudják valóban mit akarnak...  :lul: ez már azért súlyos. Tényleg nem akarok vele megsérteni benneteket de ha ennyire jól ismeritek a női gondolkodásmódot, akkor mit keresünk itt még hétvégén is a fórumot olvasva, ahelyett hogy kamatoztatnánk a tudást? Még a végén az is kiderülne hogy ez az egész tudás valahol téves. Aki esetleg ezt sértésnek vagy gúnynak vette attól bocsánatot kérek, ez csak egy gondolat volt. :mittomen:

Én

Szerintem Baggio-nak egyszerűen az volt a véleménye, hogy a nőknek imponál, ha első néhány randin határozott vagy és kézben tartod a dolgokat. Lehet, hogy bennem van a hiba, de én ezt meg tudom érteni valahol...
tera: disregard your last sentence, in after shitstorm

.Attila

Quote from: teraflare on 2008-06-01, 21:15:36
LOL egy egyszerű "hova menjünk legközelebb"-ből is áttértek arra hogy a nők azt sem tudják valóban mit akarnak...

Ööö... hol is sikerült erre áttérnünk?

teraflare

Quote from: .Attila on 2008-06-01, 21:49:07
Ööö... hol is sikerült erre áttérnünk?
Lehet én értettem félre de kb:
request -> helytippek -> kérdezd meg őt is -> ne tedd mert határozottnak kell tettned magad mert a lányoknak kezdetben az kell hinniük hogy az vagy (vagyis később már az kell nekik hogy az legyen amit ők akarnak tehát azt sem tudják mit akarnak igazán)
Úgy tűnik megint rossz következtetést vontam le.  :merci: (merci most = gomen) Hiába no, mindenki magából indul ki :haha:


Rounin

Quote from: teraflare on 2008-06-01, 22:00:30
Lehet én értettem félre de kb:

Nekem is ilyen szájízem volt, szóval kifelé a csónakomból. :hehe:

teraflare

honnan szeditek ezeket a smilie-kat?  :lol:

Quote from: Rounin on 2008-06-01, 22:15:35
Nekem is ilyen szájízem volt, szóval kifelé a csónakomból. :hehe:
Nemlehet hogy én a te újabb kitalációd vagyok? Túl sok lassan bennünk a közös  :D Happy meg már 2. generációs kitaláció?  :confused:

Rounin

Quote from: teraflare on 2008-06-01, 22:18:03
Nemlehet hogy én a te újabb kitalációd vagyok? Túl sok lassan bennünk a közös  :D Happy meg már 2. generációs kitaláció?  :confused:

Előfordulhat. Bár.. erősen kétlem, lásd Lythis signature-ét.
Ha mégis ez a helyzet, akkor az is lehet, hogy én álmodom ezt a világot...?

[spoiler]Azt hiszem, ideje seggbe rúgnom magam. :confused:[/spoiler]

Kuroi Tenshi

Quote from: teraflare on 2008-06-01, 22:18:03
Nemlehet hogy én a te újabb kitalációd vagyok? Túl sok lassan bennünk a közös  :D Happy meg már 2. generációs kitaláció?  :confused:
A kitaláció kitalációkat alkot... álom az álomban...
:3x3:

Rounin

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-06-01, 22:25:19
A kitaláció kitalációkat alkot... álom az álomban...
:3x3:

S vajon én a pillangó vagyok, ki engem álmod, vagy én álmodom a pillangót?

Én


Rounin

Where's mah naked firecrotch-babe in a bathtub?