Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Rounin



Xzone

Hmm, Haruhival nekem nincs ilyen gondom. Valamit rosszul csinálhattok.

Member


Rounin

Quote from: Xzone on 2008-10-05, 12:36:24
Hmm, Haruhival nekem nincs ilyen gondom. Valamit rosszul csinálhattok.

Protip: lehet, hogy mégsem ők.

Én

Egész egyszerűen elegem van, MINDEN lány akire szemet vetek foglalt, de nem is egyszerűen foglalt, hanem szerelmes. Természetesen ez jó későn derül ki. Shiyat sux, ezentúl minden ismerkedést köszönés helyett "Van barátod?" kérdéssel fogom kezdeni. :D

Fazék

Quote from: Én on 2008-10-10, 23:00:31
Egész egyszerűen elegem van, MINDEN lány akire szemet vetek foglalt, de nem is egyszerűen foglalt, hanem szerelmes. Természetesen ez jó későn derül ki. Shiyat sux, ezentúl minden ismerkedést köszönés helyett "Van barátod?" kérdéssel fogom kezdeni. :D
úgy mint ő? :D

Damnatus

Quote from: Én on 2008-10-10, 23:00:31
Egész egyszerűen elegem van, MINDEN lány akire szemet vetek foglalt, de nem is egyszerűen foglalt, hanem szerelmes. Természetesen ez jó későn derül ki. Shiyat sux, ezentúl minden ismerkedést köszönés helyett "Van barátod?" kérdéssel fogom kezdeni. :D
Hát, a jó árut vagy gyorsan elkapkodják, vagy csak a leggazdagabb kevesek tudják megvenni.

Én

Quote from: Fazék on 2008-10-10, 23:01:47
úgy mint ő? :D
Ezt legalább negyedjére látom, de most tényleg ez van. :mad:
Quote from: Damnatus on 2008-10-10, 23:03:23
Hát, a jó árut vagy gyorsan elkapkodják, vagy csak a leggazdagabb kevesek tudják megvenni.
Pont azért rage-eltem, mert általában nem top class beauty-kra gondolok, a mostani pl szinte mindenben átlagos volt de mégis megfogott benne valami.
BAW

Damnatus


Én


Member

Tudod, milyen az a commerce pálinka?

Nekem az a bajom, hogy már sokadjára küldtek el úgy, hogy az indok elmaradt. Így meg stratégiázni (urambocsá' fejlődni) nemigen lehet.

Damnatus

Akkor megmagyarázom.

Naszóval:
Az elsődleges szempont, ami alapján a lányokat nézzük, az a szexuális nézőpont: fenék, mell, alak. (debasz)
Ha ezen túl vagyunk, jön az esztétikai nézőpont: az arányosság, az arc, a harmónia, mozgás, gesztusok. (szép)
Ezeknél nincs szükség személyes ismeretekre, és sok lányt már az előbbi szempontok alapján kategorizálunk, illetve ezeket tekintjük dominánsnak.
Ám az összes többi szempont (pl. intelligencia, humor, szokások, érzelemvilág stb.) értékeléséhez személyes ismeretség kell.
Akikbe szerelmes leszek, az nem a szexuális kategória éllovasa (bár természetesen szexuális vonzalmat kelt). Az esztétikai kategóriában azért ott van az élbolyban. Az összes többi szemponttal együtt pedig magasan veri a mezőnyt.
Természetesen más férfiak is felfedezhetik a kincset...

Moha

Quote from: Én on 2008-10-10, 23:00:31
Egész egyszerűen elegem van, MINDEN lány akire szemet vetek foglalt, de nem is egyszerűen foglalt, hanem szerelmes.
És még mindig tartja magát a mondás: "A nők olyanok, mint a nyilvános budi: mind vagy foglalt, vagy csupa sz*r." :lul:
[spoiler]Természetesen kivétel erősíti a szabályt! - még mielőtt a fórum szingli hölgy tagjai meglincselnek - nekik viszont azt üzenem, hogy kapják össze magukat és szerezzenek be egy normális srácot! :)[/spoiler]

Damnatus


Én


Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila


Én




Dreamcleaver

#4251
Quote from: Fazék on 2008-12-26, 20:19:21
Szendi Gábor: Lehet-e férfi és nő között barátság, és ha igen, miért nem?

Kösz. Érdekes olvasmány, végre valami értelmeset is lehet olvasni a topicban.  :D Mondjuk engem pont a vége érdekelt volna részletesebben, hogy hogyan és miért alakulhat ki vegyes barátság (és marad barátság), nem pedig, hogy mi az akadálya.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

.Attila

Quote from: Dreamcleaver on 2008-12-26, 21:24:08
Kösz. Érdekes olvasmány, végre valami értelmeset is lehet olvasni a topicban.  :D Mondjuk engem pont a vége érdekelt volna részletesebben, hogy hogyan és miért alakulhat ki vegyes barátság (és marad barátság), nem pedig, hogy mi az akadálya.

Jól megvagytok egymás társaságában, értékes embernek tartjátok a másikat, de nincs meg a szükséges vonzalom a párkapcsolathoz, ennyi.

Dreamcleaver

Quote from: .Attila on 2008-12-26, 21:41:02
Quote from: Dreamcleaver on 2008-12-26, 21:24:08
Kösz. Érdekes olvasmány, végre valami értelmeset is lehet olvasni a topicban.  :D Mondjuk engem pont a vége érdekelt volna részletesebben, hogy hogyan és miért alakulhat ki vegyes barátság (és marad barátság), nem pedig, hogy mi az akadálya.

Jól megvagytok egymás társaságában, értékes embernek tartjátok a másikat, de nincs meg a szükséges vonzalom a párkapcsolathoz, ennyi.

Igen, csak ha ezt végig gondolom, akkor mindig arra jutok, hogy csak olyan lánnyal lehetséges huzamosabban barátnak lenni, aki szexuálisan nem vonz. Mert ha vonz, akkor előbb-utóbb többet akarok, még ha érzelmileg nem is, de testileg biztos. Viszont a lány szempontjából ez nem nyerő, mert a legtöbbjük szigorúan elválasztja a barátságot és a szexet. Nekem még nem volt olyan csinos női barátom, akivel kapcsolatban ne lettem volna nyitott a szexuális kapcsolatra. Persze bizonyos esetekben mérlegeltem, és inkább nem is hoztam szóba, mert sokat jelent a barátság megtartása.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

.Attila

Quote from: Dreamcleaver on 2008-12-26, 22:01:55
Nekem még nem volt olyan csinos női barátom, akivel kapcsolatban ne lettem volna nyitott a szexuális kapcsolatra.

De a kérdés inkább az, hogy volt-e olyan női barátod, aki nem vonzott szexuálisan.

Dreamcleaver

Quote from: .Attila on 2008-12-26, 22:35:01
Quote from: Dreamcleaver on 2008-12-26, 22:01:55
Nekem még nem volt olyan csinos női barátom, akivel kapcsolatban ne lettem volna nyitott a szexuális kapcsolatra.

De a kérdés inkább az, hogy volt-e olyan női barátod, aki nem vonzott szexuálisan.

Van most is, de akkor nincs is semmi bonyodalom, ha az illető nem vonz szexuálisan.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

.Attila

Quote from: Dreamcleaver on 2008-12-27, 00:15:47
Quote from: .Attila on 2008-12-26, 22:35:01
Quote from: Dreamcleaver on 2008-12-26, 22:01:55
Nekem még nem volt olyan csinos női barátom, akivel kapcsolatban ne lettem volna nyitott a szexuális kapcsolatra.

De a kérdés inkább az, hogy volt-e olyan női barátod, aki nem vonzott szexuálisan.

Van most is, de akkor nincs is semmi bonyodalom, ha az illető nem vonz szexuálisan.

Ha vonz, akkor ott nyilván nem tiszta barátság van...

Dreamcleaver

Quote from: .Attila on 2008-12-27, 00:24:05
Quote from: Dreamcleaver on 2008-12-27, 00:15:47
Quote from: .Attila on 2008-12-26, 22:35:01
Quote from: Dreamcleaver on 2008-12-26, 22:01:55
Nekem még nem volt olyan csinos női barátom, akivel kapcsolatban ne lettem volna nyitott a szexuális kapcsolatra.

De a kérdés inkább az, hogy volt-e olyan női barátod, aki nem vonzott szexuálisan.

Van most is, de akkor nincs is semmi bonyodalom, ha az illető nem vonz szexuálisan.

Ha vonz, akkor ott nyilván nem tiszta barátság van...

Erm...hát nem tudom, hogy definiáljam. Attól, hogy testileg vonz egy lány, érzelmileg még nem feltétlenül. Sohasem leszek szerelmes belé, jól elvagyunk mint barátok, de ettől még lefeküdnék vele, ha kínálkozna az alkalom.  :smile: És pont itt a bökkenő asszem.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Ramiz

Ez a barátság VAGY szerelem felosztás nagyon művi, társadalmi/szociális szükséglet és nem természetes szerintem.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Viszont szerintem a férfiak döntő többségénél nincs olyan, hogy egy nővel ne legyen "nyitott a szexuális kapcsolatra". Legalábbis ha egy férfi találkozik egy nővel, akkor mindig kiértékeli szexuális szempontból (besorolja az "I'd so hit it right now! / I'd hit it / I'd probably hit it / Harpoons" kategóriák valamelyikébe), még akkor is, ha később ez a szempont háttérbe szorul.
Failure is the default option