Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

teraflare



.Attila

Quote from: teraflare on 2008-08-07, 14:26:21
Double post Tera strikes again!!!
Női vs férfi zuhanyzás

Ennek inkább a lolba kellett volna mennie.
Egyébként old old is old.

teraflare

No gondoltam megoszotm veletek amire hétvégén rájöttem a könyv alapján:
[spoiler=WARNING Terai hülyeség jön]
Nekem erősen női agyam van  :zomg: (szerencsére a nemi identitásom és vonzódásom az még a férfi részén van  :haha:) (viszont .Attilát kivéve elég sok más fórumozónak is, csak figyeljétek hogy pletykázunk itt a "szemét nők"-ről  :D) Túlzok az érzelmeimmel, szeretek fecsegni, számomra tényleg büntetés ha nem szólnak hozzám, sokáig rágódom mindenen, akikben megbízom azokkal megosztom minden gondom (a fiúk állítólag nem szokták mert a gyengeség jele)... Viszont így már érthető hogy mit szerettem azokban akikbe beleestem. Azoknak a lányoknak kissé fiús volt az agyuk (félek ezért megint kapok egy "na ugye hogy nem ismersz"-et majd  :redface:) a harmadától már szinte én is mondtam hogy szemét pasik. ^^" A legjobbat mégis azon nevettem mikor leírták hogy a lányok várják a szőke herceget fehér lovon mégis a vörös hajú szeplős számítógép technikusba esnek bele (ha megfordítjuk a nemeket mennyire fején találták a szöget  :lul:) A könyv végül is nem hülyeség érdemes egyszer elolvasni. A következő filmes estre elviszem és továbbadom.[/spoiler]

.Attila

QuoteA legjobbat mégis azon nevettem mikor leírták hogy a lányok várják a szőke herceget fehér lovon mégis a vörös hajú szeplős számítógép technikusba esnek bele

Ez így szerintem nem igaz, de lehet, hogy tévedek.

A női agy - férfi agy ilyetén felosztása szerintem nem állja meg a helyét. Nem hiszem, hogy ez nemtől függő, úh. teljesen normális vagy szerintem ebből a szempontból.

Fazék

Quote from: .Attila on 2008-08-11, 11:55:25úh. teljesen normális vagy szerintem.
kérem ne ugorjunk elhamarkodott következtetésekre  :D

.Attila


teraflare

Quote from: .Attila on 2008-08-11, 11:55:25
QuoteA legjobbat mégis azon nevettem mikor leírták hogy a lányok várják a szőke herceget fehér lovon mégis a vörös hajú szeplős számítógép technikusba esnek bele
Ez így szerintem nem igaz, de lehet, hogy tévedek.
Mondjuk a lényeg a szövegkörnyezetben volt amire ezt hozták példának, hogy nem biztos hogy az tetszik meg nekik a valóságban akiről álmodoznak, hanem lehet hogy a szöges ellentéte. Csak a "herceg" leírásán nevettem, hogy nekem egyből a "hercegnő" jutott az eszembe.

LittleElf

Quote from: .Attila on 2008-08-11, 11:55:25
QuoteA legjobbat mégis azon nevettem mikor leírták hogy a lányok várják a szőke herceget fehér lovon mégis a vörös hajú szeplős számítógép technikusba esnek bele

Ez így szerintem nem igaz, de lehet, hogy tévedek.

A női agy - férfi agy ilyetén felosztása szerintem nem állja meg a helyét. Nem hiszem, hogy ez nemtől függő, úh. teljesen normális vagy szerintem ebből a szempontból.

Ezek a jellemzők véleményem szerint javarészint a társaság hatásaként alakulnak ki, de nemtől függően eltérő közösségekbe kerülünk bele... szóval ez sok mással ellentétben nem a fiús-lányos agyunk eredménye  :smile:
Szóval én is csak azt tudom mondani, hogy teraflare: teljesen normális vagy, nálad már csak én vagyok "normálisabb"    ^^" (amint bemutatkozok egyszer rendesen, erről meg is lehet győződni  :D )

Rounin

Quote from: LittleElf on 2008-08-11, 19:50:31
(amint bemutatkozok egyszer rendesen, erről meg is lehet győződni  :D )

Hogyan? Kérjem meg a kezed és igent mondasz? :confused: :zomg:

Lythis

Quote from: .Attila on 2008-08-11, 11:55:25
QuoteA legjobbat mégis azon nevettem mikor leírták hogy a lányok várják a szőke herceget fehér lovon mégis a vörös hajú szeplős számítógép technikusba esnek bele

Ez így szerintem nem igaz, de lehet, hogy tévedek.

A női agy - férfi agy ilyetén felosztása szerintem nem állja meg a helyét. Nem hiszem, hogy ez nemtől függő, úh. teljesen normális vagy szerintem ebből a szempontból.
Nem nemek szerint lett felosztva, simán csak azért lett ez az elnevezés, mert adott nemnél az adott agyfelépítés a domináns (mindkét esetben 90%-kal, ha jólemlékszem).
Egyébiránt az egyedfejlődés korai szakaszában dől el (pár hónapos korig), hogy ki milyet kap.

LittleElf

Quote from: Rounin on 2008-08-11, 19:56:38
Quote from: LittleElf on 2008-08-11, 19:50:31
(amint bemutatkozok egyszer rendesen, erről meg is lehet győződni  :D )

Hogyan? Kérjem meg a kezed és igent mondasz? :confused: :zomg:

Köszönöm szépen, nem kérem  :angyali:

Dreamcleaver

Quote from: teraflare on 2008-08-11, 11:31:35
No gondoltam megoszotm veletek amire hétvégén rájöttem a könyv alapján:
[spoiler=WARNING Terai hülyeség jön]
Nekem erősen női agyam van  :zomg: (szerencsére a nemi identitásom és vonzódásom az még a férfi részén van  :haha:) (viszont .Attilát kivéve elég sok más fórumozónak is, csak figyeljétek hogy pletykázunk itt a "szemét nők"-ről  :D) Túlzok az érzelmeimmel, szeretek fecsegni, számomra tényleg büntetés ha nem szólnak hozzám, sokáig rágódom mindenen, akikben megbízom azokkal megosztom minden gondom (a fiúk állítólag nem szokták mert a gyengeség jele)... Viszont így már érthető hogy mit szerettem azokban akikbe beleestem. Azoknak a lányoknak kissé fiús volt az agyuk (félek ezért megint kapok egy "na ugye hogy nem ismersz"-et majd  :redface:) a harmadától már szinte én is mondtam hogy szemét pasik. ^^" A legjobbat mégis azon nevettem mikor leírták hogy a lányok várják a szőke herceget fehér lovon mégis a vörös hajú szeplős számítógép technikusba esnek bele (ha megfordítjuk a nemeket mennyire fején találták a szöget  :lul:) A könyv végül is nem hülyeség érdemes egyszer elolvasni. A következő filmes estre elviszem és továbbadom.[/spoiler]

Akkor nekem olyan nő kell, akinek férfi agya van. Lehetne a haverom és még dughatnám is! w00t!  :haha:

Amúgy annó valahol olvastam, hoygyaz ÁTLAGOS férfi és női agy tényleg különbözik. Más-más féltek dominál és ezáltal másban jó az adott személy. Pl a nők nagy része jobban tud koncentrálni több párhuzamos feladat elvégzésére, mint a férfiak. Erre valami kísérletet is láttam, de ugye 10 férfi +10 nő reggeli készülődése nem nagy statisztikai bizonyíték. De pl az ápólok nagy része tényleg nő, és gondolom (Japánt leszámítva) nem csak a szexi uniformis miatt.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member

Quote from: teraflare on 2008-08-11, 11:31:35
No gondoltam megoszotm veletek amire hétvégén rájöttem a könyv alapján:
[spoiler=WARNING Terai hülyeség jön]
Nekem erősen női agyam van  :zomg: (szerencsére a nemi identitásom és vonzódásom az még a férfi részén van  :haha:) (viszont .Attilát kivéve elég sok más fórumozónak is, csak figyeljétek hogy pletykázunk itt a "szemét nők"-ről  :D) Túlzok az érzelmeimmel, szeretek fecsegni, számomra tényleg büntetés ha nem szólnak hozzám, sokáig rágódom mindenen, akikben megbízom azokkal megosztom minden gondom (a fiúk állítólag nem szokták mert a gyengeség jele)... Viszont így már érthető hogy mit szerettem azokban akikbe beleestem. Azoknak a lányoknak kissé fiús volt az agyuk (félek ezért megint kapok egy "na ugye hogy nem ismersz"-et majd  :redface:) a harmadától már szinte én is mondtam hogy szemét pasik. ^^" A legjobbat mégis azon nevettem mikor leírták hogy a lányok várják a szőke herceget fehér lovon mégis a vörös hajú szeplős számítógép technikusba esnek bele (ha megfordítjuk a nemeket mennyire fején találták a szöget  :lul:) A könyv végül is nem hülyeség érdemes egyszer elolvasni. A következő filmes estre elviszem és továbbadom.[/spoiler]
Ez nem feltétlen nőiesség, inkább hülyeség kérdése. :angyali:

Kvikveg

Ferfi-noi: a tajekozodasbeli kulonbseg tetszett, es a "jo a humora" ertelmezese.
Nok altalaban ismeros tereptargyak alapjan tajekozodnak (a zold bolt utan balra a piros ize mellett) a ferfiak meg allitolag tavolsag-irany alapjan.
A "jo humora van" noi ertelmezesbenb: "jo vicceket mesel", ferfi ertelmezesben meg "nevet a jo vicceimen". :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: teraflare on 2008-08-11, 11:31:35
Nekem erősen női agyam van  :zomg:

Nem, neked mostható, szivacsos agyad van:
csak úgy szívod magadba ezt a sok hülyeséget :hehe:
Az, hogy valaki panaszkodik, vagy szeret dumálni, még nem jelenti azt, hogy
női agya van.

valamint: szivacsos --> kerge-marha :haha:

teraflare

Quote from: Lythis on 2008-08-11, 20:23:49
Nem nemek szerint lett felosztva, simán csak azért lett ez az elnevezés, mert adott nemnél az adott agyfelépítés a domináns (mindkét esetben 90%-kal, ha jólemlékszem).
Egyébiránt az egyedfejlődés korai szakaszában dől el (pár hónapos korig), hogy ki milyet kap.

Thx. valami ilyesmit akartam én is mondani.

Quote from: Member on 2008-08-11, 22:16:56
Ez nem feltétlen nőiesség, inkább hülyeség kérdése. :angyali:
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-08-12, 01:10:57
Nem, neked mostható, szivacsos agyad van:
csak úgy szívod magadba ezt a sok hülyeséget :hehe:
valamint: szivacsos --> kerge-marha :haha:
Köszön köszönöm. önök szeretnek engem, igazán szeretnek.

Makos

Quote from: Dreamcleaver on 2008-08-11, 21:22:40
Akkor nekem olyan nő kell, akinek férfi agya van. Lehetne a haverom és még dughatnám is! w00t!  :haha:

Amúgy annó valahol olvastam, hoygyaz ÁTLAGOS férfi és női agy tényleg különbözik. Más-más féltek dominál és ezáltal másban jó az adott személy. Pl a nők nagy része jobban tud koncentrálni több párhuzamos feladat elvégzésére, mint a férfiak. Erre valami kísérletet is láttam, de ugye 10 férfi +10 nő reggeli készülődése nem nagy statisztikai bizonyíték. De pl az ápólok nagy része tényleg nő, és gondolom (Japánt leszámítva) nem csak a szexi uniformis miatt.  :D

Ez a kísérlet amúgy hülyeség, mert a férfiak is tudnak koncentrálni több párhuzamos feladat elvégzésére :P

teraflare

Quote from: Makos on 2008-08-12, 11:47:31
Ez a kísérlet amúgy hülyeség, mert a férfiak is tudnak koncentrálni több párhuzamos feladat elvégzésére :P
De eredetileg a férfi agynak a vadászat miatt 1 dologra kellett öszpontosítani keményen ezért nevezik az egyszálú figyelésre képes agyat férfi agynak (nem pedig azért mert a férfiakban van csak). Ezzel szemben a családomban a nők max 1 dologra tudnak figyelni ,soha nem értettem miért nem hallják ha olvasás közben hozzájuk szólok míg én zenét hallgatok, olvasok, túrom az orrom ( :D) és figyelek a külvilágra.

Lythis

Quote from: teraflare on 2008-08-12, 12:01:10
Quote from: Makos on 2008-08-12, 11:47:31
Ez a kísérlet amúgy hülyeség, mert a férfiak is tudnak koncentrálni több párhuzamos feladat elvégzésére :P
De eredetileg a férfi agynak a vadászat miatt 1 dologra kellett öszpontosítani keményen ezért nevezik az egyszálú figyelésre képes agyat férfi agynak (nem pedig azért mert a férfiakban van csak). Ezzel szemben a családomban a nők max 1 dologra tudnak figyelni ,soha nem értettem miért nem hallják ha olvasás közben hozzájuk szólok míg én zenét hallgatok, olvasok, túrom az orrom ( :D) és figyelek a külvilágra.
OMG, a csládod nőtagjai FÉRFIAK!!!  :zomg: :D :D

motifator

Quote from: Lythis on 2008-08-12, 12:16:31
Quote from: teraflare on 2008-08-12, 12:01:10
Quote from: Makos on 2008-08-12, 11:47:31
Ez a kísérlet amúgy hülyeség, mert a férfiak is tudnak koncentrálni több párhuzamos feladat elvégzésére :P
De eredetileg a férfi agynak a vadászat miatt 1 dologra kellett öszpontosítani keményen ezért nevezik az egyszálú figyelésre képes agyat férfi agynak (nem pedig azért mert a férfiakban van csak). Ezzel szemben a családomban a nők max 1 dologra tudnak figyelni ,soha nem értettem miért nem hallják ha olvasás közben hozzájuk szólok míg én zenét hallgatok, olvasok, túrom az orrom ( :D) és figyelek a külvilágra.
OMG, a csládod nőtagjai FÉRFIAK!!!  :zomg: :D :D
:lol:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

teraflare

Quote from: Lythis on 2008-08-12, 12:16:31
OMG, a csládod nőtagjai FÉRFIAK!!!  :zomg: :D :D
A FÉRFIAK (mostmár csak én) MEG NŐK??  :zomg: :zomg: :zomg: I'm a shemale!!!

Rounin

About that proposal thingie...
Just forget it boys/girl. :zomg:

Member

Vannak belépőim kiváló gázkamrákba, mielőtt elszaporodtok. :D

teraflare

Quote from: Member on 2008-08-12, 13:29:01
Vannak belépőim kiváló gázkamrákba, mielőtt elszaporodtok. :D
Lehet illatok közül választani?  :P

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LittleElf

Quote from: Member on 2008-08-12, 13:29:01
Vannak belépőim kiváló gázkamrákba, mielőtt elszaporodtok. :D

Nem kell kapkodni, úgyis csak minden második egymásratalálásból lehet gyerek  :D

teraflare

Quote from: LittleElf on 2008-08-12, 15:26:54
Nem kell kapkodni, úgyis csak minden második egymásratalálásból lehet gyerek  :D
De akkor aztán szaporodunk mint a nyulak... 5 utód minimum évente.  :ejnye:

Rounin


Dreamcleaver

Quote from: Makos on 2008-08-12, 11:47:31
Quote from: Dreamcleaver on 2008-08-11, 21:22:40
Akkor nekem olyan nő kell, akinek férfi agya van. Lehetne a haverom és még dughatnám is! w00t!  :haha:

Amúgy annó valahol olvastam, hoygyaz ÁTLAGOS férfi és női agy tényleg különbözik. Más-más féltek dominál és ezáltal másban jó az adott személy. Pl a nők nagy része jobban tud koncentrálni több párhuzamos feladat elvégzésére, mint a férfiak. Erre valami kísérletet is láttam, de ugye 10 férfi +10 nő reggeli készülődése nem nagy statisztikai bizonyíték. De pl az ápólok nagy része tényleg nő, és gondolom (Japánt leszámítva) nem csak a szexi uniformis miatt.  :D

Ez a kísérlet amúgy hülyeség, mert a férfiak is tudnak koncentrálni több párhuzamos feladat elvégzésére :P

Nagy betűvek írtam, de a te kedvedért ki is vastagítom. Minden ilyen teszt álltalánosít, ergo vannak kivételek. A lényeg, hogy elméletben van egy ilyen általános minta ami alapján a két nem megkülönböztethető, és ezt próbálják meg kísérletekkel bizonyítani.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS