Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Lythis

Quote from: Zsiga on 2009-01-03, 21:28:05
Általában az az első reakció hogy lol te hozzányúlsz egy beteghez/halotthoz?
"Viccelsz? Miattuk csinálom... :lazza:"

Zsiga

Quote from: Lythis on 2009-01-07, 22:11:15
Quote from: Zsiga on 2009-01-03, 21:28:05
Általában az az első reakció hogy lol te hozzányúlsz egy beteghez/halotthoz?
"Viccelsz? Miattuk csinálom... :lazza:"
"I do it for teh lulz."  :Kiraly:

teraflare

Bocs hogy mégis csak írok ide ,de megtudtam hogy mit kell csinálnom és közel állok a sírógörcshöz ezért benéztem ebbe a topicba és muszály  (:D) megint értelmetlenséget mondanom.  :redface: De csak az utolsó 2-3 oldalt olvastam el.
[spoiler="tera féle értelmezés!!!! Akinek nem tetszik NE olvassa"]
Quote from: Én on 2009-01-04, 18:35:51
Szerintem .Attila nem úgy gondolta az "érzést", hogy egyből ásó kapa nagyharang...
És szerintem zsiga sem erre gondolt. Lévén a randi egy mini piac ahol meg kell próbálnod eladni magad a másiknak. Ehhez leginkább az szükséges hogy NE legyél teljesen önmagad (aki mégis az lesz az úgy jár mint én meg páran mások :D na jó .Attilával szemben nekem évente max 10 ha van és ott is inkább én nem jövök be). Ezért szerintem az a kis idő alatt azt az embert ismered meg akit ő gondol hogy te akarsz. .Attilánál épp hogy nem jön be a szokásos. De valószínűleg ha több időt adna nekik akkor lehet megtalálná azt a külső besugárzást belső kisugárzást amit keres. Várd meg míg önmaga lesz. "Lakva ismerszik meg az ember"

Quote from: Member on 2009-01-03, 18:10:05
Főleg mert a héten is hallgattam a "minden pasi szemét dumát", imádom...
Jótanács, hagyd a picsába az ilyen csajokat. Míg távol voltam a fórumtól elbeszélgettem egy párral (+ a régi hasonló gondúak alapján) és az ilyeneket messze el kell kerülni. (lol mikor annakidején még én javasoltam hogy segítsünk nekik   :haha:) Miért is? Mert hülyék. (Nem azt mondom hogy minden nő hülye, de ezek a pasik szemetek típusúak igen) Van az elején ez az egész választás (pont mint a pártoknál) kapnak igazat meg hazugságokat de ŐK döntenek kit akarnak. És ők kiválasztják azt amiről tudják hogy nem igaz, de jól hangzik.  Ez az első hülyeségük hogy elhiszik amit tudnak hogy nem igaz. Ezt egy idő után észre is veszik hogy a dolog nem az aminek ők elképzelték de mégis megpróbálják elfordítani a fejük hogy hátha akkor úgy lesz ahogy gondolták (És ez a 2. hülyeségük. .Attila ez volt az az illúzió amiről beszéltél nekem annó, igaz?) Végül azonban csak belátják hogy mi is volt eddig és akkor jönnek elő ezzel a pasik szemetek, a pasik hűtlen állatok, a pasik felszínes szemétládák stb. De vajon akár egy is végiggondolta hogy valójában Ő tette ezt magával, lett volna biztos olyan akinek TÉNYLEG Ő kellett volna. A pasi azt tette amit akart vele tenni, de ezért nem szemétláda, hisz a dologhoz 2 ember kellett. Amúgy tényleg én is éltem ebben az illúzióban, mikor tudtam hogy milyen az a bizonyos ember, de próbáltam nem elhinni, amíg ő maga nem mondta ki azt amit gondotam hogy igaz.  :frown:

[/spoiler]
No most hogy kimondtam a véleményem, tűnök is dolgozni. Pár hónap múlva re. Újra le kell tiltanom a fórumot mert túl sok időt töltök itt   :comp: :D

UI: zsiga: a meghívósat én is majd kipróbálom  :D

.Attila

Quote from: teraflare on 2009-01-08, 10:41:56
Várd meg míg önmaga lesz.

Ez egy baráti társaságban működik, mert sokat lógtok együtt. De amikor direkt azért ismerkedsz valakivel, akkor nem.
Másrészt a várakozáshoz is két ember kell, a nők pedig nem a várakozásról híresek. Én nem szeretek hazudni, ezért nem teszem a szépet, amíg nem érzem úgy, hogy kéne. Azt viszont nem bírják kivárni (már ha egyáltalán megjönne a kedvem hozzá).

Quote(És ez a 2. hülyeségük. .Attila ez volt az az illúzió amiről beszéltél nekem annó, igaz?)

Az egyik. A másik az, amikor ráhúznak valakire egy képet, ami nem is ő valójában, csak kerestek egy alkalmasnak látszó valakit, akire ráhúzhatják.

Ramiz

Előző oldalon írtakhoz én csak annyit mondok, hogy akinek húszból (ha már Zsiga ezt a konkrét számot írta) nem jön be legalább egy csaj, az megérdemli... Meg valahogy gimnazista koromból az rémlik, hogy akiknek "nagy szerelmeik" voltak, meg magas elvárásaik, azoknak volt a legkevesebb tapasztalatuk, és a legnagyobb csajozók (aktív szexuális életet élők) meg néha felbukkantak ronda vagy átlagos lányokkal is. Ezt a dolgot csinálni kell, mert ennek nincs elmélete, csak gyakorlata, és nagyobb számú mintából nagyobb az esélyed találni egy tényleg hozzád illőt, arról nem is beszélve, hogy megtanulod, mi az, ami minden nőben közös (például: nincs az az okos, hűséges, téged szerető stb nő, aki NE csalna meg, ha egy elég rutinos férfi ráfekszik az ügyre és te nem vagy ott, hogy közbelépj).

Különben meg bármikor szívesen kiröhögök bárkit, aki (saját maga szerint) ő ezt meg azt, észt és sok mást keres a nőkben. Az mind bónusz. Igazából állatok vagyunk és dugni akarunk. Ez szerintem nem degradáló amúgy. Ja, és ők is azok. És ők is dugni akarnak. :D Mindegyik.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Draconire

Quote from: Ramiz on 2009-01-08, 22:43:58
ülönben meg bármikor szívesen kiröhögök bárkit, aki (saját maga szerint) ő ezt meg azt, észt és sok mást keres a nőkben. Az mind bónusz. Igazából állatok vagyunk és dugni akarunk. Ez szerintem nem degradáló amúgy. Ja, és ők is azok. És ők is dugni akarnak. :D Mindegyik.
http://uk.youtube.com/watch?v=60ra9RDxeZk ?

Makos

Quote from: Ramiz on 2009-01-08, 22:43:58
Előző oldalon írtakhoz én csak annyit mondok, hogy akinek húszból (ha már Zsiga ezt a konkrét számot írta) nem jön be legalább egy csaj, az megérdemli... Meg valahogy gimnazista koromból az rémlik, hogy akiknek "nagy szerelmeik" voltak, meg magas elvárásaik, azoknak volt a legkevesebb tapasztalatuk, és a legnagyobb csajozók (aktív szexuális életet élők) meg néha felbukkantak ronda vagy átlagos lányokkal is. Ezt a dolgot csinálni kell, mert ennek nincs elmélete, csak gyakorlata, és nagyobb számú mintából nagyobb az esélyed találni egy tényleg hozzád illőt, arról nem is beszélve, hogy megtanulod, mi az, ami minden nőben közös (például: nincs az az okos, hűséges, téged szerető stb nő, aki NE csalna meg, ha egy elég rutinos férfi ráfekszik az ügyre és te nem vagy ott, hogy közbelépj).

Különben meg bármikor szívesen kiröhögök bárkit, aki (saját maga szerint) ő ezt meg azt, észt és sok mást keres a nőkben. Az mind bónusz. Igazából állatok vagyunk és dugni akarunk. Ez szerintem nem degradáló amúgy. Ja, és ők is azok. És ők is dugni akarnak. :D Mindegyik.

Ennél joban énse fogalmazhattam volna :D

sirtomi

Quote from: Ramiz on 2009-01-08, 22:43:58
Előző oldalon írtakhoz én csak annyit mondok, hogy akinek húszból (ha már Zsiga ezt a konkrét számot írta) nem jön be legalább egy csaj, az megérdemli... Meg valahogy gimnazista koromból az rémlik, hogy akiknek "nagy szerelmeik" voltak, meg magas elvárásaik, azoknak volt a legkevesebb tapasztalatuk, és a legnagyobb csajozók (aktív szexuális életet élők) meg néha felbukkantak ronda vagy átlagos lányokkal is. Ezt a dolgot csinálni kell, mert ennek nincs elmélete, csak gyakorlata, és nagyobb számú mintából nagyobb az esélyed találni egy tényleg hozzád illőt, arról nem is beszélve, hogy megtanulod, mi az, ami minden nőben közös (például: nincs az az okos, hűséges, téged szerető stb nő, aki NE csalna meg, ha egy elég rutinos férfi ráfekszik az ügyre és te nem vagy ott, hogy közbelépj).

Különben meg bármikor szívesen kiröhögök bárkit, aki (saját maga szerint) ő ezt meg azt, észt és sok mást keres a nőkben. Az mind bónusz. Igazából állatok vagyunk és dugni akarunk. Ez szerintem nem degradáló amúgy. Ja, és ők is azok. És ők is dugni akarnak. :D Mindegyik.

Ezzel teljesen egyetértek :D

.Attila

Akkor egészségetekre. Maradjunk annyiban, hogy nincs mindenki így vele. Majd gondolom 40-50 évesen dobod az asszonyt, hogy fiatalabbra cseréld, mert úgyis csak a dugásról szól (a fiatalabbnak meg majd a pénzről).

Azt meg totálisan lesz*rom, hogy kinek mennyi tapasztalata van.

Selmo

Quote from: .Attila on 2009-01-09, 00:21:46
Akkor egészségetekre. Maradjunk annyiban, hogy nincs mindenki így vele. Majd gondolom 40-50 évesen dobod az asszonyt, hogy fiatalabbra cseréld, mert úgyis csak a dugásról szól (a fiatalabbnak meg majd a pénzről).

Azt meg totálisan lesz*rom, hogy kinek mennyi tapasztalata van.
Vagy netán az asszony cseréli le egy 30-asra, mert az még tud teljesíteni az ágyban, akkor talán elgondolkozik.

A tökéletesség unalmas.

Fazék

hogy ti milyen bölcs hősszerelmesek vagytok :)

.Attila, Selmo, úgy érzem más világon élünk. (és lol)

.Attila

Quote from: Fazék on 2009-01-09, 01:25:43
.Attila, Selmo, úgy érzem más világon élünk. (és lol)

És szerintem megférünk egymás mellett, nem hiszem, hogy mindenkinek mindent ugyanúgy kell látnia.

Ramiz

Ti most mindketten arra reagáltatok, amit én nem mondtam (= nem ér semmit a párkapcsolat, a nők felcserélhetőek egymással stb), de nem baj. Vigasztaljon benneteket a tudat, hogy amikor engem otthagy a feleségem egy 30-as fasziért, akkor én azt fogom mondani, hogy "hát, legalább eddig jókat dugtunk" (na jó, nem, de a ti logikátokkal igen), viszont amikor titeket hagy ott a nő, akkor ti azt fogjátok mondani, hogy "bassza meg, igaza volt". :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Én

Quote from: Ramiz on 2009-01-08, 22:43:58
Ezt a dolgot csinálni kell, mert ennek nincs elmélete, csak gyakorlata, és nagyobb számú mintából nagyobb az esélyed találni egy tényleg hozzád illőt, arról nem is beszélve, hogy megtanulod, mi az, ami minden nőben közös (például: nincs az az okos, hűséges, téged szerető stb nő, aki NE csalna meg, ha egy elég rutinos férfi ráfekszik az ügyre és te nem vagy ott, hogy közbelépj).
Akkor most basszon ki magával (és valószínűleg a nővel) és járjon egy olyan nővel akihez semmi kedve csak EXP-ért? Van értelme, de nem az lenne az egész lényege, hogy csak egy kicsit is jól érezd magad közben?
Quote from: Ramiz on 2009-01-08, 22:43:58
Különben meg bármikor szívesen kiröhögök bárkit, aki (saját maga szerint) ő ezt meg azt, észt és sok mást keres a nőkben. Az mind bónusz. Igazából állatok vagyunk és dugni akarunk. Ez szerintem nem degradáló amúgy. Ja, és ők is azok. És ők is dugni akarnak. :D Mindegyik.
ITT: E-Masculinity. :D

Fazék

Quote from: Ramiz on 2009-01-09, 01:37:02
Ti most mindketten arra reagáltatok, amit én nem mondtam (= nem ér semmit a párkapcsolat, a nők felcserélhetőek egymással stb), de nem baj. Vigasztaljon benneteket a tudat, hogy amikor engem otthagy a feleségem egy 30-as fasziért, akkor én azt fogom mondani, hogy "hát, legalább eddig jókat dugtunk" (na jó, nem, de a ti logikátokkal igen), viszont amikor titeket hagy ott a nő, akkor ti azt fogjátok mondani, hogy "bassza meg, igaza volt". :D
ok, ezek szerint nem csak nekem tűnt úgy, hogy kicsit elbeszélnek amellett, amit írtál.

.Attila

Quote from: Fazék on 2009-01-09, 01:41:02
Quote from: Ramiz on 2009-01-09, 01:37:02
Ti most mindketten arra reagáltatok, amit én nem mondtam (= nem ér semmit a párkapcsolat, a nők felcserélhetőek egymással stb), de nem baj. Vigasztaljon benneteket a tudat, hogy amikor engem otthagy a feleségem egy 30-as fasziért, akkor én azt fogom mondani, hogy "hát, legalább eddig jókat dugtunk" (na jó, nem, de a ti logikátokkal igen), viszont amikor titeket hagy ott a nő, akkor ti azt fogjátok mondani, hogy "bassza meg, igaza volt". :D
ok, ezek szerint nem csak nekem tűnt úgy, hogy kicsit elbeszélnek amellett, amit írtál.

Ezt hányféle módon lehet értelmezni?

QuoteKülönben meg bármikor szívesen kiröhögök bárkit, aki (saját maga szerint) ő ezt meg azt, észt és sok mást keres a nőkben. Az mind bónusz. Igazából állatok vagyunk és dugni akarunk. Ez szerintem nem degradáló amúgy.

Nakedape

lehet kitartani, és hűséges lenni, amellett h szexről szól az összejövés bőven sztem.

itt félre sztem

a párkapcsolatok szerintem olyanok mint az óceán
[spoiler]persze  ha belegondolok akkor inkább mégse[/spoiler]

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Darkstar

Mindíg jó ebben a topicban kinyilatkoztatásokat olvasni:Kiraly:


Ed.: Na a szokásos I'd her hair hibába estem. Ige hozzáadva...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Tycho

Quote from: Ramiz on 2009-01-08, 22:43:58
ami minden nőben közös (például: nincs az az okos, hűséges, téged szerető stb nő, aki NE csalna meg, ha egy elég rutinos férfi ráfekszik az ügyre és te nem vagy ott, hogy közbelépj

hmm, ezt hogyan értsem? Mármint ez a megállapítás honnét is jön?


DS:mindig :angyali:

Én

Quote from: .Attila on 2009-01-09, 01:43:39
Ezt hányféle módon lehet értelmezni?

QuoteKülönben meg bármikor szívesen kiröhögök bárkit, aki (saját maga szerint) ő ezt meg azt, észt és sok mást keres a nőkben. Az mind bónusz. Igazából állatok vagyunk és dugni akarunk. Ez szerintem nem degradáló amúgy.
Hát vagy viccnek, vagy annak, hogy attól még hogy mindenki dugni akar, azt lehet csak egy emberrel is, és azt attól még lehet szeretni.
Szóval amit nakedape írt, csak magyarul :D

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

NLZ

Quote from: Tycho on 2009-01-09, 01:49:41
Quote from: Ramiz on 2009-01-08, 22:43:58
ami minden nőben közös (például: nincs az az okos, hűséges, téged szerető stb nő, aki NE csalna meg, ha egy elég rutinos férfi ráfekszik az ügyre és te nem vagy ott, hogy közbelépj
DS:mindig :angyali:
Jah, röviden a helyes. :F
[reserved]

Makos

Quote from: Én on 2009-01-09, 01:38:28
Akkor most basszon ki magával (és valószínűleg a nővel) és járjon egy olyan nővel akihez semmi kedve csak EXP-ért?
Cube... :_piszka:
[spoiler] :angyali:[/spoiler]

Ramiz

Quote from: Én on 2009-01-09, 01:38:28
Akkor most basszon ki magával (és valószínűleg a nővel) és járjon egy olyan nővel akihez semmi kedve csak EXP-ért? Van értelme, de nem az lenne az egész lényege, hogy csak egy kicsit is jól érezd magad közben?
De éppen az az, hogy jól érzed magad közben, ha rájössz (belátod és elfogadod), hogy nincs olyan, hogy Álmaid Hercegnője, viszont az a középszerű lány valójában minden kedves, vagy milyen szép a feneke, vagy milyen kitartó és lelkes az ágyban, stb.

Quote from: Én on 2009-01-09, 01:38:28ITT: E-Masculinity. :D
Az a Zsiga, aki a nagy farokméretéről szokott győzködni minket... :D

Quote from: .Attila on 2009-01-09, 01:43:39
Ezt hányféle módon lehet értelmezni?
QuoteKülönben meg bármikor szívesen kiröhögök bárkit, aki (saját maga szerint) ő ezt meg azt, észt és sok mást keres a nőkben. Az mind bónusz. Igazából állatok vagyunk és dugni akarunk. Ez szerintem nem degradáló amúgy.
Egyféleképp, csak nem úgy, ahogy ti értelmeztétek. Az "igazából" az a legerősebb mozgató erőre utal, nem arra, hogy minden más értéktelen. De Nakedape remekül összefoglalja, nem hiszem, hogy olyan nehéz ezt érteni:
Quote from: Nakedape on 2009-01-09, 01:46:37lehet kitartani, és hűséges lenni, amellett h szexről szól az összejövés bőven sztem.

Quote from: Tycho on 2009-01-09, 01:49:41
Quote from: Ramiz on 2009-01-08, 22:43:58
ami minden nőben közös (például: nincs az az okos, hűséges, téged szerető stb nő, aki NE csalna meg, ha egy elég rutinos férfi ráfekszik az ügyre és te nem vagy ott, hogy közbelépj
hmm, ezt hogyan értsem? Mármint ez a megállapítás honnét is jön?
Honnan? Hát, bevallom, nem tudom levezetni a pV = NkT-ból.... Nem én vagyok az a rutinos férfi, aki ilyet meg akar vagy meg tud csinálni, ha erre gondolsz, de nyilván valamennyire tapasztalatból mondom, vagy inkább a benyomásaimból és mások benyomásaiból próbálom leszűrni az igazsághoz legközelebbi szabályszerűséget.

Egyébként meg bármilyen "pick up artist" ugyanezt fogja mondani neked, és ha nem hiszed, hogy létezik olyan, hogy a profitorientált, szakszerű kigyakorlása a nők elcsábításának, akkor nézz meg egyet "munka" közben, nekem szerencsém volt ehhez...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tycho

Ramiz: én ezzel tisztában vagyok, csak érdekelt, hogy téged mi is juttatott pontosan erre a véleményre...

.Attila

Quote from: Ramiz on 2009-01-09, 08:46:51
Quote from: .Attila on 2009-01-09, 01:43:39
Ezt hányféle módon lehet értelmezni?
QuoteKülönben meg bármikor szívesen kiröhögök bárkit, aki (saját maga szerint) ő ezt meg azt, észt és sok mást keres a nőkben. Az mind bónusz. Igazából állatok vagyunk és dugni akarunk. Ez szerintem nem degradáló amúgy.
Egyféleképp, csak nem úgy, ahogy ti értelmeztétek. Az "igazából" az a legerősebb mozgató erőre utal, nem arra, hogy minden más értéktelen. De Nakedape remekül összefoglalja, nem hiszem, hogy olyan nehéz ezt érteni:
Quote from: Nakedape on 2009-01-09, 01:46:37lehet kitartani, és hűséges lenni, amellett h szexről szól az összejövés bőven sztem.

Azt senki sem cáfolja, hogy a szex az egyik fő mozgatórugó. Viszont nem mindenkinél a legfőbb, bár kétségkívül nélkülözhetetlenül fontos.

Ramiz

Quote from: Tycho on 2009-01-09, 10:05:15
Ramiz: én ezzel tisztában vagyok, csak érdekelt, hogy téged mi is juttatott pontosan erre a véleményre...
Nem az, amire gondolom, hogy gondolsz, bár nem biztos, hogy azt gondolom, hogy gondoltál bármire is konkrétan.

Quote from: .Attila on 2009-01-09, 10:55:54
Azt senki sem cáfolja, hogy a szex az egyik fő mozgatórugó. Viszont nem mindenkinél a legfőbb, bár kétségkívül nélkülözhetetlenül fontos.
Végül is lehet, hogy nem mindenkinél a legfőbb... :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Amiben jó vagyok, az a dumálás, ha már belemelegedtünk egy lánnyal, ha egy hullámhosszon vagyunk és vevő a cizellált (lol... :D na jó, mondjuk úgy, hogy nehezen emészthető) humoromra. Meg a tánc is megy meg a gyengédség is. Ami nem megy, az a semmitmondó "bevezető" beszélgetések értelmének azonnali levágása és jelentőségének pontos megbecsülése.

[spoiler=a szituáció]Most például épp pár sms-t váltottam egy lánnyal, akivel holnap találkozok először randin (egyszer találkoztunk, nagyon jót beszélgettünk, állandóan mosolygott rám, azóta emailben puhítottam). Azt írta pár üzenet után valamire, hogy "szerintem mi nagyon jó barátok leszünk". Na most ezt nem lehet annyiban hagyni... valami olyasmit válaszoltam, hogy "örülök neki, de akkor ez most felső korlát? :)".

Ez persze nem volt túl taktikus, mert sosem szabad hagyni, hogy nyeregben érezze magát a nő, de muszáj volt megkérdeznem valahogy, hogy mennyire célzatosan használta az átokverte "barát" szót, mert ha tudom, hogy csak havert akar, másképp megyek el, másképp fogok viselkedni (nyugodtan ihatok többet és szóba sem jön, hogy meghívom etc :D). (Egyébként ilyen csinos és kedves lányokkal barátságban is szívesen maradok - már csak azért is, hogy nyugodtan tanulmányozhassam eme különös állatfaj viselkedését :Kiraly: , no meg a barátnői miatt, akikkel majd a jövőben megismerkedhetek. :) )

No mindegy, a lényeg, hogy azt válaszolta: "Miért, nálad mi a felső limit?"

Erre persze eszembe jutott egy csomó jó válasz, például: "Hát gondolom a seggből szájba!", esetleg "An incest is fine too", vagy egy visszafogottabb "The sky is the limit BABEH!!!". A kézenfekvő "Az rajtad is múlik..."-ot elvetettem, mert gyáva válasz és egyben elvesztem a döntési jog pozíciójának illúzióját (persze 100%-os döntési jog nincs senkinél, a nagyobbik rész azért nyilván nála van, de mindegy is: az illúziót mindig birtokolni kell, mert az imponál a nőknek). A vicceskedő "Én a barátaimmal is dugok..." lehet, hogy elijesztené :lul: , arról nem is beszélve, hogy tényleg nem egy olcsó és/vagy üres lány ő, tehát akár hosszabb távon is szívesen együtt maradnék vele (most úgy érzem).

Mit válaszoljak?

Post ending in '12' will determine it!!!
[/spoiler]

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fatal

Quote from: Ramiz on 2009-01-15, 23:59:30
"Miért, nálad mi a felső limit?"

Mit válaszoljak?

Post ending in '12' will determine it!!!
A patkóbél.
[spoiler]Az értelmes tanácsokat meghagyom az experteknek :redface: [/spoiler]
12
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

.Attila

Szerintem ne erőltesd, hogy kapcsolatot akarsz, kezeld lazán a dolgot, beszélgess vele stb.
Bár most már egész konkrét lett a helyzet...
Mondj neki valami olyasmit, hogy nem gondolkozol korlátokban, csak jó fejnek tartod és szívesen beszélgetnél vele még. Valahogy ügyesebben megfogalmazva.

vagy

[spoiler]I'LL RAPE YOU FUCKING BITCH PIG!![/spoiler]