Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

teraflare

Quote from: Tycho on 2009-02-12, 09:48:13
...
én csak ennyit tartok meg: :zomg: :facepalm: :zomg: :facepalm:
A lány is igen jó lehetett. Mivel ha azt pletykálták hogy tőlük jött ki és azt mondták nem az anyját dugta az ismerősöd hanem a lányát, akkor a lánynak nem tűnt fel ő nem tudott róla, tehát csak az anyját dughatták? És ha neki kell az olyan pasi aki az anyját dug(t/j)a az róla is árulkodik. Ha meg nem esett le neki... Plussz nagyszerű pasi az aki a faluban azt terjeszti rólad hogy téged dugott meg. Bár lehet csak én vagyok ilyen hülye hogy ez felmerült bennem.

és most egy jótanács hogyan szerezzük vissza elhagyott párunkat: http://index.hu/bulvar/2009/02/11/fejszevel_probalta_visszacsabitani_elettarsat/
[spoiler]

[/spoiler]

sirtomi

Quote from: teraflare on 2009-02-12, 09:45:57
Quote from: Én on 2009-02-11, 22:54:09
biztos van, akit csak azzal megkúrhatsz, hogy jól nézel ki,
A kérdés: van-e hozzá gusztusod, lásd Párkapcsolatok topic.
Van hogy egy kúráshoz van gusztusod, de komoly kapcsolatot már nem vállalnál vele :)

sirtomi

Csajt is ismerte már, aztán ha már azt mondta nála volt akkor bepróbálkozott és összejött. Egyébként a csaj egy nagyon rendes leányzó volt. Hogy aztán a későbbiekben milyen volt a kapcsolat anyóssal azt nem tudom :D

.Attila

Quote from: sirtomi on 2009-02-12, 14:20:33
Egyébként a csaj egy nagyon rendes leányzó volt.

Csak nem teljesen épelméjű szvsz.

.Attila

Quote from: sirtomi on 2009-02-12, 14:16:00
Quote from: teraflare on 2009-02-12, 09:45:57
Quote from: Én on 2009-02-11, 22:54:09
biztos van, akit csak azzal megkúrhatsz, hogy jól nézel ki,
A kérdés: van-e hozzá gusztusod, lásd Párkapcsolatok topic.
Van hogy egy kúráshoz van gusztusod, de komoly kapcsolatot már nem vállalnál vele :)

Akin átment egy fél hadosztály, abba belerakni nincs gusztusom. Nem arról van itt szó, hogy a kapcsolat komoly lesz-e vagy sem.
Persze ha nem tudom, hány partnere volt a csajnak, akkor nem állok neki kérdezgetni, hogy mégis mennyi volt, akkor ezen info hiányában kell dönteni.

Fazék

#4626
Quote from: .Attila on 2009-02-12, 15:31:14
Quote from: sirtomi on 2009-02-12, 14:16:00
Quote from: teraflare on 2009-02-12, 09:45:57
Quote from: Én on 2009-02-11, 22:54:09
biztos van, akit csak azzal megkúrhatsz, hogy jól nézel ki,
A kérdés: van-e hozzá gusztusod, lásd Párkapcsolatok topic.
Van hogy egy kúráshoz van gusztusod, de komoly kapcsolatot már nem vállalnál vele :)

Akin átment egy fél hadosztály, abba belerakni nincs gusztusom. Nem arról van itt szó, hogy a kapcsolat komoly lesz-e vagy sem.
Persze ha nem tudom, hány partnere volt a csajnak, akkor nem állok neki kérdezgetni, hogy mégis mennyi volt, akkor ezen info hiányában kell dönteni.
őszinte szívemből kívánom, hogy egyszer belefuss egy csajba, akiről esküvő után az első osztályösszejövetelén kiderül, hogy mindenkivel lefeküdt (még a csajokkal is), csak aztán óriási szemléletbeli változás és költözés miatt áttért a szende lány életmódra.  :__devil:

szerk: hééé most látom csak hogy ez nem is a párkapcsolatok topic. mi ez a lazulás? :3x3:

.Attila

Hasonló jókat neked is.

teraflare

Quote from: Fazék on 2009-02-12, 15:57:01
mindenkivel lefeküdt (még a csajokkal is), csak aztán óriási szemléletbeli változás és költözés miatt áttért a szende lány életmódra.
Hát igen, ez aztán a valószerű szituáció. :haha:

Fazék

#4629
Quote from: .Attila on 2009-02-12, 16:37:08
Hasonló jókat neked is.
ok, rosszul fejeztem ki magam, szóval nem kívánom, hogy ez történjen veled, hanem csak érdekelne, hogy hogy reagálnád le a helyzetet?
azonnal megundorodnál tőle, szétköltözés és válás? soha többet nem feküdnél le vele, attól függetlenül hogy addig feltétel nélkül szeretted és teljesen oda voltál érte? hiába továbbra is ugyanaz a "már megváltozott" nő, akibe beleszerettél, akkor is kivágnád a francba?

a problémám ugyanis: úgy érzem a szavaidból, főleg ebből: "Akin átment egy fél hadosztály, abba belerakni nincs gusztusom", hogy minden nőt, aki 5-nél több pasival feküdt le, vagy szerelem nélkül csak az élvezetért, az gusztustalan kurva és lenézed. de könnyen lehet hogy félreértelek.

.Attila

Hogy idézzem magamat:

Quote from: .Attila on 2009-02-12, 15:31:14
Persze ha nem tudom, hány partnere volt a csajnak, akkor nem állok neki kérdezgetni, hogy mégis mennyi volt, akkor ezen info hiányában kell dönteni.

Ezzel tkp. arra céloztam, hogy ha nem tudom eleve a lányról, akkor meg vagyok lőve.
Mi történne, ha utólag derülne ki? Fogalmam sincs. Most találgathatnék meg gondolkozhatnék rajta, de mivel a szituációt igazából átérezni nem tudom, ezért nem lenne mérvadó, hogy mit mondok most.

A lényeg: ha már eleve tudok róla, akkor nem lenne gusztusom hozzá. Persze lehet, hogy kivétel akad, de akkor azt nagyon ellen kell tudni súlyozni.

teraflare

#4631
Quote from: Fazék on 2009-02-12, 17:02:48
ok, rosszul fejeztem ki magam, szóval nem kívánom, hogy ez történjen veled, hanem csak érdekelne, hogy hogy reagálnád le a helyzetet?
Ezen kár erőlködni.Ezt úgysem tudod meg. Jelenleg gondol valamit az ember, mikor viszont olyan helyzetbe kerül, nem biztos hogy ugyanúgy cselekedne mint ahogy gondolta. (előre/utólag könnyű okoskodni) Lehet most azt mondaná az ember hogy többé látni sem akarja és mégis az adott helyzetben máshogy tenne (de attól már nem valószinű hogy ugyanannak látná a másikat mint azelőtt) és fordítva. Most azt mondanám hogy ha nagyon szeretném akkor rosszul esne,de elviselném a valóságban meg kiborulnék és pá. Reméljük nem kell megtudnunk mit is csinálunk akkor.

teraflare

Újabb nagyszerű tanácsok a szakítós blogról (jójó le fogok szokni róla hogy minden szemetet áthozzak, de a közléskényszerem... :haha: :
Tanulság?
1. Attól, hogy valaki hajnalban mosolyogva hozza a kávédat, még hazudhat,
mint a vízfolyás.
2. Tudjátok, aki hazudik, az mivel bünteti legjobban magát? Hogy amikor
igazat mondanak neki, azt sem hiszi el...
3. Istvánka, ne imádjad már ennyire a nőket, már megint túlpörögted
magadat...
4. Ne bocsássál meg egy nőnek, úgysem fogja értékelni.

Én

Ha valaki hajnalban hozza nekem a kávét fejbebaszom a vekkerrel :haha: [spoiler](nem kelek hajnalban és utálom a kávét :D )[/spoiler]
[spoiler]Meg hazudik is :D [/spoiler]

balaaz

Quote from: Én on 2009-02-11, 22:54:09
Bevallom nem tudom eldönteni, hogy most trollkodsz vagy sem, de én is ugyanezt írtam :P
Én: te ezt írtad: "a lányok csak egy bizonyos szintjéig van, hogy csak a test a meghatározó". Én pedig azt akartam mondani, hogy szerintem ilyen szint egyáltalán nincs is. Amúgy tényleg nem nagy különbség így, de a finomságokba tényleg ne másszunk bele.  :hehe: (egyébként kicsit tudtahasadásos így Veled beszélgetni Én - főleg, hogy én általában egyetértek magammal  ^^" )
Quote from: Nakedape on 2009-02-11, 23:03:01
nekem nem csak előszörre jutott eszembe  a bajnokok ligája, de nincs is más tippem, de ha jól érzem, most  nem kéne ide visszanéznem egy darabig, mert vki belinkeli/ elmondja és nemörülős lesz
Mivel arról jutott eszembe, hogy "buzis", gondoltam egyértelmű, hogy boy's love.  :oops: Bár ez meg még úgy se pontos, ha yaoit írtam volna, magyarul: férfiak közötti homoszexuális kapcsolatra kívántam célozni, hogy senki se maradjon kétségek közt. Off vége - bocs.  :redface:

.Attila

Quote from: balaaz on 2009-02-12, 20:32:41
Én pedig azt akartam mondani, hogy szerintem ilyen szint egyáltalán nincs is.

Azért van. Persze nője válogatja, hogy kinek mi jön be és bizonyos dolgokat hajlandóak is elnézni, de azért bármit nem vállal be senki.

balaaz

#4636
Quote from: .Attila on 2009-02-12, 20:37:08
Azért van.
De nincs!  :smile: Már aszerint, hogy esztétikai vagy szexuális tárgyként meghatározó lenne. Viszont van is! De akkor azért pl. mert biztonságot jelent vagy hatalmat, státuszt, "alfahímstátuszt".
Quote
Persze nője válogatja, hogy kinek mi jön be és bizonyos dolgokat hajlandóak is elnézni, de azért bármit nem vállal be senki.
De! Mármint persze hasznos, ha nem undorral kezdődik az ismerkedés, de azért vannak ilyen mondások, hogy: ha a férfi egy fokkal szebb az ördögnél... minden zsák a foltját... stb. S valóban vannak akik "bevállalják" azt amit mások nem. Amúgy nem vagyok se szakértő, se Don Juan, mégcsak nő sem - úgyhogy ez mégis csak egy vélemény a sok közül...  :smile:

Szerk.: egyébként hogy másztak át ide a spotopicból a bejegyzések?  :eek:

.Attila

Hiába erőlködsz, sok lány nem vállal be 100+ kilós férfit.
Viszont másoknál az a minimum, az alatt nem is férfi.

Quote from: balaazha a férfi egy fokkal szebb az ördögnél...

Mikor volt ez már? Szerintem még akkor, amikor a szülők döntötték el, kihez menjen hozzá a lányuk.

Quote from: balaazminden zsák a foltját...

Senki nem mondta szerintem, hogy mondjuk 100 kilónál nehezebb férfi nem tud találni magának senkit. Csak azt mondtam, hogy bizony sokan el fogják utasítani és ha meggebed, akkor sem lesz semmi. De nem muszáj a súlynál leragadni, ha nem jössz be neki, bizony erős hátránnyal indulsz és igen kicsi az esély, ha nem lehetetlen a dolog.

Zsiga

Quote from: balaaz on 2009-02-12, 21:31:52
Szerk.: egyébként hogy másztak át ide a spotopicból a bejegyzések?  :eek:
Fogtam és átraktam őket. :)

NLZ

Quote from: .Attila on 2009-02-12, 21:37:13
Senki nem mondta szerintem, hogy mondjuk 100 kilónál nehezebb férfi nem tud találni magának senkit. Csak azt mondtam, hogy bizony sokan el fogják utasítani és ha meggebed, akkor sem lesz semmi. De nem muszáj a súlynál leragadni, ha nem jössz be neki, bizony erős hátránnyal indulsz és igen kicsi az esély, ha nem lehetetlen a dolog.
De lesz valami, ha van pénze. :D
[reserved]

Makos

Quote from: balaaz on 2009-02-12, 21:31:52
Szerk.: egyébként hogy másztak át ide a spotopicból a bejegyzések?  :eek:

Zsiga használta a transport spell-t :haha:

Hmm mindjárt itt a valentin nap, legalább most nem kell ajándékot vennem senkinek :D

Fazék

Quote from: Makos on 2009-02-12, 22:03:34
Hmm mindjárt itt a valentin nap, legalább most nem kell ajándékot vennem senkinek :D
tényleg... nem volt tervben valami "gyűlöljük együtt a valentin-napot sörözés"?

Zsiga

Btw. holnapután jön ki az új Debian, sörözés közben telepíthetnénk egyet notebookra. :D

Kuroi Tenshi

Amióta kiderítette, hogy van 3G kártyád, nagyon
megszeretted a linuxt, mi? :haha:

Zsiga

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-02-12, 22:33:07
Amióta kiderítette, hogy van 3G kártyád, nagyon
megszeretted a linuxt, mi? :haha:
:D
Alapvetően tökhülye vagyok a Linuxokhoz, megtanulni meg nincs kedvem a használatukat, ahhoz túl lusta vagyok, így maradok Windozés életem végéig. Pedig néha jól jönne az a BackTrack. :angyali:

teraflare

Quote from: Én on 2009-02-12, 19:12:46
Ha valaki hajnalban hozza nekem a kávét fejbebaszom a vekkerrel :haha:
Nyugi a kacsák későn kelnek  :D

Nem annyira párkapcsolat de mégis csak szakítóson találtam. (végül csak betettem RSS feedbe  :redface:)
http://szakitshabirsz.blog.hu/2009/02/02/kivetelesen_a_szulok_szakitanak_a_gyerekukkel
gratulálok a szülőknek... nagyszerű lányuk van... tisztára mint nővérem volt albitársa

Nakedape

Quote from: Fazék on 2009-02-12, 22:24:18
Quote from: Makos on 2009-02-12, 22:03:34
Hmm mindjárt itt a valentin nap, legalább most nem kell ajándékot vennem senkinek :D
tényleg... nem volt tervben valami "gyűlöljük együtt a valentin-napot sörözés"?
http://www.youtube.com/watch?v=WvVXJaASp64
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

teraflare

No ezt ma találta/kapta egy kollégám
[spoiler]
A barátság: az örökkévalóság előszobája. Véges emberségünk olthatatlan vágya a végtelenre." (Enzsöl Ellák)

Ha nem szeret az ember, elég lehet a csók és a gyönyör, ha szeret: nem elég." (Géraldy)

A legmélyebb és az agyat is elborító gyönyört legtöbbször a legkisebb intellektualitással bíró nõ nyújtja." (Felix Aderca)

Sohasem hazudnak annyit, mint esküvő előtt, háború alatt és vadászat után. (Bismarck)

Szerelmesnek lenni annyi, mint épp ésszel őrjöngeni. (Ovidius)

A szerelem a férfi életében csak epizód; a nő életének azonban egész története. (Mme de Staël)

Az idő a szavak legfényesebb ragyogását is elfakítja, akárcsak a színekét. (Joubert)

Akkor a legelviselhetetlenebb valaki hiánya, mikor melletted ül és tudod, hogy sosem lehet a tiéd. (Gabriel García Márquez) (ezt de gyönyörűen mondta  :redface:)

Ne sírj, mert vége lett! Mosolyogj, mert megtörtént. (Gabriel García Márquez)

Lehet, hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelented magát a világot. (Gabriel García Márquez)

A szerelem olyan, mint egy kád forró víz – nyakig elmerülsz benne, aztán szép lassan kihűl. (X)

A nő barátait elfelejti, szerelmeit soha. A férfi szerelmeit elfelejti, barátait soha. (Hamvas Béla)

A szerelem olyan, mint a hegedű. A zene néha leáll, de a húrok örökre megmaradnak.(J. M. Bacher)

Oh, ha tudtad volna, mennyire szeretlek,
Nem hurcolna vállam nyomasztó keresztet,
Lihegő ajkaim nem átkot szórnának
Csak örökre Téged, Téged csókolnának.
(Ady Endre)

Figyeld meg, minden érzelmi kapcsolat megszűnése a halálélményhez hasonló. Nem azt éljük meg, hogy kiléptünk egy ismerős sugárzás hatókörzetéből, hanem hogy az egész megszűnt örökre. Nincs adás, nincs vétel többé. Ez az érzelmi szeretet nagy tragédiája. Ha nem érinthetem, ha nem érezhetem -, akkor nincs is. Elment, elutazott, meghalt. (Müller Péter)
[/spoiler]

Makos


Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution