Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

teraflare

Quote from: Dreamcleaver on 2008-09-01, 17:58:55
Quote from: teraflare on 2008-09-01, 16:15:21
Quote from: sirtomi on 2008-09-01, 16:13:22
Ha nem tetszik nem kell olvasni, ennyi az egész :)
Ha kérhetném kicsit kedvesebben, nem egy fórumtrollal beszélsz.  ^^"

Tessék most megint mindenem remeg hogy megint valami hülyeséget tettem.  :redface:

Quote from: teraflare on 2008-09-01, 16:50:09
Megkérhetném a többieket, hogy ne szóljanak hozzá a topichoz most egy ideig? Félek hogy valaki "poénból" beszólna valamit és megsértené. Megtudja ő védeni magát , de én akkor is az ő oldalára fogok állni és tudom, hol lesztek filmmaratonon  :__devil:

Satisfied?

Quote from: Dreamcleaver on 2008-09-01, 17:58:55
Mellesleg nem hiszem, hogy yaone szereti ha gyereknek nézik (én legalábbis utálnám).
Azt hiszed nem tudom? Már jópárszor lebaszott érte, de ez van.

BTW ahogy sirtomi is írta, ha nem tetszik, NE olvasd!

Member

Tera pontosan az a fajta, aki túlgondoskodó anya lenne. Ne szülj gyereket. :ejnye:

teraflare

Quote from: Member on 2008-09-01, 18:10:41
Tera pontosan az a fajta, aki túlgondoskodó anya lenne. Ne szülj gyereket. :ejnye:
Jókor szólsz. Már a 6. hónapban vagyok. :mad:

yaone

Dreamcleavernél a pont
másrészt
mi az, hogy "mi" rendezünk kirakat színházat?  pont azért szóltam közbe, mert már qrvára unom, hogyha terának valami baja van, akkor itt teregeti ki , ráadásul még tudja is, hogy szoktam olvasni a fórumot. bánná a halál, ha nem én lennék a főszereplő folyamatosan
nem lehetne ennek végetvetni egyszer és mindenkorra? nekem ugyanis semmi kedvem kiteregetni bármit, de az se tetszik jobban, ha egymaga adja elő
már a legelején is ezer+1 lehetőség lett volna privátban lerendezni, és most hogy privátban lerendeztük ,visszajön ide....
elnézést, hogy közbevakkantok a szívfájdalom fórumba, de nekem ez nem tetszik :mad:

Dreamcleaver

Quote from: yaone on 2008-09-01, 18:19:59
mi az, hogy "mi" rendezünk kirakat színházat?  pont azért szóltam közbe, mert már qrvára unom, hogyha terának valami baja van, akkor itt teregeti ki

Gomen, igazad van, nem figyeltem oda, mikor fogalmaztam.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

pet

én tera oldalán állok :P és talán az én hibám is hogy előhoztam belőle ezt, mert nem tudtam hogy a számára régen(hangsúly) kiszemelt lány is forumozik. nos szeretnék először is elnézést kérni, és a többiek meg stfu :D inkább nyugalmasan kéne elrendezni ezt minthogy oltjátok egymást, és a hibákat keresitek :S viszont tera ha kell valami segítség szólhatsz, bár ilyen téren nekem is csak egy tapasztalatom volt, de tudom ha egyszer ez beüt nos... az én esetemben rendesen lerombolt .

edit: yaone viszont rendben hogy zavar ez az egész dolog :P de én örülnék neki ha lenne valaki aki szeretne, még ha én nemis szeretném viszont... persze leírni ilyen dolgokat, és visszaolvasni nem minden esetben kellemes, de információt róla és rólad nem adott ki, csak egy tömör történetet. egyetem szerelem. ez még semmi szerintem. és tényleg nem volt semmi sértő tera írásában, inkább megbánó. na már ha részedről szeretet nemis de elismerés járna neki.

edit2: de szerintem ennyi legyen elég, nem akarok még több drama comment okozója lenni :S

.Attila

ITT BAAAAAAAAAWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW



Afene, reménykedtem, hogy munkahelyen majd lesz bőven választék, egyelőre nincs.

Rounin


Member


.Attila


Rounin


Solid Snake


Rounin


teraflare

Quote from: pet on 2008-09-01, 18:42:47
nos szeretnék először is elnézést kérni
Nyugi semmi gond, már lezártam a dolgot. Ideje a munkámra figyelnem.

Quote from: .Attila on 2008-09-01, 20:38:19
ITT BAAAAAAAAAWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW
Afene, reménykedtem, hogy munkahelyen majd lesz bőven választék, egyelőre nincs.
LOL same here. Itt vannak jó nők de foglaltak.  :falba:

Member


.Attila

Quote from: teraflare on 2008-09-02, 10:15:50
Quote from: pet on 2008-09-01, 18:42:47
nos szeretnék először is elnézést kérni
Nyugi semmi gond, már lezártam a dolgot. Ideje a munkámra figyelnem.

Quote from: .Attila on 2008-09-01, 20:38:19
ITT BAAAAAAAAAWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW
Afene, reménykedtem, hogy munkahelyen majd lesz bőven választék, egyelőre nincs.
LOL same here. Itt vannak jó nők de foglaltak.  :falba:

Ma mégis láttam egyet. Szerintem jegygyűrű volt rajta.
Nodehátezvan. Keep looking. seek and destroy

Kvikveg

Quote from: Dreamcleaver on 2008-09-01, 17:58:55
...
vérzőszívű emo-herceget fekete lovon,
...
:lul: :muhahah: :lol:

Quote from: teraflare on 2008-09-01, 18:12:36
Quote from: Member on 2008-09-01, 18:10:41
Tera pontosan az a fajta, aki túlgondoskodó anya lenne. Ne szülj gyereket. :ejnye:
Jókor szólsz. Már a 6. hónapban vagyok. :mad:
:D

Hetfon elutazom, erre mit muveltek rogton?  :P

En is lattam most valakit, de sokkal fiatalabb, es asszem o unna magat mellettem. Es mar van baratnoje. *shoots herself*

Edit: fixed. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Quote from: Kvikveg on 2008-09-07, 10:37:49
Es mar van baratnoje. *shoots her*
Fixed.

Amúgy önmagadra miért himself? Vagy már megvolt a műtét? :D

Rounin


Kvikveg

Quote from: Member on 2008-09-07, 10:46:36
Quote from: Kvikveg on 2008-09-07, 10:37:49
Es mar van baratnoje. *shoots her*
Fixed.

Amúgy önmagadra miért himself? Vagy már megvolt a műtét? :D
:lol:
Fixed.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Történet augusztus végéről, SZINről.

Volt 4 csodálatos napom egy lánnyal. Aztán elém állt azzal, hogy alapvetően minden rendben velem, de kis dolgokban nem úgy viselkedek, mint ahogy az ő Tökéletes Párja viselkedne, és nem akarja, hogy megint egy olyan kapcsolatban éljen hónapokig, amivel nem teljesen elégedett, mint legutóbb, és hogy ha most abbahagyjuk, akkor kevésbé fog fájni...

Sírtam, mint egy dög... kezemben egy hálózsákkal és egy polifoammal kimásztam a kerítésen és nekivágtam az éjszakai Szegednek, megkeresni az ott lakó haveromat. A színes fesztiválkarszalagokat letéptem.

Hogy ezt miért mesélem el egyáltalán?

Mert KIBASZOTT GECISÉG, hogy azt a szörnyű jéghideg pillanatot mennyire tökéletesen jól megragadja egy egyszerű xkcd képsor:

http://www.xkcd.org/449/

A lány szövege más volt, de a szituáció és főként az én reakcióm 100%-ban ugyanaz...

Most már röhögni is tudok ezen, de elsőre amikor megláttam (most olvasom vissza a lemaradásaimat az xkcd-n), eléggé ledermedtem.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: Ramiz on 2008-09-09, 22:23:28
Volt 4 csodálatos napom egy lánnyal...

Hercegnő szindróma, felejtős.
Persze könnyű ezt így innen mondani.

Lythis

Quote from: .Attila on 2008-09-09, 23:02:35

Hercegnő szindróma, felejtős.

érdekelne, hogy ez pontosan mégis mit takar

.Attila

Quote from: Lythis on 2008-09-09, 23:04:33
Quote from: .Attila on 2008-09-09, 23:02:35

Hercegnő szindróma, felejtős.

érdekelne, hogy ez pontosan mégis mit takar

Jelenleg ezt:

Quotede kis dolgokban nem úgy viselkedek, mint ahogy az ő Tökéletes Párja viselkedne

Fatal

Szar ügy, szerintem sokunkkal megesett, bár én nem vagyok a sírós típus. Erre a "Tökéletes Pár"-ra ált. úgy reagálok, hogy remélem megtalálod, de belül kárörvendően hozzá teszem, hogy úgyse fogod, nyehehe.
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Rounin

Quote from: .Attila on 2008-09-09, 23:16:51
Jelenleg ezt:

Szóval ez egy univerzális, jokerként funkcionáló negatív jelző? Just asking.

Lythis

Minden nőnemű lényre, amelyik nem benned látja a számára ideális párt, és ezt a tudtodra is adja.
Persze húzhatná az agyadat, meg a tenyereden hordoztathatná magát, igen, de a rohadt, öntelt királykisasszonynak van mersze megmondani neked, hogy nem szeretné, ha lenne bármi komolyabb. Hogy milyen pofátlan asszonynépek élnek manapság :ejj:
Bakancsot fel, és képen kell somni, mielőtt szájal! Régen is bevált, most is be fog...

Fatal

Gondolom az "Én tökéletest érdemlek és az is kell" lyányra gondolt, és direkt a bevezetést idézte be.
[spoiler]If it meant to be trolling, than sorry, old bean. ^^[/spoiler]
@Ramiz: Amúgy szerintem csak nem akart veled járni, és női módra nem akart megbántani.
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Rounin

Quote from: Fatal on 2008-09-10, 00:05:36
Gondolom az "Én tökéletest érdemlek és az is kell" lyányra gondolt, és direkt a bevezetést idézte be.
[spoiler]If it meant to be trolling, than sorry, old bean. ^^[/spoiler]

Az 'én tökéletes párom' nálam nem a tökéletesség mintapéldánya, hanem az, aki nekem tökéletes. Akinél nem érzem, hogy valami mégsem úgy megy, ahogy kéne. Szóval nem olyan biztos, hogy a leányzó hülye picsa volt, legalábbis Ramizból többet nézek ki. legalábbis én képes vagyok ezt feltételezni. :p
(guess i'm not that bitter after all)

Also az ominózus xkcd strip a kedvenceim közt van, pont azért a brutálisan hatékony ábrázolásért. (és mert a keserű kacaj jól áll :F)


Lythis: _mindent_ értek. :lazza: