Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én

Quote from: Kvikveg on 2008-09-29, 19:31:24
Elfelejtettetek valamit.
Hogy nez ki a lany?
Oh, kösz hogy emlékeztetsz az obligatory "pix or didn't happen"-re. How inattentive can we be. :haha:

.Attila

Quote from: Kvikveg on 2008-09-29, 19:31:24
Elfelejtettetek valamit.
Hogy nez ki a lany?

Ha már úgy is megvan az iwiw adatlap, ki vele.

Moha

Quote from: Kvikveg on 2008-09-29, 19:31:24
Elfelejtettetek valamit.
Hogy nez ki a lany?
Kíváncsivá tettél ezzel a kijelentéssel... Pontosan hogy is értetted?
Egyébként így néz ki a lány: http://images.iwiw.net/0201/user/01/36/34/39/4/user_13634394_1222704106955_box
[spoiler]Valld be, hogy arra céloztál, hogy egy szép lány még csak szóba se állna velem! Valld be! :__devil:[/spoiler]

Kvikveg

Quote from: Moha on 2008-09-29, 22:41:53
Quote from: Kvikveg on 2008-09-29, 19:31:24
Elfelejtettetek valamit.
Hogy nez ki a lany?
Kíváncsivá tettél ezzel a kijelentéssel... Pontosan hogy is értetted?
Egyébként így néz ki a lány: http://images.iwiw.net/0201/user/01/36/34/39/4/user_13634394_1222704106955_box
[spoiler]Valld be, hogy arra céloztál, hogy egy szép lány még csak szóba se állna velem! Valld be! :__devil:[/spoiler]
Aranyosan nez ki. :)
[spoiler]Nemis. :hehe:[/spoiler]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én

Jé, nem vagyok fenn iwiwen mégis meg tudom nézni.

Rounin

Quote from: Kvikveg on 2008-09-29, 19:31:24
Elfelejtettetek valamit.
Hogy nez ki a lany?

Who cares? I mean why should WE care about that. :3x3: Unless you really meant what the spoiler said. :zomg:

Dreamcleaver

Quote from: Rounin on 2008-09-29, 23:30:53
Quote from: Kvikveg on 2008-09-29, 19:31:24
Elfelejtettetek valamit.
Hogy nez ki a lany?

Who cares? I mean why should WE care about that. :3x3: Unless you really meant what the spoiler said. :zomg:

Not green and big enuff?  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin

Quote from: Dreamcleaver link=topic=790.msg360240#msg360240
Not green and big enuff?  :D

There are no ork -4str species. We grow from spores! (blood bowl cheerleader orkinák nem érvényesek :D)

Member

Csak most eszembe jutott:
Tegnap beszéltem egy sráccal, akinek haverja addig keresett nőt, amíg egyet végre meg tudott tanítani StarCraft-ozni. Nem rossz szelektálás. :D

Rounin


Member

Ja, már a többi haver akarta megverni, amiért gyakorta másra nem használta. :angyali:

Rounin


Moha

Quote from: Member on 2008-10-03, 18:50:03
Csak most eszembe jutott:
Tegnap beszéltem egy sráccal, akinek haverja addig keresett nőt, amíg egyet végre meg tudott tanítani StarCraft-ozni. Nem rossz szelektálás. :D
Azért erre a módszerre kíváncsi lennék...
"-Szia! Tudsz StarCraft-ozni?
- Nem!
- Akkor bye!"
:hopp:
A srác nem gyengén függő lehet, és ha ennyire válogathatott a csajok között, akkor még mázlista is. :P
Quote from: Member on 2008-10-04, 00:07:14
Ja, már a többi haver akarta megverni, amiért gyakorta másra nem használta. :angyali:
Ki tudja, lehet, cölibátust fogadott. :P Elmenekült mai szexorientált világunk elől, hogy "márpedig ő akkor se". :lol:
Egyesek meg ugye CSAK mire használják a lányokat... (az is elítélendő)...

Nakedape

na de legalább jól játszik?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Rounin

Quote from: Moha on 2008-10-04, 00:53:28
Ki tudja, lehet, cölibátust fogadott. :P Elmenekült mai szexorientált világunk elől, hogy "márpedig ő akkor se". :lol:
Egyesek meg ugye CSAK mire használják a lányokat... (az is elítélendő)...

Akkor miért lány..?

Moha

Quote from: Rounin on 2008-10-04, 01:09:36
Quote from: Moha on 2008-10-04, 00:53:28
Ki tudja, lehet, cölibátust fogadott. :P Elmenekült mai szexorientált világunk elől, hogy "márpedig ő akkor se". :lol:
Egyesek meg ugye CSAK mire használják a lányokat... (az is elítélendő)...

Akkor miért lány..?
Öööö... most vagy én értettem félre valamit, vagy te.   :confused: Szóval a mondandóm 2 részből állt. Egyikben reagáltam arra, hogy a srác biztos cölibátust fogadott, másik részében meg kifejtettem, hogy egyesek nem StarCraftre, hanem egész másra használják a lányokat.

Vagy ez a "haver haverja" aki nőt keresett StarCraftozni, maga is lány???

Rounin

Keresett nőt, míg nem talált egyet, akit beidomított Starcraftra.
Ha csak starcraftra kell, mert cölibátus, miegyéb (egyik verziódban), akkor mi a fészkes fenéért lány kellett?

Ez a kérdésem lényegi része.

Moha

Na látod, ez már jó kérdés és így már értem, hogy mire is irányult, amit írtál.
Nem tudom, lehet magának akarta bebizonyítani, hogy egy lányból is lehet StarCraft játékos. Vagy csak szeret lányokat tanítgatni. Vagy csak kíváncsi volt, hogy hanyadik lány lesz az, akit sikerül megtanítania. Vagy túlságosan belelovalom magam a lehetőségekbe.  :lul:

Rounin


Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote*unf* *unf* You must construct additional pylons! *unf* *unf*

Member

Nem derült ki, hogy mennyire játszott jól. Inkább Dotázni tanította volna, sokkal romantikusabb a Faceless Void-dal nyomni egy ultit és végignézni, ahogyan a kedvesed odaküld pár nuke-ot. ::)
Gondolom elvből nem kezdett sráccal, vagy úgy volt vele, hogy néha a nő alternatív használati módjait is beveti, nem tudom, erre nem terjedt ki, utánajárok. :)

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!


Ramiz

Nekem az odabújva alvás közbeni karzsibbadás ellen kéne inkább egy trükk. (Még egy könnyű lánytól is elzsibbad a karom.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: Ramiz on 2008-10-04, 23:35:32
Nekem az odabújva alvás közbeni karzsibbadás ellen kéne inkább egy trükk. (Még egy könnyű lánytól is elzsibbad a karom.)

Jól kell helyezkedni. De tényleg.

Ramiz

Quote from: Rounin on 2008-10-04, 23:36:18
Quote from: Ramiz on 2008-10-04, 23:35:32
Nekem az odabújva alvás közbeni karzsibbadás ellen kéne inkább egy trükk. (Még egy könnyű lánytól is elzsibbad a karom.)

Jól kell helyezkedni. De tényleg.

Igazad van!!! Ezentúl én fekszek őrá és minden rendben lesz! :Kiraly:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Na látod! Csak más oldalról kell vizsgálni a problémát! :cool:

Tycho

Quote from: Ramiz on 2008-10-04, 23:35:32
Nekem az odabújva alvás közbeni karzsibbadás ellen kéne inkább egy trükk. (Még egy könnyű lánytól is elzsibbad a karom.)
Én a fejem alatti párna alá húzom fel a karom behajlítva és azon alszom, és a felső karommal ölelem magamhoz. :3