Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Nakedape

értem az érveidet, de akkor se add be nekem, hogy nem tudsz jobban kijönni egy nőnél azzal , hogy ingyen életeket mentesz, mint pl h könyvelő vagy vagy IT.. :D
oké vannak népszerűbb szakmák is

én csak csak arra szurkolok hogy a tudós/színházi ember mixet jól kezelem majd  :D addig vagesz, h egyetemen ki lehet mindenkit akasztani TÁP színházzal, színházban meg evolúcióbiológiával :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Moha

Quote from: .Attila on 2009-01-03, 21:02:36
Én még csak a szilvuplében és az aranytízben voltam, tapasztalataim szerint nem számottevően van több lány, ha egyáltalán több lány van. Hogy a lányok vadásznak a fiúkra, az egyenesen hülyeség.
Nem tudom, ezt a klubot itt Debrecenben mondták, fogalmam sincs, milyen, még csak hallomásból ismerem.

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-01-03, 21:17:18
Quote from: Moha on 2009-01-03, 20:23:56
blablabla de én úgyse tudom, nekem úgyse megy, különben is...
ld:
Quote from: Zsiga on 2009-01-03, 17:06:12
Ha esélytelennek tartod magad, akkor az is vagy. :)
Igen, tudom, mondasz valamit. De kéne egy tipp, hogy a francba erőltessek magamba önbizalmat...

Quote from: Zsiga on 2009-01-03, 21:28:05
Moha : Ne akard meghívni őket egy kólára, nem nyerő, tudat alatt az jön le nekik hogy meg akarod venni őket kilóra. Épp ellenkezőleg, legyél "tahó" (jó értelemben) és poénkodva említsd meg hogy igazán meghívhatna egy italra amiért itt jópofizol vele.
Really?  :confused:
Ezt a fordított logikát nem értettem soha. De kösz a tippet!  :cool:

Amúgy azért volt, mikor bejött az italra meghívás. Szórakozóhelyen csaj támasztotta a pultot. Először egy pohár borra hívtam meg, aztán lehúzott rólam egy doboz cigit (mikor én nem is dohányzok) meg egy hambit, majd a végén kiderült, hogy eléggé züllött a csaj, rendszeresen füvezik, meg minden. Szóval mire kiderült, hogy "Do not want" kategória, addigra már sokba került nekem, és elbasztam rá az egész éjszakát (én marha), szóval a bulinak már vége lett.  ::)

Az említett nyakbaugrós csajnál pedig utólag leesett, hogy mit kellett volna tenni, de akkor persze eszembe nem jutott volna semmi értelmes.

Zsiga

Nakedape :
Nem tudom, sose voltam könyvelő vagy IT-s, de az tuti hogy az agrármérnökség sokkal jobb ilyen szempontból. ("Akkor te állatokkal foglalkozol? Az tök jó, szeretem az állatokat!" Főleg ha még rádobok egy kis kamu jujjdefontos biotechnológiai kutatásokhoz értek ám vakert is. :))

Quote from: Moha on 2009-01-03, 22:31:19
Really?  :confused:
Ezt a fordított logikát nem értettem soha. De kösz a tippet!  :cool:

Amúgy azért volt, mikor bejött az italra meghívás. Szórakozóhelyen csaj támasztotta a pultot. Először egy pohár borra hívtam meg, aztán lehúzott rólam egy doboz cigit (mikor én nem is dohányzok) meg egy hambit, majd a végén kiderült, hogy eléggé züllött a csaj, rendszeresen füvezik, meg minden. Szóval mire kiderült, hogy "Do not want" kategória, addigra már sokba került nekem, és elbasztam rá az egész éjszakát (én marha), szóval a bulinak már vége lett.  ::)

Az említett nyakbaugrós csajnál pedig utólag leesett, hogy mit kellett volna tenni, de akkor persze eszembe nem jutott volna semmi értelmes.
Really. :) Azon ne csodálkozz hogy nem érted, a női észjárásban nem kell férfilogikát keresni, csak ki kell ismerni és ellenük fordítani. :D
Hát ha szerinted az bejött hogy jól lehúztak és cserébe kaptál egy nagy kövér semmit... ::)
Engem most szilveszterkor "lehúztak" talán egy doboz cigivel (a két lány összesen), cserébe meghívtak egy felesre a kocsmában kapható legdrágább rövidből, megkínáltak a saját nemtommilyen koktéljukból, és akkor a nem anyagi jellegű dolgokról még nem is beszéltem. :)

Fazék

Quote from: Moha on 2009-01-03, 22:31:19
Amúgy azért volt, mikor bejött az italra meghívás. Szórakozóhelyen csaj támasztotta a pultot. Először egy pohár borra hívtam meg, aztán lehúzott rólam egy doboz cigit (mikor én nem is dohányzok) meg egy hambit, majd a végén kiderült, hogy eléggé züllött a csaj, rendszeresen füvezik, meg minden. Szóval mire kiderült, hogy "Do not want" kategória, addigra már sokba került nekem, és elbasztam rá az egész éjszakát (én marha), szóval a bulinak már vége lett.  ::)
wait...
Quote from: Moha on 2009-01-03, 22:31:19
Amúgy azért volt, mikor bejött az italra meghívás.
wut?! ez neked a "bejött"? :haha:

vagy ez szarkazmus próbált lenni és csak nem érzékelem?  :3x3:

szerk: eh, Zsiga megelőzött.

Makos

Quote from: Zsiga on 2009-01-03, 21:28:05
Moha : Ne akard meghívni őket egy kólára, nem nyerő, tudat alatt az jön le nekik hogy meg akarod venni őket kilóra. Épp ellenkezőleg, legyél "tahó" (jó értelemben) és poénkodva említsd meg hogy igazán meghívhatna egy italra amiért itt jópofizol vele.
Ez eddig nekem hogyhogy nem jutott eszembe? :3x3:
Köszi a tippet Zsiga :angyali:

Zsiga

Quote from: Makos on 2009-01-03, 23:31:23
Ez eddig nekem hogyhogy nem jutott eszembe? :3x3:
Köszi a tippet Zsiga :angyali:
Ha bejön jössz egy sörrel. :D

NLZ

Moha, az önbizalom növeléshez tanulj valami küzdősportot. :)
[reserved]

Nakedape

Quote from: Zsiga on 2009-01-03, 23:43:51
Quote from: Makos on 2009-01-03, 23:31:23
Ez eddig nekem hogyhogy nem jutott eszembe? :3x3:
Köszi a tippet Zsiga :angyali:
Ha bejön jössz egy sörrel. :D
most akkor ha jól értem megpróbálod felszedni Makost?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zsiga


Moha

Quote from: Zsiga on 2009-01-03, 22:53:18
Hát ha szerinted az bejött hogy jól lehúztak és cserébe kaptál egy nagy kövér semmit... ::)
Quote from: Fazék on 2009-01-03, 22:54:13
wut?! ez neked a "bejött"? :haha:
Képletesen értettem. :P
Ugyan szóba állt velem a csaj, csak épp nem jól sült el a vége.

Kvikveg

Quote from: Én on 2009-01-03, 21:32:49
Quote from: Zsiga on 2009-01-03, 21:28:05
Általában az az első reakció hogy lol te hozzányúlsz egy beteghez/halotthoz? Fujj de undorító zomg.
Lol, ez komoly?
Ez most engem is meglepett.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Quote from: NLZ on 2009-01-03, 23:44:42
Moha, az önbizalom növeléshez tanulj valami küzdősportot. :)
Nem biztos, hogy ez pont nekem való a 60 kilómmal és a pacifista mentalitásommal.  :redface: De azért kíváncsi vagyok, mit ajánlanál konkrétan.

Makos

Quote from: Nakedape on 2009-01-03, 23:48:40
Quote from: Zsiga on 2009-01-03, 23:43:51
Quote from: Makos on 2009-01-03, 23:31:23
Ez eddig nekem hogyhogy nem jutott eszembe? :3x3:
Köszi a tippet Zsiga :angyali:
Ha bejön jössz egy sörrel. :D
most akkor ha jól értem megpróbálod felszedni Makost?
Elvagy te tévedve szerintem :falba: :lul:

Ha bejön és pest közelébe járok akkor esetleg megkapod a sört :szemuveges:


NLZ

Quote from: Moha on 2009-01-04, 00:31:49
Quote from: NLZ on 2009-01-03, 23:44:42
Moha, az önbizalom növeléshez tanulj valami küzdősportot. :)
Nem biztos, hogy ez pont nekem való a 60 kilómmal és a pacifista mentalitásommal.  :redface: De azért kíváncsi vagyok, mit ajánlanál konkrétan.
Akármelyik, amelyik neked tetszik. Lényeg, hogy kitartó legyél. Nem gáz a súly se, se semmi. Egyedül az, hogy becsületesen csináld hetente. Ezért érdemes olyat választani, amit szívesen csinálsz.
[reserved]

.Attila

Quote from: Zsiga on 2009-01-03, 21:28:05
És attól hogy felszedsz egy tizenéves csajt, nem kell feltétlenül megdugni vagy akármi, a kulcsszó még mindig a gyakorlás, meg úgy általában magának a csajozás folyamatának az élvezete. Ha esetleg olyan lány akad így horogra akit egyébként szívesen meg is dugnál vagy el bírnád képzelni hosszabb távra, az csak plusz. :)

Ezt én értem és van is benne valami, de téged egyáltalán nem zavar, hogy adott esetben pont olyannal játszol, aki esetleg komolyan gondolná és hogy ez effektíve szar neki?

Moha: a táncot komolyan gondoltam. Az önbizalmat is tud adni, ha rendesen megtanulod. Megtanulni pedig meg lehet mindenkinek, csak kitartás és odafigyelés kell.
Most volt egy házibuli és egy nő annyira nem félreérthető megjegyzéseket tett, hogy azokat már én is értem.
A tánchoz az kell, hogy tudj vezetni (ha tudsz, magabiztos is leszel), ritmusra lépj és ismerj sok figurát. Ha ezek mennek, igen nagyot tudsz előrelépni a lányoknál, főleg ha türelmes vagy adott esetben velük szemben (mert nem megy nekik).

Zsiga

Quote from: .Attila on 2009-01-04, 02:56:56
Ezt én értem és van is benne valami, de téged egyáltalán nem zavar, hogy adott esetben pont olyannal játszol, aki esetleg komolyan gondolná és hogy ez effektíve szar neki?
Van benne valami, igazából erre a lehetőségre nem is gondoltam, épp azért mert én minden ilyen helyzetet komolyan gondolok, csak nem értékelem kudarcként ha mégsem egy hosszútávú kapcsolat lesz a vége, csak egy jó beszélgetés.

.Attila

Quote from: Zsiga on 2009-01-04, 03:26:09
Quote from: .Attila on 2009-01-04, 02:56:56
Ezt én értem és van is benne valami, de téged egyáltalán nem zavar, hogy adott esetben pont olyannal játszol, aki esetleg komolyan gondolná és hogy ez effektíve szar neki?
Van benne valami, igazából erre a lehetőségre nem is gondoltam, épp azért mert én minden ilyen helyzetet komolyan gondolok, csak nem értékelem kudarcként ha mégsem egy hosszútávú kapcsolat lesz a vége, csak egy jó beszélgetés.

És neked ennyi nő megtetszik? Irigyellek...

Zsiga

Quote from: .Attila on 2009-01-04, 03:31:26
És neked ennyi nő megtetszik? Irigyellek...
Mennyi? Úgy emlékszem én nem írtam számokat, csak te írtad azt a huszonakárhányat. Egyébként azt hogy csinálod hogy huszonpárból egy sem tetszik? Pesten sétálgatva van szerintem 20 random nőből minimum egy aki jól néz ki. Vagy belsőre érted? Hát, olyannal eddig életemben kettővel találkoztam én is aki minden szempontből megfelelt az ízlésemnek, de ez meg nem derül ki ránézésre, le kellett velük is ülni beszélgetni előbb. :)

Member

Valszeg Zsiga csinálja jól, hogy nem válogat. Mert murphy befigyel annyira, hogy úgy is az lesz neked bejövős, akinek te nem vagy az. ::)

Moha

Quote from: .Attila on 2009-01-04, 02:56:56
Ezt én értem és van is benne valami, de téged egyáltalán nem zavar, hogy adott esetben pont olyannal játszol, aki esetleg komolyan gondolná és hogy ez effektíve szar neki?
Na igen. Én már jártam úgy, hogy én komolyan gondoltam volna, a csaj viszont csak játszadozott. És éppen ezért ezt nem akarom vice-versa eljátszani mással.

A táncot pedig meg fogom próbálni. Veszteni valóm nincs.

Fazék

Quote from: Moha on 2009-01-04, 10:39:39
Quote from: .Attila on 2009-01-04, 02:56:56
Ezt én értem és van is benne valami, de téged egyáltalán nem zavar, hogy adott esetben pont olyannal játszol, aki esetleg komolyan gondolná és hogy ez effektíve szar neki?
Na igen. Én már jártam úgy, hogy én komolyan gondoltam volna, a csaj viszont csak játszadozott. És éppen ezért ezt nem akarom vice-versa eljátszani mással.
baromság. ti ilyen jól meg tudjátok ítélni külső illetve 1-2 mondat után, hogy nem tudnátok szeretni a csajt?

.Attila

Quote from: Fazék on 2009-01-04, 11:50:30
Quote from: Moha on 2009-01-04, 10:39:39
Quote from: .Attila on 2009-01-04, 02:56:56
Ezt én értem és van is benne valami, de téged egyáltalán nem zavar, hogy adott esetben pont olyannal játszol, aki esetleg komolyan gondolná és hogy ez effektíve szar neki?
Na igen. Én már jártam úgy, hogy én komolyan gondoltam volna, a csaj viszont csak játszadozott. És éppen ezért ezt nem akarom vice-versa eljátszani mással.
baromság. ti ilyen jól meg tudjátok ítélni külső illetve 1-2 mondat után, hogy nem tudnátok szeretni a csajt?

Nálam bonyolultabb a téma, amit most nem fejtek ki. De erősen benne van, hogy én csinálom rosszul, ezzel én is tisztában vagyok.
De igen, van olyan eset, hogy külsőre jó a lány, de 1-2 mondat után kiderül, hogy mégse. És most nem az ordítóan butákról beszélek.

Member

Nálad is a "nem kötne le" érzés, tömören?

kikuchiyo

Failure is the default option

.Attila

Quote from: Member on 2009-01-04, 14:16:18
Nálad is a "nem kötne le" érzés, tömören?

Jól néz ki, van esze, korrektnek tűnik, de érzésre semmi speciális.
De lehet, én várok túl sokat az elején.

Zsiga

Quote from: .Attila on 2009-01-04, 16:49:05
De lehet, én várok túl sokat az elején.
Szerintem igen. Szerelem első látásra csak a mesékben meg az animukban van. Első randin nem hiszem hogy bárkitől is elvárható egy dejólnézki-dejófej-demegdugnám érzésnél több, ahhoz idő kell.

Moha

Quote from: Zsiga on 2009-01-04, 17:05:08
Első randin nem hiszem hogy bárkitől is elvárható egy dejólnézki-dejófej-demegdugnám érzésnél több, ahhoz idő kell.
Jaja, szerintem is. Ugyanakkor ha az első benyomás negatív, akkor az embernek nemigen van kedve folytatni.

Fazék

Quote from: Zsiga on 2009-01-04, 17:05:08
Quote from: .Attila on 2009-01-04, 16:49:05
De lehet, én várok túl sokat az elején.
Szerintem igen. Szerelem első látásra csak a mesékben meg az animukban van. Első randin nem hiszem hogy bárkitől is elvárható egy dejólnézki-dejófej-demegdugnám érzésnél több, ahhoz idő kell.
pontosan.

Én

Szerintem .Attila nem úgy gondolta az "érzést", hogy egyből ásó kapa nagyharang. Velem is nem egyszer előfordult, hogy minden tekintetben pöpec csajszira valahogy épp nem támadt gusztusom, nem volt meg valamiféle (vigyázat: idióta szó) kisugárzása, ami nekem kell, ezért eldumáltunk 1-2 órát valami parkban azt pá. Más meg lehet pont érte bomlott. Kell valami ösztönzés hogy 1-2 óránál tovább foglalkozz a csajjal, még ha nem is tudod megmagyarázi pontosan, hogy az mi. :)

.Attila