Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Member

Ez a "boldog lesz, és akkor én is vele örülök" nekem mindig hamis szagot árasztott.

És tudtam, hogy terra írja, hogy őt üthetem, csak kicsit késett... :lul: Túl sokat írsz mostanában, kezdelek kiismerni. :haha:

pet

Quote from: teraflare on 2008-08-30, 17:01:22
Quote from: pet on 2008-08-29, 20:03:03
nos akkor én szenvedek, de legalább ő boldog, ennyi elég is nekem :D
Miért érzem úgy hogy ezt te sem gondolod így, csak szeretnéd legalább magaddal elhitetni? ::) (talán épp mert tapasztalat  :haha:)

téves :D mivel más lehetőségem nincs, ezért csak aztmondhatom hogy ez van xD de valamilyen szinten mégis igaz, de nem próbálom elhitetni magammal ha egyszer így van :D

Rounin

Quote from: pet on 2008-08-30, 17:10:40
téves :D mivel más lehetőségem nincs, ezért csak aztmondhatom hogy ez van xD de valamilyen szinten mégis igaz, de nem próbálom elhitetni magammal ha egyszer így van :D

Ennyi _elég_ neked? Kucc-kucc.

teraflare

Quote from: pet on 2008-08-30, 17:10:40
mivel más lehetőségem nincs, ezért csak aztmondhatom hogy ez van xD
A "nincs más lehetőség" és az "ezt akarom" messze áll egymástól. Ha valóban így gondolod, oké, csak 1 valakinek ne akaraj hazudni ha mégsem így van. Magadnak. Én tudom hogy önző vagyok és az akarom hogy Y VELEM legyen, de azt tudom hogy erre nincs esélyem. Kívánni kívánom hogy találjon valakit akivel boldog lesz, de nem érzem magam ettől még jól sőt:  :falba: :falba: :falba: Ezért is töröltem minden eddigi elérhetőségem felé. Nem akarom tudni hogy így lett, nem tudnék ennek örülni. Lehet önző dög vagyok ,de ez van. ÉN (mármint nem Ő hanem én) is boldog akarok lenni végre! Bár tudom hogy ennek legnagyobb akadálya én vagyok.

Quote from: Member on 2008-08-30, 17:06:38
És tudtam, hogy terra írja, hogy őt üthetem, csak kicsit késett... :lul: Túl sokat írsz mostanában, kezdelek kiismerni. :haha:
Bocsi WOW-oztam  :D Ott is tank vagyok  :haha:
Kiismerni? Dehogy is, csak egysíkú a hülye énem.  :ejnye:

Rounin

Quote from: teraflare on 2008-08-30, 18:32:49
ÉN is boldog akarok lenni végre! Bár tudom hogy ennek legnagyobb akadálya én vagyok.

Depressed? Feeling lonely? Seems like there's no way out?
Smith & Wesson!
Your best friend.

teraflare


pet

Quote from: teraflare on 2008-08-30, 18:32:49
Quote from: pet on 2008-08-30, 17:10:40
mivel más lehetőségem nincs, ezért csak aztmondhatom hogy ez van xD
A "nincs más lehetőség" és az "ezt akarom" messze áll egymástól. Ha valóban így gondolod, oké, csak 1 valakinek ne akaraj hazudni ha mégsem így van. Magadnak. Én tudom hogy önző vagyok és az akarom hogy Y VELEM legyen, de azt tudom hogy erre nincs esélyem. Kívánni kívánom hogy találjon valakit akivel boldog lesz, de nem érzem magam ettől még jól sőt:  :falba: :falba: :falba: Ezért is töröltem minden eddigi elérhetőségem felé. Nem akarom tudni hogy így lett, nem tudnék ennek örülni. Lehet önző dög vagyok ,de ez van. ÉN (mármint nem Ő hanem én) is boldog akarok lenni végre! Bár tudom hogy ennek legnagyobb akadálya én vagyok.

attól még nem érzem magam boldognak, és én is leginkább nem tudnék arról hogy mi van vele, de néha mégiscsak rávisz a lélek hogy utánakutassak :D önző emberként, mivel szerintem ilyen esetben mindenki az lenne, vissza akartam volna kapni, így fél év után kezdek meglenni nélküle. viszont ha átgondoltam magamban néha az egészet, akkor mindig rájöttem, ha igazán szerettem akkor ez így van jól.. nem vagyok boldog, de legalább látom az értelmét :D

teraflare

Quote from: pet on 2008-08-30, 22:36:28
de néha mégiscsak rávisz a lélek hogy utánakutassak :D
Ismerős  :D De ha rámjött újra az érdeklődés akkor inkább mégjobban beletemetkeztem a munkába.

Quote from: pet on 2008-08-30, 22:36:28
nem vagyok boldog, de legalább látom az értelmét :D
Jó neked. Boldog én sem vagyok de én az értelmében sem vagyok biztos. :frown:

Rounin


teraflare

Quote from: Rounin on 2008-08-31, 00:28:26
Ingyen sodrok kötelet.
Lehetőleg ne legyen kender mert allergiás vagyok rá. Inkább selyem az kényelmesebb és nem dörzsöli ki annyira a bőröm.

pet

teraflare volt már leírva ide hogy mi is történt veled pontosan? kíváncsi lennék rá

Rounin

Összefoglalhatom?

He's fucked.

There. ^^

teraflare: még mit nem. Kapsz vászonból, mihaszna válogatós kölke... :mad:

.Attila

A történtek miatt javasolnám, hogy ez inkább pm-ben menjen.

teraflare

Quote from: pet on 2008-08-31, 00:40:40
teraflare volt már leírva ide hogy mi is történt veled pontosan? kíváncsi lennék rá
Nono, ezt egyszer már lejátszottam. Mégegyszer nem. :ejnye: De legyen elég annyi hogy én voltam a hülye. ^^"
Amennyit elmondhatok szerintem:
egyetemen ismerősök, én beleszeret, ő belém nem, én erőltet dolgot, összekapás, én sír itt mint hülye és mond féligazságot, még jobban összekapás, majd részemről idegösszeomlás, nemrég pedig megírta hogy már nem akarja leszedni a fejem, aminek nagyon örültem, újból mindent elszúrok végül törlök emilt, msn-nt, mobil ellopva így telszámom sincs régi. Életem ezen része lezárva.

Ha önsajnáltatónak találjátok szóljatok és törlöm.

Quote from: .Attila on 2008-08-31, 00:44:20
A történtek miatt javasolnám, hogy ez inkább pm-ben menjen.
Még pm-ben sem mondanám el úgy mégegyszer.  :frown:

Rounin

Önsajnáltató? Az biztos, hogy nem takargatod magad.

pet

ez pont elég volt :) rövid összefoglaló nem önsajnáltatás szvsz. amúgy ez engem is zavar még, hogy ott van a másik lány, de még mindig nyomaszt ha vmit változtat magán a másik. elfelejteni nehéz, elnyomni meg.. nos ez nem tudom hogy jó ötlet e, bár szerintem te is kiadtad már ezt a történetet valakinek, ami szerintem jól jön ilyne helyzetekben, nagyon megtudja nyugtatni az embert :D btw az én esetemben is én basztam el, sok hülyeségem volt

teraflare

Quote from: pet on 2008-08-31, 01:09:21
bár szerintem te is kiadtad már ezt a történetet valakinek,
És ez volt a következő probléma. 4 embernek. És az önsajnáltató verziót. 2 Azt mondta hogy hagyjam azt a hisztis qrvát és keressek másik lányt.(tudom ez ilyenkor standard szöveg, de én akkor sem erre voltam kíváncsi) 1 hogy hagyjam inkább a fenébe és keressek egy normális(abb?) lányt. (Ő inkább mondta volna hogy hagyjam békén a hülyeségemmel,akkor most nem állna tiltólistám élén...) Egy meg inkább arra volt kíváncsi ki lehet az akitől én így kiborulhattam  :D Namármost 1-et ő is ismert és hogy tőle mit hallott vissza hogy miket mondtam, nemtom, de nem egyezett azzal amit én mondtam neki.Hogy mi volt az fogalmam sincs, nem kérdeztem csak azt tudom hogy én szoktam inkább kiszínezni a dolgokat. Na nem ez volt az ok hogy nem beszél már velem. Úgyhogy a "mindig van lentebb" elv alapján inkább nem rontom már tovább magam előtte (kivéve még ezt a kis fórumsírást)

Na én inkább lefekszem aludni mert így álmosan még a végén megint sok hülyeséget összesírok.

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Rounin


teraflare

Quote from: Selmo on 2008-08-31, 05:53:56
Inkább dotáznál...
:_off:
Húú tényleg, csak újra kellett rakni a gépet és nem tudom hogy nálam van-e legalábbb a képfájlja a The frozen throne-nak. :frown:

pet

"hagyjam azt a hisztis qrvát" néha standard, de szerintem hülyeség, legalábbis könnyű azt mondani. ha ilyesmiben segítek valakinek, én sose mondom ezt mert tudom hogy nem lehet olyan könnyen elfelejteni .

Member

Jobb hagyni a hisztis qrvát, mert addig nem szokik le a hisztiről, amíg nem marad egyedül.

teraflare

Quote from: Member on 2008-08-31, 21:21:53
Jobb hagyni a hisztis qrvát, mert addig nem szokik le a hisztiről, amíg nem marad egyedül.

Félre ne értsétek, egyáltalán nem azt mondom hogy hisztis (legalábbis nem jobban mint bármelyik nő  :D) szar időszaka volt amiről tudtam már az elég volt indoknak a kiborulásra, hát még amiről nem is tudhattam. A tanulság: vagy beszélj objektíven vagy kussolj mások előtt.  :haha:
De mostmár hagyjuk ezt. Nem úgy felejtek ha egyfolytában erről beszélek.   :ejnye:

Member

Ha akarod, emlékeztetlek, mielőtt még végleg elfelejted. :haha:

Lythis

Quote from: Member on 2008-08-31, 21:21:53
Jobb hagyni a hisztis qrvát, mert addig nem szokik le a hisztiről, amíg nem marad egyedül.
Fenét! ütni kell a mocskot, úgyis tuti megérdemli! És tanulja meg, hogy kussoljon! Aztán persze jól ki is kéne nyírni majd, hogy végleg befogja, ráadásul evvel egyúttal jót is teszünk neki, mert ez a világ úgyis rohadt, és mocskos, és mételyes fertő, és legalább megszabadítjuk a létezés szenvedésétől. Természetesen csak azután, hogy jól pofánb*sztuk párszor, amiért volt pofája hisztizni. Rohadt asszonyállat...

Rounin


Dreamcleaver

Quote from: Lythis on 2008-09-01, 03:00:47
Quote from: Member on 2008-08-31, 21:21:53
Jobb hagyni a hisztis qrvát, mert addig nem szokik le a hisztiről, amíg nem marad egyedül.
Fenét! ütni kell a mocskot, úgyis tuti megérdemli! És tanulja meg, hogy kussoljon! Aztán persze jól ki is kéne nyírni majd, hogy végleg befogja, ráadásul evvel egyúttal jót is teszünk neki, mert ez a világ úgyis rohadt, és mocskos, és mételyes fertő, és legalább megszabadítjuk a létezés szenvedésétől. Természetesen csak azután, hogy jól pofánb*sztuk párszor, amiért volt pofája hisztizni. Rohadt asszonyállat...

QFT

*hands metal bat*

Make sure she stays in good enough condition to do the dishes and the shopping tomorrow.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

teraflare

Quote from: Lythis on 2008-09-01, 03:00:47
Fenét! ütni kell a mocskot, úgyis tuti megérdemli! És tanulja meg, hogy kussoljon! Aztán persze jól ki is kéne nyírni majd, hogy végleg befogja, ráadásul evvel egyúttal jót is teszünk neki, mert ez a világ úgyis rohadt, és mocskos, és mételyes fertő, és legalább megszabadítjuk a létezés szenvedésétől. Természetesen csak azután, hogy jól pofánb*sztuk párszor, amiért volt pofája hisztizni. Rohadt asszonyállat...
:hail:
Köszönöm mester. Ezentúl megfogadom a tanácsát.  :D  Íme az első házifeladatom megoldása:

Rounin

Szóval a címben szereplő "értsük" valójában "sértsük" akar lenni.

teraflare

Quote from: teraflare on 2008-08-31, 23:27:00
A tanulság: vagy beszélj objektíven vagy kussolj mások előtt.  :haha:
Hú ez így ebéd után félreérthető lett. Just for sure: Ez rám vonatkozott  :D