Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Fatal

Azért a 0/10-et túlzásnak tartom. Legalább ötlet, munka volt benne és 1-2 poén is.
Trolling USTEAM. Serious Business.
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Tycho

Critic: Mi a büdös isten faszának írsz? Komolyan, ha ekkora szarok vagyunk, akkor neked is önértékelési gondjaid lehetnek magaddal, hogyha szükségesnek érzed, hogy megválts minket... vagy ilyen szeresd Jézust szeretetmániás fasz vagy... Bármelyik is a kettő közül, az érvelési rendszered és az indokod a postolásra a postod tartalma által értelmét veszti. Mindenesetre gratulálok, hogy csak ezért a néhány észosztásért regeltél a fórumra, üdv itt, örvendünk a jelenlétednek, kösz a tanácsokat, a magas lovat add be az állatkertbe, mert valószínű zsiráf, és nem való rá a nyereg.


(Most vagy egy mesteri trollt etetek, de élvezem, sailing in a shitstorm, etc, vagy komolyan gondolta és jól szórakozok akkor is. Döntsétek el helyettem, nekem mindegy.
Jah, és nekem ne adj tanácsot, kaptam eleget, több életre is elég, nem is panaszkodok itt, és amúgy egyik se segített, magamon segítettem.)

NLZ

Kikérem magamnak, hogy ez az idetévedt, magát trollhuszárnak képzelő kókler több pontot kapjon, mint én. :mad:

Tycho, te meg ne kapd fel magad, nem azért ír, mert őt érdekli bármi is, ami itt elhangzott, hanem azért, hogy olyan reakcókat láthasson, mint pl a tied. A helyében legalábbis egyedül ezt az egy örömforrást látnám, mert más ezen szituációban nincs. :)
[reserved]

Tycho

NLZ: you fail hard :D Komolyan veszel egy ilyen avatárral, de még lulzkiller is vagy azzal, hogy lelövöd?  :_piszka: tanulj meg felismerni és jól megírni egy brikett postot, mielőtt egyenesen trollkodni akarsz...

Amúgy őszintén remélem, hogy troll szaktársal van dolgunk, mert ha nem, attól mégjobban fájna a már így is több sebből vérző emberiségbe vetett hitem. ::)

Makos

1/10

Quote from: Tycho on 2009-01-18, 01:13:48
Amúgy őszintén remélem, hogy troll szaktársal van dolgunk, mert ha nem, attól mégjobban fájna a már így is több sebből vérző emberiségbe vetett hitem. ::)
+1

X_Critic

Quote from: .Attila on 2009-01-18, 00:53:26
Quote from: X_Critic on 2009-01-18, 00:48:49
Nőknél is csak a "rape/buttseks/tittfakk"? Ezért tartotok ott, ahol...

Ez még trollnak is rossz.

Lehet, de kb. minden harmadik oldalon előjön a topicban. Így tényleg nehéz lehet csajozni, szar is lenne, ha folyton melleket/és "fekete lyukakat" látnék, akárhányszor beszélni kezdek egy lánnyal. :D

Quote from: .Attila on 2009-01-18, 00:53:26
Én kanos? :lol:
Tájékoztatásul, egy nőt is meg szokott viselni, ha az igényeinél jóval kevesebb szexhez jut. Próbáld ki!

Ez teljesen igaz, viszont lehet, hogy nem ezt kellene figyelembe vennetek, mint elsődleges szempontot. Valószínűleg az a nő sem azt latolgatja, hogy "Hmm, vajon hány menetet bír?", akinél még ott tartotok, hogy "eljönnél velem moziba?" (később persze lehet, hogy ez a téma is terítékre kerül :D)

Quote from: Ramiz on 2009-01-18, 00:54:51
Gyerekek, a színvonal alaposan megcélozta a mínusz végtelent... fekete lyuk fog születni az usteamen és beszippantja a világot! És még a CERN miatt aggódik mindenki... :smile:

Már megint azok a fránya fekete lyukak... :hehe:

Quote from: Fatal on 2009-01-18, 00:59:03
Az ilyet mindig olyanoktól hallom, akinek nem elég nagy, hogy leüsse vele a nőt... ::)

Ha neked már akkora van, javaslom a látogatást az urológián. :D (Remember children: Don't put your penis into the hornet's nest! It's notling like the real thing!)

Quote from: Fatal on 2009-01-18, 00:59:03
Javaslom tégy látogatást a 4-es főút mellett.

Kösz, én el vagyok látva, a többieknek ellenben lehet, hogy hasznos infót adtál.

Quote from: Fatal on 2009-01-18, 00:59:03
Bocs, én már újszülöttként csöcsörésztem.

Ez esetben szentté avathatnak a topictagok, hisz elérted a lehetetlent: úgy tűnik megértetted a nőket! You reached level 100!

Quote from: X_Critic on 2009-01-18, 00:00:34Az igazi kapcsolatban sivár, kötelességszerű a szex? Asszem inkább elmegek kurvát fogni.

Arra próbáltam célozni, hogy talán ha majd az első nem a pussy lesz az életetekben, hanem a lány tényleges megismerésére törekednétek, meg arra, hogy ágyon kívül is jól érezzétek vele magatokat, akkor később már csak "Jé, és még szexeltünk is. :D" lesz "MIKOR DUGUNK MÁR, ZOMG I WANNA GET LAID!" helyett.

Quote from: Tycho on 2009-01-18, 01:06:35
Critic: Mi a büdös isten faszának írsz? Komolyan, ha ekkora szarok vagyunk, akkor neked is önértékelési gondjaid lehetnek magaddal, hogyha szükségesnek érzed, hogy megválts minket... vagy ilyen szeresd Jézust szeretetmániás fasz vagy... Bármelyik is a kettő közül, az érvelési rendszered és az indokod a postolásra a postod tartalma által értelmét veszti. Mindenesetre gratulálok, hogy csak ezért a néhány észosztásért regeltél a fórumra, üdv itt, örvendünk a jelenlétednek, kösz a tanácsokat, a magas lovat add be az állatkertbe, mert valószínű zsiráf, és nem való rá a nyereg.

Csak nem bírtam már nézni, hogy lassan 150 oldal óta felnőtt férfiak sírnak azon, hogy nincs nőjük, ahelyett, hogy tennének érte valamit. ("Úristen, most mit tegyek??? Nélkületek semmit az tuti! De gyorsan válaszoljatok, estig fel kell hívnom a csajt! Apropó, nem akarjátok házhoz is hozni nekem?" Geez people...)

Quote from: NLZ on 2009-01-18, 01:11:20
Tycho, te meg ne kapd fel magad, nem azért ír, mert őt érdekli bármi is, ami itt elhangzott, hanem azért, hogy olyan reakcókat láthasson, mint pl a tied. A helyében legalábbis egyedül ezt az egy örömforrást látnám, mert más ezen szituációban nincs. :)

Mit mondjak, valami értelmes válasz jobb lenne, mint "Don't feed the troll", de ez van, a nők közelében is inkább "logoutoltok" gondolom...
Hi, I'm the X Critic, I read the losers, so you don't have to!

Makos


.Attila

Quote from: X_Critic on 2009-01-18, 01:22:39
Lehet, de kb. minden harmadik oldalon előjön a topicban.

Azért elég durva, hogy az egyértelmű hülyéskedést komolyan veszed.

QuoteEz teljesen igaz, viszont lehet, hogy nem ezt kellene figyelembe vennetek, mint elsődleges szempontot.

Biztos én vagyok feledékeny, de nem emlékszem, hogy bárki is írta volna, a szex mennyisége alapján választ nőt. (olyat írtak, hogy alapvetően a szexre megy a dolog, de úgy látom, megint nem érzékeled a különbséget)

QuoteCsak nem bírtam már nézni, hogy lassan 150 oldal óta felnőtt férfiak sírnak azon, hogy nincs nőjük, ahelyett, hogy tennének érte valamit.

Próbálnak rájönni dolgokra és ezért mások véleményét is kikérdik. Ez nem egyenlő azzal, hogy próbálnak tenni érte valamit?

Elképesztően korlátolt vagy.

X_Critic

Quote from: .Attila on 2009-01-18, 01:32:59
Azért elég durva, hogy az egyértelmű hülyéskedést komolyan veszed.

Az a durva, hogy ismerek olyat a való életből, akinek ez komoly... (Ide is szokot írni, de nevet nem mondok.)

Quote from: .Attila on 2009-01-18, 01:32:59
Biztos én vagyok feledékeny, de nem emlékszem, hogy bárki is írta volna, a szex mennyisége alapján választ nőt. (olyat írtak, hogy alapvetően a szexre megy a dolog, de úgy látom, megint nem érzékeled a különbséget)

Speciel azon te is néztél egy nagyot (meg még páran), és nem is alaptalanul. Fontos a szex, de ha valaki már alapból "arra megy", akkor lehet azért nem jött még neki össze. (Vagy csak olyan, akivel inkább nem dicsekszik.)

Quote from: .Attila on 2009-01-18, 01:32:59
Próbálnak rájönni dolgokra és ezért mások véleményét is kikérdik. Ez nem egyenlő azzal, hogy próbálnak tenni érte valamit?

Elképesztően korlátolt vagy.

Nem, mivel a gyakorlatba vajmi kevesen ültettétek át.... Megrekedtetek a "á, úgysem érdeklem" "semmi értelme" stb szinten. Ki is a korlátolt akkor? Hány olyan postot láttatok itt, hogy "Megpróbáltam, és lám, sikerült!" Már az elején feladta a nagytöbbség, legtöbbször valami mondvacsinált ürügy alapján, ami csak arra volt, hogy magát mentse, és igazolja: minden nő szemét, a pénzre/faszra/kocsira hajt. Komolyan, tudjátok miért "there is no girls on the internet"? Mert ha én nőként betévednék ide, valszeg futva menekülnék, esetleg beírnék egy alázást, ha már nem bírnám tovább, hogy kapjanak már a fejükhöz az itteniek, mert akkora fantáziavilágban élnek, hogy Tolkiené sem veri. :D (Amúgy erre már volt is itt példa, valaki elfelejtette, hogy az exbarátnő is olvashatja a fórumot, rá is faragott, aztán nem győztétek menteni magatokat, hogy "Neem, itt nem is arról van szó, hogy pár csalódott srác csajokat fikáz, nem úgy van az..." :D)

Ha valaki kivételesen egy pozitív postot/élményt ír, rögtön félistenként néztek rá, pedig nem csodalény ő, mindössze képes volt felülemelkedni a saját reménytelenségén, felemelte a seggét a monitor elől, és elindult gagyi videók és hülye elemzések helyett igazi tapasztalatokat szerezni.
Hi, I'm the X Critic, I read the losers, so you don't have to!

NLZ

Quote from: Tycho on 2009-01-18, 01:13:48
NLZ: you fail hard :D Komolyan veszel egy ilyen avatárral, de még lulzkiller is vagy azzal, hogy lelövöd?  :_piszka: tanulj meg felismerni és jól megírni egy brikett postot, mielőtt egyenesen trollkodni akarsz...

Amúgy őszintén remélem, hogy troll szaktársal van dolgunk, mert ha nem, attól mégjobban fájna a már így is több sebből vérző emberiségbe vetett hitem. ::)
Sajnálom, a trollkodáshoz én nem konyítok, hiába próbálom megérteni. :(
[reserved]

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Darkstar

Proceed.

(Ha valaki esetleg takarítani akarna, küldjön nekem egy copyt, most nincs időm elolvasni reggel meg táncolni megyek)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

Quote from: X_Critic on 2009-01-18, 01:48:52
Quote from: .Attila on 2009-01-18, 01:32:59
Azért elég durva, hogy az egyértelmű hülyéskedést komolyan veszed.

Az a durva, hogy ismerek olyat a való életből, akinek ez komoly... (Ide is szokot írni, de nevet nem mondok.)

De azért talán annyit nem, hogy ebből mindjárt általánosítsál, ugye?

Quote
Quote from: .Attila on 2009-01-18, 01:32:59
Biztos én vagyok feledékeny, de nem emlékszem, hogy bárki is írta volna, a szex mennyisége alapján választ nőt. (olyat írtak, hogy alapvetően a szexre megy a dolog, de úgy látom, megint nem érzékeled a különbséget)

Speciel azon te is néztél egy nagyot (meg még páran), és nem is alaptalanul. Fontos a szex, de ha valaki már alapból "arra megy", akkor lehet azért nem jött még neki össze. (Vagy csak olyan, akivel inkább nem dicsekszik.)

Egyszer már leírtam, külön kiemeltem, hogy kicsit kevered a dolgokat, többször nem vagyok hajlandó leírni.

Quote
Quote from: .Attila on 2009-01-18, 01:32:59
Próbálnak rájönni dolgokra és ezért mások véleményét is kikérdik. Ez nem egyenlő azzal, hogy próbálnak tenni érte valamit?

Elképesztően korlátolt vagy.

Nem, mivel a gyakorlatba vajmi kevesen ültettétek át....

Ha olyan a javaslat, amivel nem tudok egyetérteni (nem azért, mert ne tudnám átültetni a gyakorlatba), akkor nem is ültetem át.

QuoteHány olyan postot láttatok itt, hogy "Megpróbáltam, és lám, sikerült!"

Kapásból tudnék mondani valakit, aki írogatott ide, hogy nem sikerül, nem sikerül, aztán sikerült neki. De nem jött ide dicsekedni és jól tette, mert elég hülyén nézett volna ki szerintem.

QuoteMár az elején feladta a nagytöbbség, legtöbbször valami mondvacsinált ürügy alapján, ami csak arra volt, hogy magát mentse, és igazolja: minden nő szemét, a pénzre/faszra/kocsira hajt.

Ahogy sok bunkó, szexre utazó férfi van, úgy van sok pénzre hajtó ribanc.
Nem mind az természetesen, én is találkoztam sokkal normálissal. De korábban nekem is volt olyan időszakom, amikor a legtöbb nőre úgy gondoltam, ahogy te írtad. Egyszer beleestem, egy ideig benne voltam, aztán átestem rajta. Sok nőnél is előfordul, hogy en bloc ledisznózza a férfiakat. Előfordul, a legtöbben kimásznak ebből a korszakból. Az itteniek is és most szerintem senki nincs itt, aki ilyen lenne.

QuoteKomolyan, tudjátok miért "there is no girls on the internet"? Mert ha én nőként betévednék ide, valszeg futva menekülnék, esetleg beírnék egy alázást, ha már nem bírnám tovább, hogy kapjanak már a fejükhöz az itteniek, mert akkora fantáziavilágban élnek, hogy Tolkiené sem veri.

Hát nem ezért ::)

QuoteHa valaki kivételesen egy pozitív postot/élményt ír, rögtön félistenként néztek rá, pedig nem csodalény ő, mindössze képes volt felülemelkedni a saját reménytelenségén, felemelte a seggét a monitor elől, és elindult gagyi videók és hülye elemzések helyett igazi tapasztalatokat szerezni.

Gondolom most Zsigára célzol. Az érdekes az, hogy az első posztodban azt írtad, szakadjunk le róla, most meg azt, hogy félistenként nézünk rá (nem). Döntsd már el!


Harmatgyenge vagy.

X_Critic

No, akkor, másodjára is off:

Nem trollkodni akarok. De úgy tűnik, aki nem feltétlen ért veletek egyet, azt kiröhögitek, meg töröljük, stb.! Gratula, így kell csinálni. Élőben is megjátszhatjátok, csak ott meg veletek törölnék fel a padlót. Ha valaki azt mondja nektek, hogy hé, srácok, ez így nem oké, nem nyavalyogni kell, stb., attól, hogy nem tetszik, az még igaz marad! Aki itt troll, az az, aki engem baszogat unalomból. Nem tetszik, ha tükröt kaptok? Sajnálom. Nem a tükör görbe. És nézzetek körül. Ne itt, az életben, másoknál. Ha a nők olyan szarok, ahogy néha itt írjátok/fikázzátok őket, hogy lehet, hogy ezt anyátokkal nem közlitek? Igen, asszem ő is nő, nem? Akkor ő szar? És vannak, akik nemrég házasodtak, gyereket nevelnek...A női tag ott is egy ribanc, ugye? Na, ha nem, akkor talán ti kerestek rossz helyen. Mindössze némi átgondolást akarok részetekről elérni, na és azt, hogy tegyetek magatokért, ne itt várjatok megváltást! Nem akarok én rosszat senkinek. Csak én vagyok, ha úgy tetszik az, aki besokallt itt a sok hülye meglátástól, és én vagyok a tükör..Akkor is ha nem tetszik. És ha ezért troll, bannolandó vagyok, akkor nem én vagyok itt a gázos, hanem....


Makos: Nem vagyok megváltó..De a véleményem kifejezhetem, oké? És a véleményem leginkább olyan, hogy leírom bene, mit nem tartok nálatok jónak..Vagy ez baj? Ha baj, akkor ott a hiba.
Hi, I'm the X Critic, I read the losers, so you don't have to!

Makos

Quote from: X_Critic on 2009-01-18, 02:15:17
Aki itt troll, az az, aki engem baszogat unalomból.
Aki troll, az minket baszogat unalmában ::)

Quote from: X_Critic on 2009-01-18, 02:15:17
Csak én vagyok, ha úgy tetszik az, aki besokallt itt a sok hülye meglátástól, és én vagyok a tükör..
Mi vagy te? Valami világmegváltó?
Ha nem tetszik ne olvasd!

Rounin


Xzone

Köszönöm X_Critic! Most már végre tudom hogyan lehetek IGAZI FÉRFI!

Fatal

Quote from: X_Critic on 2009-01-18, 02:15:17
De a véleményem kifejezhetem, oké? És a véleményem leginkább olyan,
mint a régi viccben, és itt is kb annyira érdekel akárkit. Your 15 minutes of fame is up, GTFO.
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

X_Critic

Quote from: .Attila on 2009-01-18, 02:08:50

De azért talán annyit nem, hogy ebből mindjárt általánosítsál, ugye?



Arra itt ez a topic. Talán 2-3 ember kivételével a többiek hasonló gondolkodást mutattak. (Vagy akkor a postjaikban is csak megjátszák magukat, ez esetben nem látom a topic értelmét.) Igen, te legalább nem tartozol a "dugjuk amíg mozog, ha már nem, annál könnyebb" kategóriába, de ne hidd azt, hogy itt mindenki ilyen.



Quote from: .Attila on 2009-01-18, 02:08:50

Ha olyan a javaslat, amivel nem tudok egyetérteni (nem azért, mert ne tudnám átültetni a gyakorlatba), akkor nem is ültetem át.



Helyes, de pont azt magyaráztam, hogy nem a "rape her, amikor már hallótávolgáson kívül vagytok" tanácsokat kell megfogadni. ;)



Quote from: .Attila on 2009-01-18, 02:08:50

Kapásból tudnék mondani valakit, aki írogatott ide, hogy nem sikerül, nem sikerül, aztán sikerült neki. De nem jött ide dicsekedni és jól tette, mert elég hülyén nézett volna ki szerintem.



Valóban. Egy pár soros üzi, nagyon szemét lett volna... "Sikerült srácok! :D Van remény! :D Nekem is összejött, pedig tudjátok, hogy álltam hozzá! Ti se adjátok fel!" Micsoda mocsokság lenne.... Helyette itt van a jós kis lúzerség minden oldalról, olyan jó tartozni valahová, a részeget is csak az ivócimborák értik meg igazán, tudom én. :D (Nem úgy értettem, hogy arról számoljon be, hogy "ma csókolóztunk először, jövő héten már dugni fogunk", mert az tényleg undordító lenne.)



Quote from: .Attila on 2009-01-18, 02:08:50

Ahogy sok bunkó, szexre utazó férfi van, úgy van sok pénzre hajtó ribanc.

Nem mind az természetesen, én is találkoztam sokkal normálissal. De korábban nekem is volt olyan időszakom, amikor a legtöbb nőre úgy gondoltam, ahogy te írtad. Egyszer beleestem, egy ideig benne voltam, aztán átestem rajta. Sok nőnél is előfordul, hogy en bloc ledisznózza a férfiakat. Előfordul, a legtöbben kimásznak ebből a korszakból. Az itteniek is és most szerintem senki nincs itt, aki ilyen lenne.



Nem tudom, pont azt vettem itt észre, hogy "segítetek" egymásnak ebben a jó kis depresszióban rekedni. Ha valamelyikőtöknek kivételesen kezd összejönni valami egy csajjal, a többi gyorsan "visszarántja" a posványba pár okos tanáccsal, ő meg persze a 0 önbizalmával még hisz is nekik. Gratula! Keep up the good work everyone!

Szerintem nem "túlléptetek" azon a korszakon, hanem szereztetek pár szép kis lelki sebet, és most gondkoskodtok egymásról, hol nyalogatva, hol feltépve azokat. Jó kis hasznos topic. :D



Quote from: .Attila on 2009-01-18, 02:08:50

Gondolom most Zsigára célzol. Az érdekes az, hogy az első posztodban azt írtad, szakadjunk le róla, most meg azt, hogy félistenként nézünk rá (nem). Döntsd már el!



Nem, azt te írtad. :D Ugyanis nem Zsigára gondoltam. :)



Quote from: .Attila on 2009-01-18, 02:08:50

Harmatgyenge vagy.




Amíg egymást is ilyen szépen félreértjük, szerintem ne próbálkozzatok a "női jelek megfejtésével". Nehezebb lesz.



Quote from: Makos on 2009-01-18, 02:18:23

Aki troll, az minket baszogat unalmában ::)



Tudom, ha nem jön össze a randi, ott is a nő a csúnya gonosz áruló pénzéhes kurva. :D Vágom én. :D



Quote from: Makos on 2009-01-18, 02:18:23

Mi vagy te? Valami világmegváltó?

Ha nem tetszik ne olvasd!




Igazából én próbálnék a topic címéhez hűen segíteni nektek, mivel tanácsot már kaptatok eleget (aki okos, azért a "fuck her, suck her!" mellett ezt ki tudta szűrni), ezért én próbálnék titeket a gyakorlati oldalra rávezetni, hogy csináljatok is már valamit azok közül, amiket itt leírtak. (Nope! I don't mean the "date rape". :D) Persze igaz, a topic címe rossz alapból. Helyes cím: "How to fuck a woman as fast as I can". :)

Persze ha a 90% alapból letrollozott, kicsit bepipultam, de alapvetően nem ez a célom, ahogy írtam, nem vagyok troll.



Ja, mellesleg az egyik modi már azt nézi, hogy mit töröljön ki? 4chan és hentai utalások minden mennyiségben jöhetnek, de aki beletenyerel a szép kis otaku-közösségünkbe, arra halál? Jók vagytok, srácok! :D



Quote from: Rounin on 2009-01-18, 02:30:34

Just for the record: it wasn't me.




Na igen, még Rouninnak szoktak értelmes tanácsai lenni, de persze le van szarva. (Pedig a legutóbbi is nyert: "Hasznos tanácsot akarsz? Ne itt keresd." XD Bocs, lehet nem pontosan idézem. XD)



Quote from: Xzone on 2009-01-18, 02:33:41

Köszönöm X_Critic! Most már végre tudom hogyan lehetek IGAZI FÉRFI!




Rendben, már csak tenned kell érte. :D



Quote from: Fatal on 2009-01-18, 02:36:17

Quote from: X_Critic on 2009-01-18, 02:15:17

De a véleményem kifejezhetem, oké? És a véleményem leginkább olyan,


mint a régi viccben, és itt is kb annyira érdekel akárkit. Your 15 minutes of fame is up, GTFO.




Ez nem régi vicc, hanem idióta 4chanos poén. :D Erre csak az egyik hasonlóan hülye mondásukkal lehet felelnem: "You Sir, are an idiot!" :D
Hi, I'm the X Critic, I read the losers, so you don't have to!

Fatal

Quote from: X_Critic on 2009-01-18, 03:04:03
Quote from: Fatal on 2009-01-18, 02:36:17

Quote from: X_Critic on 2009-01-18, 02:15:17

De a véleményem kifejezhetem, oké? És a véleményem leginkább olyan,


mint a régi viccben, és itt is kb annyira érdekel akárkit. Your 15 minutes of fame is up, GTFO.




Ez nem régi vicc, hanem idióta 4chanos poén. :D Erre csak az egyik hasonlóan hülye mondásukkal lehet felelnem: "You Sir, are an idiot!" :D

[spoiler]A vélemény olyan, mint a segglyuk. Mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra.[/spoiler]
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Rounin

Quote from: X_Critic on 2009-01-18, 03:04:03
Na igen, még Rouninnak szoktak értelmes tanácsai lenni, de persze le van szarva. (Pedig a legutóbbi is nyert: "Hasznos tanácsot akarsz? Ne itt keresd." XD Bocs, lehet nem pontosan idézem. XD)

Now you just made sure you be trollin'.
Now we hatin'. :angyali:

Darkstar

Quote from: Fatal on 2009-01-18, 03:15:41
[spoiler]A vélemény olyan, mint a segglyuk. Mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra.[/spoiler]

Erről kérdezd a buzikat és a proctológusokat. :D

Egyébként meg kéne az a what I watched/expected/got kép, ami anno erről a topicról készült, de nem találom. Valaki pls.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fatal

Gyanítom, hogy a proctológusokat sem érdekli igazán, ami pedig a másik opciót illeti - igen, azt hiszem, azzal van dolgunk :angyali:
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

NLZ

Szerintetek holnapra már feladja ez a troll?
[reserved]

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Hoppá, nekem esett priviben. :D
Quote from: X_Critic on 2009-01-18, 03:40:25
Kispofám, mostmár unlak...Baj van a szemeddel? Mondom, nem vagyok troll, és ne nagyon legénykedj nekem, te barom! Így már érted? Ha nem tetszik valami, akkor oké, leszarom, tartsd meg magadnak. Nem vagyok troll. Neked pedig inkább bácsi, ha jól sejtem. Úgyhogy vagy írjál értelmeset, vagy csend. Érthető?
Kiborult a bili, na. :D
Egyébként attól még, hogy azt mondod, nem vagy troll, még az maradsz. Igen, akkor is, ha ezt ötször mondod, kihangsúlyozva. Ha hirtelen kiszaladok az utcára és azt kiáltozom, hogy nem vagyok halandó, még az maradok. :)  Ha neked az legénykedés, hogy feltettem egy kérdést a közösségnek, akkor te most épp mit csinálsz? Jó, segítek, a szánalmas jelző nélkül mondd. Igeen, akkorát keménykedsz itt, mint egy betonfasz. Ha meg leszarod, akkor minek foglalkozol vele? Megint mást mondasz, mint amit csinálsz. Tudom, ez rossz szokása sokaknak, de attól még illendő lenne küzdeni ellene. És sztem rosszul sejted, 20 évesen max akkor bácsizlak le, ha valami vén trotty vagy. Az vagy? :)

Ha meg nem tetszik az, hogy kiraktam a PÜ-t, akkor ez esetben idéznélek téged:
QuoteHa nem tetszik valami, akkor oké, leszarom, tartsd meg magadnak.
[reserved]

X_Critic

Off: Ha pedig te azt mondod, Troll vagyok, akkor te meg buzi vagy, jippi!!!! Éljen a gyerekkor!!!!  Sőt, buzi is vagy. Sőt, ezt beírom 26 fórumra, bibíííí :P

Aha, de nem vagytok gyerekesek...Főleg te nem...Gratula...A levéltitok miatt meg még bunkó is!!! Gratula x2!!!!! Nőt neked...Na, ezzel te léptél elő az én első számú példámmá, hogy milyen típusról is beszéltem. Itt a minta. "Akkor is troll maradsz!" Mert? Mert 1 elkezdte? Kisebbségi komplexusok, de nem baj, itt kiéljük...A nagy, erős bácsik mellett az utcán kushadok, de itt, aki beszól...Hűűűűű...Na, azt itt lealázom...Kár érte...De majd a barátnődet bemutatod, ugye? Hm...Mi? Ja, igen, kezem nekem is van, de nekem nincs rá szükségem 17 éves korom óta...Az pedig régen volt....Neked pedig sajna ez a jövőd...De bibííí, X_Critic az egy TROLL!!!! Mert azt mondom!!!! Jó..Élvezzél rá...De akkor is buzi maradsz....

Ja...20 évesnél azért idősebb vagyok, kisfiam. 32 amúgy. Kisfiam!

Ja, az avákról: de nekem legalább nem egy loli az avám!!!! És pedo se vagyok.
Hi, I'm the X Critic, I read the losers, so you don't have to!

Dreamcleaver

Quote from: Darkstar on 2009-01-18, 03:34:12
Engem nem zavar. :p

Engem igen. Még mindig k*rvára idegesít az avatarja. Hogy mit ír, az nem érdekel, de az az ugráló majom felbassza az agyam.

Amúgy ez a topic meg amúgy is a lulz-ról szól.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin

Quote from: X_Critic on 2009-01-18, 03:57:14
Ja...20 évesnél azért idősebb vagyok, kisfiam. 32 amúgy. Kisfiam!

Lófaszt kisfiamozol le valakit, akit 12 évesen nemzettél volna.
Már engedtessék meg, hogy kissé felkapjam a vizet itt a nagy marhaságot látva.

Azt tetszettél mondani, szoktak volt jó tanácsaim lenni. Akkor most kérlek, jól figyelj - hagyd abba.
Don Quijote is megszívta a szélmalommal való összecsapást.

X_Critic

Hagyjam abba. Ja. Troll így, bunkó, kevés vagy, stb. Első beszólások, pedig én nem hinném, hogy így kell reagálni...És én hagyjam abba....Be se írok, és gyűlik a "Na, vajon megunja a TROLL?" Most komolyan, ennyi idiótával, mint akik itt nekem tényleg csak beugatni tudnak (Nem, most nem te Rounin), hiába mondok bármit is, most ezekkel mit lehet tenni? Bejöhettem volna ennél sokkal kedvesebben, de ha 1 dologban azt mondom, hé, az nem úgy van szerintem, akkor máris anyázda? Oké. Bizonyítvány megvan. Csak sajna fiúk, az élet nem a net. Itt könnyű netpatkányt játszani, hehe, troll, hehe, bannolunk, stb. Szarunk mindenkire, aki szerint bennünk van a hiba. Érveltem nektek. Idéztem tőletek, magamtól is egyben, leírtam, ha valamit félreértettetek, nem úgy akartam mondani. Erre néhány éretlen itt heherészik, stb. Hát kb. kik vagytok ti? Olyan sokat tudtok? Az életről is? Akkor nem szóltam. Segítsetek akkor magatokon. Ki akar nektek jót, ha nem kell? Zavar? Oké. De azért majd meglátom, hátha mások, akik szintén itt vannak, másra is kíváncsiak, amit mondanék. De ti nem. Ti leírtátok magatokat.
Hi, I'm the X Critic, I read the losers, so you don't have to!