Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2008-12-27, 14:26:32
Viszont szerintem a férfiak döntő többségénél nincs olyan, hogy egy nővel ne legyen "nyitott a szexuális kapcsolatra". Legalábbis ha egy férfi találkozik egy nővel, akkor mindig kiértékeli szexuális szempontból (besorolja az "I'd so hit it right now! / I'd hit it / I'd probably hit it / Harpoons" kategóriák valamelyikébe), még akkor is, ha később ez a szempont háttérbe szorul.
pontosan.

Nakedape

Quote from: Fazék on 2008-12-27, 14:31:30
Quote from: kikuchiyo on 2008-12-27, 14:26:32
Viszont szerintem a férfiak döntő többségénél nincs olyan, hogy egy nővel ne legyen "nyitott a szexuális kapcsolatra". Legalábbis ha egy férfi találkozik egy nővel, akkor mindig kiértékeli szexuális szempontból (besorolja az "I'd so hit it right now! / I'd hit it / I'd probably hit it / Harpoons" kategóriák valamelyikébe), még akkor is, ha később ez a szempont háttérbe szorul.
pontosan.
[spoiler][/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

.Attila

Quote from: kikuchiyo on 2008-12-27, 14:26:32
Viszont szerintem a férfiak döntő többségénél nincs olyan, hogy egy nővel ne legyen "nyitott a szexuális kapcsolatra".

Maradok a kisebbséggel :oops:

Fazék

Quote from: .Attila on 2008-12-27, 18:08:11
Quote from: kikuchiyo on 2008-12-27, 14:26:32
Viszont szerintem a férfiak döntő többségénél nincs olyan, hogy egy nővel ne legyen "nyitott a szexuális kapcsolatra".

Maradok a kisebbséggel :oops:
a nem létező kisebbséggel :__devil:

Kuroi Tenshi

Quote from: Fazék on 2008-12-27, 19:54:22
Quote from: .Attila on 2008-12-27, 18:08:11
Quote from: kikuchiyo on 2008-12-27, 14:26:32
Viszont szerintem a férfiak döntő többségénél nincs olyan, hogy egy nővel ne legyen "nyitott a szexuális kapcsolatra".

Maradok a kisebbséggel :oops:
a nem létező kisebbséggel :__devil:

Ne légy már ilyen kirekesztő.
A buzikat és eunuchokat is el kell fogadni, aszongyák...

:haha:

Nakedape

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-12-27, 20:01:06
Quote from: Fazék on 2008-12-27, 19:54:22
Quote from: .Attila on 2008-12-27, 18:08:11
Quote from: kikuchiyo on 2008-12-27, 14:26:32
Viszont szerintem a férfiak döntő többségénél nincs olyan, hogy egy nővel ne legyen "nyitott a szexuális kapcsolatra".

Maradok a kisebbséggel :oops:
a nem létező kisebbséggel :__devil:

Ne légy már ilyen kirekesztő.
A buzikat és eunuchokat is el kell fogadni, aszongyák...

:haha:

nem. nem félreérted

a homoszexuálisok is bárkivel, csak férfival.

az eunuch-ok meg csak szeretnék.. de szeretnék..

szóval nem

persze .Attila kissebbsége létezhet:
tippre leszbikus transzszexuális


Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

.Attila


Moha

#4267
Quote from: Zsiga on 2009-01-03, 12:51:49
A nonverbális jeleket nem is igazán fontos értelmezni, nem az a lényeg hogy mindenképp egy olyan lányt szedj össze akinek már alapból tetszel, hanem hogy te válassz, hogy egy semleges lányt győzz meg róla hogy mégiscsak tetszel neki. :)
Ez nálam eddig eléggé esélytelennek tűnt. Ha nem érdeklem a csajt, akkor rövid úton lekoptat. A kitartást és a "nem hagyom magam lekoptatni" taktikát pedig már megszívtam. És sajna nem tudok semmi olyan "skillt" felmutatni, ami lenyűgözné a lányokat. Melyik csajt érdekli, hogy milyen programot tudok írni vagy hogy Photoshopban hogy tudom retusálni a képeket?!.  ::) Azt meg, hogy pl. rendbeteszem a gépét, max megköszöni és ennyi...

A taktikáknak sosem voltam mestere. Nem igazán tudok spontán lenni, éles helyzetben pedig nincs idő gondolkodni azon, hogy mit is mondjon az ember a leányzónak. Utólag meg hiába vagyok okos.

QuoteAjánlom megtekinteni ezt az oktatófilm-sorozatot, egyrészt mert valóban okos dolgokat mondanak benne néha, másrészt meg én betegre röhögtem magam rajta. :) Torrenten elérhető.
Ezt majd megnézem, köszi.

Quote from: Próféta on 2009-01-03, 13:51:29
Dellila?
Nem azt írta, hogy fekete-szürke? :haha:

Én

Quote from: Moha on 2009-01-03, 16:16:51
QuoteAjánlom megtekinteni ezt az oktatófilm-sorozatot, egyrészt mert valóban okos dolgokat mondanak benne néha, másrészt meg én betegre röhögtem magam rajta. :) Torrenten elérhető.
Ezt majd megnézem, köszi.
Azért ne vedd véresen komolyan, de lulznak elsőrangú :D
Viszont ha ki tudod válogatni az értelmes tanácsokat, azok tényleg hasznosak lehetnek.

Zsiga

Quote from: Moha on 2009-01-03, 16:16:51
Ez nálam eddig eléggé esélytelennek tűnt. Ha nem érdeklem a csajt, akkor rövid úton lekoptat. A kitartást és a "nem hagyom magam lekoptatni" taktikát pedig már megszívtam. És sajna nem tudok semmi olyan "skillt" felmutatni, ami lenyűgözné a lányokat. Melyik csajt érdekli, hogy milyen programot tudok írni vagy hogy Photoshopban hogy tudom retusálni a képeket?!.  ::) Azt meg, hogy pl. rendbeteszem a gépét, max megköszöni és ennyi...

A taktikáknak sosem voltam mestere. Nem igazán tudok spontán lenni, éles helyzetben pedig nincs idő gondolkodni azon, hogy mit is mondjon az ember a leányzónak. Utólag meg hiába vagyok okos.
Ha esélytelennek tartod magad, akkor az is vagy. :) Ahogy már te is észrevetted anyukáddal kapcsolatban, a nők kilométerekről kiszúrják az ilyet, és ha valaki nem önbizalmat hanem lúzerséget sugároz azzal nem fognak foglalkozni. A magabiztosságod viszont csak és kizárólag rajtad múlik, a te döntésed. (Mielőtt még ellenkeznél hogy márpedig ez adottság vagy ilyesmi, voltam én is tizenévesen életképtelen balfasz, le lehet szokni róla, nem is nehéz.)

A "nem hagyod magad lekoptatni" valóban nem célravezető (nagyon nem...), azt kell elérni hogy ne is akarjon lekoptatni, sőt, még ő küzdjön hogy te ne koptasd le. Skillt nem úgy értettem ahogy írod, ismerkedési skillekről van szó, bár persze bizonyos konkrét esetben az is bejöhet (lehet közös téma egy beszélgetés elindításához) hogy tudsz programozni, láttam már nem egy helyes programozó (vagy legalábbis erősen kocka) csajt. ;) Vagy PS, tudod hány lány szeret fényképezni? Sok. :)

Ha nem tudsz spontán lenni akkor meg gyakorolni kell, eljárni bulikba, ismerkedni, akár csak az ismerkedés/gyakorlás kedvéért, nem konkrét csajozási céllal. Esetleg ilyen téren képzettebb ismerősökkel együtt. (Nagyságrendekkel könnyebb wingmannel menni a tűzvonalba mint egyedül...)

Na de ha nekiállnék folytatni a kiselőadást valószínűleg még ma meglenne az 1000GET, úgyhogy ezt hanyagoljuk, viszont hatványozottan ajánlom hogy nézd meg azt a sorozatot amit linkeltem. (Én fórumtárs meg jól mondja, nem kell szó szerint venni mert abból orbitális bukta fog kisülni, tudni kell a sorok között olvasni. Szóval nem beseggelni kell tankönyvből a Mystery methodot, csak az elvet megérteni.)

Moha

Igen, wingmannel tényleg jobb menni, csak nem ismerek olyat, aki erre alkalmas lenne, mert a barátaim is hasonló kaliberűek. Idősebb testvérem nincs, unokatestvéreim meg családos emberek mind. Férfi példaképem sem volt sosem, mert pl. faterom is olyan töketlen, mint én. Neki csak a szerencsén múlott, hogy megfogta anyámat... :haha:

Zsiga, te biztos több embert ismersz, mint én, mert én sajna nem sok olyan lányt ismerek, akit érdekelne a programozás (jó, Kvikveg pl itt van. :) ) A zene ill. a rajzolás/festés jobban meg szokta fogni a nőket, én viszont egyikhez sem értek.

A buliba eljárás ismerkedési, gyakorlási céllal jó ötlet, viszont itt nálunk a szórakozóhelyeken az átlag életkor 16 körül van, normális helyet nem tudok. Bár ajánlottak egy salsa klubot, azt majd megnézem, hátha.

Member

Én pont azt tapasztaltam, hogy viszonylag egyszerű embernek kell lenni. Ha egy nő látja, hogy minden irányba kapálódzol, valahogy már nem vagy megnyerős.

Amit meg o/t-ben olvastam, hogy "olyat keress, aki kedvel téged", nos, egy ilyenem volt, de azzal meg is szívtam. Pöppet igazságtalannak érzem, hogy a legtöbbekkel szemben lehetsz akármilyen rendes, láthatja, hogy odavagy érte és tényleg érdekel, hogy mi van vele, megtűr egy bizonyos szintig aztán ÁLLJ. Főleg mert a héten is hallgattam a "minden pasi szemét dumát", imádom...

Focistának, sofőrnek vagy biztonsági őrnek kell lenni, minden női ismerősömnek szinte ilyen van. ::)

.Attila

Moha: járjál táncra.

Nekem az a bajom, hogy jó, ha évente egy olyan lánnyal találkozok, aki érdekel. De inkább kétévente egy.
Tavaly csak 22 lánnyal randiztam. Egy vagy kettő érdekelt valamennyire, de annyira azok sem.

NLZ

Quote from: Moha on 2009-01-03, 18:01:22
A buliba eljárás ismerkedési, gyakorlási céllal jó ötlet, viszont itt nálunk a szórakozóhelyeken az átlag életkor 16 körül van, normális helyet nem tudok. Bár ajánlottak egy salsa klubot, azt majd megnézem, hátha.
Mi a baj a 16 évesekkel? :D
[reserved]

Member

Még jobban várják a lovagot, mit az idősebbek?

Draconire

Quote from: NLZ on 2009-01-03, 18:15:06
Quote from: Moha on 2009-01-03, 18:01:22
A buliba eljárás ismerkedési, gyakorlási céllal jó ötlet, viszont itt nálunk a szórakozóhelyeken az átlag életkor 16 körül van, normális helyet nem tudok. Bár ajánlottak egy salsa klubot, azt majd megnézem, hátha.
Mi a baj a 16 évesekkel? :D

Too old?

.Attila

Salsa buliba csak akkor menj, ha tudsz salsa-zni.
Nagyon gáz, amikor egy táncolni nem tudó fiú ott szenved egy lánnyal.

Solid Snake

Quote from: .Attila on 2009-01-03, 18:12:39
Moha: járjál táncra.

Ezt pártolom (és nem azért, mert én is táncolok :P). ;)

Quote from: .Attila on 2009-01-03, 18:12:39
Tavaly csak 22 lánnyal randiztam. Egy vagy kettő érdekelt valamennyire, de annyira azok sem.

Te számolod?  :D :eek:

.Attila

Quote from: Solid Snake on 2009-01-03, 18:17:47
Quote from: .Attila on 2009-01-03, 18:12:39
Moha: járjál táncra.

Ezt pártolom (és nem azért, mert én is táncolok :P). ;)

Én is, azért ajánlom ;)

Quote
Quote from: .Attila on 2009-01-03, 18:12:39
Tavaly csak 22 lánnyal randiztam. Egy vagy kettő érdekelt valamennyire, de annyira azok sem.

Te számolod?  :D :eek:

Volt egy pont, ahol majdnem elfelejtettem, aztán valaki emlékeztetett rá :) Önkéntelenül is ment.

Tycho

Quote from: Member on 2009-01-03, 18:16:31
Még jobban várják a lovagot, mit az idősebbek?
Nem. Jobban buknak a sablonos és üres csajozós szövegre, arra a dumára, amit akkor mondasz egy csajnak, amikor mindenáron meg akarod kapni, és azt is leszarod, hogy teljesen hiteltelen valójában és nem tudnak olvasni a sorok között, és nem esik le nekik, hogy ez tömény bullshit. Ami nem baj, ha éppen az a célod, hogy minél több 16 éves csajt boríts ágyba aztán hagyj ott... De ha még az se zavar, hogy ezzel viszed az ágyadba, se hidd azt, hogy ott is marad, mert a következő ilyen dumának, tőled függetlenül, is be fog dőlni és lelép, és neked csak annyit mond, hogy még 'élni akar', mert nem érdekli stabil kapcsolat.

TL;DR: pont nem. :ejnye:

Zsiga

Quote from: Moha on 2009-01-03, 18:01:22
Igen, wingmannel tényleg jobb menni, csak nem ismerek olyat, aki erre alkalmas lenne, mert a barátaim is hasonló kaliberűek. Idősebb testvérem nincs, unokatestvéreim meg családos emberek mind. Férfi példaképem sem volt sosem, mert pl. faterom is olyan töketlen, mint én. Neki csak a szerencsén múlott, hogy megfogta anyámat... :haha:

Zsiga, te biztos több embert ismersz, mint én, mert én sajna nem sok olyan lányt ismerek, akit érdekelne a programozás (jó, Kvikveg pl itt van. :) ) A zene ill. a rajzolás/festés jobban meg szokta fogni a nőket, én viszont egyikhez sem értek.

A buliba eljárás ismerkedési, gyakorlási céllal jó ötlet, viszont itt nálunk a szórakozóhelyeken az átlag életkor 16 körül van, normális helyet nem tudok. Bár ajánlottak egy salsa klubot, azt majd megnézem, hátha.
Családos unokatestvért simán be lehet fűzni wingmannek a nemes cél érdekében, amúgyse az a dolga hogy ő szedjen fel bárkit is.
Az lehet hogy több embert ismerek, de ettől teljesen függetlenül szerintem egy értelmes lánnyal bármiről el lehet beszélgetni ha jól adod elő magad. Pl. szerinted hány olyan lány van aki ért egy ST-elevációs miokardiális infarktus prehospitális ellátásához? És szerinted hány lánnyal beszélgettem már ilyesmikről? ;)
Tizenhat éves csajokat hülyíteni gyakorlásból pedig teljesen jó. :D És Tychonál a pont, sokkal könnyebben bekajálnak akár egy gyengébb dumát is, a sikerélmény meg jót tesz az egónak, ami meg jól jön a csajozásnál, stb. :)

Kvikveg

Quote from: Moha on 2009-01-03, 18:01:22
...
nem sok olyan lányt ismerek, akit érdekelne a programozás (jó, Kvikveg pl itt van. :) )
...
Hehe. De azert maganeletben nem biztos am, hogy ezt hallgatnam szivesen.
Igazabol nem tudom mit hallgatnek-csinalnek szivesen.
Most eszembe jutott az az eletkorra lebontott "mit varok a paromtol" tablazat, ahol az eleje a hofeher lovon erkezo herceggel indult, a vege meg azzal zarult, hogy pisiles elott ne felejtse el lehuzni a sliccet. A hofeher lo mar nem igenyem.  :haha:
Annak orulok, ha valaki erdekes, nem a mar hallott dolgokat hallom vissza huszadszor. A tema szinte barmi lehet, csak erdekes legyen. Tudom, nehez ugy.  :D

Quote from: Zsiga on 2009-01-03, 18:51:12
...
Az lehet hogy több embert ismerek, de ettől teljesen függetlenül szerintem egy értelmes lánnyal bármiről el lehet beszélgetni ha jól adod elő magad. Pl. szerinted hány olyan lány van aki ért egy ST-elevációs miokardiális infarktus prehospitális ellátásához? És szerinted hány lánnyal beszélgettem már ilyesmikről? ;)
...
Mikozben irok, itt a megerosites Zsigatol. :) A fent emlitett jelensegrol meg eletemben nem hallottam, de biztosra veszem, hogy Zsiga jol elo tudja adni. Viszont pocsek eloadasban ket mondat utan kivannam a francba az illetot.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

nna ja de zsiga úgy adja elő, h amikor MENTŐZIK és ÉLETET MENT, akkor mit hogy csinálnak, alapvetően ha jól csinálja még a h*velyg*mbáról is beszélhetne közbe  :Kiraly:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2009-01-03, 19:10:39
nna ja de zsiga úgy adja elő, h amikor MENTŐZIK és ÉLETET MENT, akkor mit hogy csinálnak, alapvetően ha jól csinálja még a h*velyg*mbáról is beszélhetne közbe  :Kiraly:
Azt mondod Moha menjen hegyet maszni es Bungee-jumpingolni?  :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Quote from: .Attila on 2009-01-03, 18:12:39
Tavaly csak 22 lánnyal randiztam. Egy vagy kettő érdekelt valamennyire, de annyira azok sem.
Huh! Én a netes társkeresős időszakomban rengeteg lánynak írtam, emaileztem, de randizni csak párral tudtam, egy év alatt szerintem nem voltak huszan... Honnan "akasztasz le" ennyi lányt? Nálam a véletlen személyes összefutás esetén a "Meghívhatlak egy kólára?" szintnél meg szokott akadni a dolog, netes keresgélés esetén (amiből viszont már elegem van) meg pár levélváltás után. Mintha nem találnának érdekesnek. Én csak ezért gondoltam, hogy kéne valami, amivel le lehet őket nyűgözni. Mert a munkám nem túl izgalmas, a hobbim (anime, kockulás) szintén kevés embert érdekel, szóval valami kéne...

Quote from: NLZ on 2009-01-03, 18:15:06
Mi a baj a 16 évesekkel? :D
Ööö... mondjuk, hogy 10 évvel fiatalabbak tőlem és egész más az értékrendjük?  ::) Meg én mégegyszer nem csinálom végig a "Bocsi, de tanulnom kell az érettségi miatt!" szitukat, szóval azért minimum 20 éves lányt keresnék.

Quote from: .Attila on 2009-01-03, 18:17:42
Salsa buliba csak akkor menj, ha tudsz salsa-zni.
Nagyon gáz, amikor egy táncolni nem tudó fiú ott szenved egy lánnyal.
Nekem annyit hintettek el róla, hogy sokkal több a lány, mint a fiú és "vadásznak" a fiúkra.
Amúgy elég falábú vagyok, soha nem táncoltam még salsa-t, tehát tutira botladoznék, de nagyon.  :P

Quote from: Tycho on 2009-01-03, 18:46:52
Nem. Jobban buknak a sablonos és üres csajozós szövegre
Lehet. Néha van bennem olyan, hogy ez a módszer sem lehet rossz, viszont valahogy mégis szemét dolognak érzem, hogy kamu szövegekkel benyaljam magam egy lánynál, csak azért, hogy az ágyba vigyem.
Meg aztán túl félszeg vagyok ahhoz, hogy ilyen dumákkal szédíteni tudnám a csajokat. A szavakkal sosem tudtam igazán bánni, a kedvességgel próbálkoztam, de az max arra volt jó, hogy kihasználjanak.

Quote from: Zsiga on 2009-01-03, 18:51:12
Családos unokatestvért simán be lehet fűzni wingmannek a nemes cél érdekében, amúgyse az a dolga hogy ő szedjen fel bárkit is.
Igen, próbáltam, nem egyszer. A vége mindig az lett, hogy "bocsi, halasszuk el, mert a munka/gyerek/egyéb miatt most nem jó". :frown:
QuoteTizenhat éves csajokat hülyíteni gyakorlásból pedig teljesen jó.
Lehet. :) Hmm... most erről az jutott eszembe, mikor 1x buliban egy (szintén 16 éves forma) csaj a nyakamba ugrott csak úgy egy fotó erejéig. Hirtelen annyira meglepődtem, hogy nem tudtam lereagálni a dolgot, aztán a csaj lelkesedése alábbhagyott. Vagy akkor épp ő hülyített engem. :P
Az is igaz viszont, hogy annyira nem néznének ki egy 16 éves csaj mellett sem, mert sokszor még a 22-t sem nézik ki belőlem, nemhogy a 26-ot, a tizenéves csajok viszont sokszor idősebbnek tűnnek a ténylegesnél.

Quote from: Kvikveg on 2009-01-03, 19:07:57
A hofeher lo mar nem igenyem.  :haha:
Helyette a kocsi is megteszi, igaz?  :__devil: :)

Apropó... 18 éves csajjal már volt olyan esetem, hogy nagy lelkesedéssel írta, hogy szereti az autókat, főleg a fekete Audi tetszik neki, aztán mikor megtudta, hogy nekem egy Suzukim van, akkor a következő levél a "bocs, nem jössz be" volt. Kicsit sem átlátszó.  :hehe:

Huh, de szép post lett... ^^"

.Attila

Quote from: Moha on 2009-01-03, 20:23:56
Quote from: .Attila on 2009-01-03, 18:17:42
Salsa buliba csak akkor menj, ha tudsz salsa-zni.
Nagyon gáz, amikor egy táncolni nem tudó fiú ott szenved egy lánnyal.
Nekem annyit hintettek el róla, hogy sokkal több a lány, mint a fiú és "vadásznak" a fiúkra.
Amúgy elég falábú vagyok, soha nem táncoltam még salsa-t, tehát tutira botladoznék, de nagyon.  :P

Én még csak a szilvuplében és az aranytízben voltam, tapasztalataim szerint nem számottevően van több lány, ha egyáltalán több lány van. Hogy a lányok vadásznak a fiúkra, az egyenesen hülyeség.

Az elején meg mindenki falábú. Én is csak az egyik buliban éreztem rá a dologra. A legfontosabb, hogy érezd a zene ritmusát, tudjál jól, érthetően vezetni és ne legyen túl darabos a mozgásod. A lényeg, hogy el kell kezdeni és a kezdeti nehézségek miatt nem szabad feladni.

Kuroi Tenshi

Quote from: Moha on 2009-01-03, 20:23:56
blablabla de én úgyse tudom, nekem úgyse megy, különben is...
ld:
Quote from: Zsiga on 2009-01-03, 17:06:12
Ha esélytelennek tartod magad, akkor az is vagy. :)

Quote from: Moha on 2009-01-03, 20:23:56
Meg én mégegyszer nem csinálom végig a "Bocsi, de tanulnom kell az érettségi miatt!" szitukat, szóval azért minimum 20 éves lányt keresnék.

Apropó... 18 éves csajjal már volt olyan esetem, hogy nagy lelkesedéssel írta, hogy szereti az autókat, főleg a fekete Audi tetszik neki, aztán mikor megtudta, hogy nekem egy Suzukim van, akkor a következő levél a "bocs, nem jössz be" volt. Kicsit sem átlátszó.  :hehe:

20 évesen meg vizsgaidőszak.

Pénzéhes ribancok más tészta

Zsiga

Quote from: Nakedape on 2009-01-03, 19:10:39
nna ja de zsiga úgy adja elő, h amikor MENTŐZIK és ÉLETET MENT, akkor mit hogy csinálnak, alapvetően ha jól csinálja még a h*velyg*mbáról is beszélhetne közbe  :Kiraly:
Jajj csak azt ne mondd hogy mentősnek lenni trendy mer tökönszúrom magam. :) (Azok a tűzoltók, ha tűzoltóegyenruhában bemész egy szórakozóhelyre és egy kicsit is jól nézel ki nem jutsz el a pultig mert menet közben letámadnak és elrabolnak a muffok.) Néhány ember valóban értékeli hogy mekkora kibaszott nagy hősök vagyunk (:D), pláne mi önkéntesek, de nem ez a jellemző. Általában az az első reakció hogy lol te hozzányúlsz egy beteghez/halotthoz? Fujj de undorító zomg. Másik lehetőség meg hogy ki az a hülye aki minimálbér-közeli fizuért (vagy esetemben tök ingyen) képes 12-24 órás műszakban testileg-lelkileg megterhelő munkát végezni. (Ismerőseim/barátaim felének ez a reakciója arra hogy mentőzöm...) Szóval azért nem kis duma kell hozzá hogy egy alapból ilyen beállítottságú embernek eladd a dolgot. :)

Moha : Ne akard meghívni őket egy kólára, nem nyerő, tudat alatt az jön le nekik hogy meg akarod venni őket kilóra. Épp ellenkezőleg, legyél "tahó" (jó értelemben) és poénkodva említsd meg hogy igazán meghívhatna egy italra amiért itt jópofizol vele. Legrosszabb esetben röhögtök egy jót és vagy felesben fizetitek a számlát vagy mégiscsak meghívod (az ilyen felvezetés kikapcsolja a "nemveszelmegkilóra" című védelmi reakciót), jó esetben meg tényleg meghív, ami ugye egyrészt ingyen pia (:D), másrészt egy elég jó és nehezen félreérthető visszajelzés a részéről.
Pl. az említett fotó erejéig a nyakadba ugrik esetre hibátlan lereagálás ha megjegyzed hogy akkor most lóg egy kólával vagy valami. Persze tudni kell jól előadni, de ez meg csak és kizárólag gyakorlás kérdése. És attól hogy felszedsz egy tizenéves csajt, nem kell feltétlenül megdugni vagy akármi, a kulcsszó még mindig a gyakorlás, meg úgy általában magának a csajozás folyamatának az élvezete. Ha esetleg olyan lány akad így horogra akit egyébként szívesen meg is dugnál vagy el bírnád képzelni hosszabb távra, az csak plusz. :)
Az Audis csaj meg az a kategória akit úgyis csak Audival tudsz összeszedni, vagyis vagy veszel egy Audit vagy az ilyeneket lendületből lepattintod. Én speciel elvből nem pazarlok időt ilyenekre, pedig a Mercivel megtehetném, de nem hiszem hogy sokat veszítek vele...

Én

Quote from: Zsiga on 2009-01-03, 21:28:05
Általában az az első reakció hogy lol te hozzányúlsz egy beteghez/halotthoz? Fujj de undorító zomg.
Lol, ez komoly?

Zsiga

Quote from: Én on 2009-01-03, 21:32:49
Lol, ez komoly?
Az.
Szerk.: Mondjuk nyilván a mentőről arra asszociálnak amit a TV-ben látnak a hírekben, autóbaleset, csupa vér minden, leszakadt testrészek szétszórva meg ilyesmi. Vagy büdös szaros részeg csöves etc...