Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Makos

Quote from: .Attila on 2009-01-16, 00:13:22
Szerintem ne erőltesd, hogy kapcsolatot akarsz, kezeld lazán a dolgot, beszélgess vele stb.
Bár most már egész konkrét lett a helyzet...
Mondj neki valami olyasmit, hogy nem gondolkozol korlátokban, csak jó fejnek tartod és szívesen beszélgetnél vele még. Valahogy ügyesebben megfogalmazva.
+1
hajrá :smile:

Selmo


A tökéletesség unalmas.

NLZ

Vagy azt, hogy szereted a határokat döngetni. :D
[reserved]

Cloud


Rounin


NLZ

A seggből szájba említése is jó ötlet azért. :D
[reserved]

Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS


Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

pet

a sex szerintem másodlagos, legalábbis nálam, persze ha olyan szituban vagyok könnyen rám jön, de őszintén, én olyan lánnyal tudok el lenni jól, akivel el tudok hülyéskedni, aki ki tudja hozni belőlem azt amit még más nem xD

amúgy nem feltétlen igaz hogy csak a sexet keresi az ember egy nőben. én pl úgy vagyok vele, hogy olyan lánnyal nem tudnék elképzelni kapcsolatot (jól működőt) aki nem "aranyos", ha egy szőke, miniszoknyás csaj áll elém akkor a téma jöhet, de a kapcsolat kudarcba fog fulladni az biztos. sexy girl for fun... cute girl for more fun...
(jólvaaan fáradt vagyok értelmes gondolatok kifejtésére, vegyétek versnek, és elemezzétek, és talán meglelitek a valódi gondolatmenetemet) :D

Selmo

Olyan nő nem kell akivel csak szexelni lehet, de olyan se, akivel meg szexelni nem lehet. Asszem a többség ezzel így van.

A tökéletesség unalmas.

Cobra

Quote from: pet on 2009-01-16, 21:50:21
a sex szerintem másodlagos, legalábbis nálam, persze ha olyan szituban vagyok könnyen rám jön, de őszintén, én olyan lánnyal tudok el lenni jól, akivel el tudok hülyéskedni, aki ki tudja hozni belőlem azt amit még más nem xD

amúgy nem feltétlen igaz hogy csak a sexet keresi az ember egy nőben. én pl úgy vagyok vele, hogy olyan lánnyal nem tudnék elképzelni kapcsolatot (jól működőt) aki nem "aranyos", ha egy szőke, miniszoknyás csaj áll elém akkor a téma jöhet, de a kapcsolat kudarcba fog fulladni az biztos. sexy girl for fun... cute girl for more fun...
(jólvaaan fáradt vagyok értelmes gondolatok kifejtésére, vegyétek versnek, és elemezzétek, és talán meglelitek a valódi gondolatmenetemet) :D
lolicon
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Próféta


Flaser

Quote from: Cobra on 2009-01-16, 22:14:43
Quote from: pet on 2009-01-16, 21:50:21
a sex szerintem másodlagos, legalábbis nálam, persze ha olyan szituban vagyok könnyen rám jön, de őszintén, én olyan lánnyal tudok el lenni jól, akivel el tudok hülyéskedni, aki ki tudja hozni belőlem azt amit még más nem xD

amúgy nem feltétlen igaz hogy csak a sexet keresi az ember egy nőben. én pl úgy vagyok vele, hogy olyan lánnyal nem tudnék elképzelni kapcsolatot (jól működőt) aki nem "aranyos", ha egy szőke, miniszoknyás csaj áll elém akkor a téma jöhet, de a kapcsolat kudarcba fog fulladni az biztos. sexy girl for fun... cute girl for more fun...
(jólvaaan fáradt vagyok értelmes gondolatok kifejtésére, vegyétek versnek, és elemezzétek, és talán meglelitek a valódi gondolatmenetemet) :D
lolicon

Was that an admission or were you just cheering us on?
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

pet

[spoiler]
Quote from: Flaser on 2009-01-16, 23:00:32
Quote from: Cobra on 2009-01-16, 22:14:43
Quote from: pet on 2009-01-16, 21:50:21
a sex szerintem másodlagos, legalábbis nálam, persze ha olyan szituban vagyok könnyen rám jön, de őszintén, én olyan lánnyal tudok el lenni jól, akivel el tudok hülyéskedni, aki ki tudja hozni belőlem azt amit még más nem xD

amúgy nem feltétlen igaz hogy csak a sexet keresi az ember egy nőben. én pl úgy vagyok vele, hogy olyan lánnyal nem tudnék elképzelni kapcsolatot (jól működőt) aki nem "aranyos", ha egy szőke, miniszoknyás csaj áll elém akkor a téma jöhet, de a kapcsolat kudarcba fog fulladni az biztos. sexy girl for fun... cute girl for more fun...
(jólvaaan fáradt vagyok értelmes gondolatok kifejtésére, vegyétek versnek, és elemezzétek, és talán meglelitek a valódi gondolatmenetemet) :D
lolicon

Was that an admission or were you just cheering us on?
[/spoiler]
mindkettő, de sikerült.
edit(bántani akartok :(:'()


X_Critic

Na helló mindenkinek!

Szóval...Régóta figyelgetem, amiket írogattok, és hát, ugye...

Először is: Miért jelenti a nő mindegyikőtöknek a...finoman szólva...a lyukat? Jól néznék ki, ha én is így néznék a lányokra! (És nem csajok, azt nőkre nem mondjuk, igen, vannak nők is, nem csak olyanok, akikről ti beszéltek...)
Másodszor: Zsigáról le lehet szakadni! Ugyan nem ismerem személyesen, de már bocs, nem a farokméretével jött, hanem próbált itt értelmes tanácsokat adni, de páran itt csak valami lepedőakrobatát látnak benne, nekem nem ez jött le! De egyesek szerint a farkával hódít..OK. Tegye ki akkor a farkát egy nő elé valaki, akinek olyan hatalmas van, biztos nagyon meg fogja hódítani...)

Továbbá: Az itt gyakran előforduló típusembereket eléggé ismerem már, igen, nekem van baráti köröm, nem otthon függök a neten egész nap. Őket hiába is látnám el jótanáccsal, akkor is csak hümmögne, bólogatna, de megtenni, na azt már nem. Na, az ilyet úgy hívjuk, looser, vagy vesztes, és mindíg az is marad)

Azt hiszik sokan, hogy tudnak valamit a nőkről. De semmit se. A plázapicsa típust ismeritek, az meg férfit nem érdekel alapból.

Általánosítok? No igen..Ti is azt teszitek. És ha úgy gondoltok a nőkre is, ahogy itt sokan, hogy mind hülye, kúrva, stb. akkor

1.Magatokat égetitek, mert akkor minden hapsi fasz, majom, paraszt, én is...Nekem ez pedig nem tetszik. És a normális nők (igen, ilyen is van, csak ugye a minőség ritka) szintén zokon veszik.
2. Ilyen hozzáállással nem is érdemeltek mást, mint plázapicsát. Ti is ilyen szinten álltok. "Milyen álmaid nője? -Hatalmas a melle, formás a feneke..." Na, akkor fogja az ilyen a pénzt, egy jó, strapabíró gumit, és irány kurvát fogni...Neki formás mindene, lefekszik veled egyből, nem kell megérteni, szeretni, kedvesnek se lenni vele, szóval nincs vele gond.

Jó lenne, ha elfogadnátok a tanácsokat, ha tényleg olyan adja, akinek van, és mindíg is volt barátnője, és nem olyanra hallgatnátok, aki nem is ugatja a témát...És persze meg is TENNÉTEK, nem csak néznétek, hogy dehát, ez nehéz...Igen! NŐT találni nehéz, túl sok a plázaribanc. Még nehezebb meghódítani, mert a minőségért szenvedni kell. De legelőbb, tegyetek rendet a fejetekben, hogy valójában mi is kell nektek..."Olyan nő nem kell, akivel nincs szex..." Akkor téged nagyon sajnállak, majd ha felnőttél, és más is számít, akkor szólj. Minden nővel van szex előbb utóbb, de igazi kapcsolatban azt már csak mellékes jónak fogod érezni. Ha nem tetszik, amit mondok, akkor kúrva, vagy guminő. És aki még mindíg így látja a dolgokat, annak sok sikert a felnőtté váláshoz! Elsőre csak ennyi.
Hi, I'm the X Critic, I read the losers, so you don't have to!

Fazék

nem tudom eldönteni, hogy most valamelyikőtök trollkodik :3x3:, vagy valaki tényleg azt hiszi, hogy ismer minket pár hozzászólás alapján? :haha:

Fatal

Quote from: Fazék on 2009-01-18, 00:30:37
nem tudom eldönteni, hogy most valamelyikőtök trollkodik :3x3:, vagy valaki tényleg azt hiszi, hogy ismer minket pár hozzászólás alapján? :haha:
Tényleg nem tudod eldönteni? :haha:
Amúgy miért pont X_Critic? Az Y_Critic illőbb lett volna... Maga a Nostalgia Critic elég gáz legtöbb esetben szvsz, bár volt egy egész vicces pokemahn review-ja hajdan.
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Fazék

Quote from: Fatal on 2009-01-18, 00:34:40
Quote from: Fazék on 2009-01-18, 00:30:37
nem tudom eldönteni, hogy most valamelyikőtök trollkodik :3x3:, vagy valaki tényleg azt hiszi, hogy ismer minket pár hozzászólás alapján? :haha:
Tényleg nem tudod eldönteni? :haha:
igazad van, túl fáradt vagyok, megyek is aludni azt hiszem :haha:

ha NLZ követte el, akkor sokat fejlődött, ez sztem már akár egy 5/10-et is megér, szóval vszleg mégse ő volt :__devil:

.Attila

Lehet, bedőlök egy trollnak azzal, hogy most reagálok?

Quote from: X_Critic on 2009-01-18, 00:00:34
Másodszor: Zsigáról le lehet szakadni!

Valaki rászállt?
Szerintem igazából senki. Ettől függetlenül engedd meg, hogy az életstílusával ne értsek annyira egyet, hogy én is kövessem.

QuoteAz itt gyakran előforduló típusembereket eléggé ismerem már, igen, nekem van baráti köröm, nem otthon függök a neten egész nap.

Nem ismersz minket, de azonnal sztereotípiákat húzol ránk.

QuoteNa, az ilyet úgy hívjuk, looser, vagy vesztes, és mindíg az is marad
Quotekúrva

Aha.

Quoteés mindíg is volt barátnője

Ha ezt szó szerint kell venni, akkor te meg kapcsolatfüggő vagy.

QuoteNŐT találni nehéz

Pontosan! Csakhogy te a nő megszerzéséről beszéltél, nem arról, hogy a megfelelőt hogyan kell megtalálni. Ha nem érzékeled a különbséget, menj át egy másik fórumra, ott talán megtalálod a megfelelő társaságot magadnak.

Quote"Olyan nő nem kell, akivel nincs szex..." Akkor téged nagyon sajnállak, majd ha felnőttél, és más is számít, akkor szólj. Minden nővel van szex előbb utóbb, de igazi kapcsolatban azt már csak mellékes jónak fogod érezni. Ha nem tetszik, amit mondok, akkor kúrva, vagy guminő.

Tanulj meg rendesen fogalmazni.
Egyébként de, van olyan nő, akivel nincs szex. Lehet, extrém eset, de létezik. Ill. van, amikor a libidó szint erősen eltérő és ez többnyire megvisel egy párkapcsolatot. Annyira elvetemülten meg még én sem vagyok romantikus, hogy ebben ne lássak problémát.


szerk.: have a life Christian, te vagy az?

X_Critic

Na, te Fatal! Ez off lesz, de ez van...Lehet, te nem szereted Criticet, de én imádom. Én se mondom, hogy kb. milyen ember választ Fatal nevet. Az, hogy mit szeretek, az én dolgom, ha nem szereted, nem baj, de ne tegyél kijelentéseket arra, amit más kedvel, vagy más nevére...Hahaha. Amúgy ha humorizálásról van szó:
Hát igen.,..annak a pasinak van humora, nem egy besavanyodott életunt valaki...szeritem biztos van barátnője is... az ilyet szokták szeretni..humoros, szórakoztató, nem fél felvállalni önmagát...És ennyit az offról. Szóval egymás nickjeit kritizálni szintén gyerekes. Látjátok ez a gond... Én próbálnék komolyan beszélni veletek, segíteni, tanácsokat adni... Erre azon kezdtek agyalni, hogy vajon melyik haverotok "trollkodik". Nőknél is csak a "rape/buttseks/tittfakk"? Ezért tartotok ott, ahol...És nyugi, emberek, nem az egyik ismerősötök vagyok. Az kéne még nekem...

.Attila: OK, májszter úr, ön mindent tud a kapcsolatról...Kapcsolatfüggő? Beteg vagy, ember? Az a baj, ha valakinek van? Savanyú a szőlő? No sex, és megvisel egy párkapcsolatot? Kanos vagy? Akkor te meg menj át egy másik utcába! (Piros lámpa, oké?) Ez van, ha ilyen stílusban írsz nekem, én is neked. Hány éves vagy? Post alapján max. 16..És nem én vagyok kapcsolatfüggő, te vagy rosszul összerakva..

Off vége.
Hi, I'm the X Critic, I read the losers, so you don't have to!

.Attila

Quote from: X_Critic on 2009-01-18, 00:48:49
Nőknél is csak a "rape/buttseks/tittfakk"? Ezért tartotok ott, ahol...

Ez még trollnak is rossz.

Quote from: X_Critic on 2009-01-18, 00:48:49
Kapcsolatfüggő? Beteg vagy, ember? Az a baj, ha valakinek van?

Idézek tőled, bár egyszer már megtettem:

Quoteés mindíg is volt barátnője

QuoteNo sex, és megvisel egy párkapcsolatot? Kanos vagy?

Én kanos? :lol:
Tájékoztatásul, egy nőt is meg szokott viselni, ha az igényeinél jóval kevesebb szexhez jut. Próbáld ki!

Ramiz

Gyerekek, a színvonal alaposan megcélozta a mínusz végtelent... fekete lyuk fog születni az usteamen és beszippantja a világot! És még a CERN miatt aggódik mindenki... :smile:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

kikuchiyo

0/10, ez még a "My name is John and I hate every single one of you"-nál is rosszabb.
Failure is the default option

Fatal

Quote from: X_Critic on 2009-01-18, 00:48:49
szeritem biztos van barátnője is... az ilyet szokták szeretni..humoros, szórakoztató, nem fél felvállalni önmagát...
Oh gad... :lul:
[spoiler=in b4 THE GAME]
Quote from: X_Critic on 2009-01-18, 00:00:34
Tegye ki akkor a farkát egy nő elé valaki, akinek olyan hatalmas van, biztos nagyon meg fogja hódítani...)
Az ilyet mindig olyanoktól hallom, akinek nem elég nagy, hogy leüsse vele a nőt... ::)
Quote
irány kurvát fogni...Neki formás mindene, lefekszik veled egyből, nem kell megérteni, szeretni, kedvesnek se lenni vele, szóval nincs vele gond.
Javaslom tégy látogatást a 4-es főút mellett.
QuoteJó lenne, ha elfogadnátok a tanácsokat, ha tényleg olyan adja, akinek van, és mindíg is volt barátnője
Bocs, én már újszülöttként csöcsörésztem.
Quote from: X_Critic on 2009-01-18, 00:00:34
Minden nővel van szex előbb utóbb, de igazi kapcsolatban azt már csak mellékes jónak fogod érezni.
Az igazi kapcsolatban sivár, kötelességszerű a szex? Asszem inkább elmegek kurvát fogni.[/spoiler]
Najó, a "tittfakk"-on röhögtem azért, ez így összevetve erős 3/10. :)
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2009-01-18, 00:58:46
0/10, ez még a "My name is John and I hate every single one of you"-nál is rosszabb.
jó oké, el kell ismernem, hogy én troll-kodásból annyit látok, amennyi itt a fórumon előfordul, ezért is vagyok hajlamos túl magas pontszámot adni egyes próbálkozásoknak. :redface: