Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Fatal

Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths


teraflare

Quote from: Lythis on 2008-09-10, 00:04:04
Minden nőnemű lényre, amelyik nem benned látja a számára ideális párt, és ezt a tudtodra is adja.
Persze húzhatná az agyadat, meg a tenyereden hordoztathatná magát, igen, de a rohadt, öntelt királykisasszonynak van mersze megmondani neked, hogy nem szeretné, ha lenne bármi komolyabb. Hogy milyen pofátlan asszonynépek élnek manapság :ejj:
Bakancsot fel, és képen kell somni, mielőtt szájal! Régen is bevált, most is be fog...

:tezsvir:
Szeretem Lythis "Reductio ad absurdum"-jait. :D (lehet nem is az, csak úgy tetszett ez a kifejezés a Big bang theoryból  :P) És szerintem egy szinten igaza is van. Jobb lett volna ha hagyja hogy Ramiz illúzióban éljen és mikor már jobban megszerette akkor valami hülyeséggel lekoptassa? Így fájt egy pár napig. De nem hetekig,hónapokig. (legalábbis remélem  ^^") Ha nem mondja el akkor kerüli a konfliktust, ha elmondja akkor meg királykisasszony?  :confused: De viszont a kis dolgokkal kapcsolatban miért nem lehetett esetleg megbeszélni hogy mit várna ő el? (már ha nem csak egy lekoptató szöveg volt) Ha csak várja a tökéletest nem biztos hogy meg is találja, néha elég lenne a majdnem tökéletest helyes irányba terelni. No, de másnapos fejjel nem is akarok többet okoskodni  ^^"

Viszont egy jó hír (ami innen senkit nem érdekel  :D) Egy osztálytársnőmnek hamarosan megszületik a kislánya.  :appl: (Ezt tegnap meg is ünnepeltem 7 v 8 0.04-es pálesszal ) A leveléből pedig megtudtam hogy mi hímek milyen szerencsések vagyunk. (Ezt mindig el is felejtem) A nőknek ott van a havibaj (egy lányismerősömnek ezek annyira fájnak hogy gyakran összegörnyedt tőle), és mikor megszűnik akkor meg jön a 9 hónap legalizált emberkínzás. Most nem sorolom fel őket, gondolom mindenki tudja milyen rossz egy terhes nőnek (a filmbeli idilli hangulat csak faszság) Majd utána is még jópár hónap. Emiatt a munkahely is kibaszhat velük (őt emiatt nem léptették elő, mert úgyis szülni fog akkor meg már minek). Míg én hosszas gondolkodás után is csak annyit tudtam számunkra problémát felhozni hogy álló jancsival nem tudok hason aludni  :D
Elnézést ha megint emóskodtam, fáradtan és másnaposan mindig érzékenyebb vagyok.  :angyali:

Ramiz

Quote from: Fatal on 2008-09-10, 00:05:36@Ramiz: Amúgy szerintem csak nem akart veled járni, és női módra nem akart megbántani.

Persze, könnyen lehet. De addig minden smooth volt... és a négy nap előtt már voltak találkozások, beszélgetések, táncok... magyarul ő is sok mindent tett, hogy összejöjjünk.

Quote from: Fatal on 2008-09-09, 23:39:46Erre a "Tökéletes Pár"-ra ált. úgy reagálok, hogy remélem megtalálod, de belül kárörvendően hozzá teszem, hogy úgyse fogod, nyehehe.

Én is ezt mondtam neki. Minden kapcsolat megszokásból, összeszokásból áll. És azt hiszem, hogy egész jó is vagyok ebben. Persze bennem is sok mindent kell megszokni, állatságok, őrültségek... De ezt az oldalamat még nem is ismerte. :D

Na mindegy, ennyi voltam. Most már nem akarok egy-egy eset után filozófiát meg képleteket gyártani a nőkről. Annyi történt, hogy egyszerűen nem voltam elég jó ehhez a lányhoz. De az az érzés, amikor hülyén mondogattam, hogy de hát hogy lehet, hiszen én szeretlek... annyira buta, annyira szánalmas, annyira kiszolgáltatott. Zseniális az az xkcd-s srác, na. Persze ezt eddig is tudtuk. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: teraflare on 2008-09-10, 10:47:36
7 v 8 0.04-es pálesszal
Első olvasásra azt hittem hogy felétek nem neve hanem verziószáma van a pálinkáknak... ^^"

teraflare

Quote from: Ramiz on 2008-09-10, 11:11:04
Persze bennem is sok mindent kell megszokni, állatságok, őrültségek...
Mármint az olyasmi mint a gatyátlan fotózkodásod a déli pályaudvaron? Hát igen, lehet furcsállta volna kicsit  :D

Quote from: Zsiga on 2008-09-10, 11:18:33
Quote from: teraflare on 2008-09-10, 10:47:36
7 v 8 0.04-es pálesszal
Első olvasásra azt hittem hogy felétek nem neve hanem verziószáma van a pálinkáknak... ^^"
:lul:
Lehet az is volt.  A teljes neve Málnás/szilvás/barackos/meggyes Mézes fütyülős pálinka volt. csak mintha régen nem 0.04 esben hanem 0.05 ben adták volna  :confused:
Amúgy tegnap majdnem verekedés lett egy lány miatt. Egy haveromnak megtetszett egy kiscsaj én meg addig is gondoltam lefoglalom a barátnőjét amíg ő próbálkozik nála erre a kiscsaj hozzám kezdett dörgölőzni majd  valami izomagyú megfog és hátrébbdob. Kun vér előtör és én is megfogtam felemeltem (komolyan nem éreztem a  súlyát  :D) és elhajítottam (nálam ezzel 1-1) erre hátbavág (picit még érzem most is  ^^") és beáll valami kemény testartással. Én nevettem egyet és békejobbot nyújtottam majd baráti hátveregetés és kerestem másik lányt. Egy ismeretlenért nem fogok leálli verekedni.

.Attila

Quote from: Lythis on 2008-09-10, 00:04:04
Minden nőnemű lényre, amelyik nem benned látja a számára ideális párt, és ezt a tudtodra is adja.
Persze húzhatná az agyadat, meg a tenyereden hordoztathatná magát, igen, de a rohadt, öntelt királykisasszonynak van mersze megmondani neked, hogy nem szeretné, ha lenne bármi komolyabb. Hogy milyen pofátlan asszonynépek élnek manapság :ejj:
Bakancsot fel, és képen kell somni, mielőtt szájal! Régen is bevált, most is be fog...


Olvasd el és értelmezd még egyszer, amit Ramiz írt.
De felőlem írogathatsz még ilyeneket és égetheted magadat a totálisan mellélövő ironikus stílusoddal.
Nem a "nem"-ről van szó, hanem az indoklásról, ha ezt esetleg nem sikerült volna felmérni.

Lythis


Fatal

Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

.Attila


Ramiz

Quote from: teraflare on 2008-09-10, 11:55:58
Quote from: Ramiz on 2008-09-10, 11:11:04
Persze bennem is sok mindent kell megszokni, állatságok, őrültségek...
Mármint az olyasmi mint a gatyátlan fotózkodásod a déli pályaudvaron? Hát igen, lehet furcsállta volna kicsit  :D

Keleti. Megnéztem a videót, túl durva, hogy feltöltsem (később megtalálhatja bárki: főnök, asszony... na neeem :haha: ). Képet majd talán, cenzúrázva. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

teraflare

Quote from: Ramiz on 2008-09-11, 20:17:39
Keleti. Megnéztem a videót, túl durva, hogy feltöltsem (később megtalálhatja bárki: főnök, asszony... na neeem :haha: ). Képet majd talán, cenzúrázva. :D
Jövőhétvégén filmmaratonon levetíteni bemelegítésnek?  :D Utána jöhet az emberkísérlet/nődaraboló/etc mert már nem is fog annyira ütni.

Kuroi Tenshi

Quote from: teraflare on 2008-09-12, 09:57:12
Quote from: Ramiz on 2008-09-11, 20:17:39
Keleti. Megnéztem a videót, túl durva, hogy feltöltsem (később megtalálhatja bárki: főnök, asszony... na neeem :haha: ).
Jövőhétvégén filmmaratonon levetíteni bemelegítésnek?

Imma chargin mah hidden camera

teraflare

Egyik munkatársam a párjával elment terapeutához. (na nem mintha ő annyira akart volna, csak rábeszéltem hogy pénteken hagyja hogy a barátnőjéé legyen a nap mert nagyon maga alatt volt, mondom vidd el vásárolni . Erre terapeutához megy...) Erre a terapeuta azt mondja neki képzeljen maga elé egy virágot (na itt már kiköptem a teám... ^^) és írja le milyen, majd képzeljen el egy másikat is és azt is írja le hogy milyen. A végén kinyögte hogy hiányolta a szeretet meg nemtom milyen szavakat merthogy az egyik virág ő a másik meg a barátnője és ezt a tudatalattijának kellett volna tudnia és úgy vetítenie ki. Végül megkapta hogy gyerekkorában nem kapott szeretetet az anyjától és ezért most olyan lányt keres aki anyáskodik felette. (hmmm... lehet én sem kaptam elég szeretetet?  :D) A munkatársam meg ezt komolyan is vette és tőlem kért tanácsot hogy ez igaz-e... Meg nem tudja hogy tényleg mi van a kedvesével... (vagy én értettem ezt félre  ^^") Most már tudom hogy terapeutához nem megyek párkapcsolati gonddal  :angyali: (kivéve Csernus dokit, hiányzik már hogy lebasszanak  :redface: (miért érzem úgy hogy most tőletek megkapom  :haha:) )

Fazék

Quote from: teraflare on 2008-09-22, 19:21:32(miért érzem úgy hogy most tőletek megkapom  :haha:) )
mert azt hiszed, hogy érdekelsz minket

Rounin


minuszmiki


Zsiga

Quote from: Fazék on 2008-09-22, 19:28:28
Quote from: teraflare on 2008-09-22, 19:21:32(miért érzem úgy hogy most tőletek megkapom  :haha:) )
mert azt hiszed, hogy érdekelsz minket
WIN, 9000+ karma, etc.
:lul:

teraflare

Quote from: Fazék on 2008-09-22, 19:28:28
Quote from: teraflare on 2008-09-22, 19:21:32(miért érzem úgy hogy most tőletek megkapom  :haha:) )
mert azt hiszed, hogy érdekelsz minket
:lul:
btw már pár éve tudom hogy senkit nem érdeklek

Damnatus

Quote from: Rounin on 2008-09-24, 18:45:08
Tehát Ti, nagyrabecsült, boldog és teljes életet illetve hosszútávú, ideális párkapcsolatot élő emberek azon a véleményen vagytok, hogy elég kefélni egyet és az ember fia/lánya megtalálja az élet értelmét és minden más jelentőségét veszíti? Természetesen semmi más út nem lehet kielégítő, ne adj' Isten járható...?

Szeretnék nevetni, de csak döbbent pislogásra futja.

A Biblia első parancsa: szaporodjatok és sokasodjatok.
Mellesleg a kérdés az, melyik okoz nagyobb örömöt? Azt választja az ember :D

Rounin

Quote from: Damnatus on 2008-09-24, 18:48:28
A Biblia első parancsa: szaporodjatok és sokasodjatok.

Sok ám a hitetlen.

QuoteMellesleg a kérdés az, melyik okoz nagyobb örömöt? Azt választja az ember :D

Mások pedig megpróbálják terelni. -.-

motifator

Miről is kéne dönteni? A harcosok magányos útja vs. egy jó kefélés? Bár az első opció is csábító, azért mégis a másodikat választanám :)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Kuroi Tenshi

#4133
Quote from: Damnatus on 2008-09-24, 18:48:28
A Biblia első parancsa: szaporodjatok és sokasodjatok.

Mellesleg a kérdés az, melyik okoz nagyobb örömöt? Azt választja az ember :D

Ezt kétlem. Az első parancs a Bibliában a
"Legyen világosság" volt :hehe:

Szerintem ez nem csak egy egyszerű választás.

Másrészt: szerintem Fazék vitaindító hozzászólása
egy eléggé szarkasztikus megjegyzésnek (they used...
sarcasm!) volt szánva, nem pedig komoly vitaindítónak.
Na mindegy.

Rounin

Quote from: motifator on 2008-09-24, 19:00:22
Miről is kéne dönteni? A harcosok magányos útja vs. egy jó kefélés? Bár az első opció is csábító, azért mégis a másodikat választanám :)

Miért is nem vagyunk egyformák, mennyivel könnyebb lenne az élet. ^^

Fatal

Na és mi van a harcosok magányos útjával, időnként megspékelve egy jó keféléssel? Olvassatok Übel Blatt-ot. :D
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Rounin

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-09-24, 19:00:50
Másrészt: szerintem Fazék vitaindító hozzászólása
egy eléggé szarkasztikus megjegyzésnek (they used...
sarcasm!) volt szánva, nem pedig komoly vitaindítónak.
Na mindegy.

Igazad van, teljesen mindegy. :angyali:

Makos

Quote from: Fatal on 2008-09-24, 19:05:30
Na és mi van a harcosok magányos útjával, időnként megspékelve egy jó keféléssel? Olvassatok Übel Blatt-ot. :D

Nem rossz ötlet :D

Tera ne kattints a linkre ha nem akarod Naruto fejét látni :ejnye:

Fatal

Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

.Attila

Quote from: motifator on 2008-09-24, 19:00:22
Miről is kéne dönteni? A harcosok magányos útja vs. egy jó kefélés? Bár az első opció is csábító, azért mégis a másodikat választanám :)

Ha valakinek megy az, hogy időnként random lánnyal keféljen, akkor persze.
De nem mindenkinek van gusztusa ehhez.