Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Rounin

He keeps it to himself with all the JUICES included. :angyali:

.Attila

Egy dokumentumfilm szerint a világon átlagban 10ből 1 gyerek úgy nő fel, hogy nem a biológiai apja neveli fel, és erről az "apa" nem is tud.
(Mondjuk kérdéses, hogy ha nem tud róla, akkor honnan tudnak bármiféle statisztikát csinálni?)

Azért volt egy érdekes eset. A családba született egy negyedik gyerek, de valamilyen genetikai kórral. A kór csak akkor jön elő, ha mindkét szülő hordozó. Egy vizsgálatnál azonban kiderült, hogy az apa nem hordozó. Az már nyilvánvaló volt, hogy a negyedik gyerek nem az övé, de csináltak DNS teszteket. Végül megtudta, hogy a négyből három nem az övé.

Azért érdekes volt hallgatni, hogy a nőkben (is?) ösztönszerűen benne van a hűtlenség.

Vajon a felnőtté válás folyamatának egy része, hogy rájön az ember, tkp. az emberiség primitív és mélységesen egoista? Vagy csak én voltam eddig túl naív?

sirtomi

Érdekes lehetett ez a dokumentum film.

Ha már megcsal az asszony legalább védekezzen és én ne tudjam meg mert akkor világvége lesz.

Tycho

Ha megcsal, akkor ez jutott, de hogy én nem fogom más gyerekét felnevelni semmilyen körülmények között, az is tuti...

.Attila

Volt más is.
Ugyanaz a krapek (a dokumentumfilm készítője) először ócska ruhában, ócska kocsival jelent meg a "zsűri" (4 egyedülálló, bár ahhoz képest elég idős nő, és akkor még finom voltam), majd másodszorra méretre szabott öltönyben, napszemüvegben, jó frizurával és egy Bentley-vel jelent meg.
Először tízből 0-1-2-3-ra értékelték, másodszorra 10-10-10-9,5-re. A fél pont levonás azért járt, mert feltételezte a nő, hogy már foglalt az illető.

Azért hozzáfűzném, hogy Los Angeles-i nőkből (szvsz. öregpicsákból) állt a zsűri. (öregpicsa itt most 30 feletti pénzéhes)

kikuchiyo

Failure is the default option

.Attila

Direkt vigyáztam, hogy 30 feletti és pénzéhes :P

teraflare

Quote from: Tycho on 2008-07-17, 13:15:08
Ha megcsal, akkor ez jutott, de hogy én nem fogom más gyerekét felnevelni semmilyen körülmények között, az is tuti...
Nem a gyerek tehet róla hogy az anyja egy szajha volt. Nem őt kell érte megszívatni. (Igen tudom, hogy egy balek vagyok hogy felnevelném...  :redface:)

Az ilyen felmérések meg annyit érnek mint a kvízek amiket unalmamban töltök ki. (semmit) Összeszedtek ahogy .Attila is mondta pénzéhes picsákat és erre alapoztak. Meg azok a nők sem egy másik nőtől lettek terhesek (vagy ha mégis akkor jelentkezhetnek Ramiz Bible Black live actionjébe  :D) és azt is felmérném hogy a pasikból akiké valóban a gyerek mennyinek volt szintén kapcsolata akkor.

Quote from: .Attila on 2008-07-17, 12:59:00
Vajon a felnőtté válás folyamatának egy része, hogy rájön az ember, tkp. az emberiség primitív és mélységesen egoista? Vagy csak én voltam eddig túl naív?
Bár az ember egyre inkább rájön ahogy idősödik, hogy sokan mekkora görények akikről addig mást hitt, de a válasz inkább: eddig nem néztél ilyen szarságokat.  ^^" Rengeteg a primitív és egoista, de ez kell ahhoz hogy halljanak rólad. A normális embereket nem tartják érdekesnek. Legyél pinavadász, buzi, travi, vagy tomcat és akkor érdekes leszel és hallanak rólad.

Quote from: kikuchiyo on 2008-07-17, 13:32:09
Quote from: .Attila on 2008-07-17, 13:15:08
(öregpicsa itt most 30 feletti pénzéhes)
Szegény Kvikveg...
:lul:

.Attila

Quote from: teraflare on 2008-07-17, 14:11:44
Quote from: .Attila on 2008-07-17, 12:59:00
Vajon a felnőtté válás folyamatának egy része, hogy rájön az ember, tkp. az emberiség primitív és mélységesen egoista? Vagy csak én voltam eddig túl naív?
eddig nem néztél ilyen szarságokat.

Az lemaradt, hogy nem a dokumentumfilmtől alakult ki a jelenlegi véleményem, ami változhat (még rosszabbra is).
A film porszem a sivatagban, csak most éppen ez váltotta ki belőlem, hogy megírjam.

sirtomi

Quote from: teraflare on 2008-07-17, 14:11:44
Quote from: Tycho on 2008-07-17, 13:15:08
Ha megcsal, akkor ez jutott, de hogy én nem fogom más gyerekét felnevelni semmilyen körülmények között, az is tuti...
Nem a gyerek tehet róla hogy az anyja egy szajha volt. Nem őt kell érte megszívatni. (Igen tudom, hogy egy balek vagyok hogy felnevelném...  :redface:)

Az ilyen felmérések meg annyit érnek mint a kvízek amiket unalmamban töltök ki. (semmit) Összeszedtek ahogy .Attila is mondta pénzéhes picsákat és erre alapoztak. Meg azok a nők sem egy másik nőtől lettek terhesek (vagy ha mégis akkor jelentkezhetnek Ramiz Bible Black live actionjébe  :D) és azt is felmérném hogy a pasikból akiké valóban a gyerek mennyinek volt szintén kapcsolata akkor.

Nemcsak Te vagy balek, hamár én neveltem x éves koráig akkor az már az én gyerekem, de a kedves nejemről meglenne a véleményem és amolyan amerikaias módon leperelnék mindent róla és az igazi apukákról :)

Selmo

Úgy van ahogy gondolod, az emberiség már csak ilyen.
A statisztika szvsz bullshit. Az hogy ilyesmi megtörténik, az alapvetően azért van, mert valami nincs rendben az ágyban és anyuci változatosságra vagy olyanra vágyik, amit otthon nem kap meg, de annyira nem rossz, hogy ezért el is hagyja aput. Persze itt is befigyel néha a nem tud ellenállni dolog. Sirtomi felvetésére meg szvsz azért akar gyereket a másiktól, mert apuci - aki amúgy apának jó - úgysem tudja meg és akkor már a másik génjeit akarja örökíteni, ezt lehet ösztönösnek is nevezni.
Azt pedig ugye mind tudjuk, hogy a nők többsége miért nem beszélne kínpadon sem arról, hogy baj van az ágyban. ::) Így meg nehéz megoldani a problémát, amiről apuci nem is tud.
Abban csatlakozok sirtomihoz, hogy ilyen sose derüljön ki, mert akkor világvége.

A tökéletesség unalmas.

sirtomi

De ha valami baja van a nőnek az ágyban akkor miért nem tud róla beszélni? Ez szerintem marhaság, ha én elmondom, hogy mit szeretnék az ágyban, akkor mondja el Ő is. Legfeljebb meglepődök és átgondolom saját perverz mivoltomat :D

Rounin

Quote from: Selmo on 2008-07-17, 17:13:17
Azt pedig ugye mind tudjuk, hogy a nők többsége miért nem beszélne kínpadon sem arról, hogy baj van az ágyban. ::)

Frissítsd fel a tudástáram, hátha rosszul tudom.

Selmo

Quote from: sirtomi on 2008-07-17, 17:17:25
De ha valami baja van a nőnek az ágyban akkor miért nem tud róla beszélni? Ez szerintem marhaság, ha én elmondom, hogy mit szeretnék az ágyban, akkor mondja el Ő is. Legfeljebb meglepődök és átgondolom saját perverz mivoltomat :D
Ha baja van egy kapcsolatban miért nem beszél róla? Általában mert "nem akarja mebántani a másikat". Ettől függetlenül persze az összes barátnője ezen csámcsog. Aztán egyszercsak bejelenti, hogy sokat tépelődött, de most szakít/elköltözik/szünetet tart, a másik meg néz mint az a bizonyos birka.
Ne kérdezd, én sem értem miért van. De teszteld le, hogy megkérdezed a barátnőket, hogy mondják el a rossz tulajdonságaidat, vajon hány fog szabódni?

Rou: Azt mondjuk én is tapasztalom, hogy negatív kritikát egy nő nem szívesen mond a szemedbe, az meg ugye mennyire negatív lehet, ha valamit rosszul csinálsz az ágyban? Szóval valahol lehet érteni ennek az okát, mégha férfiaggyal ez ugye elfogadhatatlan is. Talán most már javul a helyzet, mert felvilágosul a nép, meg miegymás, de még mindig hallani hihetetlen ostobaságokat. Szvsz ez a társadalom minden nyíltságával együtt is prűd és nehezen beszél a szexualitásról. Persze ettől még törekedni kell megbeszélni a problémákat, de ez nem mindig jön össze sajnos.

A tökéletesség unalmas.

teraflare

Na erre majdnem írtam valamit (nem rád nézve lett volna sértő) de inkább az utolsó pillanatban töröltem.
BTW. pár hónapja Dóri olyan faszán vágta az arcomba hogy egyszerűen depressziós vagyok és szerinte szarok ezen váltzotatni. :haha: Ettől azért észhez tértem kicsit és egyre jobban vagyok. A kung fu pandán már szívből nevettem. Úgyhogy azok akik a szemembe nézve nem merik kimondani a véleményüket azért kevesebben vannak. Ha valaki ismeri a másikat tudja hogy nem fogja leharapni a fejét ha megmondja mi az ami bántja. Ha meg ennyit sem mer kinyögni akkor menjen nyugodtan a jó kurva anyjába sírdogálni a bajairól.
UI:Honnan tudjam, nem vagyok gondolatolvasó!

.Attila

A nők nem őszinték.
Hiába hangsúlyozzák, hogy az a jó, de mint szinte minden mást is, ezt is csak hangoztatják, de nem eszerint járnak el.

Gregory

Quote from: .Attila on 2008-07-17, 19:29:49
A nők nem őszinték.
Hiába hangsúlyozzák, hogy az a jó, de mint szinte minden mást is, ezt is csak hangoztatják, de nem eszerint járnak el.
Ez speciel szerintem inkább általános emberi tulajdonság, nem csak a nőkre jellemző. Bár én nem értek hozzá.

Rounin

Ja, mi sem vagyunk azok.

Selmo: férfiaggyal sem felfoghatatlan, vagy nem férfiagyam van. :angyali:
Azt hittem amúgy, már valami spéci, csak nőkre vonatkozó indokról van szó, erre kiderül, hogy alapvető _emberi_ viselkedésformákról beszélünk. ::)

.Attila

Quote from: Gregory on 2008-07-17, 19:52:33
Quote from: .Attila on 2008-07-17, 19:29:49
A nők nem őszinték.
Hiába hangsúlyozzák, hogy az a jó, de mint szinte minden mást is, ezt is csak hangoztatják, de nem eszerint járnak el.
Ez speciel szerintem inkább általános emberi tulajdonság, nem csak a nőkre jellemző. Bár én nem értek hozzá.

Jó, ezt elfogadom.
Az az igazság, hogy a többi krapekra tojok, engem a nők érdekelnek :P

Selmo

Greg: az emberek alapvetően álszentek, mert ilyen a társadalmunk, csak a nők erre még rátesznek egy lapáttal, továbbá ott van a sajátos "van rajta sapka-nincs rajta sapka" hozzáállásuk is időnként.

Rou: Jó neked, számomra érthetetlen, hogy ha megkér, hogy soroljam el a rossz tulajdonságait és megteszem, utána miért képtelen ugyanerre? Az a baj, hogy ők alapvetően konfliktuskerülők, csak ez néha sokkal rosszabb, mintha kimondanák mi a bajuk. És ezt ráadásul tudják is sok esetben, de mégis... képtelenek kilépni belőle. Inkább marad a valami nem jó, erre célozgatnak, amit úgysem értünk meg, amit elsírnak a barátnőknek, akik konstantálják, hogy "debunkó", folytatódik az egész elölről, aztán mikor már nem bírják tovább felrúgják az egészet, ahelyett, hogy az elején szóltak volna.

A tökéletesség unalmas.

.Attila

Quote from: Selmo on 2008-07-17, 20:14:33
Greg: az emberek alapvetően álszentek, mert ilyen a társadalmunk, csak a nők erre még rátesznek egy lapáttal, továbbá ott van a sajátos "van rajta sapka-nincs rajta sapka" hozzáállásuk is időnként.

Rou: Jó neked, számomra érthetetlen, hogy ha megkér, hogy soroljam el a rossz tulajdonságait és megteszem, utána miért képtelen ugyanerre? Az a baj, hogy ők alapvetően konfliktuskerülők, csak ez néha sokkal rosszabb, mintha kimondanák mi a bajuk. És ezt ráadásul tudják is sok esetben, de mégis... képtelenek kilépni belőle. Inkább marad a valami nem jó, erre célozgatnak, amit úgysem értünk meg, amit elsírnak a barátnőknek, akik konstantálják, hogy "debunkó", folytatódik az egész elölről, aztán mikor már nem bírják tovább felrúgják az egészet, ahelyett, hogy az elején szóltak volna.

:tezsvir:

Rounin

Dehogy jó nekem, ugyanilyen konfliktuskerülő vagyok. :muhahah:

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xzone


sirtomi

Quote from: Selmo on 2008-07-17, 20:14:33
Rou: Jó neked, számomra érthetetlen, hogy ha megkér, hogy soroljam el a rossz tulajdonságait és megteszem, utána miért képtelen ugyanerre? Az a baj, hogy ők alapvetően konfliktuskerülők, csak ez néha sokkal rosszabb, mintha kimondanák mi a bajuk. És ezt ráadásul tudják is sok esetben, de mégis... képtelenek kilépni belőle. Inkább marad a valami nem jó, erre célozgatnak, amit úgysem értünk meg, amit elsírnak a barátnőknek, akik konstantálják, hogy "debunkó", folytatódik az egész elölről, aztán mikor már nem bírják tovább felrúgják az egészet, ahelyett, hogy az elején szóltak volna.
Én nagyon remélem, hogy barátnőm elmondja nekem ha valami gondja van. Tudja hogy nem sértődök meg szóval ez nem lehet gond.
Ha valami gondja van és nem mondja el, helyette egy idő után szakít akkor nem hiszem hogy azt a kapcsolatot nagyon akarta a nő.

teraflare

No most hogy 5 percre fellélegezhetek (útálom a releaset...) gyors beírom amit tegnap elfelejtettem a felméréssel kapcsolatban. Először nézzetek körül a családotokban és ha azután is így vélekedtek akkor igazatok lehet. Nekem 1 nővérrel 1 unokanővérrel és 2 unokahúggal úgy hogy együtt voltunk mindig kissé nehéz negatívan szólni mert itt vannak aránylag jó ellenpéldának (tökéletest azért nem mondanék  :D) ahányszor csak szólni akarnék (extrém agyfasz esetén ez sem számít és bármit kifosok a számon :frown:). (Ahogy a mondás is mondja: "minden nő egy kurva, kivéve az anyánk és a húgunk/nővérünk"

Quote from: sirtomi on 2008-07-18, 09:34:30
Ha valami gondja van és nem mondja el, helyette egy idő után szakít akkor nem hiszem hogy azt a kapcsolatot nagyon akarta a nő.
:kocc:

Quote from: Selmo on 2008-07-17, 20:14:33
Greg: az emberek alapvetően álszentek, mert ilyen a társadalmunk, csak a nők erre még rátesznek egy lapáttal
Akkor most kicsit gondolkodj a saját álszenteskedésedről is. Ugyanilyenek vagyunk mi is. Vagy ha nem akkor öntelt bunkónak neveznek majd.

Quote from: Selmo on 2008-07-17, 20:14:33
Rou: Jó neked, számomra érthetetlen, hogy ha megkér, hogy soroljam el a rossz tulajdonságait és megteszem, utána miért képtelen ugyanerre?
Egyszerű, rossz nőt választottál. Keress olyat aki megteszi ezt. (Ez volt aztán a bölcsesség, látszik agyilag zokni lettem)

.Attila

Quote from: teraflare on 2008-07-18, 11:49:30
Egyszerű, rossz nőt választottál. Keress olyat aki megteszi ezt. (Ez volt aztán a bölcsesség, látszik agyilag zokni lettem)

És te látod előre mindenkinél, hogy ki ilyen és ki nem ilyen?
Sokakból kinézem elsőre, de volt már egy-két olyan eset, akiből nem néztem volna ki.
Személyes tapasztalataim alapján max. 5% normális ebből a szempontból.

Member

Álszentek vagyunk mind, ha őszinték volnánk, el sem kezdődne a kapcsolat. Az más, hogy elvárják, hogy őszinték legyünk, ez is az álszentség része.

Engem inkább az zavar, hogy túl sok nőneműnek elveszik az agyát az érzelmeg. Akarok itt utalni arra, hogyha valami rosszul esett neki, akkor már nem veszi észre a dolog pozitív oldalát (pl. hogy megígérted, hogy hazajössz éjfélre, de nem sikerül, de legalább azt mondtam, megpróbálod, és nem azt, "le vagy sz*rva") és kitart az mellett, hogy szemét voltál.

Quote from: .Attila on 2008-07-18, 12:05:02
Személyes tapasztalataim alapján max. 5% normális ebből a szempontból.
És ez az 5% mind foglalt vagy nem megy ki a napfényre.

.Attila

Quote from: Member on 2008-07-18, 12:07:40
Quote from: .Attila on 2008-07-18, 12:05:02
Személyes tapasztalataim alapján max. 5% normális ebből a szempontból.
És ez az 5% mind foglalt vagy nem megy ki a napfényre.

Is-is, vagy csak nem érdeklem, vagy engem nem érdekel ő.

Selmo

Quote from: teraflare on 2008-07-18, 11:49:30
Akkor most kicsit gondolkodj a saját álszenteskedésedről is. Ugyanilyenek vagyunk mi is. Vagy ha nem akkor öntelt bunkónak neveznek majd.
Általában kendőzetlenül megmondom a véleményem, ezért általában bunkónak is szoktak tartani. De még mindig inkább ez mint, hogy szemből hajlongjak, a háta mögött meg köpködjek.

Quote from: sirtomi on 2008-07-18, 09:34:30
Én nagyon remélem, hogy barátnőm elmondja nekem ha valami gondja van. Tudja hogy nem sértődök meg szóval ez nem lehet gond.
Ha valami gondja van és nem mondja el, helyette egy idő után szakít akkor nem hiszem hogy azt a kapcsolatot nagyon akarta a nő.
Akarta, lépten-nyomon jelezte is, hogy nem jó valami, csak te éppen azoknak az apró jelzéseknek a 95%-át észre sem vetted, aztán mikor bedurcizik, és borít, akkor meg mégnagyobb bunkónak tart, mert nem elég, hogy nem fogtad fel időben, de még most sem érted, hogy mi van.
És elhiheted, ez mindennapos történet.

Quote from: teraflare on 2008-07-18, 11:49:30
Egyszerű, rossz nőt választottál. Keress olyat aki megteszi ezt. (Ez volt aztán a bölcsesség, látszik agyilag zokni lettem)
Már megvan, ennek ellenére még mi is beleesünk néha a férfi és női közlésmódbeli különbség csapdájába. :redface:

A tökéletesség unalmas.