Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Makos


teraflare

Én, ha nem veted meg a nekrofíliát sem akkor tudok neked szerezni "csajokat".  :D

Én

Quote from: Member on 2009-02-08, 09:28:04
Remélem tudod, hogy a kacsák úgy adját tudtodra, nem tetszik a kloakájukba helyezett cucc, hogy kolibri mód csapják a szárnyukat (rájuk nem gerjedsz?) és hábognak rohadtul idegesítően?
Kit érdekel? :D

Quote from: Makos on 2009-02-08, 14:38:02
Én: Jó lehetett a tegnap este :D
:zen:

Quote from: teraflare on 2009-02-08, 16:03:31
Én, ha nem veted meg a nekrofíliát sem akkor tudok neked szerezni "csajokat".  :D
Hmm... Kezdésképp inkább 1-2 realdoll-t (read: gumikacsa) nem tudnál?

Lythis

Quote from: teraflare on 2009-02-08, 16:03:31
Én, ha nem veted meg a nekrofíliát sem akkor tudok neked szerezni "csajokat".  :D
miért, van olyan aberrált gyökér, aki szerint az megvetendő?

Flaser

Quote from: Lythis on 2009-02-08, 19:31:08
Quote from: teraflare on 2009-02-08, 16:03:31
Én, ha nem veted meg a nekrofíliát sem akkor tudok neked szerezni "csajokat".  :D
miért, van olyan aberrált gyökér, aki szerint az megvetendő?
Beware the Maggots!
Sexyloosers is down, kép később.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Lythis

Quote from: Flaser on 2009-02-08, 21:13:00
Quote from: Lythis on 2009-02-08, 19:31:08
Quote from: teraflare on 2009-02-08, 16:03:31
Én, ha nem veted meg a nekrofíliát sem akkor tudok neked szerezni "csajokat".  :D
miért, van olyan aberrált gyökér, aki szerint az megvetendő?
Beware the Maggots!
Sexyloosers is down, kép később.
igen, tudom, csikiznek :D

teraflare

Quote from: Flaser on 2009-02-08, 21:13:00
Beware the Maggots!
Sexyloosers is down, kép később.
:lul: Fúj az a kép nagyon megmaradt.

Anyu hétvégén mutatott nekem egy újságcikket amin jót derültem. Tippek voltak nőknek. A lényeg (sajnos szokás szerint rossz újságot kaptam fel így most nagyjából fejből kell idéznem):
Kérdés: Hogyan/Hol foghatunk magunknak jó pasit:
Válasz: Ha egy programozót találunk a konditeremben az egy jó pasi lesz. Intelligens és edz arra hogy megvívjon a többi hímmel.
Nos a helyes, féltő, gondoskodó titulusom mellé ezentúl begyűjthetem a "jó pasi"-t is  :D Tudtam én hogy nem nekem kell erőlködnöm hogy jó pasi legyek, csak ki kell várnom amíg rám kerül a sor.  :haha:

Kvikveg

Quote from: teraflare on 2009-02-09, 09:40:08
...
egy programozót találunk a konditeremben
...
:lol: :lul:
Vagyis... vegulis egyik kollegam neha megy. Es meg jol is nez ki.
Kar, hogy sokkal fiatalabb es van baratnoje.  :ejnye:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

sirtomi

Quote from: teraflare on 2009-02-09, 09:40:08
Quote from: Flaser on 2009-02-08, 21:13:00
Beware the Maggots!
Sexyloosers is down, kép később.
:lul: Fúj az a kép nagyon megmaradt.

Anyu hétvégén mutatott nekem egy újságcikket amin jót derültem. Tippek voltak nőknek. A lényeg (sajnos szokás szerint rossz újságot kaptam fel így most nagyjából fejből kell idéznem):
Kérdés: Hogyan/Hol foghatunk magunknak jó pasit:
Válasz: Ha egy programozót találunk a konditeremben az egy jó pasi lesz. Intelligens és edz arra hogy megvívjon a többi hímmel.
Nos a helyes, féltő, gondoskodó titulusom mellé ezentúl begyűjthetem a "jó pasi"-t is  :D Tudtam én hogy nem nekem kell erőlködnöm hogy jó pasi legyek, csak ki kell várnom amíg rám kerül a sor.  :haha:
Lehet hogy jó pasi vagyok :D

teraflare

Quote from: Kvikveg on 2009-02-09, 10:59:28
... es van baratnoje.  :ejnye:
Quote from: Flaser on 2009-02-06, 13:38:32
Minden probléma megoldásához három dolog kell:
1. Önbizalom
2. Kitűnő titoktartás
3. Egy pár erős szemetes zsák

Flaser

Quote from: teraflare on 2009-02-09, 14:45:53
Quote from: Kvikveg on 2009-02-09, 10:59:28
... es van baratnoje.  :ejnye:
Quote from: Flaser on 2009-02-06, 13:38:32
Minden probléma megoldásához három dolog kell:
1. Önbizalom
2. Kitűnő titoktartás
3. Egy pár erős szemetes zsák
4. ...ha MO-n élsz kell még pár kiló NaOH. (Hiába, itt nincs Golf áramlat).
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Makos

Izé mondtam már hogy majdnem másfél év után rohadtszar a szakítás? (mondjuk nemértem, hogy bírtam eddig :angyali: )
Bár már túltettem magam rajta.

NLZ

A szakítás minden esetben akkor szar, ha téged dobnak. :D
[reserved]

Rounin


.Attila

Quote from: NLZ on 2009-02-10, 01:41:42
A szakítás minden esetben akkor szar, ha téged dobnak. :D

Kivéve, ha direkt úgy játszod ki a dolgot, hogy te akarsz szakítani, de a másikat vezeted rá, hogy dobjon téged.

teraflare

Vicces hirdetés:
- Többszörös öngyilkossági kísérletet elkövető ifjú keresi hozzá illő párját. Jelige: Meghalok érted!

Makos

Quote from: teraflare on 2009-02-10, 09:38:07
Vicces hirdetés:
- Többszörös öngyilkossági kísérletet elkövető ifjú keresi hozzá illő párját. Jelige: Meghalok érted!
:facepalm:

NLZ

Quote from: .Attila on 2009-02-10, 09:29:13
Quote from: NLZ on 2009-02-10, 01:41:42
A szakítás minden esetben akkor szar, ha téged dobnak. :D

Kivéve, ha direkt úgy játszod ki a dolgot, hogy te akarsz szakítani, de a másikat vezeted rá, hogy dobjon téged.
Na az meg gyáva és szánalmas. :)  Nehogymár ne merd a csajnak megmondani, hogy ez nem okés. Bár végülis lehet néha a csajnak nem annyira szar így, de az élet ilyen, szokott fájni. Meg aztán általában levágós is az ilyen próbálkozás.
[reserved]

.Attila

Ne nekem mondd, én csak mondtam, hogy van ilyen.
Egyébként azért csinálják (lányok is), mert így a másik nem fog balhézni, hiszen elvégre ő szakított.

teraflare

Tegnap Igazságos IzomTibor blogját olvasva nagyon jót röhögtem a stíluson (Zsófcsika féle lávolja a Bankot), viszont a kommentelés elég értelmes irányba indult el (Miért mondják arra a lányra hogy kurva aki megdugatja magát a fél világgal és a fiú aki ugyanennyi lányt dug meg miért menő). De egy elég hasznos részt kiemelek. Gyakran mondogatjátok miért a bunkókra buknak a lányok. Egy lehetséges válasz egy nőtől(?):

"most meséljem el, hogy a lányokat milyen oltári önmegalázásra, és csekélyértékuségre neveli a társadalom? szerencsés az a lány, aki a 18. életévét ép személyiséggel, és megfelelo önbecsüléssel éri meg... érd be lányom azzal, ami van, ne akarj többet?... ha csak a társadalmilag legnépszerubb vallást vesszük: az eredendo bun a no hibája, minden noi létbol fakadó kínja az eredendo bun elkövetéséért a büntetése... és ebben a szellemben élünk 2000 éve... arról nem is beszélve, hogy egy not nem saját maga alapján, és a személyisége alapján ítél meg a társadalom, és tekinti értékesnek, hanem az ot feleségül vevo férfi értéke alapján... nem csoda, ha a legtöbb no azt gondolja, hogy szerencsés, ha kifog egy primitív tulkot, és retteg attól, hogy a primitív tulok elhagyja... mert akkor tulok nélkül teljesen értéktelen lesz, mert soha nem tanították meg neki, hogy ne a tulkon, vagy társadalom tükrén keresztül ítélje meg magát, hanem saját maga adjon értéket saját magának."

Nos aki nem olvasta Csernustól A Nő-t annak elárulom a könyv is épp ezt írja le. Attól lesz egy nő nő hogy van gerince,önbecsülése, nem lesz mások eltartott kurvája, vagy ami mégrosszabb (szakítósblog alapján elég sűrű eset :D ) ne legyen eltartó sem.
Viszont:
[spoiler=warning:terazophia if you are not my personal therapist please skip it  :P]
Ez a dolog viszont nemtől független. Egy férfinak is legyen önbecsülése és ne a "társadalom tükrén" át ítélje meg magát. Amíg távol voltam a fórumtól addig kicsit helyretettem az agyam (lehet röhögni hogy csak ennyi idősen fogtam fel, de legalább próbálkoztam). Akkoriban elhittem hogy egy szánalmas senki vagyok aminek mondanak. Azóta már én is rájöttem hogy attól hogy nincs mellettem valami nagymellű szőke szopócsoda még ugyanúgy értékes ember vagyok. Aki mégsem így gondolja az meg mit akar tőlem? A hulladék legalább kiszóródott és úgy is marad (kivéve Timit vele megpróbálom helyreállítani a dolgot) és akivel még mindig tartom a kapcsolatot azokról elmondhatom hogy tartanak engem valamire. Jelenleg boldog vagyok és ennyi ,persze ez nem azt jelenti hogy nem vágyom valakire mellém, de nem aggaszt a hiánya.
Önök Captain Oblivious gondolatait hallották.  :haha:

[/spoiler]

Végül pár gyöngyszem a vitából:
(magyarázat hogy ő milyen nőket értett a feminista szó alatt)
igazad van, bocs, felénk a feminista szitokszó, az a mélyen tisztelt hölgy jut róla az eszünkbe, akinek van egy hatalmas szája, és ezzel fordítottan arányos agya, és minden vágya, hogy az általa olyannyira megvetett férfiként viselkedhessen anélkül, hogy bárki megszólná.

(a mai fiatalok egyre nagyobb selejtek dologból)
"Volt valami olyasmi, amit liberalizmusnak hívtak... Szabadság arra, hogy tehetetlenek és szánalmasak legyenek." / Aldous Huxley - Szép Új Világ /


balaaz

Quote from: teraflare on 2009-02-11, 10:18:49
...buzis...
Erről jut eszembe: Én: szerintem ezzel a férfitest fontossága lányok számára dologgal azért mellélőttünk...  :redface:  :facepalm: Ez már ugyan inkább párkapcsolati téma és inkább a csajokat kéne kérdezni, de nem hiszem hogy önmagában ez bármelyikőjüknél is meghatározó lenne... Ha valahol, akkor inkább már BL-ben vagy profi testépítők közt. 

Én

Bevallom nem tudom eldönteni, hogy most trollkodsz vagy sem, de én is ugyanezt írtam :P Bár szerintem biztos van, akit csak azzal megkúrhatsz, hogy jól nézel ki, de manapság már ez nem az izmoktól függ egyáltalán.
Quote from: balaaz on 2009-02-11, 21:28:55
BL-ben 
NO U
Szerencsére nekem erről még mindig a Bajnokok Ligája jut eszembe először :D De lehet csak azért, mert a SporTopicban vagyunk :D

Nakedape

nekem nem csak előszörre jutott eszembe  a bajnokok ligája, de nincs is más tippem, de ha jól érzem, most  nem kéne ide visszanéznem egy darabig, mert vki belinkeli/ elmondja és nemörülős lesz
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Én

Nem rontom el a napod... megteszi majd más PM-ben :D

Én

Quote from: teraflare on 2009-02-11, 10:01:33
Miért mondják arra a lányra hogy kurva aki megdugatja magát a fél világgal és a fiú aki ugyanennyi lányt dug meg miért menő
Keresztény európai erkölcsiség öröksége. /thread :)
Ahhoz képest, hogy milyen rég jelen van itt (lásd szöveg: ebben a szellemben élünk 2000(?) éve), az utóbbi pár évtized nagyon sokat lazított ezen. De hogy végleg eltűnjön a közmorálból, ahoz több idő kell, és szerintem nem is szükséges.

.Attila

Erkölcstől függetlenül, nekem egyszerűen nem lenne gusztusom egy olyan csajhoz, akiben már egy egész focicsapat járt.
Mondjuk én azokat a férfiakat sem tartom nagyra, akik össze-vissza kúrják a nőket. Inkább szánalom, mint dicsőség.

Én

Quote from: .Attila on 2009-02-11, 23:51:22
Erkölcstől függetlenül, nekem egyszerűen nem lenne gusztusom egy olyan csajhoz, akiben már egy egész focicsapat járt.
Igazából kultúrát értettem mint erkölcsiséget. Pl ha olyan kulturában nőttél volna fel ahol minden nőn mindenki körbemegy, 90% hogy nem taszítana. Nálunk persze nem ilyen hálisten (még).
[spoiler=kreatív feladat][/spoiler]

teraflare

Quote from: Én on 2009-02-12, 00:03:27
Pl ha olyan kulturában nőttél volna fel ahol minden nőn mindenki körbemegy, 90% hogy nem taszítana.
Nem vagyok ebben biztos mivel nem nagyon olvastam utána, de mintha a hippik ilyenek lettek volna.

Quote from: .Attila on 2009-02-11, 23:51:22
Erkölcstől függetlenül, nekem egyszerűen nem lenne gusztusom egy olyan csajhoz, akiben már egy egész focicsapat járt.
Nos részedről ezt még igazságosan is mondhatod, mivel te sem kúrod végig (legalábbis az alapján amit itt írsz) a fél világot, úgyhogy te joggal elvárhatod egy lánytól is.

Quote from: .Attila on 2009-02-11, 23:51:22
Mondjuk én azokat a férfiakat sem tartom nagyra, akik össze-vissza kúrják a nőket. Inkább szánalom, mint dicsőség.
Nem vagy egyedül, az irodában 4 ből 3-am mi is így vélekedtünk (Steffen meg nem értette meg a kérdést  :D)

Igazából a dolog ott romlik el, mint ahogy az egyik régi blogbejegyzésben írták:
Megdugta az ismerőse feleségét majd a lányát is (100% hogy ezt csak képzelte masztizás közben), majd kijelenti hogy jó volt megdugni őket, de ilyen kurvák neki nem kellenének feleségnek.

sirtomi

Quote from: teraflare on 2009-02-12, 09:35:04
Igazából a dolog ott romlik el, mint ahogy az egyik régi blogbejegyzésben írták:
Megdugta az ismerőse feleségét majd a lányát is (100% hogy ezt csak képzelte masztizás közben), majd kijelenti hogy jó volt megdugni őket, de ilyen kurvák neki nem kellenének feleségnek.
Egyik ismerősöm, meghalt már, úgy ismerte meg menyasszonyát, hogy előbb a lány anyját dugta. Aztán mikor após hazajött az ablakon ugrott ki alsógatyában és terjedni kezdett a pletyka a faluban, akkor azt mondta hogy a lánynál volt, aztán össze is jöttek :)
Arról ne is beszéljünk mikor szakításkor haverom a csaj anyjával vígasztalódott :D

teraflare

Quote from: Én on 2009-02-11, 22:54:09
biztos van, akit csak azzal megkúrhatsz, hogy jól nézel ki,
A kérdés: van-e hozzá gusztusod, lásd Párkapcsolatok topic.